Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як класифікувати продукти на Amazon

 1. Представляємо A9: Алгоритм ранжирування Amazon
 2. Що впливає на алгоритм рейтингу A9 Amazon?
 3. Фактори рейтингу рейтингу конверсій
 4. 2. Відгуки клієнтів
 5. 3. Відповіді на запитання
 6. 4. Розмір і якість зображення
 7. 5. Ціна
 8. 6. Продукти батьків-дитини
 9. 7. Час на сторінці та показник відмов
 10. 8. Повнота переліку продуктів
 11. Релевантність факторів рейтингу
 12. 10. Особливості / Кулі
 13. 11. Опис продукту
 14. 12. Бренд і частина виробника
 15. 13. Технічні характеристики
 16. 14. Категорія та підкатегорія
 17. 15. Пошукові терміни
 18. 16. Ключове слово джерела
 19. Фактори рейтингу задоволеності клієнтів
 20. 18. Швидкість обробки замовлення
 21. 19. Вартість акцій
 22. 20. Відсоток відмінного замовлення (POP)
 23. 21. Частота дефектів замовлення (ODR)
 24. 22. Частота виходу
 25. 23. Параметри упаковки
 26. Надто довго; Не читав

Ми всі хочемо збільшити наш рейтинг Amazon ...

Було б сенс зрозуміти, як працює алгоритм рейтингу Amazon - чи не так?

Більшість продавців не знають, як Amazon надає результати пошуку; не кажучи вже про те, як це (легко) можна використовувати!

Добре виходить, що три рази, як багато покупців шукають продукти для покупки на Amazon, а не Google.

Подумай над цим…

Куди ви йдете, коли вам потрібно знати, чи варто купувати продукт?

Amazon ...

Отже, що, якщо ви знали, як класифікувати на Amazon замість Google?

У вас буде три рази більше готових до покупки клієнтів, ніж ви б ніколи не отримали в Google, і ви б зробили це за долю часу!

Давайте почнемо:

Представляємо A9: Алгоритм ранжирування Amazon

A9 - це назва алгоритму рейтингу Amazon. Оскільки це посібник щодо рейтингу на Amazon, давайте перейдемо до джерела.

Отже, це Офіційна заява A9 як вони обчислюють результати пошуку.

Як ми бачимо тут, значна частина роботи робиться до того, як клієнт навіть торкнеться клавіатури
Як ми бачимо тут, значна частина роботи робиться до того, як клієнт навіть торкнеться клавіатури. Після того, як клієнт дійсно натисне клавішу "Enter", щоб виконати пошук, алгоритм ранжирування A9 надає результати за двома етапами:

Це дуже простий процес:
Це дуже простий процес:

 1. По-перше, вони витягують відповідні результати зі свого масивного «каталогу» списків продуктів.
 2. Потім вони сортують ці результати у порядку, який є найбільш релевантним для користувача.

Тепер, деякі з вас, SEO, можуть подумати: «Зачекайте секунди ... Чи не релевантність газону Google? Я думав, що Amazon піклується лише про переходи! Що тут зосереджується на релевантності? ”

Відповідь проста: відповідність Amazon не означає те ж саме, що і для Google. Обережно прочитайте цю заяву від A9, щоб дізнатися, чи можна розрізнити:

Бачиш це
Бачиш це?

 • Google каже: "Які результати найбільш точно відповідають запиту пошукача?"
 • Амазонка каже: "Які продукти найчастіше купують шукачі?"

Різниця між цими двома питаннями полягає в різниці між тим, як Amazon вимірює релевантність порівняно з Google.

Рейтинг на Amazon простіше, ніж рейтинг на google, тому що ви істотно скорочуєте роботу вдвічі. Повна Amazon SEO план використовує тільки внутрішні чинники, щоб визначити, яким чином продукт заходить. Зворотні посилання, соціальні медіа, авторитет домену ... Це все, про що вам не потрібно турбуватися на Amazon.

Майте на увазі ці три правила:

 1. Найвища мета Amazon у всьому, що вони роблять, завжди збільшує дохід на одного клієнта (RPC)
 2. Amazon відстежує кожну дію, яку хтось бере на Amazon, аж до місця, де їх мишає на сторінці
 3. Алгоритм A9 існує для підключення даних, відстежуваних у №2, до мети, зазначеної в # 1

Все йде нормально?

Що впливає на алгоритм рейтингу A9 Amazon?

Рейтинг конверсій * - це рейтингові фактори, які Amazon виявили статистично релевантний вплив на коефіцієнти конверсій. Приклади коефіцієнтів коефіцієнту переходів включають відгуки клієнтів, які відповідають умовам Вимоги до зображення Amazon та ціноутворення.

Релевантність - Пам'ятайте перший крок в алгоритмі A9 Amazon Ranking? Вони збирають результати, а потім вирішують, як їх перелічити. Фактори релевантності вказують A9, коли слід розглянути вашу сторінку продукту для даного пошукового терміну. Фактори релевантності включають опис назви та продукту.

Задоволеність клієнтів - як ви отримуєте найбільше грошей від одного клієнта? Зробіть їх так щасливими, що вони постійно повертаються. Amazon знає, що секрет максимального RPC полягає в утриманні клієнтів. Набагато складніше змусити когось витратити $ 100 один раз, ніж 10 доларів десять разів. Критерії ранжирування утримання клієнтів включають відгуки продавців і коефіцієнт дефектів замовлення.

Примітка: Amazon використовує як прогнозовані, так і реальні показники конверсій для рейтингу продукції. Наприклад, якщо за вашим продуктом ціна вище, ніж у інших подібних продуктів, Amazon прогнозує нижчий коефіцієнт конверсій для вашого облікового запису та використовувати цей показник, доки його реальні дані не виправлять.

Гаразд! Нарешті, ми готові поговорити про те, як класифікуватись на Amazon. Нижче ви знайдете 25 факторів ранжирування Amazon, які або самі Amazon, або незалежні маркетологи підтвердили використання алгоритму A9.

Amazon не схожий на Google, де вони йдуть на великі шляхи, щоб приховати фактори, які вони використовують у своєму алгоритмі. Всередині Amazon продавець Центральний, вони будуть кричуще сказати вам кілька своїх топ-факторів рейтингу. Ви також можете відвідати офіційний блог продавців Amazon Seller для деяких чудових знань. І ось блог підтримки продавців у Великобританії, якщо ви зацікавлені.

Фактори рейтингу рейтингу конверсій

1. Торговельний рейтинг

Після декількох пошуків на Amazon, це повинно бути досить очевидним, що кількість продажів в порівнянні з іншими подібними продуктами - інакше називається Sales Rank - є одним з найважливіших факторів рейтингу.

Навіть зараз Amazon тестує нову функцію в своїх результатах пошуку, де вони автоматично додають банер із найкращим продажем (див. Нижче) до найпопулярнішого продукту в пошуках певних категорій, наприклад це для "Коляски" :

Нижче) до найпопулярнішого продукту в пошуках певних категорій, наприклад  це для Коляски  :

Дуже просто ...

Більше продажів означає більш високі рейтинги Amazon - і більш високі рейтинги Amazon означають більше продажів!

Це звучить як порочне коло, але, на щастя, ще багато способів для нових продавців конкурувати. Якщо у вас виникли проблеми з Уловщики Amazon крадіжка продажів переконайтеся, що ви знаєте, як захистити себе в першу чергу!

2. Відгуки клієнтів

Ймовірно, не треба сказати, що кількість і позитивність ваших відгуків (які ми розглядаємо, як отримати) відгуки покупців тут) є одним з найважливіших факторів ранжирування в алгоритмі A9 рейтингу A9. Як ви реагуєте на ваші відгуки також величезні.

Цей приклад пошуку продукту для ключового слова "вакуум" ілюструє деякі цікаві моменти про те, як Amazon обтяжує обсяг порівняно з якістю огляду:

Цей приклад пошуку продукту для ключового слова вакуум ілюструє деякі цікаві моменти про те, як Amazon обтяжує обсяг порівняно з якістю огляду:

Розкриємо сторінку результатів пошуку:

 1. Вакуум BISSEL (зелений) має найбільшу кількість відгуків та найвищий рейтинг огляду. Він також є бестселером у своїй категорії, тому він займає перше місце.
 2. Друге місце Dirt Devil (червоний) має більше відгуків, але нижчий рейтинг огляду. Він також є бестселером, тому він займає друге місце.
 3. Третій ранг Shark Navigator (синій) має менше відгуків, але більш високий рейтинг, ніж # 2, і він також є бестселером, тому він займає 3-е місце.
 4. Hoover WindTunnel на # 4 має значно більше відгуків, ніж будь-який з трьох перших списків, але це не так високо оцінено як # 1 і # 3, і це не бестселер, тому він займає четверте місце.

3. Відповіді на запитання

Це одна з тих метрик, які Amazon спеціально не вказує, що вони відстежують. Але дані, до яких вони мають доступ, і запитання та відповіді, перераховані близько до верхньої частини сторінки продукту, що зазвичай означає, що це важливо для переходів.

Крім того, продукти подібні електрична зубна щітка Philips Sonicare , яка займає перше місце за ключовим словом "електрична зубна щітка" над іншими настільки ж оціненими бестселерами, оскільки вона має майже вдвічі більше клієнтів Q & As, ніж будь-який інший список у категорії:

Крім того, продукти подібні  електрична зубна щітка Philips Sonicare  , яка займає перше місце за ключовим словом електрична зубна щітка над іншими настільки ж оціненими бестселерами, оскільки вона має майже вдвічі більше клієнтів Q & As, ніж будь-який інший список у категорії:

4. Розмір і якість зображення

Amazon продовжує посилювати розмір зображення та політику якості для списків продуктів. Зараз деякі категорії навіть не показують результати, які не мають принаймні одного зображення розміром 1000 × 1000 пікселів або більше . Вони називаються " призупинені списки ”.

The Розмір зображення 1000 × 1000 пікселів дозволяє Amazon запропонувати своїм клієнтам функцію Hover-to-Zoom , показану нижче, яка виявила, що вона драматично впливає на показники переходів.

The  Розмір зображення 1000 × 1000 пікселів  дозволяє Amazon запропонувати своїм клієнтам функцію Hover-to-Zoom , показану нижче, яка виявила, що вона драматично впливає на показники переходів

На жаль, в стороні від артистизму, ви можете бачити, що під час переміщення курсора над зображенням Amazon автоматично відображає збільшену версію на панелі інформації про продукт.

Зверніть увагу, що кількість зображень тут не є важливою . Це пейнтбольний пістолет Tippmann є продуктом № 1 для ключового слова "пістолети для пейнтболу", але він містить лише одне зображення. Оскільки зображення досить велике та достатньо інформативне, щоб дати клієнтові всю потрібну інформацію, це все, що потрібно, щоб зробити Amazon щасливою.

Ви можете позиціонувати себе краще, якщо у вас є одне велике зображення високої якості, ніж декілька зображень нормального розміру. Не кажучи вже про те, що декілька зображень не перетворять краще, ніж одне зображення, просто щоб переваги швидко згорталися після першого. Ви можете спробувати шлях DIY до високоякісна фотографія продукції .

5. Ціна

Пам'ятайте раніше, коли ми говорили про те, як алгоритм ранжирування Amazon використовує і прогнозовані, і реальні показники переходів, щоб визначити, які продукти відображатимуться в результатах пошуку?

Одним з найбільших факторів ранжирування, які Amazon використовує для визначення прогнозованого коефіцієнта переходів, є ціноутворення - вони знають, що клієнти прагнуть шукати найкращі пропозиції. Що ще важливіше, Amazon використовує ціноутворення як основний фактор у виборі того, який продукт відображатиметься у вікні покупки, який є частиною сторінки, що містить кнопку Додати до кошика (про це ми поговоримо пізніше).

Що ще важливіше, Amazon використовує ціноутворення як основний фактор у виборі того, який продукт відображатиметься у вікні покупки, який є частиною сторінки, що містить кнопку Додати до кошика (про це ми поговоримо пізніше)

Зверніть увагу, що найпопулярніший продукт для пошукового терміну «соковижималка» має менше відгуків клієнтів, знижує рейтинг клієнтів і знижує рейтинг продажів, ніж будь-який інший список у топ-4. нижче середньої категорії.

Зверніть увагу, що відгуки залишаються тут життєво важливими. Ціноутворення - не єдина причина, чому Black & Decker Juicer посідає перше місце ...

6. Продукти батьків-дитини

Якщо у вас є список продуктів (батьківський) і вирішите запропонувати колір або розмір, вони відомі як (дочірні списки). Вони відображаються в тому ж списку, що й варіації. Набагато краще використовувати вбудовані в Amazon функції батьківсько-дочірніх продуктів, щоб спрямувати всіх клієнтів на одну сторінку продукту.

Це має кілька переваг:

 • Це максимізує відгуки клієнтів, оскільки Amazon поєднує ваші подібні продукти в одній первинній сторінці продукту
 • З точки зору UX це є найбільш розумним; утримання клієнтів на тій же сторінці робить його більш імовірним, що вони будуть купувати ваш продукт
 • Amazon показав переваги для ранжування продуктів з кількома варіантами в їхньому списку

Давайте подивимося на цей рейтинг Соковижималка Black & Decker знову:

Якщо ви прокрутите сторінку назад, ви побачите, що ця соковижималка є єдиною в чотирьох найкращих результатах для використання з'єднань між родителями та дітьми. Якщо ввімкнути зв'язок "батько-дитина", вона відображається як додатковий параметр у результатах пошуку Amazon ...

Це не тільки підвищує рейтинг кліків, ми бачимо тут, що він також допомагає вам стати вище конкуренції!

7. Час на сторінці та показник відмов

Пам'ятайте, що Amazon може вимірювати всі способи взаємодії клієнта з їхнім веб-сайтом, тому їм легко відстежувати докладний час на сторінці та статистику показників відмов.

Ось що означають подібні, але різні метрики на Amazon:

Час на сторінці : Amazon вважає, що кількість часу, який клієнт витрачає на вашу сторінку, є хорошим показником того, наскільки вони зацікавлені у вашому продукті. Клієнт, який читає ваш повний опис продукту, переглядає огляди та досліджує питання Q & A набагато частіше купує, ніж той, який витрачає пару секунд на зйомку функцій.

Швидкість відмов : "відскок" - це коли клієнт здійснює пошук, відвідує вашу сторінку, а потім або повертається до результатів пошуку або кліків на відповідну пропозицію продукту. Майте на увазі, що Amazon має набагато більш точне вимірювання показника відмов, ніж Google, знову ж таки, оскільки вся діяльність користувача відбувається в межах їх платформи.

8. Повнота переліку продуктів

Нарешті, останній показник перетворення для оптимізації для повноти переліку. Окремі розділи списку продуктів в основному пов'язані з релевантністю, як ви дізнаєтеся нижче, але фактична повнота переліку впливає на рейтинг конверсій.

Остаточне (2018) Керівництво по оптимізації списку продуктів Amazon

Як правило, чим повніше ви зробите свій список, тим краще. Зробіть усе можливе, щоб заповнити кожне поле на сторінці налаштування переліку, щоб максимізувати шанси на показ у верхній частині результатів пошуку продукту.

Релевантність факторів рейтингу

9. Назва

У Google ви бажаєте отримати стислий, привабливий заголовок з ключовим словом, який наближається до початку.

У Amazon все, що вам цікаво, це ключові слова. Ви хочете, щоб втиснути стільки ключових слів у близько 80 символів, скільки можливо.

Насправді, ви можете вийти за рамки 80 символів, якщо хочете, і краще мати занадто багато ключових слів, ніж їх мало. Я бачив найпопулярніші продукти з назвами, які не мають сенсу і мають понад 200 символів, наприклад це найпопулярніший зарядний пристрій Nexus :

Слід зазначити, що Amazon починає руйнувати і стандартизувати назви продуктів - стежте за цим рухаючись вперед ...

10. Особливості / Кулі

Інша велика причина, що конкретні Nexus зарядний пристрій так високо, тому що він має багато ключових слів багаті, інформативні функції. Особливості, які відображаються у вигляді маркерів прямо під цінами та опціями продукту, є абсолютно обов'язковими.

Так само, як і з зображеннями, особливості настільки важливі, що Amazon більше не дозволяє продуктам, які не мають точок кулі, бути розміщеними у вікні покупки, а відсутність у них серйозного дорожнього блоку для хорошого рейтингу Amazon.

