Як розкрутити паблік в ВК: 6 способів і 6 рад

 1. Як говорити правильно: група або паблік?
 2. Які паблік в ВК розкрутити найпростіше?
 3. Правильний контент - основа розкрутки паблік в ВК
 4. 3 способи розкрутити паблік ВК за допомогою реклами
 5. №1. Реклама в спільнотах
 6. №2. Взаімопіар з іншими паблік
 7. №3. «Ти мені, я тобі» - взаємне вступ в паблік
 8. 3 небезпечних способу, як розкрутити паблік ВК безкоштовно
 9. 6 порад, як правильно вести паблік в ВК для його розкрутки

Як розкрутити паблік в ВК: 7 ідей хорошого контенту + 3 рекламних методу просування + 3 небезпечних, але безкоштовних способу + 6 корисних рекомендацій.

Сама розкручена соціальна мережа сьогодні - це Вконтакте. Кількість учасників вже перейшло за кордон 40 мільйонів чоловік. Така популярність пояснюється тим, що користуватися цією соц.сетях дуже легко.

Тут можна дивитися фільми, слухати музику, грати, ділитися фотографіями. А головне, ВК не можна уявити без цікавих паблік, різноманітної тематичної спрямованості.

До речі, ви знаєте, що адміністратори цих спільнот заробляють на цьому чималі гроші ? Якщо ви також бажаєте спробувати себе в їх ролі, то питання, як розкрутити паблік в ВК, повинен стояти на першому місці.

Як говорити правильно: група або паблік?

Багато користувачів в ВК плутають такі поняття, як «паблік» і «група». Деякі ж і зовсім думають, що це одне і те ж.

Насправді, це 2 різних види ком'юніті, які відрізняються між собою.

Група - це спільнота, яка створюється найчастіше від імені будь-якої організації або для ведення бізнесу в ВК (наприклад, продажу одягу, аксесуарів і т.д.). Через групу простіше налагодити зворотний зв'язок зі своїми потенційними покупцями, а також показати весь асортимент товару.

Плюси Мінуси У групі можна зробити меню.
Її можна зробити закритою.
Учасники мають право створювати записи на стіні.
Можна створювати зустрічі від імені групи (наприклад, для анонса поновлення або розпродажі). Щоб не допустити спам в групі, її доводиться робити закритою, а це відштовхує частину потенційних передплатників.

Паблік - публічна сторінка в ВК. Вона не така функціональна, як групи, має менше розділів + інформація часто «закрита» (публікує тільки адміністратор, а передплатники можуть лише ставити лайки і робити репости).

Паблік частіше створюють з такою тематикою:

 1. Інформаційна.
 2. Розважальна.
 3. Пізнавальна.

Але також паблік відмінно виступають в ролі інтернет-магазинів з не найширшим асортиментом.

Плюси Мінуси Публічні сторінки висвічуються в стрічці новин під назвою «Цікаві сторінки» (а це додаткова реклама). Немає можливості зробити меню. Доступ до паблік завжди відкритий - можна закрити коментарі, але не все ком'юніті. Учасники паблік не такі активні, як люди в групах. Паблік більш сучасні і прості для обивателя, ніж групи. Не можна створювати обговорення в окремому розділі (як дозволяють зробити це групи).

Дізнатися більше про відмінності між цими поняттями можна тут: https://vk.com/page-64975608_48466494

Які паблік в ВК розкрутити найпростіше?

Розкрутка спільноти безпосередньо пов'язана з тематикою і цільовою аудиторією.

Наприклад, якщо публічна сторінка націлена на передплатників тільки в особі школярів, то розкрутити її буде просто (підлітки швидше «клюють» на вірусну рекламу, цікавий контент).

Але ось заробити на групі з ЦА, що складається з молоді, буде складно. Аудиторія молодше 18 років не має грошей на більш-менш серйозні покупки, тому немає сенсу і створювати рекламу для них.

Якщо ви вирішили створити паблік для заробітку, то варто орієнтуватися тільки на повнолітніх. Однак для тематичних співтовариств такого обмеження немає.

