Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як прискорити нетбук підвищенням продуктивності системи?

 1. Що можна зробити, для прискорення роботи нетбука?
 2. відключаємо служби
 3. Видалення програм з автозавантаження
 4. Як відключити візуальні ефекти для підвищення продуктивності?
 5. Очистка диска
 6. Дефрагментація диска
 7. Перевірка диска
 8. Перевірка системних файлів на цілісність
 9. Оновлення програм і драйверів
 10. Оптимізація оперативної пам'яті
 11. Prefetcher
 12. SuperFetch
 13. ReadyBoost

Якось давно, ще в 2012 році я придбав пристрій, схожий на ноутбук, але трохи менше за розміром. Назва цього пристрою - нетбук. При роботі з нетбуком не виникало ніяких проблем, на нього навіть можна було встановити 64-х розрядну операційну систему і не виникало ніяких проблем. Зараз же пройшло вже багато часу і ситуація така, що, навіть при переустановленной системі вона на ньому глючить, а додатки нормально не запускаються.

Нетбук, звичайно, не зможе похвалитися такою продуктивністю, як у ноутбуків, він в основному призначений для офісних робіт, наприклад, редагувати документи в Word або використовувати інтернет, в принципі, можна дивитися і фільми.

У цій статті я хочу дати невелику інструкцію, як прискорити роботу нетбука, оптимізувати операційну систему, спочатку скажу, які модулі можна в нього додати. Ну що ж, приступимо.

Що можна зробити, для прискорення роботи нетбука?

Насправді все досить просто. Деякі моделі підтримують додавання модулів оперативної пам'яті , У мене в стандарті стояв 1 Гб, але потім я збільшив до 2-х Гб. Також, можна замінити HDD диск на твердотільний накопичувач SSD , Так система буде працювати в рази швидше.

Якщо ви не в змозі придбати ці компоненти (більш відноситься до SSD через дорожнечу накопичувача), то ви можете попрацювати над оптимізацією самої операційної системи, правда ви збільшите продуктивність ненабагато - 20% максимум 30%.

Це цікаво: Заміна DVD на HDD в ноутбуці (заміна DVD приводу)

Якщо розглядати Windows 7, то там є багато компонентів і функцій, які можна відключити на користь продуктивності. Це можуть бути якісь служби, програми, які постійно працюють у фоновому режимі, і візуальні ефекти.

відключаємо служби

Для збільшення продуктивності нетбука можна відключити ряд служб, які, швидше за все вам і не знадобляться. Таким чином ми знімемо навантаження з оперативної пам'яті і процесора. Ось, що можна відключити, без нанесення шкоди:

 • служба Факс
 • віддалений реєстр
 • Брандмауер Windows (при наявності стороннього)
 • Біометрична служба Windows
 • Windows CardSpace (для цифрових посвідчень)
 • Вторинний вхід в систему
 • Диспетчер друку (якщо не використовуєте принтер)
 • Дефрагментація дисків (якщо використовуєте інші)
 • Налаштування сервера віддалених робочих столів
 • поширення сертифіката
 • Політика видалення смарт-карт
 • Смарт-карта
 • Служби віддалених робочих столів
 • Мережевий вхід в систему
 • Службу шифрування дисків BitLocker
 • Службу реєстрації помилок Windows
 • Службу вводу планшетного ПК
 • Служби Windows Media Center

Це цікаво: Як примусово завершити зависла службу?

Отже, щоб відключити всі ці служби, необхідно натиснути комбінацію Win + R на клавіатурі і ввести туди команду для відкриття вікна служб:

Отже, щоб відключити всі ці служби, необхідно натиснути комбінацію Win + R на клавіатурі і ввести туди команду для відкриття вікна служб:

Для відключення потрібно натиснути на службу правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості».

Для відключення потрібно натиснути на службу правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості»

У розділі «Тип запуску» вибираємо «Відключено» і застосовуємо зміни.

У розділі «Тип запуску» вибираємо «Відключено» і застосовуємо зміни

Точно також робимо і з іншими службами.

Видалення програм з автозавантаження

Те, що люди не відключають додатки в автозапуску дуже поширене, не знаю, чому так відбувається. У будь-якому випадку це справа потрібно поправити.

Це цікаво: Відключаємо автозапуск програм 2-ма способами

При установці деяких програм вони заносяться в розділ автозапуску, тобто при кожному завантаженні системи вони будуть самі запускатися і висіти в фоновому режимі, тим самим, «пожираючи» ресурси нетбука в реальному часі.

