Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як дізнатися ключові слова конкурентів: безкоштовні сервіси

 1. Визначаємо запити ручним способом
 2. Онлайн-інструменти для аналізу ключів
 3. Megaindex
 4. Xtool
 5. PR-CY
 6. Seobuilding (sbup.com)
 7. Як відстежити рекламні кампанії конкурентів?

І знову здрастуйте І знову здрастуйте! На цьому тижні ми з чоловіком відправилися в автоподорож на своїй машині з Пітера до Грузії із заїздом в Анапу. Відпочинемо тут пару днів, зустрінемося з друзями і вирушимо на зустріч пригодам! Чекайте новин :)

Нещодавно ми з вами говорили про те, як за допомогою сервісу Spywords розширити семантичне ядро нашого блогу.

Сьогодні, в продовження теми, ми вивчимо кілька інших способів, як дізнатися ключові слова конкурентів і їхні запити в Ю Я.

зміст:

Визначаємо запити ручним способом

У більшості випадків основною запит, по якому просувається сторінка, або кілька ключових фраз прописуються в розділі «head» html-документа. Цікавлять нас слова поміщаються в такі мета-теги, як: description, keywords і title. Щоб дізнатися ключові слова конкурентів без використання будь-яких сервісів, досить в будь-якому місці потрібної сторінки натиснути правою кнопкою миші. У контекстному меню вибрати пункт «Переглянути джерело текст» (в різних браузерах можливі варіації цієї фрази).

У новій вкладці відкриється вихідний html-код сайту, де і необхідно знайти вміст перерахованих вище тегів. Вони розташовуються вгорі, на початку сторінки.

Очевидно, що такий спосіб забирає багато часу і підійде тільки в тому випадку, якщо вам потрібно провести аналіз ключових слів невеликої кількості інтернет-сторінок конкурента. Щоб прискорити процес і отримати більше важливої ​​інформації, слід скористатися онлайн-сервісами.

Онлайн-інструменти для аналізу ключів

Зараз ми розберемо всі основні сервіси, які можуть допомогти нам з аналізом ключових конкурентів.

Megaindex

Сервіс Megaindex.ru відомий як корисний інструмент для веб-майстра, за допомогою якого, зокрема, можна зручно і швидко провести аналіз релевантності сторінок блогу. Але зараз нам цікавий той його функціонал, який дає можливість виявити ключові запити конкурентів. Для цього на сторінці програми переходимо у вкладку «SEO сервіси» - «Видимість сайту».

В поле «Домен» вписуємо адресу цікавить нас веб-ресурсу і вибираємо необхідні параметри для звіту. Доступні дані по органічній видачі в Яндексі і Google, а так само по директив і AdWords. Тиснемо «Застосувати».

Результат буде готовий протягом кількох секунд. Сервіс покаже нам, які місця по яких пошукових запитах займає сайт конкурентів. Таблиця відображає наступні дані: ключова фраза, позиція у видачі, кількість показів на місяць, кількість ефективних показів, вартість у Ю Я, адреса тієї сторінки блогу, яка відображається по даному запиту, title сторінки і частка трафіку.

Крім цього, Megaindex запропонує список блогів з аналогічною тематикою. Клікнувши по доменному імені кожного з них, ми можемо дізнатися, по яких запитах просуваються конкретні сайти-конкуренти. Звіти можна завантажити в форматі Excel для подальшої роботи з ними.

Xtool

Даний онлайн-інструмент призначений для перевірки трасту сайту . Але цим його функціонал не обмежується. Сервіс видає інформацію за всіма основними показниками інтернет-ресурсу, вхідний і вихідний посиланнях, відвідуваності і т.п. Переходимо на сторінку програми, вводимо адресу блогу, який ми хочемо проаналізувати, і тиснемо «Перевірити».

Щоб дізнатися запити конкурентів, прокручуємо вниз, в лівому сайдбарі вибираємо «Видимість в пошукових системах» - загальну, в Яндексі або Гуглі. У таблиці будуть представлені наступні параметри: позиція у видачі ключової фрази, видимість, кількість показів на місяць і ефективність, частота по wordstat, ціна показу в Яндекс Директ.

