Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як дізнатися SEO за 30 днів

 1. << Завантажити безкоштовно керівництво для вивчення SEO для початківців >>
 2. Розділ 1: Концепції SEO
 3. День 1: дізнайтеся, як працюють пошукові системи.
 4. День 2: Створіть свій список для читання SEO.
 5. День 3: Дізнайтеся більше про роль SEO в вхідному маркетингу.
 6. День 4: Дізнайтеся основи SEO на сторінці .
 7. День 5: Дізнайтеся про основи SEO -сторінки .
 8. День 6: ознайомтеся з Google Zoo.
 9. Розділ 2: SEO інструменти
 10. День 7: встановіть свою аналітику.
 11. День 8: Налаштуйте консоль пошуку Google (раніше відому як Інструменти для веб-майстрів) для свого сайту.
 12. Розділ 3: Аналіз конкуренції та проведення досліджень з ключових слів
 13. Дні 9 - 15: станьте фахівцем з дослідження ключових слів.
 14. Дні 16 - 19: провести аналіз конкуренції.
 15. Розділ 4: створення посилань
 16. День 20: розвиток розуміння створення посилань.
 17. Дні 21-23: розпочати розробку стратегії створення посилання.
 18. Розділ 5: Місцевий SEO
 19. Розділ 6: міра SEO

Пошукова оптимізація складна. Багато хто вважає, що це мистецтво, повне невідомих і невизначеностей. Хоча деякі маркетологи вважають це захоплюючим викликом, інші вважають за краще триматися подалі від страху, що речі не підуть добре.

Тим не менш, правда в тому, що якщо ви робите будь-який тип інтернет-маркетингу, маючи принаймні базові знання про SEO може допомогти вам мати більш успішні стратегії та кампанії.

<< Завантажити безкоштовно керівництво для вивчення SEO для початківців >>

Тому, щоб бути успішним, ми склали план тридцяти днів, який розроблений, щоб дати вам краще уявлення про те, як працює SEO, як вона може бути адаптована до вашої стратегії, і які інструменти можна використовувати для вимірювання та отримання звітів про вашу зусиль. Незважаючи на те, що ця посада не перетворить вас на експерта SEO протягом ночі, ми обіцяємо вам, що вона повна ресурсів, які зроблять ваше життя в якості цифрового професіонала маркетингу легше.

Почнемо

Розділ 1: Концепції SEO

Після перших чотирьох днів цього плану ви отримаєте базові знання про те, як працюють пошукові системи, чітке уявлення про відмінність між SEO та поза сторінками , а також загальне уявлення про те, як алгоритмічні оновлення Google сформували як люди бачать SEO сьогодні.

День 1: дізнайтеся, як працюють пошукові системи.

Перш ніж заглибитися в поняття SEO, потрібно розробити знання про те, як працюють пошукові системи.

Щоб зробити тридцять днів простіше, посидьте і подивіться відео нижче (англійською мовою) Меттом Каттсом, який несе відповідальність за веб-спам на Google. Коли ви закінчите переглядати його, ви краще зрозумієте роботу пошукових систем.

День 2: Створіть свій список для читання SEO.

SEO - це явище в постійній еволюції. З цієї причини, спосіб залишатися в курсі змін і реалізацій SEO, ви повинні прочитати. На щастя, є цілий ряд чудових блогів, які говорять про SEO і які можуть допомогти вам бути в курсі цієї теми.

Ось деякі блоги, які ви повинні додати до своїх закладок прямо зараз. Запрошуємо Вас відвідати деякий час для відвідування принаймні деяких з них:

День 3: Дізнайтеся більше про роль SEO в вхідному маркетингу.

SEO і вхідний маркетинг є частиною однієї екосистеми. Відносини між ними залежні; SEO допомагає вхідному маркетингу досягти успіху, гарантуючи, що люди знаходять вміст і вхідний маркетинг дозволяє SEO створювати якісний і відповідний контент, який дозволить вам отримати більш авторитетні посилання.

Щоб дійсно знати, як створити успішну маркетингову стратегію, фахівці з маркетингу повинні зрозуміти, де SEO стосується вхідного маркетингу.

Сертифікація вхідного маркетингу HubSpot це онлайн і безкоштовний курс, де ви дізнаєтеся основи SEO і як він може бути приведений у відповідність з вхідним маркетингом.

Ось два інші ресурси, які допоможуть вам зрозуміти це важливе відношення:

День 4: Дізнайтеся основи SEO на сторінці .

Для більшості, SEO на сторінці є найпростішою частиною, щоб зрозуміти, тому що ви можете бачити і контролювати його. SEO на сторінці посилається на елементи, які сканери пошукових систем сприймають зміст і структуру вашого сайту. Вони включають такі елементи:

 1. Вміст (дизайн і слова)
 2. Теги заголовка
 3. URL-адреси
 4. Теги alt зображень
 5. Внутрішні посилання
 6. Позначення даних у схемі
 7. Архітектура сайту
 8. XML-мапи сайту

Докладніше про SEO на сторінці див це повне керівництво (англійською) наших друзів з Moz.

День 5: Дізнайтеся про основи SEO -сторінки .

Це сторона SEO, що багато людей бояться. Хоча вони і не повинні. Фактори SEO поза сторінки обертаються в основному навколо посилань. Вони охоплюють все, що впливає на вашу видимість у пошукових системах, на додаток до інформації, що міститься на вашому веб-сайті.

На цьому етапі достатньо розробити загальне розуміння того, що займає позастороння SEO. (Ви дізнаєтеся більше про те, як створити посилання пізніше).

Це практичний ресурс пошукової землі Вона об'єднує в список всі фактори, пов'язані з SEO поза сторінки .

День 6: ознайомтеся з Google Zoo.

Оновлення алгоритму Google може стати головним болем для тих, хто намагається бути в курсі пошукових систем. Насправді, це головний біль для всіх фахівців у галузі цифрового маркетингу.

Тим не менш, буде дуже корисно ознайомитися з найважливішими оновленнями: Google Penguin, Panda, Hummingbird і Pirate. Moz має великий ресурс яка детально документує всі відомі алгоритмічні оновлення з 2000 року.

Щоб дізнатися, як ці оновлення впливають на ваш веб-сайт, спробуйте переглянути свій сайт за допомогою Інструмент Panguin Digital Barracuda.

Розділ 2: SEO інструменти

Перш ніж повністю ввійти до SEO, вам потрібно налаштувати всі інструменти вашої аналітики та бути готовими до запуску. У кінці цього розділу ви зможете це зробити.

День 7: встановіть свою аналітику.

Витратьте час на налаштування вибраної аналітики. Найбільш популярним варіантом є Google Analytics. (Якщо ви є клієнтом HubSpot, ви можете інтегрувати Google Analytics з порталом).

Щоб отримати додаткові відомості про налаштування Google Analytics для SEO, дотримуйтесь інструкцій у цьому посібнику.

День 8: Налаштуйте консоль пошуку Google (раніше відому як Інструменти для веб-майстрів) для свого сайту.

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш веб-сайт займав високе місце в Google, використання консолі пошуку Google є надзвичайно важливим. В основному цей інструмент допомагає переглядати ваш веб-сайт, коли Google його бачить, і дає вам уявлення про сторінки, які вже були проіндексовані, посилання на ваш сайт, популярні ключові слова, рейтингові позиції, рейтинг кліків тощо. ,

Знайдіть час, щоб налаштувати консоль пошуку та проаналізувати дані. Ознайомившись з цим, ви також можете продовжити та встановити інструменти для веб-адміністраторів Bing, щоб отримати більше перспектив.

Це один основний посібник для консолі пошуку Google (англійською мовою) Moz має все необхідне для початку роботи.

Розділ 3: Аналіз конкуренції та проведення досліджень з ключових слів

Аналіз компетентності та дослідження ключових слів є важливим компонентом для реалізації успішних стратегій SEO та цифрового вмісту. З цієї причини ви повинні добре провести час, розвиваючи свої навички в цій області. Майте терпіння Мета полягає не в тому, щоб копіювати те, що робить конкурс, а для того, щоб переконатися, що ви робите більше, ефективніше і забезпечуючи краще рішення для ваших відвідувачів.

Виконайте наведені нижче дії, і у вас будуть основні навички, необхідні для успішного проведення конкурентного аналізу та дослідження ключових слів.

Дні 9 - 15: станьте фахівцем з дослідження ключових слів.

Дізнатися, як швидко виконувати дослідження ключових слів, непросто. Однак, є відмінний ресурс, який може вам допомогти. Це приблизно Один тижневий курс Ніка Еубанкса на цю тему.

Після того як ви зареєструєтеся на цьому курсі, ви будете отримувати електронний лист щодня протягом семи днів, пояснюючи, як реалізувати різні етапи дослідження ключових слів. Це дуже практично; Коли минули сім днів, ви закінчили свій перший дослідницький проект для своєї компанії.

Курс оцінюється в $ 127 (ви можете отримати версію для початківців за $ 67), але якщо у вас є бюджет, це цінна інвестиція.

Якщо у вас немає грошей на курс, подивіться на це Підручник з аналізу ключових слів Метью Барбі, який триває 50 хвилин. Це допоможе вам пройти повний процес для проведення широкого дослідження ключових слів для блогів, а також розповісти вам про різні інструменти, які можна використовувати; чи є вони безкоштовними чи платними.

Дні 16 - 19: провести аналіз конкуренції.

Аналіз вашої конкуренції є важливою частиною визначення вашої стратегії SEO. Аналіз конкуренції та ключових слів йдуть пліч-о-пліч і забезпечують основу для твердої стратегії SEO у багатьох відношеннях.

