Як розкрутити канал на YouTube: 5 способів просування

 1. Підготовка каналу до розкручування
 2. види розкрутки
 3. Розкрутка каналу - чи потрібно платити?
 4. Платні способи розкрутки
 5. Сервіси по покупці передплатників, лайків та коментарів
 6. Поради щодо купівлі передплатників на YouTube
 7. Професійна розкрутка каналу
 8. Реклама YouTube каналу

Якщо є бажання стати популярним і заробити на цьому грошей, то канал на YouTube потрібно починати розкручувати вже зараз. YouTube - це найпопулярніший відеохостинг, який став постійним джерелом доходу для багатьох відомих блогерів, стримерів та інших цікавих і підприємливих людей. Але як відомо, популярність сама не приходить, її потрібно заробити.

Підготовка каналу до розкручування

Підготовка каналу до розкручування

Щоб швидко розкрутити канал на YouTube з нуля потрібно використовувати платний і безкоштовні методи розкрутки в комплексі. Але перед тим як займатися оптимізацією і рекламою каналу, потрібно його правильно створити і оформити.

Для створення перспективного каналу потрібно:

 • Визначитися з тематикою і нішею, яку буде займати канал на Ютубі. Вибір тематики - дуже відповідальний крок. Справа в тому, що в популярних і прибуткових нішах просунути канал набагато складніше. Але якщо це все-таки вдасться зробити, то і заробіток там відповідний. Найкраще займатися тим, у чому дійсно розбираєшся. І неважливо чи то розважальний, дитячий, ігровий або науковий контент. Захопленість і відданість справі завжди приваблює глядачів.
 • Переглянути відео популярних блогерів і придумати свою індивідуальну «фішку». Своя «фішка» є у кожного популярного блогера на YouTube. Це робить особистість такою, що запам'ятовується, що не дозволяє її сплутати з будь-ким ще.
 • Створити образ, що запам'ятовується. Створення образу має бути орієнтоване на цільову аудиторію. Чим ближче ведучий до глядача, тим привабливіше він буде здаватися.
 • Зняти кілька роликів на якісну апаратуру. Хороша якість відео в 2017 році - невід'ємна частина популярного каналу. Тому світло, апаратура, звук повинні бути хоч і не ідеальної якості, але і не гірше стандартного.
 • Перед публікацією дізнатися думку друзів і знайомих і довести образ до досконалості. Допомога друзів і знайомих на перших порах допоможе виявити всі недоліки і пропрацювати всі слабкі моменти. Тому потрібно постаратися підключити якомога більше людей, адже замість можна отримати дійсно цінні поради.

види розкрутки

Коли у користувача вже є свій аккаунт, на якому зібралася невелика колекція відео, незрозуміло, що робити далі. Даремно зливати ролики, які ніхто не дивиться - дуже сумнівне заняття. Тому потрібно відкласти камеру в сторону і щільно зайнятися просуванням.

Розкрутка каналу буває двох видів:

 • платна;
 • безкоштовна.

Питання грошей завжди актуальний, але для досягнення мети потрібно керуватися іншими характеристиками доступних способів просування, а саме - їх ефективністю. Інакше замість того, щоб швидко набрати передплатників, час піде на безглузді і непотрібні заняття.

Розкрутка каналу - чи потрібно платити?

Деякі щиро вважають, що для популярності на YouTube досить зняти ефектний ролик, викласти його в мережу і новий тренд готовий. На жаль, не все так просто. Навіть самий харизматичний і амбітний блогер може так і залишитися непоміченим.

Переваги платної розкрутки каналу:

 • швидкий набір «живих» передплатників;
 • мінімальні витрати часу і сил;
 • гарантія результату.

Велика частина сайтів і додатків, які пропонують безкоштовно накрутити передплатників , Брешуть. Адже їх основним контингентом є боти. Вони ж, у свою чергу, не представляють ніякої цінності для власника каналу на YouTube.

Грамотне просування може обійтися набагато дешевше, якщо попередньо пройти невеликий курс з базових основ інтернет-маркетингу. Але на це потрібен час. Навчання включає в себе роботу з Яндекс.Директ і Google АдВордса, основи SEO-оптимізації, вірусного маркетингу і багато іншого. Якщо планується зробити роботу в інтернеті основною сферою діяльності, то такі навички і знання не зашкодять.

Платні способи розкрутки

Якщо на старті є хоча б невеликий бюджет, який можна пустити на просування, то шанси професійно розкрутити канал на Ютуб істотно вище, ніж без нього. Але вкладати гроші потрібно з розумом, тому спочатку потрібно ознайомитися з існуючими способами платній розкрутки каналу.

До платних способам ставляться:

 • покупка передплатників на спеціалізованих біржах;
 • послуги фрілансерів і професійних агентств з просування;
 • покупка реклами.

Кожен з цих способів має свої переваги і недоліки. Але в цілому їх ефективність вже давно підтверджена на практиці. Багато хто, не розібравшись в суті кожного з цих методів, спішно віддають гроші кому попало, а натомість нічого не отримують. Тому варто розглянути їх більш детально.

Сервіси по покупці передплатників, лайків та коментарів

Купівля передплатників користується попитом серед «новачків» на відеохостингу. Деякі щиро сподіваються, що після придбання пари тисяч передплатників канал відразу потрапить в ТОП і розцінки на рекламу зростуть до захмарних сум. Відразу варто сказати, що це не так.

Незалежно від того, скільки користувачів було залучено через біржу, вони не зможуть зробити канал популярним. Справа в тому, що мета таких передплатників - отримати гроші. Вони не зацікавлені в опублікованому контенті, отже, і цінності від таких глядачів мало.

