Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO, використовуючи Yoast SEO

 1. Оптимізація зображень для SEO за допомогою YOAST
 2. Оптимізація попереднього перегляду фрагмента
 3. 5 порад від YOAST для підвищення читабельності.
 4. Оптимізація блогу посилань для SEO з Yoast
 5. Підвищення читабельності з Yoast

Хочете, щоб ваша публікація в блозі була вище на Google? Ми тут, щоб допомогти вам зрозуміти, що потрібно, щоб належним чином оптимізувати публікації в блогах для SEO, щоб пошукові системи могли їх читати, ранжувати і обслуговувати тим, хто шукає цей вміст. Врешті-решт, ви не витратили всі ці години на дослідження, придумуючи ідеальну назву, і пишучи переконливий вміст лише для того, щоб він був похований під результатами ваших конкурентів? Я правий?

Наш улюблений безкоштовний плагін, який допоможе оптимізувати наші блоги для пошукових систем - YOAST SEO. Yoast - це плагін для WordPress SEO №1. Це широко використовуваний веб-сайт і інструмент оптимізації веб-сайтів, який підходить для будь-якої вертикалі. Поряд зі своїм програмним забезпеченням, Yoast пропонує онлайн-курси SEO та електронні книги, щоб максимально використовувати вміст вашого блогу. Використовуючи Yoast, ви схильні отримувати більше відвідувачів з Google і Bing, збільшувати участь ваших аудиторій і привертати більше уваги з соціальних медіа. Йти до Сторінка плагінів YOAST SEO завантажити плагін WordPress зараз і почати оптимізувати ваші повідомлення в блогах для пошуку!

Ось кілька простих порад оптимізувати повідомлення в блогах для SEO, використовуючи Yoast.

Ось кілька простих порад оптимізувати повідомлення в блогах для SEO, використовуючи Yoast

 • Знайдіть ключове слово фокусу. Що ви насправді намагаєтеся зобразити у своєму блозі? Ключове слово "фокус" - це те, на чому ви бажаєте посаду. Коли люди шукають певне слово, вони зможуть знайти вас. Наприклад, якщо у вашій публікації є рецепт гусячого сусла з молюсками, ключовим словом фокусу є слова "рецепт гусячого корму для молюска" або "рецепт гусячого меду". Використовуйте ключові слова у фразах та / або реченнях, щоб обидва боти і користувачі могли їх читати.
 • Включіть це ключове слово скрізь, щоб оптимізувати ваші повідомлення в блогах для SEO! Найголовніше, включіть ключове слово фокусу в назву блогу. Таким чином, пошукові системи посилаються на ваше ключове слово і знають, про що йде мова у блозі. Наприклад, «Найкращий [рецепт гусячої крихти] для початківців»
 • Включіть ключове слово в перший абзац свого блогу, щоб відновити ціль. Крім того, обов'язково вкажіть ключове слово фокусу у підзаголовках. Yoast рекомендує мати ключове слово у більш ніж половині підзаголовків.
 • Ніколи не використовуйте одне й те саме ключове слово два рази на своєму веб-сайті! Кожна сторінка вашого сайту або блогу повинна конкурувати за іншим ключовим словом. Google не надає перевагу двома публікаціями з одним і тим же ключовим словом з одного сайту. Ви не хочете конкурувати зі своєю веб-сторінкою або блогами.

Хоча включення ключового слова фокусу по всьому тексту є значним, це не єдине місце, яке вимагатиме, щоб це ключове слово дійсно оптимізувало повідомлення в блогах для SEO.

Оптимізація зображень для SEO за допомогою YOAST

Оптимізація зображень для SEO за допомогою YOAST

Зображення цінні нерухомості, щоб скористатися. Заголовок зображення та текст тексту є основним у підвищенні SEO. Оскільки неможливо "прочитати зображення", потрібно додати текст, щоб метадані могли читатися. Включіть ключове слово фокусу в кожну з них. Тут ключовим словом / фразою фокусу є "River Landing Weddings". Фраза включена до назви файлу, назви зображення та тексту alt.

Оптимізація попереднього перегляду фрагмента

Оптимізація попереднього перегляду фрагмента

За допомогою інструмента Yoast можна легко редагувати та оновлювати попередній перегляд фрагмента, який є частиною результатів пошуку, які Google показує для веб-сторінки. Фрагмент складається з назви SEO та опису мета. Мета-опис особливо важливий, тому що це перший вміст, який ваша аудиторія буде читати про вашу веб-сторінку або блог. Це має переконати читачів натиснути на ваш блог. На зображенні вище, мета опис включає, чому River Landing Weddings є привабливими. На перший погляд, користувачі, швидше за все, клацають, щоб дізнатися більше. Мета-описи мають бути довжиною до 320 символів, а також може включати заклик до дії. Якщо ви ще не здогадалися, вам слід включити ключове слово фокусу в обох, як показано на зображенні вище.

Якщо ви ще не здогадалися, вам слід включити ключове слово фокусу в обох, як показано на зображенні вище

Пошукові системи лише хочуть обслуговувати користувачів найкращого вмісту, тому переконайтеся, що їх легко прочитати та зрозуміти, ваш вміст буде помічений і, швидше за все, буде показано. Доведено, що при читанні в Інтернеті користувачі проскакують текст, щоб знайти потрібну інформацію. З цієї причини заголовки, маркери та зображення корисні для оптимізації повідомлень у блогах для SEO. Якщо вони стикаються з блогом, який вони не можуть легко передати, користувачі можуть відвернутися. Як наслідок, у вашій публікації може бути високий показник відмов. Для того, щоб ваші читачі були зачеплені і зайняті, створіть пост, який легко читається. Ці посади збільшать ймовірність повернення відвідувачів і продовження розмов. Пам'ятайте, зосереджуйте увагу на своїй аудиторії під час написання.

