Як хороший веб-хостинг провайдера впливають на ваш SEO?

  1. Як хороший веб-хостинг провайдера впливають на ваш SEO? Категорія: Маркетинг Опубліковано: 28...
  2. Швидкість вашого сайту
  3. Наявність Вашого сайту
  4. Безпека вашого веб-сайту
  5. Як вибрати SEO-дружній веб-хостингу?

Як хороший веб-хостинг провайдера впливають на ваш SEO?
  • Категорія: Маркетинг
  • Опубліковано: 28 квітня 2016
  • Автор: AltusHost

Багато власників бізнесу приймають веб-хостинг дуже легко, не усвідомлюючи впливу, який він може мати на SEO рейтингу свого веб-сайту.

Багато хто з них думають лише про ціну при виборі свого веб-хостинг-провайдера, що може виявитися однією з найбільших помилок, які вони можуть зробити, оскільки є й багато інших речей.

Хороший веб-хостинг-провайдер може вплинути на SEO вашого сайту кількома способами і, хоча це не гарантує, що це підвищить ваш рейтинг SEO, це, безумовно, може допомогти вам багато чого з досягнення ваших цілей SEO швидше, що, безумовно, не випадок з низькою якістю веб-хостингу.

Таким чином, ви повинні зробити ваші дослідження і знайти веб-хостинг-провайдера, який запропонує вам кращі послуги для ваших потреб.

Потрібно пам'ятати, що ви отримуєте те, за що платите, тому знайти нижчу ціну не повинно бути вашим головним пріоритетом. Важливо враховувати багато різних факторів при виборі правильного веб-хостинг-провайдера, наприклад, безвідмовної роботи, швидкості, резервних служб і багато іншого, що має вирішальне значення для найкращої продуктивності та функціональності вашого веб-сайту.

Без подальших труднощів, давайте подивимося, як хороший веб-хостинг-провайдер може вплинути на ваш рейтинг SEO , так що ви можете отримати деяке уявлення про його важливість при виборі постачальника, який відповідає вашим потребам.

Що фактично впливає на веб-хостинг в умовах SEO?


Веб-хостинг впливає на певні правила, які потрібно застосувати для того, щоб переконайтеся, що ваш веб-сайт доступний для пошукових систем . А саме, це впливає на ефективність вашого веб-сайту, тобто на швидкість, доступність вашого веб-сайту або час роботи та безпеку вашого веб-сайту. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як веб-хостинг впливає на кожен з цих факторів.

Швидкість вашого сайту

Швидкість вашого сайту

Швидкість вашого веб-сайту є одним з найважливіших факторів, які значною мірою впливають на рейтинги вашого веб-сайту. Вам потрібно мати веб-сайт, який швидко завантажується, щоб покращити свій SEO і надати відвідувачам кращий досвід роботи з користувачами. Якщо завантаження веб-сайту триває довше, вірогідно, що відвідувачі переїдуть на інший сайт, тому час завантаження надзвичайно важливий.

Хороша швидкість сайту може призвести до набагато більшої кількості конверсій, тому вам потрібно переконатися, що ваш веб-хостинг-провайдер пропонує велику швидкість.

Швидкий та чуйний веб-сайт може бути вищим у пошукових системах, тому потрібно вибрати провайдера веб-хостингу, який має високоякісне обладнання та якісну інфраструктуру центру обробки даних.

Тим не менш, кодування і конфігурація самого сайту також може зробити його повільним для завантаження, якщо не налаштовано правильно.

Якщо ви впевнені, що ваш веб-сайт оптимізований і всі технічні засоби налаштовані належним чином, ви повинні зв'язатися з постачальником веб-хостингу і вимагати, щоб вони або виправили проблему, або перенесли ваш сайт на інший сервер.

Наявність Вашого сайту

Наявність Вашого сайту

Якщо ваш веб-сайт продовжує знижуватися, час його завантаження насправді не впливає. Якщо це часто трапляється, і час простою вашого веб-сайту триває довго, ваш рейтинг SEO неодмінно зменшиться.

