Як розкрутити кафе за допомогою InstaCentr®

 1. Коли починати розкрутку кафе
 2. Розкручуємо вже працює кафе

Кафе і ресторани різноманітністю рясніють на вулицях міст. Залежно від місця розміщення розкрутка кафе може зайняти чимало часу. Особливо, якщо існує висока конкуренція або спостерігається брак фінансування. Як швидко розкрутити кафе - ось питання, яке хвилює всіх початківців бізнесменів. І у нас є на нього відповідь!

Коли починати розкрутку кафе

Однак для того щоб отримати працююче підприємство, важливо замислитися про це ще задовго до відкриття. У цьому може допомогти спеціалізоване маркетингове дослідження, за допомогою якого ви визначите потреби потенційних клієнтів. Так ви визначите не тільки, як розкрутити кафе бар, але і зможете побудувати план просування товарів / послуг.

Кожна ситуація індивідуальна, тому орієнтуватися на інші заклади не варто. В одному випадку рекламний хід може спрацювати, а в іншому - викличе негативну реакцію. Ось деякі види реклами, які допоможуть в просуванні кафе:

 • Яскрава вивіска - привертає увагу;
 • Сильне такого назва - буде у всіх на слуху;
 • Оригінальна історія створення;
 • Рекламна кампанія - газети, журнали, листівки, флаєри;
 • Вечірка на честь відкриття.

Розкручуємо вже працює кафе

У більшості випадків підприємці замислюються, як розкрутити кафе, вже в процесі його роботи. В такому випадку слід негайно приступати до роботи, і тоді ви обов'язково побачите результати. Одна з можливостей збільшити кількість клієнтів і підвищити лояльність гостей - замовити ІнстаЦентр . Не потрібно забувати про наступні кроки:

 1. Визначте саме вагома перевага вашого кафе перед іншими. Те, що повинно бути потрібно людям. Сформулюйте в кілька слів і запишіть.
 2. Зверніться до фахівців з чітко поставленим завданням по розробці слогану. Не варто економити, інакше ви ризикуєте отримати безглузду рекламу.
 3. Визначте канали просування (інтернет-реклама, штендери, банери, плакати та інші). Якщо вийде, використовуйте всі доступні.
 4. Поширюйте інформацію всіма можливими способами.

Ще одним продуктивним варіантом, про який вже згадувалося, стане Інстапрінтер в оренду. Пристрій безумовно привертає увагу публіки і може стати відмінною родзинкою закладу. З його допомогою ви можете розкрутити кафе в спальному районі, де збирається чимало людей, охочих отримати цікаві фото.

Також читайте наступні статті: