Як купити недорого авіаквитки

Популярний кабельний канал The Weather Channel поширював шкідливі скрипти. Більше 76% провідних на його інтернет-ресурс посилань були потенційно небезпечними для відвідувачів сайту, з'ясував сінгапурський аспірант за допомогою саморобного софта.

Більше 76% провідних на його інтернет-ресурс посилань були потенційно небезпечними для відвідувачів сайту, з'ясував сінгапурський аспірант за допомогою саморобного софта

Віце-президент по ІТ холдингу «Євраз» Артем натрусом розповів про ІТ-проекти та ініціативи своєї компанії в контексті санкцій тиску.

Віце-президент по ІТ холдингу «Євраз» Артем натрусом розповів про ІТ-проекти та ініціативи своєї компанії в контексті санкцій тиску

З бази даних бенчмарка AnTuTu витекли дані тесту пристрою, який нібито флагманським смартфоном Samsung 2015 р

17:45 05/12

Аналітична компанія Billentis, що спеціалізується на питаннях ринку електронних закупівель, опублікувала детальний звіт про глобальні перспективи ринку e-invoicing / e-billing в 2014 р

Аналітична компанія Billentis, що спеціалізується на питаннях ринку електронних закупівель, опублікувала детальний звіт про глобальні перспективи ринку e-invoicing / e-billing в 2014 р

Toshiba представила свою версію технологію штучного фотосинтезу, що володіє рекордною на сьогоднішній день ефективністю. У розробці японців вода і вуглекислота під дією сонячного світла перетворюються в сировину для виробництва метанолу.

16:24 05/12

Американська влада готуються відмовитися від функції «наглядача» за інтернетом. Передбачається, що замість них за діяльністю ICANN стежитимуть чотири нові структури, включаючи незалежну арбітражну панель.

Передбачається, що замість них за діяльністю ICANN стежитимуть чотири нові структури, включаючи незалежну арбітражну панель

На зльоті постачальників і підрядників в області ІТ компанія «Роснефть» задекларувала прагнення вирівняти власні очікування з очікуваннями галузі, а також висловила готовність співпрацювати з будь-якими компаніями. Вітчизняних постачальників вона закликає до конкретики і комплексності запропонованих рішень, від західних вендорів чекає кроків по локалізації в Росії.

Вітчизняних постачальників вона закликає до конкретики і комплексності запропонованих рішень, від західних вендорів чекає кроків по локалізації в Росії

В мережі виявилися ознаки підготовки до роздрібних продажів смартфона XOLO WIN Q1000, що характеризується п'ятидюймовий екраном, роботою на Windows і ціною нижче $ 100.

14:30 05/12

Палата представників США внесла на розгляд законопроект, який зобов'язує держорганізації переконуватися у відсутності вразливостей в усьому яку закупляє програмному забезпеченні, включаючи відкрите.

12:01 05/12

Нова версія системи міжвідомчої взаємодії істотно полегшить інтеграцію постачальників і споживачів відомостей, дозволить передавати великі обсяги даних і знизить залежність регіонів від "Ростелекома".

Нова версія системи міжвідомчої взаємодії істотно полегшить інтеграцію постачальників і споживачів відомостей, дозволить передавати великі обсяги даних і знизить залежність регіонів від Ростелекома

Apple може заплатити $ 1 млрд за видалення з плеєрів iPod музичних треків, завантажених на сторонніх сервісах.

10:30 05/12

У Центробанку обговорюють можливість створення центру реагування на кіберзагрози. Передбачається, що всі кредитно-фінансові установи будуть обмінюватися інформацією про виявлені небезпеки та інциденти. Проект центру реагування вже розроблений, але остаточне рішення поки не прийнято.

Проект центру реагування вже розроблений, але остаточне рішення поки не прийнято

Міграція на нову операційну систему - це неминучий процес в будь-якій компанії. Тому необхідно грамотно спланувати перехід, врахувати можливі вузькі місця і оцінити ризики. В результаті, пройшовши 7 етапів типового проекту міграції, можна розраховувати не тільки на скорочення ситуацій простою користувачів, але і на скорочення витрат і збільшення показників продуктивності компанії.

В результаті, пройшовши 7 етапів типового проекту міграції, можна розраховувати не тільки на скорочення ситуацій простою користувачів, але і на скорочення витрат і збільшення показників продуктивності компанії

Системи електронного документообігу добре відомі на російському ринку. Сьогодні їх впровадження набули масового характеру і досягли плато продуктивності. Подальше зростання ринку можливий не за рахунок зростання числа користувачів ECM, а завдяки удосконаленню їх функціоналу. Такої думки дійшли учасники організованої CNews Conferences та CNews Analytics конференції « СЕД: особливості російського ринку », Яка відбулася 25 листопада 2014 р Системи електронного документообігу добре відомі на російському ринку

Кремнієва долина переживає черговий бум мобільних додатків, а ІТ-стартапи як і раніше привабливі для інвесторів. Інтерес до мобільного моніторингу і великим даними стихає, а за біопрінтінгом - майбутнє. Які тренди сьогодні найгарячіші в світі ІТ-стартапів, ніж «Сколково» схоже на Кремнієву долину і як фонд шукає «зіркові» проекти в свій портфель?

У 2014 році мережа магазинів «Азбука Смаку» спільно з AT Consulting реалізує великий ІТ-проект, який би виконання нової програми управління лояльністю клієнтів. Цей проект компанії вважають стратегічно значущим для всього російського рітейлу. Подробиці - в інтерв'ю директора з маркетингу компанії «Азбука Смаку» Галини Ящук і партнера компанії AT Consulting, директора практики Siebel CRM Олексія Макєєва.

16:30 04/12

Завдання економії коштів та оптимізації витрат вирішує будь-який бізнес: великий і маленький, локальний і міжнародний. Однак в щоденній суєті не завжди вдається приділити час вибудовування оптимальних бізнес-процесів та ефективному управлінню наявними активами. Актуальною є ця проблема і для програмного забезпечення. Тим часом, програмними активами компанії можна, потрібно, а головне - вигідно управляти. Саме тому SAM-підхід стає все більш популярним, а професія SAM-менеджера все більш затребуваною.

Саме тому SAM-підхід стає все більш популярним, а професія SAM-менеджера все більш затребуваною

Слідом за Office, який перетворився в хмарний сервіс, Microsoft повністю змінила підхід і до бізнес-додатків. Всі новинки, представлені на конференції Convergence 2014 в Барселоні, пов'язані з хмарою. Але компанія готова до того, щоб ще довго працювати в гібридному режимі, підтримуючи як хмарні, так і офлайнові системи. Про це в інтерв'ю CNews розповів глава Microsoft Business Solutions, виконавчий віце-президент корпорації Кирило Татаринов.

Про це в інтерв'ю CNews розповів глава Microsoft Business Solutions, виконавчий віце-президент корпорації Кирило Татаринов

Основні зміни федерального законодавства за листопад 2014 р стосувалися обмеження доступу до інформації, поширюваної з порушенням авторських прав, а також розвитку системи міжвідомчого електронного взаємодії.

Основні зміни федерального законодавства за листопад 2014 р стосувалися обмеження доступу до інформації, поширюваної з порушенням авторських прав, а також розвитку системи міжвідомчого електронного взаємодії

Бюджети малого і середнього бізнесу, як правило, не дозволяють інвестувати в розробку корпоративних пропозицій. Тому при виборі мобільних пристроїв для потреб невеликих компаній виникає головне завдання: інтеграція даних з «стаціонарної» інфраструктурою. Вирішити її можна за допомогою планшетів на базі ОС Windows 8. Пристрої допоможуть не тільки «консодідіровать» дані, але також налагодити ефективну спільну роботу. Доступна ціна пристроїв - ще одна перевага.

Доступна ціна пристроїв - ще одна перевага

Незважаючи на те, що більшість кіберзлочинців зараз полює за грошима необережних користувачів, таргінг атаки нікуди не зникли. Згідно з опитуванням «Лабораторії Касперського», за останній рік від APT-атак постраждало 10% російських компаній. При цьому хакери зацікавлені в найменш витратних для них методах атак, а значить, вони швидше виберуть підприємство з більш простою системою безпеки. Тому вважається, що для уникнення атак досить бути трохи краще захищеним, ніж сусідні підприємства.

Тому вважається, що для уникнення атак досить бути трохи краще захищеним, ніж сусідні підприємства

Сучасні технології геопозиционирования здатні докорінно змінити життя громадян. Вони зможуть не проводити довгі години в торгових центрах в пошуках найбільш вигідної покупки, а відразу прямувати до прилавка з потрібним товаром, отримувати інформацію про те, що і на яких умовах пропонують постачальники послуг, розташовані поруч з їхнім будинком або місцем роботи.

Вони зможуть не проводити довгі години в торгових центрах в пошуках найбільш вигідної покупки, а відразу прямувати до прилавка з потрібним товаром, отримувати інформацію про те, що і на яких умовах пропонують постачальники послуг, розташовані поруч з їхнім будинком або місцем роботи

З проблемою приведення даних в єдиний формат стикаються багато компаній, консолідуючі їх з різних джерел. Співробітникам підприємств, що мають розгалужену дистриб'юторську мережу і велика кількість постачальників, часто доводиться витрачати величезну кількість часу для того, щоб зробити інформацію придатною для аналізу. Справитися з даними будь-якого обсягу допомагає рішення компанії Navicon, що працює в хмарі Microsoft Azure. Кількість контрагентів може бути будь-яким, як і їх географія.

