Як прискорити ваш 3G-інтернет

 1. Завдяки чому мій 3G-інтернет стане швидше?
 2. Що мені потрібно для прискорення мого 3G?
 3. Яким чином я зможу прискорити мій 3G?
 4. Проблеми, що виникають при прискоренні 3G
 5. Що ще я можу зробити, щоб прискорити мій 3G-інтернет?

Низька швидкість інтернет-з'єднання - це те, що кожна людина хотіла б поліпшити, адже кому подобається дивитися на крутиться значок колеса при завантаженні відео. Хоча, зізнатися, таке трапляється досить часто. Вихід з такої ситуації є, і все завдяки одній хитрості, виявленої одним учасників форуму XDA під ніком bahathir. Читайте далі нашу статтю про те, як ви можете збільшити швидкість вашого 3G-інтернет і поліпшити інтернет-з'єднання. Низька швидкість інтернет-з'єднання - це те, що кожна людина хотіла б поліпшити, адже кому подобається дивитися на крутиться значок колеса при завантаженні відео

Як прискорити ваш 3G-інтернет

Попередження: не дивлячись на те, що описувані нижче дії були перевірені в реалі на предмет безпеки для вашого пристрою, будь-які операції, пов'язані з отриманням root-прав для пристрою, можуть викликати потенційні проблеми. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, який може тим чи іншим чином завдано вашого пристрою. Також ми рекомендуємо зробити резервну копію всіх важливих даних перед виконанням дій.

вміст статті

Завдяки чому мій 3G-інтернет стане швидше?

Для оптимізації вашого інтернет-з'єднання вам потрібно буде змінити файл, який містить налаштування інтернет-конфігурації, які використовуються пристроєм при підключенні до інтернету. Для цього ви можете задіяти так званий метод стиснення заголовків TCP / IP Ван Якобсона, який значно збільшить швидкість вашого 3G-інтернет.

За інформацією багатьох користувачів, швидкість інтернет-з'єднання збільшувалася в 2 рази, в порівнянні з тим, що було раніше, хоча ефективність такого методу залежить від того, чи підтримується він вашим оператором зв'язку.

Що мені потрібно для прискорення мого 3G?

 1. Root-права. Також вам необхідно знайти керівництво про те, як отримати такі права без втрати гарантії.
 2. Папку-архів Options.7z . Ця папка містить виправлений варіант файлу вже в вашій системній папці, який необхідно замінити.
 3. ES File Explorer (Або його еквівалент). Являє собою файловий менеджер, сумісний з root, який дозволить вам відкривати системні папки для і змінювати права доступу до файлів.

Яким чином я зможу прискорити мій 3G?

 1. Скачайте папку-архів Options.7z і розпакуйте її як формат 7Zip. Ви повинні потім побачити файл під ім'ям Options.
 2. Розмістіть цей файл на ваш пристрій в обрану вами директорію шляхом підключення пристрою до вашого ПК, або за допомогою SD-карти (якщо є така можливість).
 3. Встановіть і відкрийте ES File Manager (або його еквівалент), після чого наділіть його root-правами ( «Меню> Root Explorer> Увімкнути.> Підтвердження вибору»).
 4. Тепер знайдіть файл Options всередині ES File Manager, який був раніше скопійований на пристрій.
 5. Зайдіть в папку (Пристрій) «/ system / etc / ppp» і скопіюйте в нього файл Options.
 6. Змініть дозвіл для файлу Options (натисніть і утримуйте його іконку: Додатково> Властивості> Редагувати (Дозволи). Далі необхідно активувати три дозволи під «читати» (Readable) для «Власник», «Групи», «Інші», деактивувати інші три дозволи під «Запис» (Writing), і активувати ще три дозволи під «Виконання» (Execute). Тепер треба натиснути іконку «ОК». Поруч з пунктом «Дозволи» ви повинні побачити напис формату «rx rx rx».
 7. Перезавантажте пристрій.

Крок 3 (зліва), крок 5 (праворуч)

Крок 3 (зліва), крок 5 (праворуч)

Крок 5 (продовження, зліва), крок 6 (праворуч)

Це все. Якщо ви хочете перевірити, наскільки зросла швидкість вашого інтернет-з'єднання відразу після виконання вищевказаних дій, то тоді вам необхідно встановити додаток Speedtest.net і запустити кілька тестів. Залежно від вашого поточного онлайн-трафіку і якості роботи сервера, з яким ви маєте справу, тести можуть показати різні результати. У такому випадку виконайте їх ще раз, щоб вирахувати середнє значення.

Проблеми, що виникають при прискоренні 3G

Якщо у вас виникають будь-які проблеми при підключенні з 3G, або ви з'ясували, що збільшення швидкості не відбулося, то в такому випадку у вас є можливість звернути виконані раніше дії - видалити файл Оptions, який ви недавно копіювали в папку "/ system / etc / ppp ".

Що ще я можу зробити, щоб прискорити мій 3G-інтернет?

Ще одним варіантом для вас може стати зміна вашого мобільного оператора. На наш погляд, це радикальна міра, і ви напевно можете випробувати певні незручності через укладеного з оператором договору. Але вам варто поекспериментувати, і ви з'ясуєте, що існують великі відмінності між мережевими швидкостями різних операторів мобільного зв'язку.

Розкажіть нам в коментарях, виявилися чи наведені вище поради корисними для вас.

Завдяки чому мій 3G-інтернет стане швидше?
Що мені потрібно для прискорення мого 3G?
Яким чином я зможу прискорити мій 3G?
Що мені потрібно для прискорення мого 3G?
Яким чином я зможу прискорити мій 3G?
Що ще я можу зробити, щоб прискорити мій 3G-інтернет?