Як писати статті для просування сайту

Ніякі технології, що застосовуються сьогодні в просуванні сайтів, не в силах зробити популярним інтернет-ресурс, який містить статті низької якості Ніякі технології, що застосовуються сьогодні в просуванні сайтів, не в силах зробити популярним інтернет-ресурс, який містить статті низької якості. Відвідувачі не стануть проводити час на сайті, напічканность низькопробним контентом, що не несе корисних ідей і написаним корявим мовою.

Одна чудова стаття може зробити для просування сайту більше, ніж всі методи seo оптимізації разом узяті. Оптимізація теж важлива, але тільки привабливий, корисний, що вражає уяву текст здатний моментально піднести першоджерело на олімп пошукової видачі.

Планомірно і правильно просуваючи власний сайт в інтернеті, можна домогтися високої відвідуваності або інших поставлених цілей. На що звернути увагу при розкручуванні ми і опишемо в цій статті.

В епоху поведінкових факторів все більшу увагу пошукових систем приковує поведінку користувача на тому чи іншому веб-ресурсі. Від цього залежить ранжування запропонованих документів. чим цікавіше контент , Тим вище в пошуковій видачі він знаходиться.

Якість статей має потужний вплив на просування і розкручування інформаційних ресурсів, якими і є більшість сайтів в Інтернет. Статті для просування в першу чергу мають на меті зацікавлювати, залучати та утримувати відвідувачів, і, якщо потрібно, перетворювати їх в покупців.

Однак при створенні якісних статей не варто забувати про

Загальні правила оптимізації текстових матеріалів:

  • Якісний (з точки зору пошукового робота) текст не може складатися менше ніж з 2000 символів
  • Оптимально розташування ключів в безпосередній близькості від початку або кінця статті
  • Щільність ключових слів (або фраз) не повинна перевищувати 5%. занадто маленька щільність може привести до ігнорування ПС запропонованих ключів, велика - до можливості отримання санкцій і зниження позицій документа. найкращі результати очікуються при двох-чотирьох входженнях ключового слова на середню за обсягом статтю

грамотна оптимізація сторінки передбачає наявність правильно заповненого змісту ключових слів:

  1. Title - назва документа (може і повинно включати ключ і відрізнятися від змісту заголовка H1)
  2. Description - опис сторінки (коротко про зміст статті. Компіляція фраз з тексту. Формує сниппет при правильній подачі)
  3. Keyword - список основних ключових слів (лише на основі слів, використовуваних в тексті статті)

Розміщення анонсів статей на сторонніх майданчиках для залучення відвідувачів бажано проводити після повної індексації матеріалів на самому сайті. Інакше є ризик потрапляння в категорію майданчиків, які дублюють контент.

Це основні принципи створення статей для просування і розкрутки веб-ресурсів.

повернутися на головну сторінку