Як підприємцям отримати безкоштовне менторство зі знаменитими СЕО
На величезному подію для малого бізнесу Get Business Festival і без того багато можливостей. Але ми все ж припасли для вас дещо, що не можна отримати більше ніде.
Справжній бізнес-детонатор - GET менторство - це 30 хвилин ділового наставництва від перших бізнес-осіб країни.
По суті, це екстракція специфічних, потрібних кожному підприємцю персонально знань. За півгодини розмови тет-а-тет ви зможете дізнатися все перевірені ходи і секретні прийоми тих, кому вже давно не потрібно боротися заради успіху, і кому прийшов час ділитися.
Менторство на Get - це, вважайте, бізнес-благословення або, якщо хочете, - це чарівний поштовх, після якого ваша справа приречене на зліт.
Як податися на менторство?
Щоб подати заявку на менторство в рамках Get Business Festival, необхідно заповнити анкету і вказати від одного до трьох менторів зі списку, чию консультацію ви б хотіли отримати.
Ваші ментори:
Андрій Пишний, глава правління АТ "Ощадбанк"
Кандидат юридичних наук. Раніше працював першим заступником голови АТ "Ощадбанк", заступником голови Укрексімбанку, членом наглядових рад обох установ, заступником секретаря РНБО.
Ми достукаємося до кожного, хто хоче відкрити свою справу, допоможемо йому стати на ноги. Так, це складний процес. Світовий досвід говорить про те, що виживає тільки кожен десятий відкритий бізнес. Отже, щоб отримати 2 мільйони підприємців, треба проробити колосальну роботу. Це не тільки завдання для Ощадбанку. Це іспит для всієї країни ( Delo.UA )
Ірина Костюшка, власниця агрокомпанії "Зоря"
З 1997 до 2013 року керувала власною фармацевтичною компанією (рітейл) - мережею "Аптек кращих цін". У 2013-му продала мережу аптек і заснувала нову справу - агрокомпанію "Зоря".
Я вважаю, що цінність створює той, хто виробляє. Вивести себе із зони комфорту, не чекати удачу, а створювати її самої - основні принципи мого життя. А ще не інвестувати в галузь, в якій не розбираєшся, і не співпрацювати з людьми, яким не довіряєш. ( Womo.UA )
Ігор Новіков, керівник Singularity University
Топ-менеджер з більш ніж десятирічним досвідом роботи в Allianz AG, МТС і VEMA Carbon. Співпрацював з комерційними та некомерційними організаціями різної спрямованості, а саме: рівноправне кредитування, права людини, міжнародне розвиток, вуглецева компенсація і сонячна енергія. Консультує, як правильно перетворювати компанії, застосовуючи останні ІТ-досягнення. Випускник Лондонської школи економіки і політичних наук і Singularity University Executive Program 2016.
Один із стримуючих факторів інновацій - відсутність культури підприємництва. Бізнесу не вистачає розуміння, що якщо бачити зі змістом, то заробляти можна набагато більше, ніж, наприклад, при розподілі бюджетних потоків. Поки у нас в країні не з'явиться стабільна культура підприємництва, нічого не зміниться
( Delo.Ua )
Олександр Ольшанський, президент холдингу Internet Invest Group, глава оргкомітету iForum
Венчурний інвестор. На українському IT-ринку c 1999 року. Стояв біля витоків створення української мережі обміну трафіком UA-IX. Очолював холдинг найбільших провайдерів України (Digital Generation та IP-Telecom, Relcom). Ідеолог і співорганізатор найбільшого в Центральній Європі IT-форуму iForum. Один з творців сервісу Zakaz.ua.
Людина року в українському інтернеті 2010 року (версії InternetUA), 2012-2013 років (за версією експертів ринку AIN.ua), голова Комітету з електронної комерції Інтернет Асоціації України, президент холдингу Internet Invest Group і "Ольшанський і партнери Україна".
Природою капіталу є правильне управління ризиками. Успішний підприємець повинен вміти побудувати модель світу, яка буде володіти прогностичної сили. Виходячи з сучасної економічної теорії, підприємці стають багатими не завдяки тому, що вони у когось крадуть гроші або недоплачують, а за рахунок більш правильного бачення майбутнього ( blog.imena.ua )
Ростислав Шурма, генеральний директор МК "Запоріжсталь"
За кілька років на посаді генерального директора вивів підприємство з системної кризи на рівень стабільної прибутковості. За 2012-2017 роки в модернізацію комбінату інвестовано понад 6 млрд грн, а середня зарплата зросла майже в три рази. У 2016-2017 роках очолив галузевий всеукраїнський рейтинг "100 кращих топ-менеджерів України" згідно з бізнес-порталу delo.ua.
