Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як оптимізувати і підвищити продуктивність Windows 7: топ 10 програм

 1. Що впливає на продуктивність системи
 2. налаштування Windows
 3. Програми для оптимізації (безкоштовні і платні)
 4. універсальні
 5. CCleaner
 6. AusLogics BoostSpeed
 7. Міні-програми для вашого комп'ютера або ноутбука
 8. SpeedUpMyPC
 9. Comodo System Cleaner
 10. Easy Cleaner
 11. Red Button
 12. Glary Utilities
 13. nCleaner
 14. Порівняльна таблиця: яку програму вибрати

Продуктивність комп'ютера залежить і від потужності апаратних компонентів, і від правильно налаштованої роботи операційної системи. Мало користі від збільшення обсягу оперативної пам'яті, якщо вона забита марними програмами. Потужний процесор не прискорить роботу, якщо буде обмежений для економії заряду батареї. Тонка настройка Windows може помітно оптимізувати роботу системи без додаткових матеріальних витрат.

Що впливає на продуктивність системи

Продуктивність Windows 7 визначається багатьма факторами, одна частина яких є результатом компромісу між міццю, зручністю і витратою батареї, а інша залежить від «доглянутості» комп'ютера. Тому для збільшення швидкодії необхідно налаштувати систему на максимальну продуктивність і усунути всі перешкоди для її нормальної роботи.

налаштування Windows

 • Енергозбереження. Продуктивність центрального процесора може бути навмисно знижена для зниження витрат електроенергії (характерно для ноутбуків). Потрібно змінити режим харчування на «максимальну швидкодію».
 • Інтерфейс. Візуальні ефекти, спливаючі і напівпрозорі вікна роблять роботу більш приємною, але відволікають значну частину потужності комп'ютера. Налаштувавши більш скромний інтерфейс, ви зможете забути про переживання, що комп'ютер буде часто гальмувати.
 • Автозавантаження. Багато додатків, які комп'ютер автоматично запускає при початку роботи, не потрібні користувачеві, але витрачають ресурси. Необхідно «зачистити» список автозавантаження за допомогою системних утиліт або спеціальних програм.
 • Зайві служби. Windows 7 містить багато утиліт, непотрібних для звичайного користувача, наприклад, для роботи з факсом. Краще відключити їх, звільнивши додаткову потужність. Це можна зробити вбудованими засобами системи або за допомогою окремих додатків.

Догляд за системою

 • Видалення зайвих програм. Застарілі або непотрібні програми потрібно видаляти. Це звільняє місце на жорсткому диску, знижує ймовірність програмних конфліктів і помилок системи.
 • Догляд за жорстким диском. Регулярне чищення диска, дефрагментації і резервування необхідного для системи вільного простору значно прискорять систему.
 • Антивірусний захист. Шкідливі, шпигунські і паразитичні програми можуть не тільки різко сповільнити роботу системи, але і завдати шкоди призначених для користувача даних. Кращим рішенням є установка спеціального антивірусного програмного забезпечення.
 • Виправлення помилок. Windows 7 не є ідеальною програмою. Накопичені помилки реєстру, віртуальної пам'яті або громіздкі тимчасові файли можуть стати серйозною проблемою. Найпростіше скористатися безкоштовними утилітами для усунення всіх проблем разом.

Можливо, досвідчений користувач захоче самостійно налагодити кожен елемент системи і налаштувати комп'ютер під свої потреби. Для інших кращим рішенням буде скористатися спеціальними програмами для тонкої настройки системи (твікера), які в зручному і зрозумілому вигляді показують проблеми і допомагають їх усунути.

Програми для оптимізації (безкоштовні і платні)

Програм, основним призначенням яких є поліпшення роботи Windows 7, на ринку представлено багато. Існують універсальні великі програми і маленькі спеціалізовані утиліти, програми з безліччю опцій, що набудовуються і з однієї «червоною кнопкою». Більшість програм мають додаткові функції, які не мають прямого відношення до швидкодії, але також важливих для користувача, наприклад, захисту особистих даних.

