Як прискорити google chrome: поради по швидкодії

  1. Прискорити завантаження сторінок в Google Chrome
  2. Прискорити роботу Google Chrome

Для кожного браузера дуже важливо мати хорошу швидкість перегляду сторінок і мінімальний час відгуку. Але після першої установки браузера через деякий час швидкість роботи браузера сповільнюється, і для цього є кілька причин.

Але ви можете прискорити браузер і змусити його працювати швидше. Зокрема, розберемо як прискорити Google Chrome, слідуючи простим радам, які зможе виконати будь-який бажаючий.

Раджу прочитати весь список рекомендацій і вирішити для себе, які з них Ви хочете спробувати. Немає сенсу виконувати всі кроки один за іншим і очікувати стрімкого прискорення браузера. У кожному разі прискорити роботу Google Chrome допоможуть тільки половина або більше рад з усього списку.

Прискорити завантаження сторінок в Google Chrome

Дані рекомендації спрямовані на збільшення швидкості завантаження сторінок в Google Chrome.

Використання посібника для прискорення завантаження сторінок

Прогнозування дій в мережі Інтернет - відомий спосіб зробити Google Chrome швидше для відкриття веб-сторінок. Ця установка знаходиться в Додаткових настройках Google Chrome і дозволяє попередньо завантажити сторінки всіх посилань веб-сайту на Ваш комп'ютер, коли Ви в перший раз заходите на сайт. Далі, клацаючи по посиланнях на відкритій сторінці сайту, браузер наступні сторінки буде відкривати не з Інтернету, а з кеша.

Цю настройку раджу включити, так як вона дозволяє істотно збільшити швидкість завантаження сторінок одного і того ж сайту.

Розширення Data Saver

Класне розширення Data Saver, яке для оптимізації сторінок дозволяє скоротити завантаження даних за допомогою серверів Google. Data Saver можна завантажити звідси . Тепер, перш ніж завантажити сторінки, Chrome за допомогою серверів Google буде стискати сторінки, які Ви відвідуєте. Зверніть увагу, що сторінки доступні через захищене з'єднання (HTTPS) або відкриті на вкладках "інкогніто", які не будуть оптимізовані розширенням Data Saver.

Відключити небажані розширення

Більшість розширень браузера, виконуючи свої завдання, працюють у фоновому режимі. Однак, при цьому вони можуть споживати значну кількість ресурсів системи. Єдиний варіант, який здається життєздатним, відключити непотрібні расшіренія.Для цього виконайте такі дії:

1. Натисніть на кнопку Налаштування у верхньому правому куті браузера Google Chrome і зі списку опцій, виберіть Додаткові інструменти -> Розширення.

2. Далі відкриється вкладка з встановленими розширеннями. Щоб відключити їх, зніміть прапорець Включено навпаки розширення. Якщо Ви хочете повністю видалити розширення, натисніть на З начок кошика 2 поруч з ним.

Очистити історію переглядів Google Chrome

Якщо Ви не видаляєте дані веб-перегляду регулярно, вони накопичується протягом довгого часу і починають сповільнювати продуктивність Вашого браузера. Щоб очистити історію переглядів в Google Chrome натисніть на значок Установки, а потім Історія -> Історія.

У вікні, натисніть кнопку Очистити історію. Далі виберіть галками ті опції, які потрібно видалити.

Раджу зняти галку з пункту Паролі, якщо це Ваш особистий комп'ютер. Всі інші опції можна відзначити, щоб очищення була максимально ефективною. Далі натисніть кнопку Очистити історію.

Запитувати дозвіл за запуск контенту плагінів

Ви можете прискорити продуктивність браузера, якщо відключіть автоматичне завантаження Flash вмісту і дозволите йому завантажуватися тільки вручну. Для цього знову відкрийте Налаштування Google Chrome у верхньому правому куті браузера і зі списку опцій, виберіть Установки. Далі перейдіть вікно до розділу Особисті дані та натисніть на кнопку Налаштування контенту ...

У вікні, встановіть галку Запитувати дозвіл за запуск контенту плагінів. Тепер, кожного разу коли на сторінці з'явиться флеш-вміст, воно буде запущено тільки тоді, коли Ви дозволите, натиснувши на нього.

вимкніть зображення

Відключення зображень суттєво прискорить завантаження сайтів в браузері Google Chrome. Але я не рекомендую включити цю функцію в наш час. Більшість сайтів має інформаційний контент, що складається з картинок і фотографій. Якщо їх виключити на таких сайтах, то читати там буде зовсім нічого.

Якщо Ви все ж хочете відключити всі зображення на сайтах, то знову відкрийте Налаштування Google Chrome у верхньому правому куті браузера і зі списку опцій, виберіть Установки. Далі перейдіть вікно до розділу Особисті дані та натисніть на кнопку Налаштування контенту ...
Знайдіть розділ Картинки і поставте прапорець Більше не показувати.

Прискорити роботу Google Chrome

Тут я перерахую експериментальні налаштування браузера Google Chrome, які дозволять прискорити роботу самого браузера в операційній системі.

Закривайте вкладки швидше ніж раніше

Проста, але дуже зручна функція, яка дозволяє браузеру Chrome закривати вкладки швидше, що прискорить роботу браузера Google Chrome в цілому. Опція включає JS-обробник "onunload", який виконується для вкладок незалежно від графічного інтерфейсу користувача, тим самим прискорюючи браузер і не змушуючи Вас очікувати закриття непотрібних вкладок.

Щоб отримати доступ до цієї секретної функції, наберіть в адресному рядку Google Chrome chrome: // flags і знайдіть Швидке закриття вкладок / вікон і натисніть кнопку Увімкнути, розташовану нижче, щоб активувати цю функцію.

Увімкніть Експериментальний протокол QUIC

Наберіть в адресному рядку Google Chrome chrome: // flags і знайдіть опцію Експериментальний протокол QUIC. У випадаючому списку виберіть Включено.

Експериментальний протокол QUIC означає Q uick U DP I nternet C onnections, підтримує набір мультиплексовані з'єднань поверх UDP. QUIC був розроблений для забезпечення захисту з можливістю шифрування еквівалентно TLS / SSL, має більш низьку затримку з'єднання і передачі, ніж TCP. Коротше кажучи, ця функція запобігає повторному звернення на сервер, щоб створити з'єднання, допомагаючи в кінцевому рахунку прискорити завантаження сторінок в браузері.

Вимкнути плавну прокрутку сторінок

Наберіть в адресному рядку Google Chrome chrome: // flags і знайдіть опцію Плавне прокручування. У випадаючому списку виберіть Вимкнено.

Це дозволить браузеру не використовувати додаткові ресурси процесора для згладжування сторінок при прокручуванні контенту, що в цілому прискорить роботу браузера.

Ось такі не хитра поради допоможуть прискорити Google Chrome і переглядати улюблені сторінки на високій швидкості.