Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як оптимізувати свій сайт для мобільних SEO

 1. Як відрізняється мобільний SEO від «нормального» SEO?
 2. Як оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв?
 3. Поширені помилки з мобільними дружніми веб-сайтами
 4. Що таке прискорені мобільні сторінки і чому ви повинні піклуватися?
 5. Чому ви повинні дбати про AMP?
 6. Що таке сторінки AMP знову?
 7. AMP для WordPress
 8. Висновок

Наявність мобільного дружнього веб-сайту є абсолютним обов'язком останніх двох років. У квітні 2015 року компанія Google представила мобільні зручності в якості рейтингового сигналу.

Пошуки в Google з мобільних пристроїв більше, ніж настільні, зроблені Amazon більше продажів з мобільних пристроїв у 2015 році і Facebook частіше використовується на мобільних пристроях, ніж таблетки або настільні комп'ютери.

Що нам говорять ці цифри? Вони наголошують на важливості наявності мобільного дружнього веб-сайту, а також як веб-майстра або власника малого бізнесу, ви повинні взяти до уваги цю тенденцію і переконатися, що ви отримуєте свою частку мобільного трафіку.

Подивіться на скріншот нижче, який показує відсоток мобільного трафіку на одному з моїх веб-сайтів за останні місяці.

Я впевнений, що якщо ви перевірите звіти про мобільні аналітики , тенденція буде аналогічною.

Веб-сайти, які не підтримують мобільний зв'язок, не можуть досягти такого роду результатів, оскільки алгоритм ранжирування Google є достатньо розумним, щоб зрозуміти, чи веб-сайт є мобільним чи ні.

Як відрізняється мобільний SEO від «нормального» SEO?

При обчисленні рейтингу веб-сторінки для мобільного пошуку Google, крім того, найбільше загальні рейтингові фактори (вміст, назви, описи, посилання) він також враховує ряд інших речей:

Макет сторінки - Google перевіряє, чи може сторінка відображатися на мобільному пристрої правильно, не маючи ліворуч і праворуч.

Доступність - кнопки, текст і зображення повинні бути достатньо великими і легко доступними без необхідності збільшення або зменшення масштабу.

КОМПЛЕКСНИЙ SEO КУРС Крок за кроком про те, як збільшити трафік за 60 днів або менше. Дізнайтеся, як створити успішний веб-сайт або блог. ТІЛЬКИ SEO-курс, який вам коли-небудь знадобиться читати!

Швидкість - швидкість є фактором ранжирування для настільного комп'ютера і дуже важливим фактором зручності для мобільних пристроїв. Google дуже серйозно ставиться до часу завантаження сторінок на мобільних пристроях, і саме тому вони запровадили і запровадили впровадження прискорених мобільних сторінок (докладніше про це нижче).

Розташування - під час пошуку на мобільних пристроях існує велика різниця між робочим столом: Google точно знає, де ви знаходитесь, і отримані результати налаштовуються відповідно до вашого фізичного місцезнаходження. Це важливо знати, якщо ви прагнете довести людей до вашого фізичного магазину; Місцевий SEO є ключовим фактором у цьому процесі.

Розміщення оголошень. Люди не люблять переглядати сторінки з оголошеннями на мобільних пристроях, а також Google. Якщо ви використовуєте adsense на мобільних або інших рекламних платформах переконайтеся, що ви не порушуєте жодних правил Google розміщення оголошення .

Примітка: Мобільна оцінка здійснюється на сторінці по сторінці, а не на широкому сайті, тому не має значення, чи не всі сторінки Вашого веб-сайту є мобільними.

Отже, враховуючи вищенаведені відмінності, як оптимізувати свій веб-сайт для мобільних пристроїв?

Як оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв?

Перше, що потрібно перевірити, чи проходить ваш веб-сайт мобільний тест чи ні.

Google має a хороший інструмент для тестування, якщо ваш сайт має мобільний дизайн. Все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адресу та натиснути кнопку ANALYZE. Інструмент надасть вам список речей, які потрібно покращити, якщо сторінка не пройшла тест.

Інструмент надасть вам список речей, які потрібно покращити, якщо сторінка не пройшла тест

Якщо ви пройшли тест, це здорово! Тепер ви можете зосередитися на покращенні загального досвіду користувачів на мобільних пристроях, уникаючи помилок, які ми обговоримо нижче. Якщо ні, то вам необхідно розглянути один з варіантів нижче.

Варіант 1: Усуньте проблеми.

Зазвичай проблеми, пов'язані з зручністю мобільного зв'язку, можна виправити, змінивши HTML та CSS вашої теми. Це не те, що може зробити кожен, тому вам може знадобитися розглянути питання про наймання розробника для внесення необхідних змін, доки ваш веб-сайт не пройде мобільний тест.

Варіант 2: змініть свою тему.

Іноді спроби зробити тему, не зв'язану з мобільними пристроями, сумісною з мобільними пристроями, важче, ніж перейти до теми, яка вже є мобільною. Є багато мобільні готові теми в Каталог WordPress безкоштовно, а також є кілька хороших платних.