універсальні

Як правило, універсальні програми володіють великим набором утиліт оптимізації, але при цьому є платними. Безкоштовно поширюються пакети з обмеженим функціоналом або застарілі версії.

Універсальне додаток Advanced SystemCare являє собою значний комплект засобів тонкої настройки Windows, захисту від шкідливих, шпигунських і рекламних програм. Спеціальні утиліти усувають проблеми реєстру, налаштувань безпеки і операцій з проміжними файлами. На сьогоднішній день програма є одним з кращих в даній категорії.

Функціонал включає більше 20 оригінальних утиліт, в тому числі інструментарій налаштування і ремонту Windows 7, модулі безпеки і контролю.

Функціонал включає більше 20 оригінальних утиліт, в тому числі інструментарій налаштування і ремонту Windows 7, модулі безпеки і контролю

Список інструментів вселяє довіру

 • Антивірусний захист. Видалення шкідливих і шпигунських програм, програм-паразитів, постійно оновлювана база даних сигнатур і назв небажаного ПЗ. Захист домашньої сторінки, пошукової системи, браузера.
 • Деінсталяція. Власний додаток для стирання зайвих файлів з пошуком потрапили на жорсткий диск плагінів, тулбаров і програм рекламного призначення.
 • Ремонт реєстру. Заявлена ​​технологія глибокого сканування реєстру і подальшої чистки сміття і помилок, дефрагментації зі стиснення.
 • Налаштування продуктивності. Містить вбудовані профілі налаштувань, включаючи найвищу продуктивність (ігровий режим) або компромісну для підвищення автономності (робочий режим).
 • Управління автозавантаженням. Видалення зайвих програм і служб зі списку автозавантаження для прискорення роботи.
 • Фоновий режим. Фірмова технологія ActiveBoost прискорення роботи здійснює постійний моніторинг стану системи і перерозподіляє ресурси під потреби користувача.
 • Налаштування роботи в інтернеті. Підвищує швидкість і безпеку роботи у всесвітній мережі.
 • Догляд за жорстким диском. Сканування, очищення і дефрагментації накопичувача. Заявлена ​​швидкість дефрагментації в кілька разів вище, ніж у конкурентів. Передбачено одночасної дефрагментації відразу декількох дисків, а також підтримка твердотільних накопичувачів.
 • Персональна захист. Гарантоване (з виключенням можливості відновлення) стирання інформації. Очищення тимчасових папок, історії додатків і браузерів.
 • Монітор продуктивності. Виводить на екран відомості про температуру ЦП, материнської плати і відеокарти, швидкість обертання вентиляторів.
 • Центр оновлень. Перевірка наявності оновлень для встановлених програм.
 • Програми за замовчуванням. Налаштовує функції вибору за замовчуванням додатків для різних видів файлів або браузерів.

Інтерфейс Advanced SystemCare виділяється на тлі інших програм футуристичним дизайном. Але при цьому він залишається простим, зручним і інтуїтивно зрозумілим.

 • Один клік. Багато важливих функцій запускаються одним кліком. Наприклад, аналіз і усунення десяти основних проблем комп'ютера.
 • Перемикання режимів. У спрощеному режимі робота відбувається в напівавтоматичному режимі, вимагаючи від користувача мінімального участі. Режим експерта дозволяє налаштувати сканування і оптимізацію на свій смак. Режими перемикаються одним кліком, що дуже зручно. Так само легко переключаються режими продуктивності (роботи та ігор).
 • Автоматичний запуск. Можна налаштувати запуск оптимізатора в певний час (наприклад, вночі), при запуску системи або під час автоматично визначається простою.

Безкоштовна версія Advanced SystemCare теж має гарний функціоналом, однак по-справжньому можливості програми розкриваються в повному платному пакеті.

