Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як правильно і ефективно налаштувати Яндекс.Директ самому: інструкція для новачків

 1. Реклама в Яндекс.Директ: як правильно і ефективно налаштувати
 2. розробляємо стратегію
 3. Збираємо семантичне ядро
 4. Пишемо тексти оголошень
 5. Налаштовуємо таргетинг, мінус-слова, коригування ставок
 6. оцінюємо ефективність

29.05.2018 Час прочитання: 7 хвилин

Замовити послуги настройки контекстної реклами , Звичайно, простіше, але що, якщо ви не шукаєте легких шляхів і хочете самостійно розібратися, як налаштувати Яндекс.Директ? До того ж, така навичка буде корисний і в подальшому, якщо ви вирішите замовити ведення в іншої компанії: буде простіше аналізувати звіти і оцінювати, наскільки була грамотна настройка кампанії в Яндекс.Директ.

Реклама в Яндекс.Директ: як правильно і ефективно налаштувати

Ми пропустимо базові кроки по реєстрації та створення в Ю Я: це досить просто, сам Яндекс допомагає в цьому підказками і докладними інструкціями.

Створення кампанії Я.Дірект

У статті ми зосередимося на тому, що дійсно заслуговує на увагу, а саме - на стратегічних особливості та фінансової грамотності: як правильно налаштувати Директ, щоб заощадити свої гроші. Тому що в кінцевому рахунку мета будь-якої реклами - в першу чергу прибуток.

розробляємо стратегію

Перша частина відповіді на питання «Як правильно налаштувати кампанію Яндекс.Директ самому» - це розробити стратегію.

Стратегія - це все настройки кампанії разом узяті. В Ю Я можна вибрати одну з двох стратегій - автоматичну і ручну. Різниця між ними така ж, як між автоматичною і ручною коробками передач в автомобілі. Вибираючи автоматичну, ви задаєте математичного алгоритму (роботу) завдання КР (контекстної реклами), і він визначає, яку поставити ставку, де краще розмістити оголошення, які фрази будуть найбільш ефективними.

Вибираючи автоматичну, ви задаєте математичного алгоритму (роботу) завдання КР (контекстної реклами), і він визначає, яку поставити ставку, де краще розмістити оголошення, які фрази будуть найбільш ефективними

стратегія показів

Ручна настройка передбачає повний контроль з вашого боку: ви самі призначаєте ставки, підбираєте ключові слова, вибираєте майданчик для розміщення.

КР прив'язується до сайту, тому який сайт - така і реклама. Скільки і які кампанії будуть - безпосередньо залежить від сайту. Для стратегічної настройки Яндекс.Директ інструкція виглядає так:

 1. Якщо у вас інтернет-магазин і вам потрібно збільшити продажі з декількох категорій товарів, то на кожну посадкову сторінку потрібна окрема група оголошень, а якщо семантика об'ємна - окрема рекламна кампанія. Якщо Лендінгем - достатньо однієї. Чому так? Кожне оголошення КР прив'язане до посадкової сторінці - тієї, на яку можна перейти, клікнувши на оголошення. Якщо в рекламі мікрохвильовки, ставте посилання сторінку з категорією «Мікрохвильовки», а не на всю побутову техніку для кухні; якщо в рекламі мікрохвильовки LG, ставте посилання на сторінку з категорією «Мікрохвильовки LG». Економити, обманюючи користувача і поміщаючи в якості посадкового сторінки «Мікрохвильовки», коли в оголошенні мікрохвильовки LG, - собі дорожче. Користувач клацне, з вас спишуть гроші за клік, а він піде, нічого не купивши. Тому що його цікавлять конкретні мікрохвильовки, а реклама показує йому все підряд
 2. Кількість товарів і послуг таким же чином впливають на число кампаній.
 3. У скількох регіонах буде показуватися реклама. Якщо у вас кілька офісів у різних регіонах, у них різні контакти, різні ціни, окремі унікальні торгові пропозиції, то для кожного регіону потрібна окрема кампанія з усіма наслідками, що випливають. Якщо офісів в різних регіонах багато, але у них у всіх однакові контакти, ціни і УТП, то створити можна одну кампанію.
 • Розбивка ключових фраз по посадковим сторінкам

Якщо у вас Лендінгем, то посилання на нього і буде посадкової сторінкою. Якщо сайт багатосторінковий, то під кожну посадкову сторінку підбирається група запитів. Найважливіше тут - щоб сторінка була релевантна ключовими фразами. Якщо на сторінці немає опису товару або послуги, не додавайте до оголошення з ключовими фразами посилання на цю сторінку.