Але для розвивається каналу велика кількість передплатників роблять його більш привабливим для «живих» користувачів. Помічено, що люди, перед тим як почати перегляд відео, дивляться, скільки користувачів воно зацікавило і скільком воно сподобалося. І тільки потім вирішують, чи варто витрачати свій час на перегляд. Тому чим більше буде куплена аудиторія каналу, тим більше «живих» користувачів вона приверне.

На спеціалізованих сервісах можна купити:

Щоб розкрутити канал на Ютубі одних передплатників буде недостатньо. Кількість переглядів і лайків - основні параметри для підняття каналу в ТОП. Та й для адміністрації відеохостингу буде очевидним є той факт, що велика кількість передплатників без активності на каналі - результат накрутки. А це, в свою чергу, може привести до їх масового списанню та блокування облікового запису. Тому для створення видимості реальної розкрутки потрібно не тільки накручувати передплатників, а й створювати уявну активність користувачів.

Також, можете подивитися підбірку розбитих на категорії сервісів по просуванню в Ютубі в блозі сервісу по роботі з блогерами EPICSTARS .

Поради щодо купівлі передплатників на YouTube

Всі операції з купівлі глядачів виробляються віддалено. Власник каналу просто вибирає потрібний пакет передплатників (500, 1000, 5000 і більше осіб) і оплачує його з банківської карти або електронного гаманця. Ніяких гарантій, крім відгуків попередніх покупців, немає і бути не може. Тому важливо дотримуватися пильність, щоб не нарватися на шахраїв.

Для цього потрібно дотримуватися деяких правил:

 • Офіційний сайт може містити фейковий відгуки, тому перед покупкою потрібно вивчити репутацію сайту на сторонніх ресурсах.
 • Перед покупкою потрібно проаналізувати ціни продавців.
 • Перші витрати повинні бути мінімальними, щоб переконатися в якості послуг, що надаються. Краще купувати пакети по 100 або 500 передплатників.
 • До бірж і сервісів, які обіцяють накрутити передплатників за пару годин варто ставитися з недовірою. Адже різке збільшення передплатників може стати приводом для блокування каналу на YouTube.
 • Після покупки потрібно уважно стежити за активністю на каналі.

Активність користувачів показує, яка кількість підписок, відписок, лайків та коментарів було залишено за певний проміжок часу. Якщо після покупки передплатників кількість підписок різко збільшилася, а через тиждень на таку ж кількість поступово зменшилася, причому за цей час не було поставлено жодного лайка або коментаря, то не варто більше повертатися до послуг біржі, яка їх накрутила.

Професійна розкрутка каналу

Професійна розкрутка каналу

Послуги професіоналів в сфері інтернет-просування можуть і зовсім позбавити власника каналу на YouTube від будь-яких турбот. Замовити повну розкрутку каналу можна або в спеціальному агентстві, або у фрілансера. Однак вартість таких послуг, м'яко кажучи, чималенька.

Секрет фахівців в сфері інтернет-маркетингу - перевірена і випробувана стратегія розкрутки, з використанням прийомів SMM-просування , Грамотної SEO-оптимізації і правильного налаштування рекламних кампаній. Щоб оволодіти всіма цими навичками пересічному користувачеві буде потрібно не один місяць. Тому і ціна на послуги фахівців відповідна.

При виборі відповідного фахівця, якому можна було довірити свій канал, слід простежити, щоб він використовував у своїй роботі тільки «білі» методи просування. Інакше опубліковані відео можуть потрапити в бан, перегляди списати, а канал і зовсім заблокувати.

Реклама YouTube каналу

Домогтися вибухової популярності без реклами практично нереально. Як би не хотілося, але доведеться поширювати інформацію про канал, інакше як користувачі дізнаються, що він взагалі існує. Рекламувати його можна кількома способами:

 • На форумах і в соціальних мережах. Звичайно, розмістити відео на форумах і в соціальних мережах можна безкоштовно. Тільки власники спільнот і форумів видалять таку «рекламу» вже через кілька хвилин, тому користі від цього буде мало. Офіційно пропіарити канал можна або через біржі реклами в соціальних медіа, або безпосередньо через адміністраторів цікавлять майданчиків.
 • За допомогою Google AdWords. Google AdWords - це потужний рекламний інструмент, за допомогою якого можна опублікувати відео-рекламу на YouTube. Оголошення, розміщені таким способом, публікуються або на сторінках відеохостингу, або транслюються під час відтворення ролика. Все, що потрібно зробити рекламодавцю: зняти рекламний ролик, визначити бюджет рекламної кампанії і встановити параметри цільової аудиторії.
 • На відеоблозі інших авторів. Багато хто з популярних блогерів самі пропонують свої послуги з піару розвиваються каналів на YouTube. При виборі відповідного людини потрібно переглянути, скільки у нього передплатників, чи є серед них фейковий акаунти і скільки їх. Якщо велика частина аудиторії нібито популярного блогера накрутила дешева програма, вкладення коштів в таку рекламу буде безглуздим. Ціни блогери встановлюють самостійно і, як правило, вони залежать від формату реклами. Це може бути додавання відео рекламодавця в сподобалися, проведення спільного конкурсу, промо-ролик в кінці відео або спільний випуск, який публікується одночасно на двох каналах.

Платна розкрутка каналу на YouTube необов'язково витягне з його власника останні гроші. Якщо проаналізувати всі доступні платні способи і скомбінувати їх з безкоштовними можна недорого і в той же самий час швидко знайти заповітну популярність. Тому не варто зупинятися на півдорозі і кидати намічену ціль. Чим раніше почати роботу, тим швидше ця сама мета буде досягнута.

Розкрутка каналу - чи потрібно платити?