CCleaner

Популярний пакет CCleaner в першу чергу спеціалізується на чищенні операційної системи, накопичувачів і оперативної пам'яті, звідки і його назва. Але і багато інші функції оптимізації Windows 7 доступні користувачеві.

Функціонал CCleaner вже, ніж у Advanced SystemCare, однак спеціальні утиліти для чищення значно потужніше:

 • Чистка тимчасових файлів. Пакет вичищає тимчасові файли Windows (включаючи буфер обміну, файли журналу, кошик), пам'яті і браузерів, історії пошуку, відвідувань і завантажень, список останніх відкритих документів більшості популярних додатків. Крім отримання додаткового вільного простору на накопичувачі, це важливо для приватності роботи.
 • Чистка і настройка реєстру. Виявляються і усуваються проблеми реєстру, посилання на які відсутні записи, елементи управління, бібліотеки, шрифти, іконки, ярлики, довідники і так далі.
 • Повне стирання. Утиліта, що дозволяє видалити інформацію з гарантією неможливості її відновлення з жорсткого диска і знімних накопичувачів.
 • Деінсталяція програм. Функціональна дружня утиліта для стирання непотрібних додатків.
 • Управління автозавантаженням. Редагування переліку автоматично запускаються системою додатків.
 • Аналіз диска. Перевірка і складання звітів про параметри жорсткого диска, включаючи його вміст (категорії файлів, їх кількість і розмір).
 • Файловий пошук. Знаходження повторних примірників (клонів) файлів на диску.
 • Відновлення системи. Управління резервними точками відновлення, «відкат» Windows 7.

Інтерфейс пакету дуже простий і інтуїтивно зрозумілий, не вимагає глибоких знань системи.

 • Додаткові можливості очищення. Можливо налаштувати роботу пакета в фоновому режимі, а також задати опцію вимикання комп'ютера після завершення процедури.
 • Безпека роботи. Пакет надає великого значення безпеки даних користувача, тому на всіх важливих етапах пропонується резервне копіювання або створення точок відкату.

Безкоштовно поширюються старі версії CCleaner. Для отримання більш потужних оновлених пакетів доведеться заплатити.

AusLogics BoostSpeed

Пакет BoostSpeed ​​компанії з австралійськими коренями AusLogics володіє значним набором утиліт і зручним інтерфейсом. Заявлена ​​основна мета пакету - підвищення швидкості роботи системи.

Функціонал містить утиліти для ремонту реєстру, налаштування системи, догляду за жорстким диском:

 • Продуктивність. Підбираються параметри прискорення роботи комп'ютера і виробляються рекомендації, включаючи апаратні рішення, наприклад, заміна відеокарти.
 • Стабільність. Аналізується стійкість системи і усуваються знайдені проблеми.
 • Безпека. Визначаються загрози безпеки і заходи захисту системи.
 • Оптимізація. Окремий набір утиліт по оптимізації пам'яті, процесора, жорсткого диска і служб.
 • Захист особистих даних. Очищення історії, видалення відстежують файлів, захист профілів і логінів, перевірка на загрози конфіденційності.
 • Рекомендації. Виділений блок рекомендацій по установці додаткового ПЗ для поліпшення роботи системи.
 • Очищення браузера. Модуль налаштування очищення основних браузерів.
 • Точки відновлення. Передбачена можливість скасування внесених змін і створення контрольних точок відновлення з різними настройками.

Інтерфейс доброзичливий, зручний, типовий для програм цієї категорії:

 • Графічні елементи. Результати роботи оформлюються в вигляді зрозумілих графічних звітів з цифровими даними і пояснюють ілюстраціями.
 • Радник. Рекомендації по оптимізації оформлені у вигляді переліку рад, які можна застосувати або проігнорувати.
 • Утиліти. Реалізована можливість самостійного вибору утиліт оптимізації, які зібрані в окремій вкладці.
 • Простий і зрозумілий планувальник автоматичного запуску утиліт оптимізації.