Існує багато роботи, пов'язані зі зміною теми, але в цьому випадку переваги, отримані від мобільного трафіку, набагато більше і, безумовно, коштують грошей і часу.

Будьте обережні, хоча й не пошкодите свій SEO, прочитайте мій пост як редизайн сайту без втрати SEO для всіх деталей.

Варіант 3: Прийняти адаптивний дизайн.

Це насправді не третій варіант, але це більше схоже на стратегічне рішення, пов'язане з підходом, який ви будете приймати на мобільному телефоні. Реактивний веб-сайт використовує ті ж сторінки як для робочого столу, так і для мобільних пристроїв, і в залежності від пристрою користувача, дизайн приймає ідеально підходити на екрані, не маючи смуг прокрутки і без необхідності збільшення або зменшення для перегляду вмісту.

Цей підхід рекомендований Google і використовується більшістю веб-сайтів у мережі. У ньому багато переваги одна з них полягає в тому, що вам не доведеться підтримувати інший набір сторінок для настільних і мобільних пристроїв. Це також означає, що будь-яка SEO робота, яку ви робите для вашої настільної версії, також застосовується для мобільного SEO.

Отже, якщо ваш веб-сайт не підходить для мобільних пристроїв, ви або виправите його (якщо зміни не дуже багато), або змініть на тему мобільного реагування.

Не забувайте, що крім тесту на мобільний телефон, інший спосіб перевірити веб-сайт на різних мобільних пристроях - це використання емулятора мобільних пристроїв, вбудованого в Google Chrome.

Відкрийте нове вікно chrome і перейдіть на веб-сайт, щоб перевірити. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки та оберіть INSPECT у випадаючому меню. Натисніть піктограму мобільного пристрою (внизу ліворуч - як показано нижче) і виберіть пристрій зі спадного списку, розташованого у верхній частині сторінки.

Натисніть піктограму мобільного пристрою (внизу ліворуч - як показано нижче) і виберіть пристрій зі спадного списку, розташованого у верхній частині сторінки

Поширені помилки з мобільними дружніми веб-сайтами

Ми допомогли багатьом клієнтам перенести свої веб-сайти, щоб реагувати на них (або перейти до тематичної відповіді) останні кілька років, і ми виявили деякі поширені помилки, які люди роблять, коли думають про мобільний телефон.

Блокування ресурсів, необхідних для Google bot: Google здатний переглядати веб-сайт, як звичайний користувач, тому ви не повинні блокувати будь-які ресурси (JavaScript або CSS-файли), доступні для Google. Це також стосується і настільних, але більш важливих для мобільних пристроїв, оскільки швидкість реагування веб-сайту досягається за допомогою JavaScript і CSS.

Переконайтеся, що Google має доступ до всіх необхідних ресурсів. Ви можете використовувати опцію FETCH AS GOOGLE у пошуковій консолі Google і відповідно налаштувати файл robots.txt (перевірте мій пост: Основні SEO WordPress детальніше).

Чудовий дизайн, але він все ще потребує певної роботи: під час прийняття адаптивного дизайну це означає, що це не означає, що ви зробили тему, що відповідає.

Необхідно ретельно перевірити свій сайт на мобільному телефоні та спробувати поліпшити роботу користувачів. Одна з речей, яку ви можете розглянути, - приховати певні частини веб-сайту від мобільних користувачів.

Наприклад, бічна панель в більшості відповідних тем з'являється нижче основного вмісту на мобільному телефоні. Те, що вам потрібно подумати, - чи повинні користувачі бачити вміст бічної панелі або, можливо, це занадто багато вертикальної прокрутки для них, і вона лише додає більше елементів на сторінку без будь-якої реальної вартості.

Відсутність оптимізації переходів: передача дружнього мобільного тесту та швидкий веб-сайт із швидким завантаженням - це великий перший крок, але це не гарантує, що ви також отримаєте конверсії з мобільних пристроїв. Подібно до мого коментаря вище, потрібно переглянути сторінки мобільного телефону та проаналізувати свої "заклики до дії".

Якщо ваш дизайн підштовхує ваші кнопки, пропозиції продуктів або інші важливі області вашого веб-сайту, то вам потрібно внести зміни так, щоб вони були ближче до вершини і були видимі користувачеві без необхідності прокручування.

Також потрібно зробити користувачам простіше виконувати дію. Наприклад, якщо ви продаєте продукти, то надайте їм одну сторінку перевірки, якщо ви отримуєте їхні деталі, полегшуйте введення даних (великі текстові поля, попередньо завантажені зі спадними списками значень і т.д.).

Взагалі, спробуйте усунути додаткові екрани, якщо ви можете надати інформацію менше екранів і клацань. Подивіться на це прикладне дослідження https://www.conversioner.com/mobile-optimization і як їм вдалося підвищити коефіцієнт переходів, спростивши свої мобільні сторінки.

com/mobile-optimization  і як їм вдалося підвищити коефіцієнт переходів, спростивши свої мобільні сторінки

Забувши "Натисніть, щоб зателефонувати": користувачі на мобільному телефоні мають в руках телефон, не забувайте про це. Коли ви маєте номер мобільного телефону на своєму мобільному веб-сайті, його потрібно натискати. Багато людей забувають про це, хоча це дуже легко зробити.

