Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як прискорити Mozilla Firefox - простий спосіб! | ТекстоМІР - Всесвіт Корисних Текстів!

  1. Як прискорити Mozilla Firefox натисненням однієї кнопки
  2. Як прискорити браузер Mozilla Firefox ще більше?
  3. Оперативна пам'ять Firefox - зменшує апетити браузера
  4. Завдання - прискорити завантаження сторінок в Мозилла Фаерфокс

Один з найпопулярніших безкоштовних браузерів - Mozilla Firefox. Мільйони людей в усьому світі вважають за краще «вогняну лисицю» і дітищу Microsoft, і творінню Google. Браузер чудовий, але багато користувачів зауважують неприємну картину - через деякий час Мозилла Файрфокс починає «гальмувати». Виберіть відкриваються довго, прокрутка сторінки йде ривками, на відкриття / закриття самого браузера йдуть довгі хвилини. Як прискорити Mozilla Firefox самому? Як зробити, щоб браузер став спритним і легким, працював швидко і «без скрипу»? Про це в сьогоднішній статті.

Щоб прискорити роботу Мозилла можна скористатися спеціальними програмами (утилітами), наприклад, такими як FireTune або SpeedyFox. Але багато користувачів насторожено ставляться до подібних програм і сумніваються: чи варто прискорювати Mozilla тим же FireTune? Вирішувати Вам, а ми пропонуємо швидкий, простий і безпечний спосіб прискорити роботу Вашого браузера - ручне налаштування!

Як прискорити Mozilla Firefox натисненням однієї кнопки

Дуже часто причина того, що Мозилла став повільно завантажуватися лежить в його перевантаженість всілякими плагінами (сильно вантажить браузер, наприклад, AdBlock Plus), панельками, віджетами, темами, що накопичилися даними в кеші і іншим «баластом» заважає браузеру «літати». Прийшов час його позбутися. І найпростіший спосіб це зробити - скористатися функцією очищення Firefox передбаченої самою компанією Mozilla Corporation.

Отже, копіюємо адресу https://support.mozilla.org/ru/kb/sbros-firefox-lyogkoe-reshenie-bolshinstva-problem і переходимо по ньому у Вашій багатостраждальної Мозілли. Ви потрапите прямо на сторінку очищення Firefox. Прокрутіть сторінку трохи вниз і натисніть на кнопку «Очистити Firefox».

Функція очищення Firefox - простий спосіб позбутися від зайвого «баласту» уповільнює роботу браузера

Далі все просто - дотримуйтесь інструкцій і терпляче дочекайтеся поки браузер закінчити процес скидання налаштувань і плагінів. Коли все завершиться, з'явиться віконце зі списком Вашої особистої збереженої інформації (закладки, історія, паролі, куки та ін.) Клацніть по кнопці «Готово» і браузер відкриється.

В результаті Ви отримаєте прискорену Mozilla Firefox очищену від розширень, тем і стилів, доданих пошукових систем, панелей інструментів, віджетів соціальних мереж та інших, по суті, не дуже потрібних речей, які поступово накопичуються в браузері і пригальмовують його роботу.

Як вже було сказано, при цьому Ваші основні дані (закладки, паролі і т.д.) не будуть втрачені. А Ваш старий профіль збережеться на робочому столі у вигляді папки «Старі дані Firefox», і його завжди можна буде відновити, скопіювавши цю папку в Ваш профіль.

Як прискорити браузер Mozilla Firefox ще більше?

Якщо Ви скористалися порадою наведеним вище, то напевно помітили що Фаерфокс став запускатися швидше і працювати спритніше. Але досконалості немає меж, і якщо Ви сповнені рішучості вичавити з браузера всю швидкість, на яку він здатний - продовжимо.

Не всі команди Mozilla Firefox окритія оці простого кошторисного і щоб прискорити Мозилла ми скористаємося однією з таких недокументованих можливостей. Введіть в адресний рядок браузера наступну команду: about: config та натисніть «введення». З'явиться попередження, погоджуйтеся і натискайте кнопку «Я обіцяю, що буду обережний! ».

Переходимо на сторінку конфігурації Mozilla Firefox

Потім Ви потрапите на сторінку конфігурації браузера, де прямі руки можуть багато зробити для його прискорення.

