Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як розкрутити групу в ВК (ВКонтакте) швидко і безпечно

 1. Як самостійно розкрутити спільноту в ВК без вкладень, тільки з тимчасовими витратами?
 2. Як підбирати групи, щоб розміщувати рекламу?
 3. Автоматизація просування
 4. Посилання з форумів
 5. SEO-оптимізація групи
 6. Як підготувати семантичне ядро
 7. Платні способи SEO-просування груп ВКонтакте
 8. Купівля спільноти
 9. Просування групи за рахунок таргетированной реклами
 10. Як підготувати рекламну компанію, щоб просунути співтовариство ВКонтакте?
 11. Придбання користувачів на інших ресурсах
 12. Розкрутка групи в ВКонтакте на Cashbox.ru

Власник групи Вконтакте може забезпечити собі постійний дохід при грамотній розкрутці групи. Щоб монетизувати публічну сторінку або співтовариство використовуйте наступні способи:

 • розміщуйте посилань з правого боку панелі на інші спільноти.
 • публікуйте платні пости, які містять рекламу.

Виступайте посередником при організації тих чи інших заходів. Використовуйте вбудовані Вконтакте інструменти, щоб привернути увагу користувачів до реальних подій за допомогою реклами в групах.

Розміщуйте публікації як лого групи якогось бренду.

Беріть участь в реалізації продукції. За кожного користувача, який перейшов по рекламному посиланню і вчинила покупку, ви отримуєте відсоток від загальної вартості.

Від числа вступили користувачів залежить ефективність згаданих раніше способів. Користувачів в групу можна залучати різними способами, вони можуть бути безкоштовними і платними. Не варто нехтувати ретельним оформленням групи, опрацювати меню спільноти в ВК, навігація повинна бути простою і зрозумілою, сторінка повинна привертати увагу відвідувачів. «Косо» створена група тільки відштовхує потенційних відвідувачів.

Як самостійно розкрутити спільноту в ВК без вкладень, тільки з тимчасовими витратами?

Спільнота в ВК має схожість зі стандартним веб-ресурсом, щоб просунути його будуть потрібні фінансові витрати і спеціальні навички, знання. Якщо ви тільки починаєте працювати в сфері SocialMediaMarketing (SMM), освоїти спочатку потрібно безкоштовні способи. Самостійне просування ВК спільноти потребують не тільки знань, а й терпіння, тимчасових витрат.

Тепер поговоримо про цільову аудиторію. Щоб зацікавити користувачів і домогтися максимальної ефективності, продаючи товари і послуги, просування повинно бути орієнтоване на конкретну категорію користувачів. Це можуть бути, наприклад, колекціонери зброї, собаківники, люди, яким вже за 40. Чи не біжіть за кількістю передплатників, якість повинна бути на першому місці.

Інакше численні учасники перетворяться на безплідний баласт, що не цікавить рекламодавців.

Перший і найпростіший варіант - це запрошення знайомих, відправка особистих повідомлень. Пошук необхідно налаштувати таким чином, щоб листи йшли всім потенційно зацікавленим людям. Кнопка «Розказати друзям» істотно прискорює процес. На стіні ваших передплатників і друзів з'явиться реклама групи з вашими коментарями.

Як підбирати групи, щоб розміщувати рекламу?

Зв'яжіться з адміністраторами інших спільнот, домовтеся про те, щоб безкоштовно опублікувати або вказати ваше посилання праворуч на рекламної панелі. Не варто звертатися в розкручені групи з численними передплатниками, адміністратори таких спільнот не погодяться щось робити безкоштовно, їх послуги обійдуться в кругленьку суму. Ефективними стануть контакти з малими, але активними спільнотами, що мають від 1000 до 5000 передплатників. Адміністратор може проявити щирий інтерес до тематики вашої групи і безкоштовно допомогти в її розкрутці.

Це питання вимагає творчого підходу, тому що самостійно і до того ж безкоштовно розкрутити спільноту в ВК досить проблематично. Цікавий конкурс для користувачів може бути прикладом подібного креативу, і щоб прийняти в ньому участь, бажаючим потрібно буде вступити в ваше співтовариство. За допомогою профілю з величезною кількістю друзів можна розрекламувати акцію.

Успішно проведений конкурс, як показує практика, здатний залучити сотні, а то й тисячі нових користувачів.

Автоматизація просування

Сторонні програмні продукти, такі як VKinventer, VKBot, FvCheat, здатні істотно прискорити вищеописані процеси. Вони допоможуть автоматизувати численні опції в ВК співтоваристві.

Використання таких скриптів додає певну частку ризику, тому що адміністратори уважно відстежують активність подібного роду і без будь-яких роздумів застосовують перманетний бан.

Посилання з форумів

Постарайтеся викликати інтерес у відвідувачів сторонніх ресурсів. Ваше співтовариство має вузькоспрямовану тематику? Регулярно оновлюйте його, щоб посилання на будь-якому форумі не була нав'язливою, це відмінна можливість розширити кількість передплатників.

SEO-оптимізація групи

Група ВКонтакте схожа зі стандартними сайтами, тому до неї може бути застосована SEO-оптимізація. Насамперед оптимізуйте текстове наповнення вашої групи під пошукову видачу соцмережі. Стосується це не тільки до назви або опису, але і до музики, назва пісень призведе з пошуку безліч користувачів.