Використання спливаючих вікон: спливаючі вікна корисні для робочого столу, коли вони не порушують роботу користувача. Мені подобається використовувати "спливаючі вікна виходу" на своїх веб-сайтах, оскільки вони дуже ефективні, і вони показуються лише тоді, коли користувач намагається вийти з веб-сайту. Для мобільних, однак, спливаючі вікна не є хорошими і їх слід уникати.

Що таке прискорені мобільні сторінки і чому ви повинні піклуватися?

Прискорені мобільні сторінки (AMP) - це ініціатива Google для швидшого створення мобільного Інтернету.

Google оголосили AMP у жовтні 2015 року як новий стандарт (AMP HTML) для розробки мобільних сторінок, які будуть працювати краще і швидше для всіх.

Google  оголосили AMP  у жовтні 2015 року як новий стандарт (AMP HTML) для розробки мобільних сторінок, які будуть працювати краще і швидше для всіх

Щоб зробити веб-майстри більш гострими, Google навмисно дозволить людям вважати це можливим дають підвищення рейтингу для веб-сайтів, які підтримують AMP.

Великі видавництва, провідні соціальні мережі (twitter, linkedin, і т.д.) вже почали експериментувати з прискореними мобільними сторінками, і в галузі спостерігається загальна тенденція, що все більше і більше сайтів, мереж будуть стрибати в першу половину 2016 року.

Google Analytics, Adsense, Doubleclick також підтримуватимуть сторінки AMP.

Чому ви повинні дбати про AMP?

Швидше це добре для SEO і користувачів: Оскільки AMP про створення мобільних сторінок швидше, це добре для вашого мобільного рейтингу (особливо якщо він стає частиною Google алгоритм ранжирування), а також добре для користувачів. Користувачі витрачатимуть більше часу на ваш мобільний веб-сайт, читатимуть більше сторінок і більше взаємодіють із вмістом і пропозиціями.

Це нова тенденція, за якою потрібно дотримуватися: Google наполегливо прагне до цього, і якщо ваші конкуренти вирішать піти на AMP, то ви повинні зробити те ж саме. З іншого боку, якщо ви робите це перед вашими конкурентами, ви отримуєте перевагу.

Що таке сторінки AMP знову?

Я знаю, що це може заплутати так, кажучи простими словами, для кожної сторінки на вашому сайті у вас буде версія, яка матиме необхідні теги AMP. Це схоже на звичайний HTML, але має більш специфічну структуру, як наведений нижче приклад:

Тому, якщо у вас є сторінка з цією URL-адресою: http://www.example.com/my-article, ви також матимете сторінку AMP: http://www.example.com/amp/my-article.

Сторінка AMP матиме необхідну інформацію про теги для того, щоб пошукові машини знали, що це еквівалент AMP головної сторінки.

Щоб зробити це на крок далі, якщо уважніше поглянути на схеми для статей Ви помітите, що для сторінок AMP необхідний цілий набір тегів структурованих даних.

AMP для WordPress

WordPress була однією з перших платформ для підтримки ініціативи AMP, і вони обіцяли полегшити переходу власників сайтів WordPress на AMP.

Для цього вони працюють над підключати що зробить процес прозорим і легким для реалізації. В даний час плагін знаходиться на ранніх стадіях розробки, але він може працювати нормально на простих веб-сайтах WordPress.

Якщо у вас є великий веб-сайт з великою кількістю спеціальних змін, можливо, вам доведеться найняти розробника, який допоможе вам реалізувати AMP для вашого веб-сайту.

Висновок

Мобільний SEO дуже важливий. Кількість користувачів, що пересуваються в Інтернеті з мобільних пристроїв, зростає, і очікується, що вона зросте ще на наступні кілька років.

Ваша перша турбота полягає в тому, щоб забезпечити зручність для вашого сайту мобільного тестування. Далі перевірте, чи підтримують ваші мобільні сторінки ваші цілі переходів, а якщо не вносити зміни до дизайну, щоб мобільний телефон не лише приносив трафік, а й переходив.

Не в останню чергу, слідкуйте за розвитком прискорених мобільних сторінок, оскільки це може бути наступна велика річ, коли мова йде про мобільні SEO та рейтинги.

Як відрізняється мобільний SEO від «нормального» SEO?
Як оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв?
Чому ви повинні дбати про AMP?
Що таке сторінки AMP знову?
Що нам говорять ці цифри?
Як відрізняється мобільний SEO від «нормального» SEO?
Отже, враховуючи вищенаведені відмінності, як оптимізувати свій веб-сайт для мобільних пристроїв?
Як оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв?
Що таке прискорені мобільні сторінки і чому ви повинні піклуватися?
Чому ви повинні дбати про AMP?