Щоб розкрутити паблік в ВК було простіше, вибирайте тематику, цікаву широкому колу людей:

Покладаючись на багато опитування, найактивніша аудиторія в ВК - це жінки, тому будемо в першу чергу орієнтуватися на «слабка стать».

Якщо ви хочете швидко розкрутити сторінку в ВК, то створюйте її для жінок. Наприклад, можна організувати паблік, присвячений моді, одязі, порад для мам і т.д.

Тут же є і великий мінус - конкуренція. Подібного роду спільнот багато, велика кількість з них «стартувало» ще років 5-7 тому і зараз має мільйонну аудиторію. Стати краще існуючої публічної сторінки або досягти хоча б її рівня буде складно.

Чоловіки старше 18-ти років не такі активні при обговореннях і репоста, ніж жінки. Щоб розкрутити чоловічу публічну сторінку швидко, необхідно придумати дійсно унікальний контент, який зможе зацікавити багатьох.

Правильний контент - основа розкрутки паблік в ВК


Тепер поговоримо про контент. Без цікавого наповнення ніяка реклама не допоможе розкрутити ваш твір.

Вашими записами повинні ділитися передплатники. Добре, коли на сторінці відбуваються активні обговорення. Якщо ваша аудиторія пасивна, проаналізуйте контент. Можливо, він нецікавий або ж підібраний не для цієї цільової аудиторії.

У цій таблиці наведено статистичні висновки про те, що сподобається вашому читачеві, а що він відразу пролістнет далі:

Що приваблює? Що відштовхує? Красиві фото і картинки, без чужих логотипів, високої якості. Особливо привабливі зображення з тваринами і дітьми. Цитати, які дублюються у всіх популярних паблік, і не несуть ніякої інформативності. Особливо погано, якщо допущена помилка в авторстві. Меми, гумористичні картинки, шаржі. Записи, рекламного характеру (особливо ті, що йдуть врозріз з тематикою паблік). Цікаві факти про навколишнє середовище, людей, історичні події і т.д. (Важливо: факти повинні бути перевірені вами!). Пости з реферальним і зовнішніми посиланнями, які переправляють на інші рекламні сайти. Пости з мінімальною кількістю інформації (500-700 символів), але з яскравим заголовком. Пости, які абсолютно не відповідають тематиці паблік. Картинки, листівки, привітання до різних національних свят. Фото і картинки поганої якості, а також з чужими логотипами або водяними знаками. Головоломки, ребуси, загадки (важливо: вони не повинні обриватися на фразі «продовження дивись тут» з посиланням на інший паблік - це вже дратує реклама). Несмішні жарти (то, що «заходить» в Одноклассниках, в ВК часто викликає лише саркастичну посмішку). Малопоширені цитати великих людей (істориків, поетів, акторів, бізнесменів), авторство яких ви перевірили. Занадто довгі історії.

3 способи розкрутити паблік ВК за допомогою реклами


Розкрутити паблік можна як вкладаючи кошти, так і без реальних інвестицій.

Другий варіант передбачає способи, які вважаються менш безпечними для ком'юніті (перш за все мова йде про масові розсилки), про які ми розповімо нижче. Також економ-розкрутка - завжди більш повільний процес.

Реклама паблік - це ефективний метод, але вимагає вкладень. Якщо ви дійсно хочете створити бізнес на своїй спільноті, то краще за все вкластися на перших етапах матеріально. Так ви отримаєте швидкий ефект і почнете «знімати вершки» раніше.

Важливо: після створення публічної сторінки потрібно наповнити її контентом, а тільки потім приступати до реклами.

Ваш паблік має аватарку, опис і хоча б 15-20 постів на стіні? Чи можемо робити перші кроки, щоб розкрутити його за гроші при допомогою реклами.

№1. Реклама в спільнотах

Перше, до чого вдаються все початківці адміністратори - це розкрутка паблік за допомогою реклами в інших спільнотах.

Раніше практикувалася така схема: власник спільноти підбирав якусь цікаву історію з обірваним закінченням і посиланням в кінці на свій паблік. Ця запис розміщувалася в іншому паблік (за гроші, звичайно).

