Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як оцінити роботу SEO-фахівця: поради Ельдара Нагорного

  1. Інструменти, які допоможуть перевірити
  2. Проаналізуйте динаміку трафіку
  3. Вони не повинні від вас приховувати інформацію

Якщо ви як засновник бізнесу не маєте поняття, що таке пошуковий трафік, ключові запити і інтернет-маркетинг в цілому, то, швидше за все, зверніться до послуг професіоналів у цій сфері. Просуванням вашого сайту в пошукових системах займаються SEO-фахівці. Але виникає питання: як перевірити, що вони працюють ефективно?

Засновник школи маркетингу SMS Ельдар Нагорний в колонці для MC Today пояснює, як оцінити, чи добре працює ваша SEO-команда.

Засновник школи маркетингу SMS Ельдар Нагорний в колонці для   MC Today   пояснює, як оцінити, чи добре працює ваша SEO-команда

Ельдар Нагорний

Кожен раз, коли ми починаємо співпрацювати з SEO-спеціалістом, перед нами постає одне й те ж питання: як оцінити ефективність його роботи? Як взагалі зрозуміти, чи висока його кваліфікація, які трудовитрати до яких результатів приводять?

Складність в тому, що SEO властивий відкладений ефект. Тобто результати роботи за сьогодні ми побачимо через тижні, а то й місяці. Крім того, пошуковий трафік залежить від сезонності, від трендів і подій, від роботи конкурентів, зміни алгоритму пошукової системи і т. Д.

В результаті іноді керівнику складно оцінити результативність роботи SEO-команди. Я хочу порекомендувати кілька простих дій, які дозволять зрозуміти, чим зайнятий SEO-спеціаліст і наскільки його робота корисна вашому бізнесу.

Інструменти, які допоможуть перевірити

В першу чергу встановіть Google Search Console . Цей інструмент допоможе відстежити, як Google сприймає ваш сайт. Ось на що потрібно звертати увагу.

Google не повинен виявити на вашому сайті дублів сторінок. Інформацію про це і про коректність заповнення метаданих можна отримати в розділі «Оптимізація HTML».

Швидкість завантаження сторінок повинна залишатися стабільно високою. Я б орієнтувався на 1-2 секунди і менше. Google Search Console не повинна виявити актуальних помилок сканування вашого сайту.

Найбільше внутрішніх посилань повинно вести на найважливіші для бізнесу сторінки. Необхідно, щоб кількість зовнішніх посилань на ваш сайт постійно і рівномірно збільшувалася. Це завдання по зовнішньому просуванню. SEO-фахівці розміщують посилання на ваш сайт на зовнішніх ресурсах (за гроші, за домовленостями і так далі).

Додатково вам потрібно перевірити коректність заповнення метаданих. Це можна зробити за допомогою безкоштовного плагіна до Chrome - Meta SEO Inspector . При заході на будь-яку сторінку сайту плагін дасть вам повну інформацію про те, чи є там помилки.

Будь-яка з перерахованих вище проблем вважається серйозною. Якщо ви виявили її на своєму сайті, то це наслідок або низької кваліфікації SEO-фахівця, або того, що він не займався вашим сайтом.

Проаналізуйте динаміку трафіку

Другий крок - проаналізувати сезонну динаміку пошукового трафіку за останній рік або за більш тривалий період. Це допоможе хоча б приблизно оцінити внесок SEO-фахівця в додаткове зростання пошукового трафіку.

Якщо динаміка по трафіку не змінюється або складно виділити ефективність нових вкладень по SEO, то виникає питання: навіщо вони?

Типова помилка в самому початку SEO-просування - невірний вибір пошукових запитів. Переконатися в правильності вибору можна, якщо трафік по цих запитах вже забезпечує конверсію. Або якщо відомо, що ваші конкуренти отримують продажу з цих запитів.

Інший спосіб перевірки - запустити на короткий термін контекстну рекламу по потрібних запитах і переконатися, що вона ефективна. В середньому на контекстну рекламу припадає близько 20% кліків. Але нас цікавлять не кліки, а конверсія - корисні для бізнесу дії на сайті після такого кліка.

Вони не повинні від вас приховувати інформацію

Ще одна ознака професіоналізму SEO-команди - повна прозорість усіх процесів. Якщо ви почули про «секретні технології», «таємних методиках» або неможливості дати вам доступ до того чи іншого інструменту, біжіть від таких махінаторів негайно.

Обов'язково обговоріть і зафіксуйте умови передачі всіх робіт і інструментів вам або іншим SEO-фахівцям в разі розірвання контракту. Ваш бізнес розвивається, і вимоги до SEO-просуванню можуть змінюватися. Забезпечте собі безпечний вихід на випадок таких змін.

Не пошкодуйте ресурсів на аудит зовнішньою компанією. Базова перевірка і SEO-діагноз коштують від $ 200-300. Немає нічого страшного в тому, що ви залучаєте зовнішніх фахівців для аналізу вже виконаної частини роботи вашого підрядника.

І останнє. Не забувайте: чим раніше SEO-команда підключиться до розробки вашого сайту, тим менше роботи вам доведеться робити в майбутньому.

Але виникає питання: як перевірити, що вони працюють ефективно?
Як взагалі зрозуміти, чи висока його кваліфікація, які трудовитрати до яких результатів приводять?
Якщо динаміка по трафіку не змінюється або складно виділити ефективність нових вкладень по SEO, то виникає питання: навіщо вони?