Щоб розкрити всі можливості пакета, доведеться купувати платну версію. Безкоштовна володіє значно меншим функціоналом.

Міні-програми для вашого комп'ютера або ноутбука

Невеликі, компактні, іноді навіть не вимагають інсталяції програми зазвичай мають обмежений спеціалізований функціонал і поширюються безкоштовно. Ці дві якості роблять їх хорошим доповненням до універсального пакету.

SpeedUpMyPC

Пакет SpeedUpMyPC позиціонується розробником як прискорювач роботи системи. Очищення від сміття і помилок системи розглядається як частина процедур щодо підвищення продуктивності.

Функціонал SpeedUpMyPC містить стандартні для даної категорії програм утиліти, а також власні розробки, спрямовані на підвищення швидкодії:

 • Догляд за реєстром. Аналіз, очищення і дефрагментації системного реєстру Windows.
 • Прискорення запуску. Аналіз проблем і оптимізація запуску комп'ютера.
 • Швидкодію. Крім пошуку і усунення проблем швидкодії, передбачена окрема утиліта «Динамічні засоби підвищення швидкодії».
 • Очищення. Передбачено видалення сміттєвих і зайвих файлів.
 • Налаштування. Налаштовуються параметри мережі, процесора і оперативної пам'яті.

Інтерфейс пакету оригінальний і барвистий, досить зручний:

 • Фонова робота. Налаштування передбачають можливість роботи у фоновому режимі. Також безпосередньо з програми можна додати її в автозавантаження.
 • Напівавтоматичний режим. Використання програми передбачає довіру розробникам, оскільки вона сама визначає і проблеми системи, і шляхи їх вирішення з мінімальною участю користувача.

Програма відноситься до категорії умовно-безкоштовних, пропонує вільну обмежену версію з можливістю додати утиліти за окрему плату.

Comodo System Cleaner

Ще одне безкоштовний додаток Comodo System Cleaner з сильним блоком утиліт з очищення. Пакет містить також функціонал виправлення збоїв і помилок Windows, догляду за жорстким диском.

Функціонал пакета має явно виражений «зрушення» в сторону очищення, але деякі утиліти відносяться до оптимізації роботи іншими методами.

 • Аналіз системи. Пропонується первинний і регулярний глибокий аналіз стану операційної системи і формування переліку можливих заходів.
 • Очищення. Сервіси чищення реєстру Windows, тимчасових папок, системного сміття.
 • Догляд за диском. Вбудовані утиліти форсованого видалення і чищення накопичувача.
 • Конфіденційність. Гарантоване стирання файлів, очищення особистих даних.
 • Зміна прихованих параметрів. Пакет вміє працювати з опціями, які недоступні при використанні звичайних засобів Windows 7.
 • Автозавантаження. Є вбудований менеджер автозавантаження для редагування списку автоматично запускаються.

Інтерфейс Comodo System Cleaner виконаний в звичному «матричному» стилі, є інтуїтивно зрозумілим і простим:

 • Одне вікно. Доступ до основних утилітам передбачений з головного вікна.
 • Розклад. Можливо налаштувати періодичність автоматичного запуску програми по призначеному для користувача розкладом.

Додатковою перевагою програми є його безкоштовність.

Невелика, безкоштовна, не вимагає установки утиліта для оптимальної настройки системи за рахунок чистки реєстру Windows.

Функціонал пакета орієнтований на операції з реєстром системи:

 • Оптимізація реєстру. Проведення аналізу, чищення і стиснення реєстру.
 • Резервне копіювання. Можливість створення резервного екземпляра системного реєстру.
 • Можливість скасування змін. Вбудована утиліта повернення попереднього стану в разі потреби.

Інтерфейс Wise Registry Cleaner простий і інтуїтивно зрозумілий.