Для початку відкрийте «Панель управління» і клацніть по розділу «Система і безпека», далі йдемо в «Адміністрування» і переходимо в «Конфігурація системи». Або знову відкрийте віконце Win + R і введіть команду msconfig.

Або знову відкрийте віконце Win + R і введіть команду msconfig

Переходимо, а вкладку «Автозавантаження». Дивимося, які служби у нас запущені, швидше за все потрібна більшість відключити. Які точно сказати не можу, у кожного вони свої, в залежності від встановленого програмного забезпечення.

Які точно сказати не можу, у кожного вони свої, в залежності від встановленого програмного забезпечення

Як відключити візуальні ефекти для підвищення продуктивності?

Тепер перейдемо до оформлення, яким так славиться «сімка». Звичайно, в цій операційній системі все красиво оформлено, але доведеться цим пожертвувати.

Відкриваємо «Панель управління» і знову тиснемо по розділу «Система і безпека», тепер переходимо до пункту «Система» і зліва клацаємо по «Додаткові параметри системи».

Відкриваємо «Панель управління» і знову тиснемо по розділу «Система і безпека», тепер переходимо до пункту «Система» і зліва клацаємо по «Додаткові параметри системи»

Відкривається вікно, де перемикається на вкладку «Додатково» і тиснемо на кнопку «Параметри» розділу швидкодію.

Відкривається вікно, де перемикається на вкладку «Додатково» і тиснемо на кнопку «Параметри» розділу швидкодію

Далі вибираємо вкладку «Візуальні ефекти» і переставляємо чекбокс в положення «Забезпечити найкращу швидкодію». Потім застосовуємо налаштування.

Потім застосовуємо налаштування

Перейдіть на робочий стіл і натисніть по будь-якому порожньому місці правою кнопкою миші, в контекстному меню вибираємо пункт «Персоналізація».

Перейдіть на робочий стіл і натисніть по будь-якому порожньому місці правою кнопкою миші, в контекстному меню вибираємо пункт «Персоналізація»

З наданих тим оформлення ОС Windows 7 вибираємо спрощений стиль.

З наданих тим оформлення ОС Windows 7 вибираємо спрощений стиль

Очистка диска

Якщо ви тільки-тільки переустановили систему, то цього бажати не потрібно, а якщо система експлуатується вже не один місяць, то робимо наступне:

Заходимо в «Мій комп'ютер» і натискаємо по системному диску (найчастіше C :) правою кнопкою миші, вибравши тим самим «Властивості», далі клацнете на вкладку «Загальні». Знаходимо кнопку «Очищення диска», і натискаємо на неї.

Знаходимо кнопку «Очищення диска», і натискаємо на неї

Розпочнеться перевірка диска, а далі відкриється віконце з розділами, які ви можете почистити. Швидше за все ви там мало, що знайдете, тому в тому ж вікні тиснемо «Очистити системні файли».

Швидше за все ви там мало, що знайдете, тому в тому ж вікні тиснемо «Очистити системні файли»

Швидше за все відкриється віконце, де переходимо в розділ «Додатково». Там ви можете видалити деякі програми, використовуючи утиліту «Програми та засоби».

Звідти ще можна видалити контрольні точки відновлення , Які теж можуть займати певний обсяг на диску. Тільки не видалите останню.

Для видалення і очищення програм і реєстру рекомендую скористатися софтом широкого застосування. До нього відносяться CCleaner , Uninstall Tool , Auslogics BootSpeed ​​і інші. При видаленні програм ви ще очистіть всі залишки на розділі і в реєстрі.

Дефрагментація диска

Це цікаво: Дефрагментація жорсткого диска. Що ж це таке?

Звичайно, раніше проблема з фрагментацією файлів була більш поширена, але зараз, починаючи з Windows 7 вона проводиться автоматично, тому турбується не про що. Єдине, що можна зробити - налаштувати розклад, якщо нинішній дефрагментації недостатньо.

Щоб відкрити утиліту перейдіть в Меню Пуск - Всі програми, знайдіть там каталог «Службові», а вже в ньому запустіть «Дефрагментація диска».

читаємо: Як прискорити роботу комп'ютера?

читаємо:  Як прискорити роботу комп'ютера

Перед проведення процедури необхідно провести аналіз диска, для цього виберіть який-небудь, а потім натисніть «Аналізувати диск». При сильно фрагментированном диску варто натиснути кнопку «Дефрагментація» і чекати закінчення процесу.

