Як розкрутити інтернет магазин - SEO просування інтернет магазину
- 1. SEO пошукова оптимізація інтернет-магазину
- Які терміни виведення слів в топ?
- 2. Контекстна реклама
- 3. Прайси
- 4. Медійна реклама
- 5. Тизери
Листопад 30, 2017. Рубрика: Просування сайту
Поділися статтею в соціальних мережах - тобі не складно, нам приємно!
Після того як ви створили інтернет магазин наступною дією повинно бути його розкрутка. Якщо нічого не робити то не буде дзвінків і продажів, а якщо його розкручувати, то відповідно і буде.
Дана стаття про те, як розкрутити інтернет магазин, і порівняння різних видів реклами інтернет магазинів.
Для початку наведу можливі способи реклами інтернет магазину:
1. SEO пошукова оптимізація
2. Контекстна реклама
3. Прайси
4. Медійна реклама
5. Тизери
Це самі основні види реклами, за допомогою яких можна розкрутити інтернет магазин. А тепер пропоную розглянути детально про всі види і способи.
1. SEO пошукова оптимізація інтернет-магазину
Як показує практика - це найвигідніший вид розкрутки і просування інтернет магазину. Вигідний в тому, що вартість ціни відвідувача в рази менше в порівнянні з усіма іншими видами реклами інтернет магазину.
При просуванні інтернет магазину, відвідувачі самі, знаходячи вас, і роблять замовлення. Відвідувачі або потенційні клієнти вводять в пошукову систему, наприклад, «купити ноутбук в Києві», і якщо ваш магазин знаходиться на топових позиціях, то, швидше за все у вас замовлять товар.
Просування інтернет магазину починається з того що йде вивчення ніші, тобто проводиться аудит сайту , Далі грамотний підбір ключових слів , складається семантичне ядро сайту .
Семантичне ядро сайту буде залежати від бюджету на просування сайту, чим більший бюджет, тим більше ключових слів можна охопити і більше потенційних клієнтів залучити.
Наприклад, в інтернет магазин електроніки можна залучити як 100-300 осіб на добу, так і 20000-25000 осіб на добу. Все залежить від обсягів продажів, які ви можете обслужити і отримати.
Після того як у нас є список всіх запитів, наступний етап грамотна внутрішня оптимізація , Тобто оптимізуються сторінки інтернет магазину, сторінки каталогів, підкаталогів, і інші. Зазвичай внутрішня оптимізація сайту займає від пару днів до пару тижнів.
Коли сайт вже грамотно оптимізований починається зовнішня оптимізація сайту , А саме залучення посилань з інших ресурсів на просувний інтернет магазин. Тобто найпростішими словами ця робота над посиланнями.
Які терміни виведення слів в топ?
Все залежить від конкуренції слів, якщо це висококонкурентний запит наприклад ноутбуки, але висновок такого запиту займе 3-5 місяців. Якщо ключові слова менш конкурентні, то терміни зменшуються. Так само залежить від віку просувається і інших чинників.
при комплексному просуванні сайту результат завжди зростає і дуже приємний. Наприклад, можна почати з просування одного напрямку, підняти його на потрібний рівень, забезпечити потрібний приплив дзвінків з інтернет магазину, і кількість продажів, далі другий починати інший розділ. Те графік зростання відвідуваності буде приблизно такою:
Пошукове просування сайту - це постійний процес, в якому є багато монотонної і щоденної роботи, а так само слід адаптуватися до нових алгоритми пошукових систем, і для того що б грамотно розкрутити інтернет магазин, цей вид реклами номер один за результативністю і грошових витрат.
2. Контекстна реклама
контекстна реклама - це реклама з оплатою за клік з пошукової системи або з сайтів, які беру участь в партнерській мережі. Оплата за контекстну рекламу йде безпосередньо пошуковим системам. Найпопулярніші сервіси контекстної реклами Google Adwords і Яндекс Директ.
Google Adwords - контекстна реклама від пошукової системи Google . Дуже ефективний сервіс для реклами сайтів та інтернет магазинів. Оплата здійснюється з оплатою за кожен клік або перехід на сайт. В середньому вартість кліка від пару центів до пару доларів.
Даний вид реклами інтернет магазину дорожчий, ніж пошукова оптимізація, в деяких випадках до 5-10 разів дорожче.
Яндекс Директ - контекстна реклама від пошукової системи Яндекс , І так само сайтів партнерів. Умови такі самі, як і Google Adwords.
Але на відміну від пошукової оптимізації, отримувати потенційних відвідувачів на сайт можна вже наступний день після настройки рекламної компанії, а не через пару місяців.
Якщо у вас гарна моржа на товарах, то розкручувати інтернет магазин за допомогою контекстної реклами так само вигідно. Це додаткові відвідувачі з пошукових систем, правда, дорожче, але все одно аудиторія.
3. Прайси
Існують сервіси, в яких інтернет магазини можуть розміщувати прайси своїх товарів. Це такі сервіси як hotline.ua, price.ua, nadavi.com.ua, market.yandex.ua і інші. Таких сервісів близько 50 тільки в Україні.
У них є можливість просто розмістити прайси по певній кількості товарів, а так само ще оплата за переходи.
Такі сервіси дуже ефективні для розкрутки інтернет магазину в тому випадку якщо у вас дійсно конкурентні ціни, тобто низькі ціни. Тоді і буде багато переходів і продажів.
На початковому етапі розкручування інтернет магазину, особливо якщо це інтернет магазин електроніки, бажано. Так як ви зможете залучити досить потенційних клієнтів. Що стосується вартості, то вартість вище, ніж вартість пошукової оптимізації, але не значно, і це дешевше контекстної реклами.
4. Медійна реклама
Це більше брендовий реклама ніж продає, але продажу з неї йдуть, якщо ви зробите якусь акцію, де покажіть реальну вигоду для покупця. Медійна реклама лише зможе показати вашу пропозицію широкої аудиторії.
Що гойдається вартості медійної реклами, то вона дорога в порівнянні з пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою і прайсами. Це найдорожчий вид інтернет реклами, і він бажаний для розкрутки імені бренду.
Медійна реклама - це банера різних видів
Якщо у вас бюджет дозволяє, то на початковому етапі розкручування інтернет магазину можна використовувати такий вид реклами. Великі інтернет магазини, наприклад Rozetka постійно використовує медійну рекламу, для різних акцій.
5. Тизери
Тизери схожі самі по собі на контекстну рекламу, це оголошення з картинками, які так само з оплатою за кліки.
Багато сайтів з великою відвідуваність розміщують тизери. У системах тізерній реклами можна підібрати потрібні тематичні майданчики, створити продають оголошення, і залучати зацікавлених людей на інтернет магазин або сайт.
Що б грамотно розкрутити магазин необхідно в першу чергу використовувати пошукову оптимізацію, контекстну рекламу і прайси. А після того як у вас пішли продажу і налагодився процес можна переходити на тизери та медійну рекламу.
Дана стаття про те, як розкрутити інтернет магазин, якщо ви хочете грамотно розкрутити інтернет магазин звертайтеся в компанію SEOinUA - ми виведемо Вас в лідери!
Замовити розкрутку інтернет магазину
Як розкрутити інтернет магазин - SEO просування інтернет магазину
4.5 (90.91%) 11 голосів [а]
Поділися статтею в соціальних мережах - тобі не складно, нам приємно!
Які терміни виведення слів в топ?