Інтерфейс Wise Registry Cleaner простий і інтуїтивно зрозумілий

Очищення може бути з різною глибиною

 • Автоматичне коректування. Є можливість автоматичного усунення виявлених проблем реєстру.
 • Проміжні звіти. Кожна знайдена проблему вказує користувачу з окремим описом.
 • Мобільність. Установка на комп'ютер не є обов'язковою.

Безумовною перевагою пакета є його безкоштовне розповсюдження.

Easy Cleaner

Безкоштовна програма EasyCleaner чистить систему від зайвої інформації, виправляє реєстр Windows 7 і являє інформацію про диск в зручному графічному поданні.

Функціонал пакета трохи бідніше, ніж у CCleaner, але має свої особливості:

 • Оптимізація реєстру. Проведення аналізу та коригування реєстру системи, пошук і зачистка невикористовуваних ярликів, чистка меню «Пуск».
 • Автозавантаження. Допомагає проаналізувати і скоротити перелік автоматично запускаються.
 • Видалення зайвих файлів. Невикористані довідники, посилання і бібліотеки, історія, проміжні папки браузера Internet Explorer.
 • Аналіз диска. Пошук дублів файлів, що настроюється аналіз вмісту.
 • Система відновлення. Передбачено автоматичне створення резервної копії поточного стану для скасування внесених змін у разі необхідності.
 • Контроль запуску Windows 7. Утиліта дозволяє спостерігати за процесами, які супроводжують запуск системи.
 • Пошук паролів. Допомагає знайти збережені паролі від віддалених з ПК додатків.

Інтерфейс програми дуже простий і зрозумілий, оформлення класичне:

 • Налаштування. Пакет містить багато параметрів, що настроюються, тому дуже гнучкий.
 • Графічні діаграми. Настроюються графічні звіти про стан і вмісті каталоги і дисків.

Оскільки програма є безкоштовною, вона може бути непоганим доповненням до універсального пакету.

Red Button

Розробники програми Red Button на перше місце поставили простоту і зручність інтерфейсу. Навіть назва програми невипадкове - запустити оптимізацію можна одним натисканням на велику червону кнопку.

Red Button має дуже непоганий функціонал, що складається з утиліт, що оптимізують роботу процесора, оперативної пам'яті, жорсткого диска і реєстру:

 • Автоматичне звільнення ОЗУ. Автоматичне Відключення зависли програм и служб, невікорістовуваніх DLL, зайве Повідомлень и так далі.
 • Відключення системних служб. Передбача можлівість Відключення Зайве служб Windows 7 для зниженя НАВАНТАЖЕННЯ на процесор и звільнення ОЗУ.
 • Очищення реєстру. Проведення АНАЛІЗУ, поиска помилок и виправлення реєстру Windows, відалення посилання на агентство відсутні Додатки, довідники, шрифти и бібліотеки.
 • Відалення сміття. Зачистка Зайве каталогів и файлів, встановлення ігор, непотрібних Додатків, чистка буфера, кеша, системних журналів и кошики. Очищення історії.
 • Оптимізація ЦП. Налаштування роботи центрального процесора для оптимальної роботи.

Інтерфейс програми дуже зрозумілий і простий, в стилі системних служб Windows 7:

 • Вибір опцій. Користувач вибирає потрібні утиліти оптимізації, ставлячи позначки біля їх назви.
 • Можливість винятків. Встановивши загальне правило видалення файлів, можна окремо визначити виключення з нього для потрібної інформації.
 • Запуск однією кнопкою. Після настройки переліку активних утиліт, кожен запуск програми здійснюється одним натисканням на червону кнопку.
 • Портативність. Можливість запуску з знімного носія.

До недавнього часу програма поширювалася безкоштовно, але популярність пакета надихнула виробника на випуск платних версій. Але і минулі безкоштовні модифікації показують непогані результати.

Glary Utilities

Невелика програма Glary Utilities також претендує на універсальність, але її сильною стороною можна вважати інструментарій аналізу системи.

