Як оптимізувати сайт спортивної команди для SEO

  1. Два простих способи оптимізації сайту для SEO
  2. 1. Вкажіть свій клуб за допомогою Google My Business
  3. 2. Встановіть та налаштуйте плагін Yoast SEO
  4. Інші поліпшення сайту для підвищення вашого SEO гри
  5. Win на SEO з цими порадами

Створення привабливий сайт є запорукою зацікавленості вболівальників і показування потенційним спонсорам переваг партнерства з вами. Але шанувальники і спонсори не зможуть знайти вас, якщо ви не оптимізуєте свій сайт для SEO.

SEO означає пошукова оптимізація, і це включає в себе створення вашого сайту і всіх сторінок на я простіше індексувати для пошукових систем, таких як Google і Bing. Як прямий результат SEO, ваш сайт має більше шансів з'явитися в результатах пошуку, коли користувачі шукають місцевий спортивний клуб, наприклад.

Якщо ви чули про SEO раніше, але ніколи не знайшли час для оптимізації вашого сайту, ви прийшли в потрібне місце. У цій публікації ми покажемо, як оптимізувати свій сайт для SEO.

Два простих способи оптимізації сайту для SEO

SEO може зайняти багато часу, щоб освоїти. Тим не менш, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб оптимізувати свій сайт для SEO і допомогти йому краще ранку в пошукових системах досить швидко.

1. Вкажіть свій клуб за допомогою Google My Business

Перше, що потрібно зробити, це перерахувати та перевірити свій спортивний клуб Google My Business . Це дозволить вашому клубу відображатися в списку, коли користувачі здійснюють пошук вашої команди або спортивних команд у своєму регіоні в Пошуку Google або Картах. Процес досить простий і має багато переваг так що давайте пройдемо по ньому:

Крок 1. Відвідайте Google My Business і натисніть кнопку Почати зараз .

Відвідайте Google My Business і натисніть кнопку Почати зараз

Крок 2. Введіть назву вашого спортивного клубу та натисніть Next .

Введіть назву вашого спортивного клубу та натисніть Next

Крок 3 . Заповніть інформацію про місцезнаходження своєї країни та адресу. Ви помітите, що є поле з запитанням, якщо ви доставляєте товари та послуги своїм клієнтам - ви можете залишити його без позначки, а потім натисніть Далі

Ви помітите, що є поле з запитанням, якщо ви доставляєте товари та послуги своїм клієнтам - ви можете залишити його без позначки, а потім натисніть Далі

Крок 4. На наступній сторінці ви зможете вибрати тип вашої компанії. Як ви можете бачити, існує ряд варіантів, коли мова йде про спорт. Виберіть Спортивний клуб і перейдіть до наступної сторінки.

Виберіть Спортивний клуб і перейдіть до наступної сторінки

Крок 5. Введіть адресу веб-сайту та номер телефону.

Крок 6. На наступній сторінці вас запитають, чи хочете ви отримати персональні рекомендації щодо поліпшення вашого облікового запису. Виберіть так чи ні, а потім перейдіть до наступної сторінки.

Крок 7. На останній сторінці вас попросять перевірити, чи дійсно ви володієте цим бізнесом. Вам буде запропоновано вказати ім'я для контактного листа, який надсилатиметься поштою, і надіслати його фізичною листівкою з інструкціями щодо завершення процесу підтвердження.

Вам буде запропоновано вказати ім'я для контактного листа, який надсилатиметься поштою, і надіслати його фізичною листівкою з інструкціями щодо завершення процесу підтвердження

Крок 8. Після того, як листівка прибуде, поверніться до Google My Business, увійдіть і натисніть " Перевірити місцезнаходження" в меню. Потім виконайте вказівки на екрані, і ваша компанія буде перевірена.

Почекайте, поки листівка прибуде, налаштуйте свій обліковий запис. Ви можете додати години, коли ваш клуб відкритий, завантажувати логотип команди та редагувати іншу інформацію про свій спортивний клуб.

2. Встановіть та налаштуйте плагін Yoast SEO

Наступне, що ви можете зробити, щоб оптимізувати свій сайт для SEO, це встановити Yoast SEO плагін . Хоча WordPress має великі можливості SEO з самого початку, за допомогою плагіна Yoast ви можете оптимізувати кожен пост і сторінку, яку ви публікуєте для ключових слів, пов'язаних з вашою командою. Також можна підтвердити свій сайт пошуковими системами, такими як Google, Bing і Pinterest.

Нарешті, оскільки SportsPress має безкоштовне розширення, яке інтегрується з Yoast, ви зможете генерувати дружні сторінки пошукової системи для кожної зі сторінок SportsPress, включаючи команди, спонсори, матчі тощо.

Почніть з завантаження безкоштовно SEO Yoast для розширення SportsPress з області облікового запису, а потім встановіть його, перейшовши в розділ Додатки> Додати нове> Завантажити плагін . Як тільки ви зробите це, ви можете продовжити встановлення Yoast SEO, яка автоматично інтегрується з даними SportsPress.