 • Вибір типу кампанії

Основні типи - пошукова реклама (в пошуку Яндекса - преміум-покази, гарантійні, динамічні), реклама в РСЯ і ретаргетінг. Додатково можна налаштувати кампанію для мобільних оголошень, смарт-банери (товарні оголошення для показів на майданчиках РСЯ), медійну рекламу (банери на пошуку і РСЯ) і динамічні оголошення в пошуку.

типи кампаній

Як вибрати з цього різноманіття підходяще? Це знову ж таки залежить від сайту. Якщо у вас інтернет-магазин, то підійдуть кампанії в пошуку, РСЯ, кампанії, націленої на аудиторію, динамічні оголошення і смарт-банери. Якщо Лендінгем, то успішними будуть кампанії в пошуку, РСЯ і, націлених на аудиторію. Цього буде достатньо для максимального охоплення цільової аудиторії.

Чому для Лендінзі не підійдуть динамічні кампанії і смарт-банери? Тому що ці кампанії створюються на основі фида даних, який в свою чергу формується зі сторінок товарів сайту, а у Лендінзі сторінка всього одна.

Збираємо семантичне ядро

Для запуску кампанії вам потрібно визначитися, які ключові слова використовують користувачі, щоб знайти ті товари і послуги, які ви пропонуєте. Якщо ви використовуєте в текстах оголошень ці слова, ймовірність показу оголошення та подальшого кліка на нього підвищується.

 1. Яндекс.Вордстат:

Вордстат:

 1. Key Collector (для більш глибокого парсинга):

Key Collector (для більш глибокого парсинга):

Є й інші платні сервіси: Магадан, Just Magic, Rush Analytics і так далі. Користуватися можна будь-яким.

Після того, як запити зібрані, їх потрібно згрупувати. На прикладі Key Collector це виглядає так:

Угруповання (або кластеризація) - це поділ ключових слів і фраз на групи по фразам і ознаками. Наприклад, група «електролічильник меркурій 206», в неї додадуться фрази «електролічильник меркурій 206 + n», «електролічильник меркурій 206 + rn» і т. Д. Групувати запити потрібно, щоб підвищити релевантність оголошень ключовими словами. А підвищувати релевантність треба, щоб знизити вартість кліка.

Іноді використовується підхід «1 ключове слово - 1 група оголошень», що по ідеї повинно зменшувати обсяг роботи і економити час. Але це не найефективніший метод, а коли семантичне ядро ​​велике і в ньому багато низкочастотников, вони все йдуть в статус «Мало показів» і по ним оголошення просто не показуються, такі запити необхідно групувати з високо- і середньочастотними запитами. А з угрупованням структура кампанії стане більш зрозумілою і її буде простіше проаналізувати.

Якщо Key Collector вам не підходить, є й інші сервіси для угруповання запитів - Rush Analytics, Keywords Organizer і так далі.

Групувати запити можна і вручну - зібрали семантику і дивимося, які запити можна об'єднати в групи. Якщо семантика не надто об'ємна, цей спосіб цілком робочий.

Пишемо тексти оголошень

З цього року Яндекс.Директ змінив настройки: тепер можна використовувати 2 заголовка, 1-й - до 35 символів, 2-й - до 30. Довжина самого тексту оголошення - максимум 81 символ.

текст оголошення

Для збільшення привабливості та кликабельности можна використовувати різні розширення:

 • швидкі посилання і описи до них;
 • уточнення;
 • візитка;
 • зображення;
 • відео.