У всіх розвинених країнах світу малий і середній бізнес є основним драйвером економічного зростання, інновацій та основним роботодавцем. Оскільки саме там працює понад 70% населення цих держав. За 26 років незалежності в Україні МСБ ще не зміг сформуватися в достатній масштабі. Я із задоволенням поділюся своїм досвідом в управлінні та бізнесі, щоб зробити свій невеликий внесок в розвиток МСБ нашої країни
( " Будуй своє ")
Олексій Тимофєєв, CEO Trident Acquisitions Corp., USA
З липня 2011 року - керівник компанії "Смарт Енерджі", з листопада 2013 року - директор з операційної діяльності ПрАТ, з квітня 2014 го протягом року займав пост генерального директора однієї з найбільших інвестиційних груп України "Смарт-холдинг".
Горизонт у бізнесу, в який інвестують сотні мільйонів доларів, більше і далі, ніж горизонт при владі, яка змінюється в калейдоскопічною манері (Facebook)
Неможливо перемагати в конкуренції сьогодні, використовуючи ідеї, яким по 50 років. Вимагайте більшого від ваших менеджерів і консультантів (Facebook)
Володимир Цой, один із засновників і власників компанії MTI
З моменту заснування і до цього дня - президент компанії, яка є багатопрофільною комерційною структурою з 26-річною історією. В її складі мережі магазинів одягу та взуття Intertop, Geox, Timberland, Ecco, Plato, Noa-Noa, Ermenegildo Zegna; інтернет-магазин електроніки Protoria з більш ніж 20 роздрібними магазинами, що продають техніку за цінами онлайн-маркету; системний інтегратор SIBIS.
Будь-який бізнес - це щоденне вирішення якихось проблем. І труднощі спілкування з чиновниками, і невдалі бізнес-ідеї, і проблеми в колективі - все це було, і все це триває. Будь-який проект - це низка вдалих або невдалих рішень. Не чекайте, що це колись закінчиться, і будьте завжди готові до нових викликів
( RAU )
Андрій Худо, співвласник холдингу емоцій! FEST
Співвласник і голова ради директорів холдингу емоцій "! ФЕСТ", визначає стратегію і займається інвестиціями компанії ( "Криївка", "Гасова Лямпа", "Найдорожча ресторація Галичини", "Мазох-кафе", "Лівий берег", Галицька Жидівська кнайпа «Золота Роза "," Вар "яти", "Львівські цяцьки", Львівська майстерня шоколаду, міська пекарня штруделів і сирників "Львівські пляцки", ресторан-пивоварня "Правда", "Перша грільова ресторація М`ясо и справедлівості" і ін.).
Інвестиційний менеджер, реалізував ряд проектів по залученню іноземних інвестицій. Працював в концерні "Галнафтогаз", був головою наглядової ради "Концерну Хлібпром", директором з інвестицій Універсальної інвестиційної групи, членом наглядової ради страхової компанії "Універсальна". Став одним з ініціаторів та членом Наглядової ради Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті.
Основна порада для малого бізнесу - вірити. Ставити мету і йти до неї. Інформаційне середовище навколо нас часто сіє зневіру. Завжди будуть труднощі та перешкоди для бізнесу, але не треба боятися, висиджувати ідею і нічого не робити. Так, наша економіка ще слабка, нам не вистачає бізнесів з великою доданою вартістю, але чим більше ми експортуємо, тим більше валютної виручки тут, і це дозволяє масштабироваться і виводити цікавий український продукт на світових ринках. Український бізнес повинен думати глобально, виходити на суміжні, на зовнішні ринки з класним продуктом. Якщо є попит, то треба розширювати ринок. Більше амбіцій ( Delo.Ua )
Механіка відбору менти
Збір заявок на менторство відкритий і триватиме до вівторка, 17 жовтня. До 18:00.
У середу, 18 жовтня о 12:00 будуть визначені переможці.
Підприємцям, які виграють менторство, ми даруємо безкоштовні квитки на Get Business Festival .
Як податися на менторство?Як податися на менторство?