Давайте подивимося, як встановити та налаштувати Yoast SEO.

Крок 1 . Увійдіть до свого веб-сайту WordPress і перейдіть до Плагіни> Додати новий .

Крок 2. Шукайте Yoast SEO, натисніть Install і потім Activate .

Шукайте Yoast SEO, натисніть Install і потім Activate

Крок 3. Ви побачите новий запис у лівій бічній панелі з назвою SEO. Наведіть курсор на нього та натисніть кнопку Загальні , потім клацніть посилання " Майстер налаштування ".

Наведіть курсор на нього та натисніть кнопку Загальні , потім клацніть посилання  Майстер налаштування

Крок 4. Виберіть першу опцію: Налаштувати Yoast SEO

Виберіть першу опцію: Налаштувати Yoast SEO

Крок 5. На наступній сторінці виберіть параметр A і натисніть кнопку Далі .

Крок 6. Виберіть відповідний тип сайту та натисніть кнопку Далі.

Крок 7. На наступній сторінці виберіть Компанію та завантажте логотип вашої команди

Крок 8. Введіть URL-адреси для профілів соціальних мереж

Крок 9. На наступній сторінці ви можете обрати те, що слід показувати в пошукових системах, коли хтось шукає терміни, пов'язані з веб-сайтом вашої команди. Як ви можете бачити, можна показувати публікації в блогах, сторінки, матчі, спонсорів, посадових осіб і багато іншого. Виберіть елементи відповідно до ваших уподобань і натисніть кнопку Далі

Виберіть елементи відповідно до ваших уподобань і натисніть кнопку Далі

Крок 10. На наступній сторінці можна вимкнути архіви автора, якщо ви єдиний відповідальний за додавання дописів у блогах. Це запобігає тому, щоб пошукові системи бачили архіви як дубльований вміст і карали ваш сайт. Якщо у вас є декілька авторів, на цьому етапі виберіть Так .

Крок 11. На наступній сторінці можна підключити ваш сайт до консолі пошукової системи Google, щоб переконатися, що ваш веб-сайт правильно індексований. Процес не дуже складний і плагін Yoast SEO пропонує зручне покрокове керівництво з точних кроків, які необхідно виконати для перевірки вашого сайту.

Крок 12. Як тільки це буде зроблено, ви зможете налаштувати назву вашого сайту.

Крок 13. Після цього кроку налаштований плагін Yoast SEO. Yoast SEO буде запитати, якщо ви хочете отримувати їх бюлетень, пропонують можливість перейти на платну версію свого плагіна, і показати вам кілька корисних відео, щоб отримати максимальну віддачу від SEO.

Тепер, коли Yoast SEO була налаштована, все, що залишилося зробити, це створити цікавий контент, який є корисним і корисним не тільки для ваших шанувальників, але й для потенційних спонсорів і людей, які розглядають можливість приєднатися до спортивної команди.

Інші поліпшення сайту для підвищення вашого SEO гри

Два поради вище, є відмінним початком, коли справа доходить до оптимізації вашого сайту для SEO. Ось ще кілька порад, які допоможуть вам збільшити вашу гру SEO.

  • Переконайтеся, що ваш сайт реагує - і те й інше Google і Bing заявили, що швидкість реагування вашого веб-сайту впливає на рейтинг вашого сайту в пошукових системах. Реагуючі веб-сайти стануть вищими, ніж ті, які не є. На щастя, вам нема чого турбувати, якщо ви використовуєте одну з наших тем.
  • Додайте текст до зображень і фотографій - текст alt допомагає пошуковим системам і читачам екрану зрозуміти, про що йде мова, і додає додатковий контекст до вашого вмісту. Це не тільки допомагає пошуковим системам краще зрозуміти ваш сайт, але й покращує доступність сайту, що призводить до кращого досвіду користувачів і, таким чином, покращує рейтинг SEO.
  • Покращити час завантаження сторінки - ще один ключовий фактор для кращого рангу пошукової системи - це веб-сайт, який швидко завантажується. Перевірте швидкість веб-сайту за допомогою інструменту, як тест швидкості Pingdom, а потім скористайтеся порадами щодо цього статті від Moz для прискорення веб-сайту.

Win на SEO з цими порадами

Краще SEO допомагає вашому сайту знайти ваші вболівальники, але це також дозволяє людям, які шукають місцевий спортивний клуб, знайти вас і стати вашими послідовниками і шанувальниками. Це також дає можливість потенційним членам команди зустріти вашу команду, а також тих, хто хоче спонсорувати команду як спосіб віддачі.

Використовуйте поради в нашій статті, щоб оптимізувати ваш сайт для SEO і схопите наш контрольний список з усіма описаними вище кроками, щоб пройти через процес.