Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як розкрутити групу ВКонтакте

  1. Сайти для монетизації грум і спільнот

Популярність соціальних мереж зростає з кожним днем, як і кількість бізнесу в них. Сьогодні не рідкість невеликих інтернеті магазинів ВКонтакте. Також багато користувачів рекламуються за допомогою груп в соціальних мережах.

Розкрутити групу ВКонтакте можна декількома методами, є як платні так і безкоштовні.

Безкоштовно можна розкрутити групу або свою станицю в соціальних мережах двома варіантами:

  1. Якщо у Вас є багато друзів, те можна попросити їх вступити в групу. І, ще, попросити їх, щоб вони попросили своїх друзів вступити у Вашу групу.
  2. Якщо Ваша група або сторінка в соціальній мережі буде містити якусь цікаву або корисну інформацію. Тоді користувачі соціальних мереж будуть самі вступати в групу і рекомендувати її своїм друзям.

Серед плюсів безкоштовної розкрутки в соціальних мережах можна виділити те, що не потрібно вкладати гроші і якщо людина добровільно вступить в групу, то він швидше за все не стане виходити з неї довго.

Мінус безкоштовної розкрутки, це велика кількість часу, витрачений на розкрутку і багато витрачених зусиль на підбір інформації, що б зацікавити користувача соціальної мережі.

Платні методи розкрутки в соціальних мережах, в тому числі і соціальна мережа ВКонтакте, вимагають вкладень. А деякі методи вимагають великих вкладень. Наприклад реклама групи в самому ВКонтакте буде стояти приблизно 6р за відвідувач. Але є сайти для розкрутки в соціальних мережах, що дозволяють розкрутитися набагато дешевше і швидше. Дані сайти беруть плату не за відвідувача групи або сторінки, а за його вступ в групу, додавання в друзі або лайк картинки чи записи.

Давайте розглянемо кращі сайти для розкрутки в соціальних мережах. Їх дуже багато, тут ми розглянемо тільки найнадійніші і з мінімальними цінами на розкрутку.

VKtarget - один з найпопулярніших сайтів для розкрутки в соціальних мережах. Ціни тут цілком демократичні, від 0,15 р за лайк ВКонтакте до 1,8 р за Розповісти про групу також для соц мережі ВКонтакте.

Ціни тут цілком демократичні, від 0,15 р за лайк ВКонтакте до 1,8 р за Розповісти про групу також для соц мережі ВКонтакте

Працюють з усіма популярними соціальними мережами Вконтакте, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Google+. Поповнити рахунок можна з багатьох платіжних систем. Є можливість працювати через юридичну фірму.

LikesRock - сайт для розкрутки в соціальних мережах працює на міжнародному рівні. Оплата тут в євро. Є можливість самостійно вибирати ціну за виконання Вашого завдання. Мінімальна ціна € 0.001. Користувачі, які поповнили баланс можуть встановлювати ціну до € 0.01. Це значно збільшить бажаючих виконати Ваше завдання.

На сайті можна купити VIP статус. Це дозволить отримувати 10% надбавку до поповнення рахунку, дає можливість ставити максимальну ціну до € 0,1.

Заробіток в соціальних мережах за допомогою групи в контакті є дуже прибутковим. Є багато ресурсів які розміщують рекламу в соціальних мережах. Вони шукають популярні групи і готові платити за розміщення реклами в них. Правда, групи з малою кількістю передплатників багато грошей не принесуть. Чим більше передплатників, тим більше платять.

Розкрутити групу можна з допомогу сайтів для розкрутки і заробітку в соціальних мережах . Вклавши трохи грошей і часу в розкрутку груп можна отримувати з них хороший додатковий заробіток.

Сайти для монетизації грум і спільнот

Нижче розглянемо сайти дозволяють заробити на групі ВКонтакте і не тільки.

Viboom - платить за перегляди їх реклами на Ваших майданчиках. Працює з особистими сайтами, спільнотами ВКонтакте, сторінками в Фотостране, сторінка в Facebook, групами в Одноклассниках. Платять в рублях, приймаються тільки популярні сторінки.

Виплати проводяться в кінці кожного місяця на гаманець WebMoney. Мінімальна сума для виведення 100 р. Сайт дуже добрий для розкрутки і заробітку. Єдиний мінус, то що приймаються тільки дуже популярні майданчики.

WebArtex - сайт для заробітку на своїх групах і акаунтах в соціальних мережах. Також можна заробляти за допомогою особистого сайту. Розміщуючи статті на сайті за гроші. Сайт працює з 2013 року, платять тут в російських рублях. Висновок на гаманець WebMoney.

Висновок на гаманець WebMoney

Також тут є можливість заробляти на особистому акаунті у ВК і Facebook, Twitter і каналі Youtube. Також можна заробляти на групах в ВК і Facebook. Приймаються майданчики старше 6 місяців. Приймаються акаунти ВКонтакте з кількістю друзів від 200, групи ВКонтакте з кількістю передплатників від 1000 чоловік. З Facebook все аналогічно. У Twitter має бути від 200 читачів, а в Youtube від 500 передплатників.


Переглядів: 17650

Це може бути цікаво: