Як працювати з посиланнями. Нова глава в книзі "Енциклопедія пошукового просування"
Для тих, хто шукає, що можна почитати нового в книгах про SEO, в травні цього року компанія Ingate виклала в публічний доступ електронну книгу Енциклопедія пошукового просування , Доповнюючи її щомісяця новими главами. Якраз зараз вийшла наступна глава "Робота з посиланнями в деталях", з якою я вже ознайомився і в цій статті публікую невеликий огляд і коментарі.
Сама книга спрямована, перш за все, на власників сайтів, маркетологів і початківців SEO-спеціалістів. У ній зібрані, практично всі питання, які піднімаються в області SEO. З одного боку, це робить книгу дуже об'ємною і ускладнює пошук потрібної інформації, але з іншого, збирає все корисне в одному місці, утворюючи енциклопедію.
У 6-му розділі, присвяченій роботі з посиланнями, автори велику увагу приділяють вазі посилання, внутрішньої перелинковке, а також способам отримання та факторів відбору донорів для зовнішньої посилальної маси. На що хотілося б звернути увагу?
- Як правильно помічено в розділі, якщо оптимізація сайту проведена в повному обсязі або неякісно, робота з посиланнями може стати безглуздою.
- Сподобалося зауваження:
Найімовірніше, на поточний момент вага посилання визначає і такий показник, як її кликабельность: чим більше за посиланням клацають, тим більше ваги вона передає. Але офіційних підтверджень цьому немає.
Клікабельні посилання, дійсно, більш ефективні для просування сайту.
- Серед тих посилань, які не передають вагу, автори книги перерахували "Неактивні посилання" (згадки), редіректнимі посилання, посилання в noindex і nofollow, а також посилання з картинок. Тут, мабуть, я заперечу. Подібні посилання також необхідно мати для складання більш природного анкор-листа. І в залежності від того, що вкладати в поняття "вага", можна показати, що перераховані типи посилань також приносять користь для просування сайту.
- Сподобалося увагу, приділену питання внутрішньої перелинковке сторінок з прикладами і цифрами.
- При виборі посилань автори рекомендують приділяти особливу увагу таким показникам якості: природності посилання, потенційному вазі, її тематичність, кількості зовнішніх посилань на старніцах-донора.
- Перераховано популярні і не дуже методи отримання посилань, такі як блоги, соцмережі і соцзакладках, спонсорство і розсилки, а також багато інших з прикладами в скріншотах.
- Відмінно проведено огляд характеристик донорів з коментарями.
Перед читанням глави про посилання не сподівайтеся отримати чіткі відповіді на питання, де купити посилань, яких і скільки. Тут можна знайти, перш за все, рекомендації з цих питань і ряд ідей, які вже можна застосувати для своїх проектів. Рекомендую до прочитання.
Хотілося б почути також ваші відгуки про новий розділ Енциклопедії пошукового просування .
Варто відзначити, що компанія Ingate досить продуктивна на книги по інтернет-маркетингу, і викладає їх в мережу в безкоштовному доступі. Наприклад, деякі з них можна завантажити на цій сторінці .
джерело: http://devaka.ru/articles/sembook-review
На що хотілося б звернути увагу?