Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO

  1. Крок 1 - Виберіть SEO ключову фразу
  2. Крок 2 - Теги заголовків та описи мета
  3. Крок 3 - Body Copy
  4. Крок 4 - Щодо моїх зображень, Джон?
  5. Крок 5 - посилання, внутрішні та зовнішні
  6. Links Внутрішні посилання
  7. Links Зовнішні посилання
  8. Заключні думки

Є два питання SEO, які ми отримуємо в Peaceful Media частіше, ніж будь-який інший:

A) Які ключові слова SEO слід використовувати на моєму веб-сайті або в блозі?

B) Як оптимізувати свої сторінки та публікації для SEO?

Я збираюся окреслити стратегію ключових слів onpage для блогу, але ті самі принципи застосовуються до сторінки вашого веб-сайту. А який кращий блог оптимізувати, ніж той, який ви зараз читаєте? Дозвольте мені показати вам, як саме оптимізувати цей блог.

Готовий ?? Добре давайте пірнаємо.

Крок 1 - Виберіть SEO ключову фразу

Якщо ви ще не прочитали мого повідомлення про дослідження ключових слів, ви можете прочитати його тут Я опублікую всю статтю про дослідження ключових слів у найближчому майбутньому. Але на даний момент, скажімо, я зробив своє дослідження, і я вирішив на ключовій фразі "Як оптимізувати повідомлення в блогах для SEO".

Зразок списку ключових слів:

Зразок списку ключових слів:

Крок 2 - Теги заголовків та описи мета

Який ваш тег заголовка? Хороше питання. Тег заголовка є одним з перших речей, які Google помічає про веб-сторінку чи блог. Ви знаєте, що великий, синій текст, який ви бачите, коли ви виконуєте пошук Google? Це тег заголовка. Хороший тег заголовка має становити 70 символів або менше.

Як щодо описів мета? Це більш довгі описи прямо під тегом Title. Мета-описи повинні складатися з 160 символів або менше (хоча нещодавно Google дає можливість набагато довше описувати мета ). Обов'язково виконайте пошук Google, коли ви встановите опис, якщо Google обрізає його, скоротите його!

Якщо ви використовуєте WordPress, ви обов'язково повинні завантажити плагін Yoast SEO. Після того, як всередині, зміна назви міток і мета опису дуже легко! Після встановлення плагіна, перейдіть до нижньої частини повідомлення, і ви побачите цей (простий у використанні) екран SEO, коли ви натискаєте "редагувати фрагмент".

Ви помітите, що я використав ключове слово EXACT в тезі заголовка і близьке приблизне в описі мета. У минулому Google заявила, що вони навіть не враховують мета-опис під час ранжування вашого сайту для SEO (правдивість цього твердження є нічим не здогадуватися), але моя особиста угода полягає в тому, щоб завжди використовувати свою точну ключову фразу десь у тезі заголовка і переконайтеся, що це досить близька в мета опису. У цьому випадку я хотів використати ключову фразу у вигляді запитання, щоб вона звучала трохи більш людською.

Хороший SEO не повинен звучати так, як робот написав ваш блог або ваш SEO теги.

Крок 3 - Body Copy

Я знаю, що я тільки що сказав вище, але варто повторити - не настільки перестарайтеся отримувати ключові слова SEO у ваш блог або веб-сторінку, що ви корумпуєте власний голос письменника. З великим обсягом контенту, який доступний в Інтернеті в ці дні, ваш унікальний голос (чарівний, смішний, тупий, привабливий, винахідливий і т. Д.) - це найкращий шанс, який ви повинні вирізати тим, що Джефф Уолкер називає "цифровим туманом" (тобто перенасичення онлайн-контенту). Є спосіб зробити обидва! Це займе трохи TLC.

Тепер, це досить легко для мене сказати, як я пишу в блозі про ключові слова SEO і отримав буквально сказати вам, що SEO ключову фразу я пішов після. Досить на носі я знаю.

