Як продати на Авито швидше

Журнал ПрофіКоммент вітає вас. Дошка оголошень Авито - найпопулярніша майданчик, де можна продати або купити будь-яку річ. Однак, продавати потрібно грамотно, тоді буде толк. Які нововведення з'явилися у Авито, які можуть (не безкоштовно, звичайно) допомогти у швидкій продажу товару або розкручування будь-якої послуги?

Тепер Авито показує оголошення і на своїй головній сторінці в розділі «Спецпропозиції», які бачать все по тому регіону, з якого вони зайшли на сайт.

Як показує практика, просування товару завжди обіцяє його власнику вигідний продаж. В безкоштовному режимі оголошення дуже швидко провалюються і їх ніхто не бачить. Як правило, люди переглядають перші кілька сторінок оголошень. Тому, чим ближче ви зі своєю пропозицією до потенційного покупця або споживача послуги, тим швидше досягається потрібний результат.

Також не забувайте про такі речі, як грамотна подача оголошення . Що це означає? Це означає що

  1. Яскраве якісної фото, на якому чітко видно товар, який ви пропонуєте. Якщо ваша пропозиція - це послуга, то використовуйте фото з людиною у професійній одязі (наприклад адміністратор готелю або офіціант в ресторані), або техніка, якщо ваш бізнес пов'язаний з нею (будівельна техніка, автомобіль для вантажоперевезення і т д)
  2. Опис повинен бути не сильно коротким і не сильно довгим. Бажано, щоб оголошення містило список, перелік чого-небудь, що відноситься до вашого пропозиції. Якщо ви продаєте квартиру, перерахуйте її переваги в стовпчик. Якщо ви підприємець, у вас є товар, напишіть в стовпчик опис переваг вашого товару або послуги.
  3. Не використовуйте дивні імена для своєї сторінки. Не треба писати, господар або продавець, або ГГГ, ХХХ ... Це виглядає несерйозно, підозріло. Використовуйте своє Ім'я По батькові - це викликає повагу і серйозне ставлення з вашого боку до угоді. Наприклад Ольга Михайлівна звучить краще ніж Ольга або ОМ, а може Продавець ОМ. це виключає можливість блокування Авито по IP , Адже полохливі користувачі мають звичку скаржитися на підозрілі оголошення.

Слідуючи таким простим, але таким важливим радам, ви швидко продасте будь-який товар або знайдете попит на свою послугу, не знижуючи ціну. Навіщо знижувати ціну, якщо можна красиво подати. А якщо пропозиція знаходиться на головній сторінці - воно дуже швидко знайде попит.

До речі, на Авито недавно з'явилася нова можливість - це ДОСТАВКА Авито . Дуже корисна функція для тих, хто не хоче обмежуватися містом проживання.

Які нововведення з'явилися у Авито, які можуть (не безкоштовно, звичайно) допомогти у швидкій продажу товару або розкручування будь-якої послуги?
Що це означає?