Функціонал Glary Utilities містить інструменти для перевірки та оптимальної настройки системи, конфіденційності, догляду за жорстким диском і поновлення наявних драйверів.

 • Аналіз. Визначення швидкості початку роботи системи з наданням звіту.
 • Догляд за реєстром. Чистка, виправлення, дефрагментація системного реєстру.
 • Догляд за жорстким диском. Перевірка і дефрагментація диска, пошук і видалення порожніх папок і дублікатів файлів.
 • Автозавантаження. Вбудований менеджер редагування переліку автозавантаження.
 • Конфіденційність. Глибоке очищення даних і історії, шифрування файлів.
 • Безпека. Власна утиліта для відновлення файлів, можливість скасування внесених змін.

Інтерфейс програми дружній, дуже схожий на вбудовані системні утиліти Windows 7:

 • Додаткові опції. Наприклад, передбачено сортування встановлених програм за часом установки, розміром і частотою використання.
 • Оформлення. Передбачена можливість вибору з кількох тем оформлення.

Кілька обмежений функціонал пакета виправдовується тим, що він поширюється безкоштовно.

nCleaner

Додаток nCleaner за його невеликі розміри і функціонал можна віднести до категорії міні-програм оптимізації роботи системи. Головний упор програма робить на очистку.

Функціонал nCleaner орієнтований на видалення зайвої інформації, але є й додаткові інструменти:

 • Очищення. Інструменти чистки системи, реєстру, особистих даних.
 • Сміття. Окрема утиліта для пошуку і стирання проміжних і зайвих файлів. Попередньо встановлені режими чищення основних папок (більш швидкісний) і сканування всіх дисків (більш повільний, але повний).
 • Оптимізація. Інструменти оптимальної настройки Windows і різних служб для збільшення швидкодії і стійкості функціонування комп'ютера.
 • Автозавантаження. Виправлення переліку автоматично запускаються під час старту Windows додатків.
 • Конфіденційність. Видалення інформації з неможливістю відновлення і зачистка незайнятого простору жорсткого диска.
 • Очищення ОЗУ. Окрема утиліта для вивантаження з оперативної пам'яті невикористовуваних блоків.

Інтерфейс міні-програми дуже простий і зрозумілий:

 • Одна сторінка. Основні функції зібрані на головній сторінці, що дуже зручно.
 • Розклад. Передбачена можливість автоматичного запуску за вказаною користувачем розкладом.

У nCleaner відсутня традиційна опція скасування застосовувати різні модифікації або створення резервних копій системного реєстру, що виправдано, враховуючи мініатюрність додатки.

Зрозуміло, ця міні-програма поширюється на безкоштовній основі.

Порівняльна таблиця: яку програму вибрати

Функція / програмаAdvanced SystemCare CCleaner Wise Registry Cleaner Easy Cleaner

Red Button AusLogics BoostSpeed Glary Utilities SpeedUpMyPC Comodo System Cleaner nCleaner Чистка і ремонт системного реєстру + + + + + + + + + + Редагування списку автозавантаження + + + + + + + Видалення зайвих додатків і відключення служб Windows + + + + + + + + Дефрагментація диска + + + + Антивірусний захист + + Налаштування продуктивності + + + + + Оптимізація роботи в мережі + + + Конфіденційність + + + + + + + + + Видалення сміття + + + + + + + + + Відновлення системи + + + + Контроль запуску системи + +

Як і слід було очікувати, найбільша кількість необхідних для оптимізації роботи системи утиліт містять універсальні пакети. Але і у міні-програм є свої сильні сторони. Вони більш компактні, зручні в роботі, мають розвинені спеціальними функціями і, як правило, безкоштовні.

Спеціалізовані програми значно спрощують тонке налаштування Windows, автоматизують процеси оптимізації та працюють з багатьма опціями. Користувач легко може підібрати програму під власні потреби.

Оцініть статтю: поділіться з друзями!