Як просунути сайт. Правила просування сайту. методи просування

Створити свій сайт і розмістити його в інтернет - це, можна сказати, тільки півсправи. Адже потрібно ще і наповнити його відвідувачами, інакше для кого весь цей труд :)
Звичайно, перших відвідувачів Ви і так отримаєте - це будуть ваші друзі, родичі і знайомі. Ну а щоб відвідуваність була на рівні, доведеться потрудитися ...

Отже, давайте розбиратися як просунути сайт, які основні правила і методи просування сайту.

Всі ви напевно знаєте, що існують пошукові системи, такі як google, yandex, rambler і інші. Всі вони створені для того, щоб знайти цікаву для користувача інформацію, і основний приплив відвідувачів йде саме звідти. Тому просунути сайт, як правило означає підняти його позиції саме в пошукових системах.

Так ось, існують спеціальні критерії, за якими пошуковик оцінює який сайт розташувати вище в результатах видачі по певному запиту, а який нижче. Саме їх вивчення і присвячений розділ просування на цьому сайті. Є навіть така наука як пошукова оптимізація (seo).

SEO (англ. Search engine optimization, SEO) - різні дії, спрямовані на підвищення позицій сайту в результатах пошуку в пошукових системах по певних запитах користувачів. Чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів перейде на нього з пошукових систем.

Тепер конкретно, основні правила просування сайту.

По-перше, необхідно скласти семантичне ядро ​​сайту , Тобто правильно скласти список ключових запитів, за якими ви будете розкручувати свій сайт.

По-друге, необхідно провести внутрішню оптимізацію сайту за даними ключовим запитам.

По-третє, необхідно провести зовнішню оптимізацію сайту за даними ключових запитах. Тобто отримати максимальну кількість посилань на свій сайт, з інших, близьких по тематиці сайтів, причому в текстах цих посилань повинні бути присутніми ключові фрази, за якими ви хочете оптимізуватися.

Виконавши дії перераховані вище, позиції сайту в пошукових системах помітно виростуть, і отже збільшиться число відвідувачів. Але Ви повинні розуміти, що щоб відвідувачі були саме вашими постійними, а не випадковими, які прийшли і пішли, сайту необхідна подальша підтримка і оновлення . Тобто він повинен постійно поповнюватися новими матеріалами, статтями і т.п.

Ну що ж, вдало Вам просунути сайт :)

Автор: Андрій Галямов
Cайт: http://zvirec.com