Як поєднати оптимізацію перетворення з SEO

  1. SEO і CRO можуть грати добре разом
  2. Кріс Говард

Примітка: Це частина першої серії з двох частин перекриття між CRO і SEO і як вони працюють разом. Частина друга обговорюється як зробити CRO без шкоди для вашого SEO . Там також a відео інтерв'ю, де я говорю про SEO і CRO трохи теж.

Ми всі знаємо, яка красива річ - оптимізований сайт для пошуку. Трафік надходить з природних пошукових рейтингів, не витрачаючи величезних щомісячних платежів за рекламу з оплатою за клік.

Тим не менш, ви також знаєте, що трафік сайту є марним, якщо ці відвідувачі не стануть клієнтами, - і саме тут потрібна оптимізація рейтингу переходів (CRO, також відома як оптимізація переходів).

( Примітка: послуги оптимізації конверсій WiderFunnel часто плутаються з пошуковою оптимізацією або SEO. Якщо ви заплутуєтеся зі словом "оптимізація", ви зосереджуєтесь на неправильному слові. Аналогічно, оптимізація рейтингу конверсій - це досягнення оптимального показника переходів, а не вищий рейтинг рейтингу пошукових систем.)

Без оптимізації переходів всі оптимізації в пошукових системах у світі, у кращому випадку, підвищать рівень трафіку, але показник переходів не покращиться. Або ще гірше, непрості технології SEO на місці фактично знижуватимуть коефіцієнт конверсії. (Ви маєте на увазі тип сайту, який я маю на увазі; копія настільки наповнена повторюваними ключовими словами, які майже неможливо прочитати. Це вбивця довіри.)

Якщо ви вже успішно залучили трафік за допомогою SEO, ви можете нервувати (і виправдано), що тестування нового макета або вмісту може зашкодити вашому пошуковому рейтингу. На наш досвід, однак, це рідко є значним ризиком.

Як це можна сказати?

SEO і CRO можуть грати добре разом

На щастя, принципи SEO та оптимізації рейтингу конверсій повністю сумісні. Ось деякі основні принципи, які стосуються як SEO, так і CRO:

  • Ви досягнете кращого рейтингу Пошукової системи зі сторінками, які зосереджуються на одній темі або продукту. Це також покращить рейтинг конверсій.
  • Зміна чітких заголовків (тобто "великої ідеї" вашого рекламного агентства) для видалення та відповідних заголовків покращить як SEO, так і CRO.
  • Заміна складних презентацій вмісту та анімації (тобто вмісту Flash-esque), як правило, покращуватиме SEO та конверсію.
  • Використання чіткої ієрархії вмісту з правильними тегами заголовок допоможе з SEO та змусить вас подумати про прогресування повідомлень, що, ймовірно, допоможе і Вашому коефіцієнту переходів.

Як уповноважений консультант Google, я розмовляв з ключовими особами в Google про це питання, і їхня заявлена ​​політика полягає в тому, щоб не карати сторінки, які були протестовані за допомогою "Оптимізатора веб-сайтів Google". Вони повідомили мені, що Google хоче винагородити сторінки, які надають відвідувачам пошук. Насправді, компанія Google запропонувала надати будь-які приклади сторінок, оптимізованих для переходів, які зменшилися в рейтингу пошуку чи оцінки якості за рахунок оптимізації рейтингу конверсій, щоб вони могли вирішити цю проблему. Ми ще не маємо жодного прикладу.

Оптимізація переходів може допомогти вашим зусиллям SEO в інших способах:

  • Сторінка, оптимізована для переходів, буде більш зручною та зручною для відвідувачів, що підвищує ймовірність отримання вхідних посилань і переходів
  • Пошукові системи індексуватимуть сторінки більш високо, які часто оновлюються, тому не заважає зберегти макет і вміст свіжим
  • Сторінка, оптимізована для переходів, має використовувати більш релевантні ключові слова, які відповідають тому, що шукають відвідувачі

Прочитайте наступний пост, щоб процес використовувався для забезпечення вашого Зусилля оптимізації переходів не зашкодять вашому рейтингу SEO .

Прочитайте наступний пост, щоб процес використовувався для забезпечення вашого   Зусилля оптимізації переходів не зашкодять вашому рейтингу SEO

Кріс Говард

Засновник & CEO

Позначте зрілість експерименту з нашою новою 7-хвилинною оцінкою зрілості та отримайте перевірені стратегії для розробки машин для зростання, що сприяють зростанню розуміння.

Почати

Як це можна сказати?