Google та інші пошукові системи не будуть перенаправляти користувачів на ваш веб-сайт, якщо він постійно недоступний. Час роботи вашого веб-сайту є надзвичайно важливим, оскільки він може не тільки допомогти вам підвищити рейтинг SEO, але може також підвищити вашу репутацію.

Ваш веб-хостинг-провайдер повинен мати швидкі сервери та забезпечити вам принаймні 99,9% часу роботи мережі, щоб ви не втратили своїх клієнтів і ваш трафік. Якщо ваш сайт знижується, ваш веб-хостинг-провайдер повинен мати можливість вирішити цю проблему якомога швидше, щоб забезпечити доступність вашого веб-сайту.

Безпека вашого веб-сайту

Безпека вашого веб-сайту

Хакери постійно шукають нові способи завантаження шкідливого програмного забезпечення на сервери, і безпека вашого сайту неймовірно важлива.

Ваш веб-хост повинен надати вам найкращу безпеку для вашого сайту, оскільки наявність вразливого веб-сайту, схильного до порушень безпеки, може призвести не тільки до втрати доходів і крадіжки особистості, але й до того, що ваш бізнес розвиває погану репутацію.

Коли вибираючи постачальника веб-хостингу , необхідно взяти до уваги кілька факторів. Потрібно з'ясувати, чи ваш веб-хост пропонує SFTP (Secure File Transfer Protocol), який захищає ваші файли і захищає їх від перехоплення і зміни.

Також потрібно перевірити, чи має ваш веб-хост сертифікат SSL (Secure Sockets Layer), оскільки це дуже важливо для безпеки вашого веб-сайту. Сертифікат SSL шифрує шлях між веб-сервером і браузером.

Це надзвичайно важливо, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, оскільки SSL захищатиме конфіденційну інформацію, таку як номери кредитних карток клієнтів, їхні банківські номери, їхні імена та іншу особисту інформацію. Таким чином, SSL є абсолютною необхідністю для безпеки вашого веб-сайту.

Іншим фактором, який слід враховувати при виборі постачальника веб-хостингу, є резервне копіювання. Ваш веб-хост повинен регулярно створювати резервні копії своїх серверів, а також надавати вам інструмент, який дозволить вам створювати резервні копії вашого сайту самостійно.

Обслуговування сервера також є вирішальним, коли йдеться про це безпеки вашого веб-сайту , оскільки він може захистити його від порушень безпеки. Потрібно перевірити, чи надає ваш веб-хост опублікований протокол безпеки, який буде показувати, чи є вони найновішими з останніми виправленнями та оновленнями.

Як вибрати SEO-дружній веб-хостингу?


Щоб вибрати SEO-дружній веб-хостинг-провайдер , Вам потрібно провести ретельне дослідження і знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам. Ви повинні взяти до уваги час, який певний веб-хост був у бізнесі, оскільки досвід багато чого стосується надання вашого сайту найкращих послуг.

Існує велика конкуренція на ринку, тому існує низка веб-хостинг-провайдерів, які пропонують недорогі послуги найвищої якості. Репутація також дуже важлива, тому переконайтеся, що ви виходите в Інтернет і перевіряйте відгуки для різних веб-хостів, щоб дізнатися, що їхні клієнти мають сказати про свої послуги.

Рейтинг SEO вашого сайту має вирішальне значення для вашого бізнесу, тому вам необхідно забезпечити веб-хостинг-провайдера, який ви в кінцевому підсумку вибираєте, може надати вам всі вищезазначені фактори, необхідні для поліпшення вашого рейтингу SEO, тим самим допомагаючи вам підвищити вашу репутацію і розвивати бізнесу.

Як хороший веб-хостинг провайдера впливають на ваш SEO?
Як хороший веб-хостинг провайдера впливають на ваш SEO?
Що фактично впливає на веб-хостинг в умовах SEO?
Як вибрати SEO-дружній веб-хостингу?