Як ми можемо бачити, ці дані надаються сервісом Мегаіндекс.

PR-CY

Ще один безкоштовний сервіс для аудиту сайту. З його допомогою також можна подивитися ключові слова конкурентів. Блок з даною інформацією знаходиться в кінці звіту про результати аналізу блогу.

Seobuilding (sbup.com)

Цей сервіс може бути вам вже знаком, якщо ви читали матеріал блогу про те, як дізнатися вартість сайту онлайн . Крім великої кількості корисної інформації, результати аудиту Seobuilding дають можливість зробити аналіз запитів конкурентів. Ось так виглядає таблиця з отриманими даними по ключам:

Як відстежити рекламні кампанії конкурентів?

Існує так само ряд платних сервісів, що дозволяють дізнатися, по яких запитах просуваються конкуренти. Вони мають більш широкий додатковий функціонал, ніж їх безкоштовні аналоги. Найбільш затребувані з них - Spywords, Serpstat, SEMrush, Advodka. Але їх головною відмітною особливістю в контексті даної теми є можливість відстежувати, по яких запитах рекламуються конкуренти. Розберемо на прикладі.

У Serpstat можна аналізувати оголошення контекстної реклами за ключовим словом або по конкретному домену. Різниця в тому, що аналіз РК по ключевику покаже вам всю крутиться рекламу різних сайтів по шуканої фрази. При тому можна по-різному дивитися інформацію:

 1. Щоб ключова фраза входила в текст або заголовок оголошення, але при цьому показ реклами міг відбуватися за іншими ключовими словами.
  Як бачите, фраза "рідка гума" входить в текст, але при цьому оголошення показуються по іншій групі фраз.
 2. Щоб показувалися оголошення, які рекламуються по конкретній фразі.

Так виглядає звіт, коли аналізуємо всю рекламу конкретного домену конкурента. Крім текстів оголошення, ми можемо завантажити семантику, яку використовує суперник в PPC. А також розрахувати приблизні витрати, помноживши кількість показів на вартість кліка і на CTR позиції (наприклад, для 1 позиції CTR приблизно дорівнює 0,035).
Так виглядає звіт, коли аналізуємо всю рекламу конкретного домену конкурента
Ще один цікавий інструмент сервісу для аналізу рекламних кампаній конкурентів - це "порівняння доменів". Ви можете ввести 3 домена, які дають рекламу, і сервіс відобразить всі ключові фрази відразу трьох сайтів, за якими показується реклама в пошуку. Ви можете проаналізувати свій сайт і ще двох конкурентів, щоб подивитися, за якими ключовими словами вони рекламуються, а ви ні.

Якщо ви ведете або плануєте рекламну кампанію в Гугл АдВордса або Яндекс Директі, то, як і в випадку з складанням семантичного ядра, дуже важливий підбір ключових фраз. Від цього безпосередньо залежить ефективність створених під них рекламних оголошень. Адже динаміка рекламного ринку висока, і вчорашні ключі можуть виявитися сьогодні вже не актуальними. Тому не зайвим буде детально вивчити і проаналізувати конкурентів по ключовим рекламним запитам. Зі звітів сервісів ви зможете отримати наступну інформацію:

 • ключові фрази, за якими оголошення цього сайту показуються в Ю Я або AdWords;
 • частотність запитів;
 • притягається ними трафік;
 • тексти самих оголошень;
 • середній бюджет конкурента.

Ось так, наприклад, виглядають таблиці з результатами по рекламним запитам, від Advodka і Spywords:

Маючи на руках такі дані, при складанні своєї рекламної кампанії ви можете врахувати всі помилки конкурентів і уникнути їх, запозичити найбільш успішні та перспективні ключі для реклами і виключити неефективні запити, виділитися на загальному тлі, створивши відмінне від інших пропозиція.

Отже, сьогодні ми вивчили, як безкоштовно подивитися ключові слова конкурентів вручну і за допомогою спеціальних сервісів, таких як Xtool і Megaindex. Також дізналися, як можна виявити, по яких запитах рекламуються конкуренти. Відстежуйте зміни на ринку, аналізуйте, своєчасно реагуйте і робіть свій блог краще для читачів і прибутковіше для себе!