Як отримати "SEO Greenlight" з плагіном Yoast SEO для WordPress

  1. Як ви тримаєте в курсі змін у SEO практиці?
  2. Представляючи плагін Yoast SEO для WordPress
  3. Максимізація вартості плагіна Yoast SEO
  4. Готові прийняти ваш SEO на наступний рівень?

Це 2016, майже 2017 - ми всі знаємо, SEO є важливим. Сьогодні ніхто не потребує пояснення того, чому SEO має значення або роль, яку вона відіграє в цифровому маркетингу. Тепер ми розглянемо всі ці моменти як наперед зроблені висновки. Але як щодо поліпшення SEO?

Дискусії про вдосконалення SEO старі, як про важливість SEO, але різниця в тому Стратегії та тактики вдосконалення SEO розвиваються на регулярній основі . Як наслідок, ці зусилля не є такими, які ми можемо вивчити один раз і рухатися далі.

Як ви тримаєте в курсі змін у SEO практиці?

Оскільки SEO практики регулярно змінюються, це необхідно для маркетологів постійно оновлювати ці зміни та розвивати зусилля відповідно . Виконання цієї мети вимагає постійного навчання себе про зміни, внесені пошуковими системами, та про те, як кращі практики розвиваються в результаті цих змін. Проте фактично втілення цих знань у практику при падінні копійки не завжди легко.

Отже, як ви можете переконатися, що ви можете застосувати кращі практики, які постійно розвиваються? Як завжди, здається, відповідь в ці дні, це технологія на допомогу.

Представляючи плагін Yoast SEO для WordPress

The Плагін Yoast SEO для WordPress є однією з найбільш використовуваних технологій для підтримки кращих практик SEO. І легко зрозуміти, чому, оскільки Yoast надає комплексний, простий у використанні набір інструментів, орієнтованих на загальну SEO та безкоштовний для розміщених сайтів WordPress.

Плагін Yoast включає в себе налаштування домашньої сторінки сайту, різних сторінок і повідомлень, соціальних мереж, XML-мапи сайту, постійні посилання, таксономії тощо. Для щоденного користувача найважливішою частиною плагіна для розуміння є вікно, яке з'являється на кожній сторінці та повідомленні веб-сайту WordPress:

Це 2016, майже 2017 - ми всі знаємо, SEO є важливим

Це поле містить поля для ключового слова фокусу, назви SEO та мета опис, а також попередній перегляд списку в результатах пошуку, аналіз сторінки та поля для соціальних назв і описів для включених мереж.

Під час створення нових сторінок і повідомлень у блогах заповнення цих полів може допомогти збільшити SEO для кожної сторінки / повідомлення. Краще за все, Yoast буде використовувати цю інформацію, щоб оцінити якість кожної сторінки / повідомлення в очах пошукових систем, щоб дати вам знати, як ви робите, і запропонувати поради для поліпшення. Yoast надає ці рейтинги за допомогою кольорових позначок - зелений для областей, які виглядають добре, жовтий для областей, які потребують роботи, червоний для областей, які мають проблеми, і сірий для областей з недостатньою інформацією. Ви також можете перевірити аналіз сторінки, щоб дізнатися більше про те, чому сторінка отримала певний рейтинг кольору, а також переглянути поради щодо покращення.

Максимізація вартості плагіна Yoast SEO

Хоча плагін Yoast SEO для WordPress, або будь-який інший такий плагін для цього питання, може пройти довгий шлях, щоб допомогти вам підвищити SEO, технологія не може зробити всю роботу за вас.

Для того, щоб максимізувати значення плагіна Yoast і покращити свій SEO на цьому шляху, вам спочатку потрібно зрозуміти принципи загальної картини SEO і переконайтеся, що у вас є стратегія. Крім того, вам потрібно зрозуміти, як кожне з полів у плагіні узгоджується з вашою стратегією SEO.