Сторінка з настройками Мозилла - це справжній пульт управління браузером!

Зауважте, що деякі рядки виділені жирним - це ті значення, що були змінені. Зовсім скоро їх стане ще більше. Отже, поїхали.

Оперативна пам'ять Firefox - зменшує апетити браузера

Якщо Ви не володар супер-пупер комп'ютера то проблема багато в чому криється в тому факті, що Firefox споживає багато оперативної пам'яті - сотні мегабайт. Це не добре і з цим можна боротися.

Потрібно зробити наступне:

1. Зменшити споживання оперативки при кешування - за замовчуванням Мозилла кешує в оперативній пам'яті 5 сторінок відкритих останніми в поточній вкладці. А це чималі витрати пам'яті!

Тому шукаємо параметр «browser.sessionhistory.max_total_viewer» і присвоюємо йому значення «0».

Змінюємо значення параметра на сторінці конфігурації Firefox

Тим самим ми скасовуємо кешування останніх сторінок.

2. Зменшити споживання оперативки при згортанні браузера - навіть в згорнутому стані Mozilla Firefox «їсть» багато оперативної пам'яті. Навіщо нам це, якщо браузер згорнуть? Правильно, нема чого.

Клацніть по сторінці налаштувань правою кнопкою мишки. Відкриється меню, виберіть у ньому пункти «Створити»«Логічне». Введіть назву настройки «config.trim_on_minimize» і надайте їй значення «True».

Це знизить споживання оперативної пам'яті при згортанні на 20%!

3. Збільшити період резервування сесії - за замовчуванням Мозилла кожен 10 секунд зберігає сесію на диск, а це теж вимагає витрат пам'яті.

Збільшимо цей період до 20 секунд, задавши у параметра «browser.sessionstore.interval» значення «20000».

4. Зменшити число запам'ятовується кроків - в браузері зберігаються Ваші переходи «назад» і «вперед». За замовчуванням кількість запам'ятовуються переходів (кроків) дорівнює 50. Навряд чи потрібно так багато, чи не так? Скоротимо це число до 10.

Значення параметра «browser.sessionhistory.max_entries» встановлюємо в «10».

Вже краще! Але і це ще не межа. Тепер «допив» мережеву складову.

Завдання - прискорити завантаження сторінок в Мозилла Фаерфокс

На цій же сторінці конфігурації можна налаштувати параметри, що відповідають за відправку запитів і отримання даних сайтів. Це нам потрібно, для того щоб домогтися таких результатів:

1. Прискорення завантаження сторінок в Mozilla - браузер за замовчуванням відправляє запити на сервер послідовно, один за іншим, по ланцюжку. Але можна включити і паралельну відправку запитів, коли дані завантажуються одночасно, як при закачуванні файлів Download Master! Це прискорить завантаження в Firefox, наприклад при перегляді відео на Ютуб .

Щоб це зробити, потрібно змінити наступні параметри:

  • «Network.http.pipelining» - задати значення «True»;
  • «Network.http.pipelining.maxrequests» - встановити «5»;
  • «Network.http.proxy.pipelining» - теж «True».

Ця група параметрів відповідає за можливість паралельної завантаження даних в браузері

2. Відключення попереднього завантаження сторінок в Mozilla - в браузері підтримується попередня завантаження сторінок, тобто він аналізує посилання і ті сторінки, відвідування яких найбільш ймовірно (на його думку) завантажує. Це рідко працює насправді і тільки даремно навантажує процесор і трафік.

Тому відключимо дану опцію, встановивши значення «False» у опції «network.prefetch-next».

От і все. Якщо Ви дійшли до цього етапу - вітаємо! Ви тільки що прискорили Mozilla Firefox в рази. Перезавантажувати браузер і насолоджуйтеся його спритною роботою!

Як зробити, щоб браузер став спритним і легким, працював швидко і «без скрипу»?
Але багато користувачів насторожено ставляться до подібних програм і сумніваються: чи варто прискорювати Mozilla тим же FireTune?
Як прискорити браузер Mozilla Firefox ще більше?
Навіщо нам це, якщо браузер згорнуть?
50. Навряд чи потрібно так багато, чи не так?