15:31 03/12

Здавалося б, про ВКС все сказано: вже давно очевидно, що відеозв'язок істотно спрощує життя державним і комерційним організаціям. Однак ринок не стоїть на місці, і в даний час галузь відеоконференцзв'язку зазнає одні з найбільш значних змін за всю історію свого існування. Про найсвіжіші новини в області ВКС редакції CNews розповіли Стейн Рамслі (Stein Ramsli), віце-президент з продажу компанії Pexip (колишній генеральний директор компанії Tandberg в Росії, СНД і Східній Європі), і Ігор Чиж, начальник відділу ВКС компанії CompTek.

Про найсвіжіші новини в області ВКС редакції CNews розповіли Стейн Рамслі (Stein Ramsli), віце-президент з продажу компанії Pexip (колишній генеральний директор компанії Tandberg в Росії, СНД і Східній Європі), і Ігор Чиж, начальник відділу ВКС компанії CompTek

Тема аутсорсингу - одна з найскладніших для сучасного бізнесу. Більшість компаній визнають потребу в якісному аутсорс, проте деталі викликають суперечки навіть у експертів в цій галузі. Учасники конференції CNews «ІТ-аутсорсинг: завдання і перспективи», яка відбулася 26 листопада, спробували внести ясність в цю «вічну» тему.

16:37 02/12

За кількістю підписаних контрактів на банківські послуги офіси електронних сервісів Національного банку Греції (NBG) виявилися в 24 рази ефективніше кращих традиційних відділень. Інвестиції в технології окуповуються за рахунок істотного скорочення витрат на персонал. CNews ознайомився з фронт і бек-офісом системи i-Bank.

CNews ознайомився з фронт і бек-офісом системи i-Bank

Підтримка Windows XP і Microsoft Office 2003 завершився 8 квітня 2014 г. Після цієї дати підприємства малого і середнього бізнесу, які брали ці продукти, задалися питанням: на яку ОС перейти, щоб мінімізувати витрати при міграції, і який офісний пакет вибрати? Експерти відзначають, що версії Windows - 7 і 8, допоможуть найповніше розкрити потенціал бізнесу. Office 365 допоможе вести справи більш ефективно - рішення дає можливість спільної роботи з документами і їх обговорення в режимі онлайн.

Office 365 допоможе вести справи більш ефективно - рішення дає можливість спільної роботи з документами і їх обговорення в режимі онлайн

Компанія SAP СНД оголосила про виведення на російський ринок рішення для протидії шахрайству в фінансових і банківських компаніях в режимі реального часу - SAP Fraud Management for Banking. Про нової технології протидії зловмисним діям розповів Уве Гріголяйт, директор глобального підрозділу з розвитку Suite on HANA.

Про нової технології протидії зловмисним діям розповів Уве Гріголяйт, директор глобального підрозділу з розвитку Suite on HANA

У Гельсінкі відбулася головна подія року для євразійських стартапів - Slush 2014. Стартувавши в 2008 р як орієнтоване на внутрішній ринок подія для фінських ІТ-стартапів, Slush виріс у всіх сенсах: його географія охоплює майже всю Європу, а тепер і Азію, а число учасників досягло 15 тис. Чоловік. У Гельсінкі відбулася головна подія року для євразійських стартапів -   Slush   2014

Територіально розподілений багатопрофільний бізнес вимагає централізованого контролю. Про досвід впровадження єдиної системи управління матеріальними ресурсами в інтерв'ю CNews розповіла Роза Дерябіна - віце-президент з економіки холдингу «Сибірський діловий союз».

Останні десять років, будучи мікроскопічним по історично мірками періодом, стали цілою епохою в плані розвитку мікроелектроніки широкого споживання, комп'ютерних і телекомунікаційних технологій. Неймовірний прогрес в цих областях кардинально змінив підходи до надання доступу до використовуваних в бізнес-процесах даними, способів і засобів їх зберігання та передачі.

Які тренди сьогодні найгарячіші в світі ІТ-стартапів, ніж «Сколково» схоже на Кремнієву долину і як фонд шукає «зіркові» проекти в свій портфель?
Після цієї дати підприємства малого і середнього бізнесу, які брали ці продукти, задалися питанням: на яку ОС перейти, щоб мінімізувати витрати при міграції, і який офісний пакет вибрати?