Вашу точну ключову фразу потрібно знайти принаймні двічі на блозі або на веб-сторінці, причому перший приклад буде максимально наближений до верхньої частини сторінки. Ви помітили, як я прокрадаю назву моєї статті у перший повний абзац?

Крок 4 - Щодо моїх зображень, Джон?

Я так радий, що ти запитав. Ця частина така проста. Коли зображення розміщуються в Інтернеті, переконайтеся, що ви називаєте зображення, що є близьким до вибраного ключового слова SEO, а також вкажіть це ключове слово в ALTERNATE TEXT. У WordPress можна встановити ці поля тут:

Крок 5 - посилання, внутрішні та зовнішні

Коли ви думаєте про Google і чому він вважає за краще ранжувати сторінки, ви завжди повинні думати про посилання. Кожен раз, коли хтось посилається на ваш сайт, Google вважає, що це - одна людина, яка «голосує» для вас, і як надійне джерело, що ваш веб-сайт або блог - це те, про що ви говорите .

Отже, які посилання існують і звідки походять посилання?

Links Внутрішні посилання

Це посилання, які надходять з вашого власного сайту.

Links Зовнішні посилання

Це посилання, які надходять з чужого веб-сайту. Зовнішні посилання - це золото SEO, але набагато складніше . Існує ціла стаття, яка може бути написана про найкращі практики для отримання нових зовнішніх посилань (у світі SEO, який називається "створенням посилань"), але для цілей цієї статті ви повинні знати, що чим більше посилань у вас, тим більше Google візьміть свій блог серйозно.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про будівництво посилань, МОЗ написав чудова стаття про це і є надійним ресурсом для нас в мирних ЗМІ, як ми намагаємося йти в ногу з постійно змінюється SEO кращих практик і методів. А ви помітили, що я там тільки зробив? Я просто дав MOZ одну нову зовнішню посилання.

Заключні думки

Є безліч способів отримати трафік на ваш сайт або блог, але SEO, здебільшого, є безкоштовним. Після того, як ви зробили роботу з оптимізації ключових слів на вашій сторінці та підвищили авторитет і авторитет, отримавши зовнішні посилання на сторінку, це трафік, за який не потрібно платити. Залежно від того, в якій галузі ви працюєте, це може заощадити сотні або тисячі доларів на місяць.

Тим не менш, SEO не є ні срібною кулею, ані легко. Переконайтеся, що ви робите ретельне дослідження ключових слів, щоб з'ясувати, які ключові слова у вас є правдоподібність конкуруючих. З 97% кліків, що відбуваються на першій сторінці результатів Google, приземлення на другій сторінці для ключового слова просто не допоможе вам.

І останнє - SEO потребує часу . Іноді ми будемо працювати з клієнтом, який робить прості поради SEO, описані вище, і негайно переходить на першу сторінку Google. Це виняток, а не правило . Більш вірогідним є те, що на першу сторінку знадобиться місяці (або навіть роки), особливо якщо ви малий бізнес і тільки починаєте. Не дозволяйте цьому знеохотити вас! Ви можете це зробити. Якщо ваш маркетинговий бюджет дозволяє це, підпишіться на інструмент для відстеження ключових слів, як MOZ або SE Ranking. Таким чином, коли ви зміните оптимізувати свій блог або веб-сторінку, ви зможете відстежити, наскільки добре ваша сторінка конкурує за ваше нове ключове слово SEO.

Удачі! 🙂

А який кращий блог оптимізувати, ніж той, який ви зараз читаєте?
Готовий ?
Ви знаєте, що великий, синій текст, який ви бачите, коли ви виконуєте пошук Google?
Як щодо описів мета?
Ви помітили, як я прокрадаю назву моєї статті у перший повний абзац?
Крок 4 - Щодо моїх зображень, Джон?
Отже, які посилання існують і звідки походять посилання?
А ви помітили, що я там тільки зробив?