При сильно фрагментированном диску варто натиснути кнопку «Дефрагментація» і чекати закінчення процесу

Щоб налаштувати розклад просто натисніть на відповідну кнопку в вікні. А ось тут написано, як це зробити на Windows 10.

Перевірка диска

При тривалої експлуатації системи виникає проблеми з дисками, іншими словами, є наявність помилок. щоб виконати перевірку диска на ці самі помилки йдемо в властивості системного диска і переходимо на вкладку «Сервіс», далі натискаємо кнопку «Виконати перевірку».

Відкриється вікно, відзначаємо дві галочки, щоб в процесі все відновилося. Тиснемо «Запуск» і чекаємо.

Перевірка системних файлів на цілісність

Під час тривалої роботи з системою може виникнути проблема з системними файлами, вони можуть бути пошкоджені або видалені. Щоб перевірити їх на цілісність вам необхідно відкрити командний рядок від імені адміністратора і ввести наступну команду:


Якщо проблеми дійсно є, утиліта повинна їх виправити.

Оновлення програм і драйверів

Якщо ви давно не оновлювали драйвера на нетбуці, то пора б це зробити. Застарілі компоненти можуть сильно гальмувати систему.

Ясна річ, що вручну шукати і оновлювати кожен драйвер не дуже хороша ідея, для цього вже існують спеціальні утиліти, які зроблять все за вас. Аналогів багато, наприклад, DriverPack Solution, Driver Genius і інші.

Аналогів багато, наприклад, DriverPack Solution, Driver Genius і інші

Також, з даних утиліт можна встановити деякі програми.

Оптимізація оперативної пам'яті

У деяких своїх стаття я згадував такі функції, як Prefetcher, SuperFetch і ReadyBoost, але я розповім про них ще раз в даній статті.

3 ради щодо прискорення завантаження Windows 7 і 8

Prefetcher

Встановлена ​​функція, починаючи з Windows 7, називається Prefetcher. Вона призначена для прискорення програм і завантаження системи.

Налаштування цієї утиліти проводиться в реєстрі, тому запустимо його за допомогою команди regedit, введеної в вікні Win + R.

Далі відкриваємо розділ HKLMSYSTEM - CurrentControlSet і ControlSession - ManagerMemory - ManagementPrefetchParameters і там відкриваємо в правій частині вікна властивості параметра «EnablePrefetcher». В поле значення введіть цифру 3.

SuperFetch

Для правильного використання файлу підкачки в системі є функція SuperFetch. Ця функція включається там же, де і попередня. Вам в реєстрі потрібно змінити параметр «EnableSuperfetch» і теж вписати цифру 3 в «Значення».

ReadyBoost

ReadyBoost призначена не для оптимізації оперативної пам'яті, а для збільшення файлу підкачки за рахунок флешки. Технологія використовує флешку для файлу підкачки. Хороша флешка з наявністю високих швидкостей читання і запису дозволить непогано збільшити продуктивність.

Отже, підключіть необхідну флешка до комп'ютера і перейдіть в її властивості з каталогу «Мій комп'ютер». Далі переходимо на вкладку «ReadyBoost» і переводимо чекбокс в положення «Використовувати цей пристрій» і вибираємо кількість пам'яті, яке ви можете віддати.

Далі переходимо на вкладку «ReadyBoost» і переводимо чекбокс в положення «Використовувати цей пристрій» і вибираємо кількість пам'яті, яке ви можете віддати

При цьому, ви можете також використовувати флешку для зберігання даних.

https://computerinfo.ru/kak-uskorit-netbuk/

https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2016/11/kak-uskorit-netbuk-22-700x467.png https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2016/11/kak-uskorit -netbuk-22-150x150.png EvilSin225 Ноутбуки як оптимізувати роботу системи, як прискорити нетбук, як прискорити нетбук asus eee pc, як прискорити роботу нетбука, як прискорити роботу нетбука asus eee pc, оптимізація windows 7, оптимізація нетбука якось давно, ще в 2012 році я придбав пристрій, схожий на ноутбук, але трохи менше за розміром. Назва цього пристрою - нетбук. При роботі з нетбуком не виникало ніяких проблем, на нього навіть можна було встановити 64-х розрядну операційну систему і не виникало ніяких проблем. Зараз же пройшло вже ... EvilSin225 Андрій Терехов [email protected] Administrator Комп'ютерні технології https://computerinfo

Що можна зробити, для прискорення роботи нетбука?
Що можна зробити, для прискорення роботи нетбука?
Як відключити візуальні ефекти для підвищення продуктивності?
Що ж це таке?