Спільноти ВКонтакте пошуковими системами індексуються як звичайні сайти, користувачів можна залучати за допомогою Яндекса або Google. Якщо ви знаєте, як працює пошуковий сервіс, то ви зможете самостійно без капіталовкладень розкрутити ВК спільнота просто і ефективно. З усією відповідальністю поставтеся до цієї роботи.

Як підготувати семантичне ядро

Семантичне ядро ​​вашої групи формується на першому етапі. Скористайтеся низько- і середньочастотними запитами, з їх допомогу легше конкурувати. Не варто залишати без уваги географічну прихильність ключових запитів. Використовуйте ключові слова тільки в описі або назві, але в регулярно публікується постах. Ключевики є аналогами тегів description і title.

Наприклад, ви продаєте в Пензі товари для дітей. Головний частотний запит для просування в ведучих Гугла і Яндекса, також в переліку спільнот, використовуйте в назві групи. Другий за частотою запит використовуйте в описі, додайте його в статус. Тим самим ви паралельно потрапите в ТОП видач як сайтом, так і групою.

ВКонтакте має високий рівень довіри в базах пошукових систем, що істотно спрощує SEO-просування спільноти. Посилальне просування працює за аналогією. Додайте на сторонніх ресурсах релевантні посилання, вони підвищать в пошуковій видачі позицію вашої групи, тому ВК спільнота можна просунути набагато продуктивніше.

Платні способи SEO-просування груп ВКонтакте

Якщо ви щасливий володар бюджету, то просунути співтовариство в Контакте можна набагато швидше і простіше. Безкоштовні варіанти, серед яких організація конкурсів і рекламні оголошення в паблік, якщо на них витратити певну суму грошей, принесуть більше істотні результати.

Купівля спільноти

Найпростіший варіант дістати групу з величезною кількістю передплатників - це купити її в готовому вигляді. Буде потрібно кілька тисяч рублів на придбання середньої групи з 10 тисячами передплатників. Не забувайте про те, що, якщо ви поміняєте тематику співтовариства, багатьом користувачам група стане нецікава і вони покинуть групу.

Просування групи за рахунок таргетированной реклами

Шукайте легкі шляхи? ВК надає спеціальну можливість - за гроші співтовариство можна просунути автоматично. Всі відвідувачі ВК внизу за навігаційній панеллю побачать рекламні оголошення, вони будуть змінюватися після кожного оновлення сторінки. Група буде розкручуватися при кожному переході в меню управління по посиланню «Рекламувати групу».

Точна орієнтованість є безперечною перевагою цього способу розкрутки. Налаштування реклами дозволяють застосувати обмеження, вона буде показана певної аудиторії відвідувачів.

Для настройки фільтра використовуються наступні фактори:

 • підлога;
 • вік;
 • місце проживання;
 • інтереси;
 • освіта;
 • сімейний стан;
 • додаткові опції.

Як підготувати рекламну компанію, щоб просунути співтовариство ВКонтакте?

Відкрийте вікно налаштувань, завантажте рекламу, внесіть інформацію про таргетинговой групі відвідувачів (вік, стать, місце проживання) та спосіб оплати. Платити можна за певну частоту показів або за кожен клік по рекламі. Цей метод має серйозний недолік - високою вартістю, яку встановлює адміністрація ВКонтакте. В її розпорядженні тисячі клієнтів, які бажають оплатити цю послугу.

Придбання користувачів на інших ресурсах

Поговоримо про сторонніх сервісах, що займаються продажем передплатників. Особливо затребувані спеціалізовані ресурси, такі як VKtarget, за кілька кліків вони забезпечують серйозний приплив передплатників. Не забувайте про те, що ця область діяльності перенасичена шахраями. Групи вони заповнюють ботами, через що ваше співтовариство за накрутку можуть забанити.

Біржі копірайтингу або фрілансу є прекрасною альтернативою. Тут можна розмістити мікро завдання, наприклад, зробити репости, лайки, вступити в групу, додати в друзі. Такий спосіб реклами дозволяє не просто купити у посередника передплатників, а заплатити кожному користувачеві. Це більш надійний спосіб.

Використовуйте на практиці отримані знання та підписуйтесь на оновлення мого блогу. Оптимізуйте групу грамотно, і ви опинитеся в ТОП видач пошукових систем, не уступаючи сайту.

Розкрутка групи в ВКонтакте на Cashbox.ru

Публікуємо докладний посібник з скріншот, присвячене процесу накрутки розкрутки групи в ВК на нашому сайті:

 1. Заходимо на головну сторінку
 2. Проходимо швидку реєстрацію в якості рекламодавця
 3. Додаємо нову задачу в особистому кабінеті
 4. Вибираємо вкладку «ВКонтакте» - вказуємо посилання на сторінку або співтовариство
 5. Вказуємо додаткові настройки - щоб не потрапити під бан і / або інші санкції соціальної мережі
 6. Все готово!

Нагадуємо, що розкрутка групи ВКонтакті на сайті Cashbox.ru здійснюється виключно за рахунок реальних користувачів. Ніяких «собак» і масових відписок! А також гарантія природного користувача поведінки в співтоваристві або групі.

Як самостійно розкрутити спільноту в ВК без вкладень, тільки з тимчасовими витратами?
Як підбирати групи, щоб розміщувати рекламу?
Як самостійно розкрутити спільноту в ВК без вкладень, тільки з тимчасовими витратами?
Як підбирати групи, щоб розміщувати рекламу?
Ваше співтовариство має вузькоспрямовану тематику?
Як підготувати рекламну компанію, щоб просунути співтовариство ВКонтакте?