Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як «подружитися» з SEO, або 5 популярних міфів про пошуковому маркетингу

  1. Міф 1. Про непотрібності SEO
  2. Міф 2. SEO - це дешеве задоволення
  3. Міф 3. SEO - це швидко і назавжди
  4. Міф 4. Про 100% -них гарантії
  5. Міф 5. SEO збільшує продажі

Власник магазину автозапчастин Олександр Новиков вже хвилин п'ять невідривно дивився на лічильник відвідуваності свого сайту. Три відвідування за день. Три! «І за що, питається, я платив цьому нехлюї-Сеошніку, якщо від сайту все одно ніякого толку ?! Може, простіше було зробити самому? А ну його на фіг, це SEO, суцільне обдурювання ... »

»

На жаль, наш герой, як і багато інших власники сайтів, став жертвою розхожих міфів про пошукової оптимізації, що не дозволило йому ефективно використовувати цей інструмент Інтернет-маркетингу. Що це за міфи? Давайте розбиратися.

Міф 1. Про непотрібності SEO

Пройшли ті часи, коли інформаційне покриття аудиторії потенційних клієнтів здійснювалося, в основному, засобами радіо, телебачення та друкованих видань. Сьогодні Інтернет - це двигун торгівлі. Ваш сайт можуть побачити мільйони користувачів ... Але тільки якщо ви дозволите їм його побачити. Без SEO тут ніяк не обійтися.

Деякі, включаючи і згаданого вище Олександра, можуть заперечити, що вдавалися до послуг SEO-фахівців, але не отримали бажаного результату. У цьому випадку можливі два варіанти: або «сеошник» виявився несумлінним, або ви недостатньо чітко слідували його рекомендаціям.

Порада: перш ніж замовляти послуги SEO, уважно вивчіть відгуки про фахівця. Не пошкодуйте часу і сил, адже це ваш сайт і ваш майбутній дохід.

Міф 2. SEO - це дешеве задоволення

Вибираючи SEO-підрядника, пам'ятайте, що якісне SEO не може коштувати 300 доларів на місяць. І ось чому. Інтернет - це швидко змінюється середу. У пошукових системах періодично з'являються нові алгоритми, і хороший SEO-фахівець повинен вміти підлаштовуватися під ці зміни. Інформації, якій необхідно володіти «Сеошніку», просто неміряно, тому грамотний фахівець постійно вчиться, а це колосальна праця!

Крім того, якщо у вас комерційний сайт, ви неминуче стикаєтеся з конкуренцією. А чим вище конкуренція, тим вище і витрати на просування сайту в пошукових системах .

Можливо, зараз у вас, як і у героя нашої історії, виникла думка: «А чи можна зробити самому?» Можна, якщо хочете отримати перші результати через рік. Як вже було сказано, в SEO все дуже швидко змінюється, і якщо не йдеш в ногу з усіма, неминуче відстанеш і втратиш час. А вже щоб увійти в курс справи «з нуля», знадобиться мінімум півроку. Так що краще довіртеся професіоналам.

Міф 3. SEO - це швидко і назавжди

У SEO є одна особливість. Воно розвиває терпіння. Адже для того, щоб сайт досяг потрібних позицій, потрібні тижні, а то й місяці. Причому чим вище конкуренція у вашому сегменті, тим більше термін очікування. Затримка результатів пов'язана з тим, що пошукові роботи заходять на сайти в середньому раз в 1-2 тижні. Крім того, вони відстежують занадто швидке просування у видачі. Воно може говорити про використання заборонених методів оптимізації, і тоді сайт отримає санкції (читаємо про АГС , пісочницю , А також про фільтри Google .

Не варто також думати, що одного разу досягнувши привабливих позицій, на цьому можна зупинитися. Кожен день на ринку з'являються сотні, тисячі, десятки тисяч компаній, і всі вони створюють свої Інтернет-ресурси, стаючи вашими конкурентами в мережі. Тому послугами оптимізаторів необхідно користуватися регулярно, щоб веб-сайт не скотився до 3 відвідувачів в день.

Міф 4. Про 100% -них гарантії

Замовляючи послуги пошукової оптимізації , Кожен хоче почути, що його сайт потрапить в ТОП. На жаль, такі гарантії в SEO відсутні.

Причин цього кілька:

  • Горезвісна мінливість Інтернет-середовища. Ніхто не може передбачити, як завтра поведуть себе пошукові системи, і чи можна буде втриматися на колишньому місці в нових умовах.
  • Конкуренція. Чим більше конкурентів, тим складніше пробитися нагору.
  • Ваш бюджет. Чим більше він обмежений, тим менше інструментів оптимізації вам доступно і, відповідно, нижчі шанси потрапити у верхні рядки видачі.

Безумовно, прагнути в ТОП необхідно, але завжди виходите з доцільності. І обходьте стороною тих «сеошників», які обіцяють вам топові позиції зі стовідсотковою гарантією.

Міф 5. SEO збільшує продажі

Якщо потенційний клієнт знайшов вас в пошуковій системі - це тільки півсправи. Важливо, щоб він знайшов на сайті те, що шукав. А на це впливає ще ряд факторів: і опис продукту, і вигідність пропозиції, і юзабіліті, і довіру до ресурсу, і навіть ваш інтерес до клієнта. Тому сподіватися лише на SEO не варто; нехай ваш сайт розвивається різнобічно.

Такі основні міфи про SEO, які породжують розчарування у деяких власників Інтернет-ресурсів і думки типу «SEO - це торгівля повітрям або кіт в мішку». Якщо ви дбає за свій бізнес і хочете просувати його в мережі, пошукова оптимізація - ваш кращий друг. Але і ставитися до неї слід, як до одного - з належною увагою і турботою.

«І за що, питається, я платив цьому нехлюї-Сеошніку, якщо від сайту все одно ніякого толку ?
Може, простіше було зробити самому?
Що це за міфи?
Можливо, зараз у вас, як і у героя нашої історії, виникла думка: «А чи можна зробити самому?