Як оптимізувати обсяг пам'яті iPhone

Припустимо, ви є щасливим володарем смартфона під керуванням IOS 10 і вище. Як в цьому випадку скинути фотографії на зовнішній накопичувач перед тим, як почистити пам'ять iPhone?

Хоча найпопулярніший гаджет в світі не має звичного порту USB для використання зовнішньої пам'яті, ви можете зберегти зображення і потрібні вам файли, застосовуючи спеціальне обладнання, що підключається до роз'єму Lightning. Він розташований знизу на корпусі телефону.

Потрібно сказати, що дане рішення задачі копіювання інформації є досить економічним і комфортним, особливо в тих випадках, якщо ви передаєте картинки або файли на ноутбук або будь-якої хмарний сервіс. Якщо у вас немає бажання витрачати додаткові гроші на придбання зовнішньої пам'яті для зберігання файлів зі смартфона, ви можете легко зберегти інформацію на комп'ютер, використовуючи додаток під назвою Image Capture від Macintosh.

Але є й інші варіанти. Компактні гаджети Leef Bridge 3Memory для "розумних телефонів" і Picture Keeper Connect, два схожих пристрої з роз'ємом USB, розроблені для простого безпечного зберігання файлів з "яблучного" смартфона. Незважаючи на те, що їх принциповий пристрій відрізняється, обидва забезпечені необхідним коннектором Lightning, а також звичним портом стандарту USB.

Передача файлів зі смартфона проводиться за допомогою спеціального програмного забезпечення. Ці пристрої випускаються з дуже різними характеристиками, достатніми для вирішення будь-яких завдань самих вибагливих користувачів.

Ціни на пристрої від Leef починаються від п'ятдесяти доларів за можливість зберігати 16 Гб інформації. З такими ж характеристиками Picture Keeper коштує приблизно 120 доларів, при цьому пристрій дає можливість працювати з різними гаджетами, які використовують OC Android, воно забезпечене коннектором USB On-The-Go.

Розробник електронних периферійних пристроїв Leef виробляє широкий асортимент обладнання для смартфонів з ОС Android (майже всі вони мають, на відміну від Apple, роз'єм USB). Крім того, портативні накопичувачі можуть мати і інші роз'єми, включаючи більш просунутий USB OTG стандарт, застосовуваний для сполучення сумісних з Android смартфонів з різними пристроями зберігання інформації.

Незважаючи на універсальні можливості описаних вище гаджетів, все-таки більш дешевою альтернативою зберігання файлів і картинок є застосування хмарних сервісів безпечного зберігання інформації або використання програм для копіювання на ноутбук. Наприклад, для того щоб підключити iPhone через комп'ютер Mac або PC Windows в разі перенесення фотографій, можна скористатися стандартним кабелем, а операційна система перемістить інформацію на жорсткий диск. Так само, як це відбувається, коли ви скидаєте фото з цифрової камери.

Ще статті, які можуть зацікавити:
Навіщо оптимізувати жорсткий диск
Що робити якщо iPhone не вдалося підключитися до комп'ютера
Ігровий ноутбук характеристика заліза
Як визначити обсяг оперативної пам'яті на комп'ютері
Діагностика оперативної пам'яті, або як перевірити ОЗУ

Як в цьому випадку скинути фотографії на зовнішній накопичувач перед тим, як почистити пам'ять iPhone?