Оголошення повинно бути релевантним ключовою фразою, тому:

 • пишіть унікальні тексти;
 • використовуйте в тексті ключові фрази;
 • гуртуйте ключові фрази в групи і окремі кампанії, щоб спростити процес написання (в цьому випадку можна використовувати один текст оголошення з однаковими УТП і загальними ключами).

Для генерації оголошень КР існують автоматизовані утиліти, наприклад, Origami, Alytics. Генерувати товарні оголошення потрібно, використовуючи УТП і ключові фрази. Такий спосіб підходить в тому випадку, якщо семантичне ядро ​​велике (наприклад, таке буде у інтернет-магазину).

Налаштовуємо таргетинг, мінус-слова, коригування ставок

Основні типи орієнтування - це тимчасової і геотаргетинг. Що потрібно зробити:

 • виберіть час, в яке будуть показуватися оголошення. Для цього потрібно знати, в який час ваша цільова аудиторія запитує у Яндекса інформацію про товари і послуги, які ви пропонуєте. Дізнатися це можна з досліджень (наприклад, самого Яндекса ) Або проаналізувавши дані кампаній за попередні місяці;
 • встановіть регіони, в яких будуть показуватися оголошення і в яких ви продаєте свої товари чи надаєте послуги.

Потім потрібно додати мінус-слова. В Ю Я можна додавати як мінус-слова, так і мінус-фрази. Це слова і фрази, за якими ваші оголошення виводиться не будуть. Стандартний набір мінус-слів можна скласти самостійно або скачати з Інтернету, підкоригувавши під свою тематику. Як правило, в число мінус-слів входять слова «безкоштовно», «фото», «відео», «своїми руками» і так далі. Мінус-фрази краще складати вручну, відсікаючи ті, які не підходять: наприклад, якщо сайт продає букети тільки з троянд і тюльпанів, всі інші назви кольорів потрібно додати в мінус-фрази.

Наступний етап - коригування ставок. Це збільшення, зменшення або відключення показів для певної групи людей. Ви встановлюєте коефіцієнт, відповідно до якого ваші оголошення в певних умовах показуються частіше, рідше або не з'являються зовсім.

Ставки в Яндекс.Директ можна коригувати для:

 • мобільних пристроїв (відключити не можна, тільки зменшити до 50%);
 • категорій за статтю та віком;
 • аудиторії (налаштувати цілі і сегменти);
 • відео;
 • регіонів.

Як коригувати ставки? Оцінюйте показники для кожної з них:

 • якщо КР ефективна на мобільних пристроях - підвищуйте ставку, марна - знижуйте;
 • якщо товар націлений на групу людей конкретного статі і віку - підвищуйте ставку для цієї аудиторії;
 • якщо ефективні відеодополненія - підвищуйте, не ефективні - знижуйте ставку;
 • якщо товар продається в одному регіоні - збільшіть на ньому ставку.

оцінюємо ефективність

для оцінки ефективності кампаній в Яндекс.Директ використовуються власна система статистики та інші платні сервіси наскрізний аналітики. Системи аналітики Яндекс.Метрика - основний інструмент. У сервісі показується всі дані по показу оголошень.

звіт Яндекс.Метрики

Як правило, інформації зі звіту Метрики досить для оцінки та коригування роботи кампанії. Ось так виглядає метрика по цілі «Дзвінок» кампанії, дзвінки якої інтегровані з системою call-tracking:

Ось так виглядає метрика по цілі «Дзвінок» кампанії, дзвінки якої інтегровані з системою call-tracking:

звіт Яндекс.Метрики

Однак якщо на сайті продажу здійснюються безпосередньо за дзвінком, обов'язково потрібно налаштовувати call-tracking для відстеження дзвінків, так як цілей на форми недостатньо. Для цього найкраще використовувати сервіси наскрізний аналітики, через які також можна налаштувати call-tracking: Alytics, Roistat, CoMagic.

Не забувайте і про інші онлайн-інструменти залучення клієнтів (SMM, SEO ) І працюйте над репутацією в мережі.

попередній матеріал

Директ?
Чому так?
Чому для Лендінзі не підійдуть динамічні кампанії і смарт-банери?
Як коригувати ставки?