5 порад від YOAST для підвищення читабельності.

 • Тримайте абзаци і речення короткими і солодкими. Ви не хочете придушити читача інформацією. Меншу кількість інформації легше обробляти. Yoast пропонує кожен абзац мати менше 150 слів. Речення повинні містити не більше 20 слів.
 • Використовуйте підзаголовки. Вони пропагують чіткі думки. Підзаголовки повинні бути рівномірно розподілені по всьому тексту. Вони повинні мати не більше 300 слів після кожного підзаголовку.
 • Обмежуйте використання складних слів (якщо ваша аудиторія не є вченим, це не місце, щоб показувати свій великий словник). Слова, що містять 4 або більше складів, вважаються важкими для читання і не будуть оптимізувати повідомлення в блогах для SEO. Читання через пост, а не розуміння, це засмучує. Збережіть вашу аудиторію неприємності.
 • Використовуйте слова переходу. Ці слова дадуть вашій аудиторії відчуття напрямку. Слова або фрази, такі як «перше», «найважливіше», «додатково» або «також» легко реалізувати. Yoast припускає, що 30% речень повинні мати переходи на посаді.
 • Слідкуйте пасивні вироки . Використовуючи пасивний голос, незрозуміло, хто чи що робить цю дію. Тексти, які містять пасивні речення, можуть бути дуже важкими для читача. Yoast пропонує вам мати 10% або менше для оптимізації повідомлень у блогах для SEO.

Yoast пропонує вам мати 10% або менше для оптимізації повідомлень у блогах для SEO

Використовуйте внутрішні та вихідні посилання для більш високого рейтингу Google. Внутрішні посилання показують зв'язок між веб-сторінками на вашому сайті та показують Google, як ваш сайт може бути організований. Ці посилання показуватимуть Google релевантність ваших сторінок, значення ваших сторінок і зв'язок між сторінками. Слід посилатися на інші сторінки з подібними темами. Вихідні посилання - це посилання на інші веб-сайти. При використанні вихідних посилань не зовсім корисно для вашого SEO, вони допомагають пошуковим системам створювати зв'язки між сайтами. Загалом, це допомагає пошуковим системам знаходити цікаві сайти і допомагає збільшити SEO для всіх.

Оптимізація блогу посилань для SEO з Yoast

З Yoast SEO Premium, ваш екран буде виглядати трохи на зразок зображення нижче. Yoast аналізує ваш блог і оцінює кожну категорію за допомогою червоної кулі, помаранчевої кулі або зеленої кулі на основі ваших шансів покращити SEO. Коли ви редагуєте свою роботу, Yoast автоматично змінює колір цих точок на основі ваших змін. Мета полягає в тому, щоб отримати якомога більше зелених точок. Нижче наведено спосіб збереження зеленої кулі для всіх цих категорій:

 • Ключове слово "фокус" має відображатися в першому абзаці вашої публікації.
 • Щільність ключових слів для вашої публікації повинна становити від 0,5% до 2,5%, тобто ваше ключове слово має становити від 0,5% до 2,5% вашої публікації.
 • У вашій публікації має бути мета-опис, у якому міститься ключове слово "фокус".
 • Yoast запропонує внутрішні посилання, які повинні бути включені до вашої публікації. Переконайтеся, що ви включили принаймні одне внутрішнє посилання, щоб спонукати користувачів читати більше!
 • Мета опису коротше 120 символів і більше 320 символів призведе до помаранчевої кулі.
 • Усі зображення повинні включати ключове слово фокусу в тексті alt і заголовку.
 • Ваша публікація повинна мати більше 300 слів.
 • Назва SEO має відповідати місцям, які надають пошукові системи, щоб користувачі могли читати всю назву в фрагменті. Це також має включати ключове слово focus.
 • Увімкніть ключове слово focus у межах принаймні одного з ваших підзаголовків.
 • Майте принаймні одне вихідне посилання у вашій публікації.
 • Ключове слово "фокус" має міститися в URL-адресі.
 • Ніколи не повторюйте ключові слова фокусу. Ви отримаєте зелену кулю для використання нового ключового слова щодо фокусування!
 • Слиз (частина URL-адреси, яка відрізняє вашу публікацію) вашої публікації не повинна включати стоп-слова.

Підвищення читабельності з Yoast

Yoast також надає маркери для читаності вашого повідомлення. Ось як це виглядає:

Нижче наведено спосіб збереження зеленої кулі для всіх цих категорій:

 • Включати перехідні слова на 30% або більше від вашої посади.
 • Ви повинні набрати більше 60 балів у тесті Flesch Reading Ease. Створення речень коротше і використання простих для читання слів може зробити це, і в результаті оптимізувати повідомлення в блогах для SEO!
 • Кількість слів після кожного підзаголовку повинна становити 300 слів або менше.
 • Кожен абзац має бути менше 150 слів.
 • Речення не повинні перевищувати 20 слів. Однак, якщо не більше 25% речень містять більше 20 слів, ви все одно отримаєте зелену кулю.
 • Ви повинні використовувати пасивний голос не більше ніж на 10% вашої публікації.

Ваш чудовий вміст блогу заслуговує того, щоб його було видно. Скористайтеся цими простими порадами і просувайте свій блог SEO за допомогою Yoast.

Врешті-решт, ви не витратили всі ці години на дослідження, придумуючи ідеальну назву, і пишучи переконливий вміст лише для того, щоб він був похований під результатами ваших конкурентів?
Я правий?
Що ви насправді намагаєтеся зобразити у своєму блозі?