Під час аналізу SEO потрібно відповісти на такі запитання:

 1. Хто ваші головні конкуренти?
 2. Як виглядають ваші рівні трафіку?
 3. З якими словами та ключовими фразами ви класифікуєте?
 4. Як ви бачите свій профіль зовнішніх посилань?
 5. У яких соціальних мережах вони присутні?
 6. Як ви бачите свою стратегію вмісту?

Ось деякі ресурси, які допоможуть вам розпочати роботу:

Розділ 4: створення посилань

Створення посилань є основою SEO. Наприкінці цього розділу ви можете розпочати розробку власної стратегії створення посилання.

День 20: розвиток розуміння створення посилань.

Створення посилань; Термін, який є синонімом SEO поза сторінки, відноситься до практики отримання посилань з інших веб-сайтів на ваш.

Кількість високоякісних посилань, пов'язаних з вашим веб-сайтом, залишається одним з найважливіших факторів для рейтингу в SEO. Існує багато методів побудови зв'язків, але це не означає, що це легке завдання. Це те, що є складним і трудомістким. Однак, якщо ви створюєте відмінний контент, дуже ймовірно, що ви привертаєте багато посилань органічно і без необхідності витрачати багато часу на їх пошук.

Це електронна книга написаний Падді Моганом Aira , пояснює важливість і мистецтво створення зв'язків.

Дні 21-23: розпочати розробку стратегії створення посилання.

Це не означає, що ви повинні виявити, де ви можете купити мільйон посилань нібито високої якості для вашого блогу.

Після читання електронної книги Падді, у вас буде розуміння важливості створення посилань, а також уявлення про те, як це зробити. Настав час перейти на наступний рівень.

Джон Купер з Point Blank SEO зібрав a Дуже повний перелік стратегій створення посилань , Витратьте час, щоб ознайомитися з ними (їх багато) і дізнатися, як можна реалізувати деякі з них у своїй стратегії.

Розділ 5: Місцевий SEO

Дні 24-26: дізнайтеся про місцеві SEO.

Місцевий SEO є проблемою, яка стає все більш актуальною і на яку багато людей спеціалізуються в останні роки. Він відрізняється від органічного та традиційного SEO, оскільки він зосереджується на генерації результатів, які мають відношення до пошукової системи на основі вашого поточного місцезнаходження.

Наприклад, якщо я шукаю "найкращі панелі" на своєму робочому столі, Google надасть мені найближчі результати.

Наприклад, якщо я шукаю найкращі панелі на своєму робочому столі, Google надасть мені найближчі результати

Найкраще місце для початку роботи з місцевими SEO Google My Business , де можна почати, включивши сторінку.

Як тільки ви зробите це, подивіться на наш Основний посібник для поліпшення вашого локального SEO ,

Інші ресурси є Цей посібник eConsultancy і Всі ці слайди від місцевого експерта з SEO, Грега Гіффорда. Ось один з моїх улюблених презентацій, який був показаний на BrightonSEO на початку цього року.

Розділ 6: міра SEO

Вимірювання необхідне для успішної реалізації стратегій SEO. Вам потрібно буде відстежувати ваші дані щодо рейтингу, посилання та посилання, щоб проаналізувати вашу стратегію SEO та оптимізувати її для досягнення успіху.

Дні 27—29: дізнайтеся, що вам потрібно для вимірювання.

Перший крок до досягнення правильного вимірювання - це точно знати, що потрібно для його виконання. Ми рекомендуємо розпочати з наступного:

 1. Участь довідкових візитів в пошукових системах
 2. Посилання на пошукові системи
 3. Відвідування, які були віднесені певними фразами та термінами в пошукових системах
 4. Рейтинг конверсії за пошуковим запитом терміна / фрази
 5. Кількість сторінок, які отримують принаймні один візит з пошукових систем
 6. Класифікації

Те, що також дуже важливо відзначити, це те, що ви повинні спробувати адаптувати ваші SEO метрики щодо цілей компанії. Якщо вашою метою є створення більшої кількості підписок на електронну пошту на вміст блогу, то видимість пошукових ключових слів, які надходять з вашого блогу, має бути одним з пріоритетів у списку. Наявність таких чітких цілей полегшить оцінку успіху або невдачі вашої стратегії SEO.

Щоб почати, дотримуйтесь пункту керівництво для вимірювання успіху вашого SEO автор: Ніл Патель.

День 30: насолоджуйтеся новими знаннями, які ви придбали.

День 30: насолоджуйтеся новими знаннями, які ви придбали

Як виглядають ваші рівні трафіку?
З якими словами та ключовими фразами ви класифікуєте?
Як ви бачите свій профіль зовнішніх посилань?
У яких соціальних мережах вони присутні?
Як ви бачите свою стратегію вмісту?