Іншим хорошим прикладом правильного використання функцій є це Asus монітор комп'ютера , який займає перше місце в "екрані комп'ютера":

Зверніть увагу на те, як точки кулі є надзвичайно деталізованими і містять тонну ключових слів? У той же час вони легко читаються, а це означає, що вони не переплутають клієнтів і ризикують пошкодити конверсії.

11. Опис продукту

Опис продукту в основному, де ви розширюєте свої функції. Це також частина сторінки, на якій ви маєте найбільший контроль. Якщо дійсно вкласти багато зусиль у залучення, це можна знайти в описі продукту.

При цьому майте на увазі, що на відміну від Google немає жодних переваг, коли ключове слово з'являється кілька разів на сторінці продукту; якщо це де-небудь у вашому списку продуктів принаймні один раз, ви будете мати відношення до нього.

Якщо ви хочете побачити справді апетитний опис продукту, ознайомтеся з цим для цього DeLhongi еспресо чайник - перше місце в списку лідерів терміну "кавоварка еспресо".

Про перелік цього продукту немає нічого просунутого - вони просто охопили всі бази. Це ретельне, привабливе, легке для зйомки, включає в себе безліч зображень, підписів, і вони навіть включали додаткові технології. специфікації, які не перераховані в звичайному розділі технічних характеристик (про що ми поговоримо нижче).

12. Бренд і частина виробника

Пам'ятайте раніше, коли ми розглядали найкращі результати для ключового слова "Соковижималка"? Можна оновити пам'ять нижче:

Щось, що кожен з найкращих списків робить правильно в цій категорії, - це список брендів і номерів виробників спочатку в назві продукту. Насправді, якщо ви виконайте пошук самостійно це не до 15-го результату, що Amazon показує нам список продуктів без номера бренду і виробника, включених в назву.

Ви завжди, завжди, завжди бажаєте включити бренд до назви, оскільки він дозволяє вашим продуктам у пошукових фільтрах І дозволяє захоплювати клієнтів, які шукають певний бренд. І якщо ви знаходитесь в ніші, де клієнти використовують номер виробника для пошуку продуктів, ви обов'язково захочете включити це ключове слово у ваш заголовок.

13. Технічні характеристики

Вони відрізняються від функцій - це частина сторінки, де ви фактично перераховуєте технічні та фізичні деталі вашого продукту. Це включає розмір, вагу, колір доставки, дату публікації (якщо ви робите книги), tech. специфікації та багато іншого. Ти можеш бачити це найпопулярніший продукт для терміна «система домашнього кінотеатру», використовуючи їх технічні характеристики до максимуму:

14. Категорія та підкатегорія

Ви, напевно, цього не розуміли, але як тільки клієнт увійшов до категорії - кожен інший пошук, який вони виконують на Amazon, за замовчуванням буде обмежений цією категорією.

Погляньте на приклад нижче:

Погляньте на приклад нижче:

Ви можете побачити тут, що простий пошук "корми для собак" насправді переносить три категорії глибоко в каталог продукції Amazon, позначений червоними лініями на зображенні вище. Синя коробка показує, що ми залишимося в категорії «Корм для собак», поки не повернемося на домашню сторінку або вручну скажемо Amazon, щоб показати нам всі відділи.

Під час налаштування переліку продуктів переконайтеся, що ви поставили свій продукт у найбільш релевантну, вузьку категорію.

15. Пошукові терміни

Окрім категорій, можна також вказати пошукові терміни, які потрібно пов'язати з вашим продуктом.

Незважаючи на те, що Amazon перераховує п'ять різних полів 50-символьних пошукових термінів, краще думати про нього як про одне велике текстове поле 250 символів, в якому ви можете ввести всі можливі терміни пошуку, які ви можете придумати для вашого продукту.

Це дещо складно пояснити, перевірити це неймовірне Amazon лістинг SEO статті зосереджуючись на тому, що станеться в 2018 році! Так що тільки голову туди, якщо ви хочете дізнатися більше про цей конкретний фактор.

16. Ключове слово джерела

Це один з найбільших прихованих способів, яким Amazon визначає релевантність переліку для даного пошуку продукту. Це також ще один приклад того, як Amazon відстежує кожну дрібницю діяльності клієнта на своєму веб-сайті. Ознайомтеся з цією URL-адресою, яка посилається на оголошення про електричну дриль Black & Decker, і перевірте, чи можете ви сказати, який пошуковий термін я використовував, щоб знайти його:

http://www.amazon.com/Black-Decker-LDX172C-7-2-Volt-Lithium-Ion/dp/B005LTNLDI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1416351135&sr=8-1&keywords=electric+drill

Ви можете побачити ключове слово джерела в кінці URL - & keywords = electric + drill - яке повідомляє Amazon, що ключовим словом джерела є "електрична дриль".

Тому, якщо б я придбав цю дриль, Amazon знав би, що цей перелік є дуже актуальним для терміну «електрична дриль». Наступного разу, коли клієнт шукатиме цей термін, цей список буде більш високим у верхній частині.

Ось акуратний маленький рейтинг Amazon, який ви можете зробити, щоб скористатися цим фактором:

 1. Створіть URL-адресу для вашого продукту, використовуючи запит [& ключове слово = ваше + ключове слово] (додайте код у квадратні дужки до URL-адреси продукту).
 2. Скористайтеся службою скорочення посилань, наприклад bit.ly, щоб створити спільний доступ до цієї URL-адреси.
 3. Залучіть трафік до скороченого посилання.

Тепер у будь-який час, коли ви робите продаж з одного з цих скорочених посилань на ключові слова, ви в основному обманюєте Amazon, думаючи, що ці відвідувачі виконували пошук продукту для вашого цільового ключового слова.

Якщо ви хочете поглиблено поглянути на ідеальний спосіб зробити ваш список абсолютно доречним перевірити пост нижче!
Amazon Ключові слова: 4 Поради для ідеально оптимізовані списки продуктів

Фактори рейтингу задоволеності клієнтів

17. Відгук про негативних продавців

Чому я перераховую негативний відгук продавця, на відміну від зворотного зв'язку з продавцем взагалі?

Цікаво, що Amazon фактично заявляє, що не відстежує позитивних відгуків продавців; принаймні, не заради їх алгоритму ранжирування продукту.

Замість цього вони відстежують негативні ставки зворотного зв'язку продавців або частоту. Неважливо, наскільки поганою є зворотній зв'язок - всі негативні відгуки однакові, і все це враховує вас рівно в рейтингах результатів пошуку.

Щоб бути зрозумілим - продавець третьої сторони, який намагається виграти вікно покупки (наведений нижче), бажає, щоб відгуки продавців були максимально високими. Однак, показник негативного відгуку є єдиним показником, який має відомий вплив на результати пошуку продукту.

Однак, показник негативного відгуку є єдиним показником, який має відомий вплив на результати пошуку продукту

18. Швидкість обробки замовлення

Amazon знає, що одним з кращих способів зробити клієнтів щасливими є швидка і точна доставка. Таким чином, постачальник або продавець, який показав послідовну та ефективну обробку замовлень, скоріш за все, має вищу оцінку, ніж постачальник, у якого були скарги на неточність або повільну доставку.

19. Вартість акцій

Клієнти ненавидять його, коли хочуть продукту, але не можуть його мати. Один з найпоширеніших способів виникнення цієї проблеми - це те, коли елемент відсутній на складі, або коли продавець не зберігає належний трек своїх товарів.

Незалежно від того, чи є ви першим постачальником чи третім стороною, збереження запасів на складі є життєво важливим для підтримки найвищого рейтингу, як у результатах пошуку продукту A9, так і у вікні покупки вашого продукту.

Двома великими показниками задоволеності клієнтів є відсоток відшкодування замовлень та скасування попереднього виконання . В обох випадках Amazon виявив, що постачальники / продавці з низькими ставками на складах, як правило, мають більш високі відшкодування та анулювання, що, звичайно, погано для утримання клієнтів.

20. Відсоток відмінного замовлення (POP)

POP - це показник того, скільки замовлень відбувається бездоганно з моменту, коли клієнт натискає "Додати в кошик" на продукт, що прибуває до їхнього будинку.

Якщо у вас є високий відсоток відмінного замовлення, це означає, що у вас високий рівень запасів, точні списки продуктів і швидка доставка. Це саме те, що Amazon хоче для кожного з своїх клієнтів, так що вони, природно, ранжирують продавців з високим POP над нижчими POP.

21. Частота дефектів замовлення (ODR)

ODR є в основному протилежною метрикою POP.

Кожен раз, коли клієнт подає заявку з замовленням, це вважається дефектом замовлення. Нижче наведено декілька способів дефектування замовлення:

 • Негативні відгуки покупців
 • Вимога гарантії від А до Z
 • Будь-яка проблема відвантаження
 • Відшкодування кредитної картки

Кожен з цих прикладів сам по собі буде зарахований до Вашого коефіцієнта дефекту замовлень, тобто до кількості дефектів замовлення в порівнянні з загальною кількістю замовлень, виконаних за певний період часу. Amazon каже, що всі продавці повинні прагнути до ODR під 1%.

Важливо! Від'ємний відгук, вилучений покупцем, не враховується для вашого ODR. Таким чином, це дійсно платить для вирішення кожного з ваших клієнтів питань.

22. Частота виходу

Як часто клієнт переглядає ваш список, а потім виходить з Amazon.com? Це ваш рівень виходу.

Якщо ваша сторінка має вищу середню ставку виходу, Amazon приймає це як знак того, що у вас низька якість. Як правило, високий рівень виходу пов'язаний з тим, що ваш продукт має низьку ставку на складі або тому, що ваша інформація не повністю завершена.

23. Параметри упаковки

Це показник, який я не використовував для того, щоб вважати, що Amazon використовується для цілей ранжування, але нещодавно я бачив такі речі в результатах пошуку продуктів:

Ясно, що варіанти упаковки - це те, про що Amazon знаходить своїх клієнтів. Але навіть якщо це не так, це відмінний спосіб відокремити ваш запис від інших подібних продуктів (і підвищити рейтинг за допомогою збільшення рейтингу конверсій).

Найпростіший спосіб зробити це - бачимо в наведеному вище прикладі - використовувати Fulfillment від Amazon, щоб запропонувати Frustration Free Packaging. Саме тут Amazon використовує менше упаковки і повністю переробляються матеріали, не жертвуючи захистом продукту. Ти можеш докладніше про це читайте тут .

Надто довго; Не читав

(Якщо ви хочете всі стратегії на ходу, то ... Завантажити цю посаду як PDF "Як класифікувати продукти на Amazon - The Ultimate Guide" )

Цей пост стає небезпечно близьким до 4000 слів, тому я знаю, що багато хто з вас, напевно, не прочитає все це.

Це нормально - я пробачу вас з часом 🙂 Ми зробили пост швидко Amazon Рейтинг хакі для нових продавців

Ключові виведення від The ​​Ultimate Guide to Ranking Products на Amazon:

Там у вас є! Тепер ви точно знаєте, на який рейтинг дивиться Amazon, щоб переконатися, що їхні клієнти щасливі. Все, що залишилося для вас, щоб вийти туди і скористатися своїм чудовим знанням!

Чи ви починаючи з Amazon з приватною етикеткою або створення власних продуктів у Китаї Ви можете класифікувати свої продукти за допомогою цього посібника!
Інші продавці Amazon є починаючи з 2018 року, продаючи через роздрібний арбітраж . Так що незалежно від вашого вибору просто вживайте заходів.

Тим часом у вас є додаткові запитання щодо рейтингу продуктів на Amazon? Чи потрібно мені пояснити те, чого я не досить добре пояснив?

Дозвольте мені знати в коментарях нижче, я буду відповідати на кожен останній 🙂

Дозвольте мені знати в коментарях нижче, я буду відповідати на кожен останній 🙂

Було б сенс зрозуміти, як працює алгоритм рейтингу Amazon - чи не так?
Отже, що, якщо ви знали, як класифікувати на Amazon замість Google?
Чи не релевантність газону Google?
Що тут зосереджується на релевантності?
Google каже: "Які результати найбільш точно відповідають запиту пошукача?
Амазонка каже: "Які продукти найчастіше купують шукачі?
Що впливає на алгоритм рейтингу A9 Amazon?
Com/Black-Decker-LDX172C-7-2-Volt-Lithium-Ion/dp/B005LTNLDI/ref=sr_1_1?
Com?
Тим часом у вас є додаткові запитання щодо рейтингу продуктів на Amazon?