Як рейтинги та відгуки можуть покращити ваш SEO

У ідеальному світі покупці переходять безпосередньо до вашого сайту в будь-який час, коли вони знаходяться на ринку для продукту, який ви продаєте. Але реальність, сьогоднішні споживачі мають майже безмежні варіанти, коли справа доходить до дослідження та придбання продуктів. І в переважній більшості випадків вони не починають пошук безпосередньо на сайті бренду чи роздрібного продавця. Насправді, a останнє дослідження PowerReviews встановлено, що більше третини (35%) покупців обирають почати покупку в пошуковій системі, у порівнянні з 21%, що починається безпосередньо на сайті бренду або роздрібної торгівлі.

Ці дані відправляють чітке повідомлення брендам і роздрібним торговцям - якщо ви хочете, щоб покупці знаходили сторінки вашого продукту, це важливо для розробки сильної стратегії пошукової оптимізації (SEO). Багато факторів вступають у гру, коли справа доходить до визначення, де ваші сторінки рангу в результатах пошуку. У вашій компанії, ймовірно, є хтось у команді, який зосереджує увагу на багатьох з цих речей, включаючи свіжість, щільність ключових слів і вхідні посилання, щоб назвати лише декілька.

Але один з кращих способів покращити свій SEO полягає в тому, щоб використовувати вміст, який ваші користувачі вже створюють - включаючи рейтинги та відгуки, а також питання та відповіді. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як можуть бути бренди та роздрібні магазини використовуйте рейтинги та огляди для покращення присутності пошукових систем, що призведе до збільшення трафіку і збільшення конверсії.

Огляди поліпшують рейтинг Пошукові системи приваблюють свіжий і відповідний контент. І постійний потік рейтингів і відгуків, а також запитання й відповіді допоможуть зберегти вміст вашого сайту відповідним і свіжим з постійними активами, багатими на ключові слова, на сторінках вашого продукту. Потім пошукові системи можуть сканувати його, що дозволяє покупцям знайти його.

Огляди поліпшують натискання клавіш У 2011 році головні пошукові системи, включаючи Google, Yahoo і Bing, зібралися разом Schema.org єдиний стандарт для структуризації контенту на веб-сайтах. Бренди та роздрібні торговці, які дотримуються стандартів Schema.org, можуть скористатися покращеною присутністю на пошукових системах.

Якщо бренд або роздрібний продавець використовує стандарти Schema.org, пошукові системи можуть витягувати інформацію з сторінок продукту та використовувати його для покращення результатів пошуку за допомогою назв. багаті фрагменти Найпоширенішим типом багатих фрагментів є рейтинги зірок і підрахунок огляду. Якщо ваш сайт структурований відповідно до стандартів Schema.org, а у вас є рейтинги та відгуки, рейтинги зірок можуть з'являтися, коли ваші сторінки продуктів відображаються в результатах пошуку. Ці багаті фрагменти привертають увагу покупців і значно покращують рейтинг кліків.

Наприклад, скажімо, ви шукаєте подарунок для вашого племінника, чий улюблений фільм - «Історія іграшок». Ви орієнтуєтеся на Google і шукаєте «реалістичну динозавру з іграшкової історії». Один з найкращих результатів - це «Іграшки» і містить рейтинг зірок і кількість відгуків про продукт. Якщо ви уважно подивитеся, ви навіть можете побачити плюси, мінуси та найкращі варіанти використання, вказані нижче рейтингу зірок. Ви бачите, що іграшка має відмінну зіркову оцінку, заохочуючи вас натиснути на сторінку продукту.

Ви бачите, що іграшка має відмінну зіркову оцінку, заохочуючи вас натиснути на сторінку продукту

Чи правильно структуровані ваші відгуки? Ми виявили, що більше 80% брендів і роздрібних продавців оптимізують свій вміст для сканерів. Але близько 30% структурують його неправильно.

Але переконайтеся, що ваш сайт (включаючи ваші відгуки) структурований у відповідності зі стандартами Schema.org, не має бути переконливим. Насправді, якщо ви є існуючим клієнтом PowerReviews і увімкнено функцію SEO, ми зробимо для вас важку роботу. Наша інтерактивна функція SEO по суті надає веб-сканерам значення, які вони потребують, щоб зрозуміти, що говорить ваш рейтинг і вміст відгуків.

Якщо ви є поточним клієнтом PowerReviews, зверніться до свого директора з успіху клієнта або менеджера спільноти, щоб надіслати запит до рядка SEO, який буде додано до вашого облікового запису. І якщо ви не є клієнтом PowerReviews, зв'яжіться з нами щоб дізнатися більше про те, як рейтинги та відгуки допоможуть покращити ваш SEO.

Чи правильно структуровані ваші відгуки?