Як підключити ноутбук до телевізора за допомогою HDMI кабелю

  1. Інструкція підключення ноутбука до телевізора через HDMI. Кабель HDMI відрізняється тим, що може...

Інструкція підключення ноутбука до телевізора через HDMI.

Кабель HDMI відрізняється тим, що може передавати одночасно відео та звуковий сигнал з великим потоком даних, що дозволяє відображати на дисплеї високоякісне зображення в ультрависокому дозволі.

Для підключення ноутбука до телевізора за допомогою HDMI необхідний сам кабель, і відповідні інтерфейси підключення на ноутбуці і телевізорі.

Інформація до роздумів: Існує кілька стандартів HDMI кабелю, по суті їх два.

  1. стандарт HDMI 1.0 (швидкість передачі даних до 10,2 Гбіт / с підтримка до 8 аудіоканалів)
  2. стандарт HDMI 2.0 (швидкість передачі даних до 18 Гбіт / с, підтримка до 32 аудіоканалів)

Абсолютно ясно, що стандарт HDMI 2.0 дозволяє передавати дані з більшою швидкістю, якщо грати в важкі іграшки, різницю швидкості можна буде помітити, але якщо ви хочете просто дивитися відео, то різницю ви навряд чи помітите.

Порядок підключення ноутбука до телевізора через HDMI

  1. Підключаємо кабель HDMI до інтерфейсів на ноутбуці і телевізорі. Зверніть увагу, що робити це потрібно при вимкненому від мережі пристрої, щоб уникнути замикань.
  2. Тепер вмикаємо телевізор і на пульті управління натискаємо кнопку Source. На екрані телевізора з'явиться вікно з вибором джерел відеосигналу. Вибираємо зовнішнє джерело даних і натискаємо OK.
  3. Якщо біля телевізора є кілька інтерфейсів HDMI, тоді в віконці меню Surce буде запропоновано кілька варіантів підключення, наприклад, HDMI1, HDMI2 та ін. Якщо ви вибрали HDMI1, а на екрані телевізора написано «немає сигналу» або «кабель не підключений», значить, ви вибрали не той інтерфейс, потрібно переключитися на HDMI2.
  4. Тепер можна включити ноутбук. І в ході завантаження операційної системи (windows, ubuntu і ін.) На дисплеї телевізора, як і ноутбука, буде відображатися відеосигнал. Вітаємо, на цьому процес підключення ноутбука до телевізора через HDMI можна вважати завершеним.

Вирішення проблем

Іноді бувають випадки, коли картинка занадто велика або виходить за краї екрана. В такому випадку, вам потрібно налаштувати дозвіл дисплея, під ті параметри, які дозволяє відображати драйвер ноутбука. Для операційної системи windows 7 це можна зробити так: Права кнопка мишки - Дозвіл екрану. Для windows XP: Права кнопка мишки - Властивості - Дозвіл дисплея.

Також можна використовувати діалогове меню відеокарти, зазвичай до нього можна звернутися через іконку в треї або функціональне меню правої кнопки мишки.

Все зроблено як написано в інструкції, а відео все одно немає. В цьому випадку йдемо в настройки: «права кнопка мишки» - «Дозвіл екрану» - параметр «Екран» У випадаючому списку вибираємо «кілька моніторів» і додатково вибираємо параметр «дублювати ці екрани», зберігаємо налаштування, і після цього має з'явитися відеосигнал на телевізорі.

Якщо виникають проблеми з відсутністю звуку, тоді потрібно звернутися до налаштувань відеокарти і в якості дисплея вибрати використовуваний вами телевізор, в установках аудіо відключити джерело звуку ноутбук (колонки) і вибрати джерелом телевізор, потім зберегти параметри.

І нарешті, хочу зауважити, що іноді бувають конфліктні ситуації, коли через неправильно працюючих драйверів або несумісного устаткування домогтися передачі даних з ноутбука на телевізор через HDMI неможливо. Якщо у вас виникли проблеми, пишіть в коментарі до статті, будемо вирішувати їх разом.

Відео інструкція по підключенню ноутбука до телевізора використовуючи HDMI кабель