Поза тим загальним розумінням, що ви можете зробити, щоб «отримати зелене світло»? Настав час пройти повз проб і помилок, щоб побачити, що змінює рейтинг Yoast від червоного до жовтого до зеленого, щоб отримати його правильно в перший раз, кожен раз. Маючи це на увазі, ми рекомендуємо такі найкращі практики:

  1. Поводьтеся з аналізом сторінки як з хорошим другом: аналіз сторінки розбиває вашу сторінку / публікацію детально, визначаючи різні частини, які добре, потрібна робота та ін. Цей аналіз очевидно корисний у випадках, коли сторінка отримує червоний або жовтий рейтинг , але також може бути корисним для сторінок, які отримують зелену оцінку, оскільки завжди є можливості для покращення. Все сказане, пам'ятайте, що навіть найкращі друзі можуть звести вас в оману. Як ми часто чули під час нашого дитинства, якщо б «так і так» зіскочили з моста, чи не так? Іноді ви більше співпрацюєте з тим, що люди і, точніше, ваші клієнти хочуть, ніж машину, і в цих випадках вам потрібно слідувати за вашим кишечником.
  2. Дайте кожному заголовку «KIC»: кожен Назва SEO потрібно включити ключове слово фокусу для цієї сторінки / повідомлення (K), заохочуйте читачеві зацікавленість, щоб спокусити кліки (I) і вказати назву вашої компанії (C), як правило, наприкінці. Назва SEO не обов'язково має відповідати назві сторінки / повідомлення, хоча вона повинна належним чином описувати зміст. Якщо ви хочете дотримуватися стандартного формату, наприклад, TITLE | Назва компанії, ви можете налаштувати шаблони для ваших назв SEO в налаштуваннях плагіна Yoast, щоб полегшити забезпечення узгодженості.
  3. Створіть унікальні мета-описи: хоча перший рядок або два можна легко витягти зі сторінки / повідомлення для Мета опис , ви завжди повинні писати унікальний. Подумайте про те, як здійснювати пошук і переглядати результати. Ймовірно, ви використовуєте мета-опис, щоб визначити, чи є результат пошуку вартістю одного кліка, що робить ці 160 символів надзвичайно важливими. Щоб охопити увагу та кліки, мета-описи повинні бути добре написані, привабливі, включати цільові ключові слова та правильно описувати всю сторінку / публікацію. Крім того, ви повинні включити заклик до дії, де це можливо. За допомогою плагіна Yoast ви також можете встановити мета-опис, щоб включити дату публікації через налаштування плагіна, що може бути корисним для розміщення контексту навколо чутливого до часу вмісту.
  4. Скористайтеся соціальними характеристиками: Yoast дозволяє вам пов'язувати соціальні облікові записи з Facebook і Twitter, а також додати унікальну назву, опис і зображення для кожного. Ці поля впливатимуть на те, як сторінка / публікація з'являється, коли ви та інші користувачі ділять посилання на вказані мережі. Як наслідок, важливо скористатися цією можливістю, щоб переконатися, що ви висунете найкраще зображення вашого вмісту. Крім того, пам'ятайте, що аудиторія кожної мережі є унікальною і, як таке, ваші назви, описи та зображення повинні бути пристосовані до кожної мережі відповідно.
  5. Виходити за рамки основ: Yoast, безумовно, має всі основи, які охоплюються і може допомогти забезпечити значне підвищення SEO при правильному використанні, але він також пропонує можливості вийти за рамки основ. Наприклад, плагін дозволяє легко оптимізувати атрибути alt на зображеннях, обробляти функціональність XML sitemap, щоб пошукові машини могли дізнатися, коли ваш сайт оновлено, оптимізувати шаблони з сухарями та заголовками, запобігти індексації на архівних сторінках та багато іншого. Yoast також пропонує кілька додаткових розширень (які оплачуються), для SEO оптимізації для всього, від відео до результатів локального пошуку. Натискання на ці додаткові функції може дати вашій програмі SEO підвищення, вона повинна перейти від хорошого до відмінного.

Готові прийняти ваш SEO на наступний рівень?

Немає ніякого шляху до цього: SEO може бути складним, але до тих пір, поки ви отримаєте хорошу ручку для своєї стратегії, залишайтеся на вершині зміни кращих практик і впроваджуйте інструменти, такі як плагін Yoast, освоєння цього не повинно бути неможливим. Справді, з правильним фундаментом на місці, ви будете добре на вашому шляху до гонки через SEO greenlight, як експерт.

Як ви тримаєте в курсі змін у SEO практиці?
Але як щодо поліпшення SEO?
Як ви тримаєте в курсі змін у SEO практиці?
Отже, як ви можете переконатися, що ви можете застосувати кращі практики, які постійно розвиваються?
Поза тим загальним розумінням, що ви можете зробити, щоб «отримати зелене світло»?
Як ми часто чули під час нашого дитинства, якщо б «так і так» зіскочили з моста, чи не так?
Готові прийняти ваш SEO на наступний рівень?