Як ефективно працювати з моїм SEO постачальника послуг

 1. Будьте чесними з самого початку
 2. Мета - довгострокове співробітництво
 3. Висновок

Чи вважаєте ви, наймаєте агентство SEO вперше

Чи вважаєте ви, наймаєте агентство SEO вперше? Або, можливо, ви працювали з професіоналами SEO і цей досвід не був таким хорошим? Роки роботи з клієнтами з різних галузей формували нашу позицію: відносини з клієнтом повинні бути довгостроковими шлюбами, як щодо тривалості, так і відповідальності.

Є тисячі підприємств, які шукають побудова посилань і маркетингові послуги , але ми ретельно вибираємо, з чим працювати. Так, агенції вибирають теж!

Бути досконалим клієнтом вимагає певної роботи. Спілкуйтеся та співпрацюйте. Виконайте свою домашню роботу: Підготуйте свої питання і чітко сформулюйте свої очікування. Будьте відкритими і послідовними. Звучить не так просто, так?

Щоб розпочати:

 • Будьте чесними з самого початку

Для того, щоб знайти кращу фірму SEO, вам потрібно буде провести повну історію вашого проекту: що, коли і як ви зробили. Поділіться всіма підходами, які ви взяли, і всіма застосованими тактиками (чорно-білі). SEO має тривалий ефект, а наслідки ваших попередніх дій можуть вплинути на поточну ефективність вашого сайту. Ніхто не хоче витрачати свій час і повторювати помилки минулого. Це єдиний спосіб отримати найкращий сервіс SEO для вашого сайту.

Покажіть нам, що спрацювало, щоб ми краще зрозуміли вашу галузь і ваш бізнес. І розкажіть більше про аудиторію і про продукт. Якщо у вас є опис персоналу покупця, надішліть його нам. Якщо ви провели будь-які опитування, щоб дізнатися, що ваші клієнти люблять або ненавидять вас, поділіться результатами.

З усією цією інформацією ми можемо розробити кращий контент, адаптований до потреб вашого бізнесу та ваших клієнтів.

Це непросто: чому ви вирішили найняти агентство, яке допоможе вам у SEO ? Які цілі ви хочете досягти за допомогою цього потужного інструменту?

Назвіть те, що в даний час є найвищим пріоритетом для вас, і сформуйте його у конкретну і реалістичну мету. Коли ми розуміємо, де ви хочете бути, ми можемо придумати кращі способи дістатися.

Коли ми розуміємо, де ви хочете бути, ми можемо придумати кращі способи дістатися

Для досягнення всіх цих цілей немає жодного підходу, що відповідає всім:

 • Ти назвав це…
 • Підвищуйте поінформованість про бренд та отримуйте певний контроль над тим, що люди бачать, коли хочуть дізнатися про ваш бренд у Інтернеті
 • Увійдіть до незнайомої ніші та створіть свою присутність у мережі з нуля
 • Розширте свій бізнес і приверніть відвідувачів на нові цільові сторінки на існуючому сайті
 • Залучіть більше трафіку для конвертованих ключових слів, на які ви вже займаєтеся

Зробіть свої дослідження на те, що SEO і що це не так. Вивчайте основні терміни та ознайомтесь із загальними методами.

Вивчайте основні терміни та ознайомтесь із загальними методами

Таким чином ви вбиваєте двома птахами одним каменем:

 1. Ви маєте більші шанси визначити, що вам скажуть будь-які нечудові недобросовісні агентства
 2. І заощаджуйте ваші дорогоцінні години і наш час, який можна було б витрачати на пояснення.

Ось кілька приголомшливих посібників для SEO-початківців, яких ми любимо і рекомендуємо:

Посібник Kissmetrics "Крок за кроком"

Посібник для початківців з буфера

Основи малого бізнесу

 • Мета - довгострокове співробітництво

SEO - це довгострокова гра, і ви повинні мати час, щоб побачити, які підходи працюють. Ми не можемо навіть порахувати всі часи, які нам потрібно було повторити однією простою річчю для наших клієнтів: дні швидкої магії SEO пішли. Можливо, ви зможете досягти найвищого рейтингу за кілька тижнів після цього купівля тисяч посилань , але ви будете насолоджуватися цим протягом декількох днів.

Компанія Google зробила неймовірну роботу, щоб виявити нездорові схеми посилань і підштовхнути підприємства до одного напрямку: послідовно доводячи цінність та відповідні поради. Отже, застосуйте цей «довготривалий фільтр» до ваших очікувань SEO.

І ще одна річ: Ви будете працювати з людьми, а не з ботами (можливо, це станеться вже найближчим часом). Уявіть, що ви будете спілкуватися з цими людьми більше декількох місяців.

Погодьтеся про те, як відбуватимуться комунікації: щотижня, раз на два тижні, більш-менш часто? Через Slack, Skype, електронну пошту? Чат або швидкий дзвінок кожні два тижні? Ви в порядку з форматом звітів, які ми надаємо?

Прозорість є ключем до швидкої та безпроблемної співпраці. Надайте доступ до всіх даних, які можуть бути корисними для нас, вашого SEO провайдер . І, можливо, нам знадобиться переглянути веб-аналітику (Google Analytics), CMS (WordPress, Drupal, Joomla), повну інформацію про ваш профіль.

Повідомте нас, якщо ви збираєтеся вносити будь-які зміни на сайт: якщо ви зміните URL-адресу публікації, яку ми пропонуємо вам, або почніть працювати з новими партнерами, які посилаються на ваш сайт. Таким чином ви уникнете дурних ситуацій, коли ви просто витрачаєте свої ресурси.

Висновок

Вам потрібно буде мати справу з пошуковими системами, які постійно розвиваються, і конкурентам, які мають більше ресурсів для інвестування в свою онлайн-промоушену. Тому інвестуйте час і зусилля в ефективне співробітництво з вашим агентством SEO і зробіть його приємною подорожжю.

Хоча є багато ненадійних самостійно заявлених гуру, як і в будь-якій іншій галузі, ви можете знайти відданих професіоналів SEO. Дозвольте їм допомогти вашому бізнесу !

Або, можливо, ви працювали з професіоналами SEO і цей досвід не був таким хорошим?
Звучить не так просто, так?
Які цілі ви хочете досягти за допомогою цього потужного інструменту?
Погодьтеся про те, як відбуватимуться комунікації: щотижня, раз на два тижні, більш-менш часто?
Через Slack, Skype, електронну пошту?
Чат або швидкий дзвінок кожні два тижні?
Ви в порядку з форматом звітів, які ми надаємо?