Після того як користувач ВК натискав на кнопку-посилання «Показати повністю», він потрапляв на рекламований паблік. Якщо сторінка цікава, то людина залишалася вашим передплатником.

Зараз цей спосіб розкрутити ком'юніті викликає тільки роздратування, тому не варто його використовувати.

Краще створити простий, добре структурований і яскравий пост з заманює картинкою:


Краще створити простий, добре структурований і яскравий пост з заманює картинкою:

для розміщення реклами в інших паблік ви можете звернеться за допомогою до таких сайтів:

 1. https://socialtools.ru
 2. https://vktarget.ru
 3. https://plibber.ru
 4. https://sociate.ru

Ці ресурси не тільки пропонують розкрутити паблік / сторінки в соціальних мережах, але і дають можливість людям заробити на написанні коментарів, лайок, репоста і т. Д. Тобто, якщо у вас немає коштів для оплати реклами, ви можете на неї заробити «Не відходячи від каси ».

Рекламну групу, з якою ви збираєтеся співпрацювати, адмін може вибрати самостійно із запропонованого списку Socialtools або Vktarget.

Щодо ціни: різні групи висувають свої прайси, відштовхуючись від охоплення аудиторії і активності передплатників, тематики.

Маленька хитрість: якщо вибрати групу для розміщення через біржу реклами, а потім написати безпосередньо її адміну в ВК, можна розкрутити свій паблік дешевше. Але при цьому гарантії нижче.

За допомогою цих сервісів також можна «нагнати» публіку. Але як показує практика, така аудиторія виявляється не вашої цільової, а часто і зовсім натовпом спамерських пошукових роботів.

Всі накручені передплатники не мають живого інтересу до вашого паблік: вони не будуть ставити лайки, залишати відгуки, робити репости. Це не тільки ні до чого, але навіть може нашкодити (спричинити блокування суспільства).

Ціни на таку послугу при цьому не найнижчі:


Якщо вам потрібна «жива група», то краще не використовувати «накрутку».

Щоб ефективно розкрутити паблік в ВК за допомогою реклами в інших спільнотах, потрібно:

 1. Придумати інтригуючий пост, який зможе привернути увагу користувачів в ВК.
 2. Рекламний пост необхідно розміщувати в прайм-тайм (час, коли активність на сайті найбільша). Для Вконтакте це близько 6-7 годин вечора.

  Для Вконтакте це близько 6-7 годин вечора

 3. При виборі паблік, в якому ви будете розміщувати свою рекламу, звертайте увагу не на кількість передплатників (їх легко накрутити), а на активність (кількість лайків і репоста).
 4. Рекламний пост повинні підходити по тематиці до групи, в якій ви розміщуєте, а також до вашого паблік. Нерозумно просувати паблік, присвячений продажу нижньої білизни, в співтоваристві для дачників. Невідповідність викличе негативну реакцію, та й годі.

заробіток Вконтакте

№2. Взаімопіар з іншими паблік


Ще один дієвий спосіб - це взаємний піар. Як розкрутити ком'юніті в ВК таким шляхом?

Ви шукаєте співтовариство, яке схоже на ваше за тематикою і чисельності аудиторії. Далі, пропонуєте своєму колезі співпрацю з реклами: ви просто розміщуєте рекламні пости один у одного, тим самим роблячи піар для себе і товариша.

Пам'ятайте: за добу дозволено розміщувати не більше 3 рекламних постів, інакше адміни ВК заблокують співтовариство.

До вибору паблік для співпраці необхідно підійти серйозно. Звертайте увагу на кількість активних користувачів, які не просто є учасниками спільноти, а й роблять репости записів, а також ставлять лайки. Не соромтеся просити у другого адміністратора надіслати дані по статистиці.

Увага: повне дотримання тематики не рекомендується. Краще, якщо це будуть суміжні сфери (наприклад, Клуб матусь і паблік з дитячими товарами, а не два кулінарних ком'юніті).

Коли ви визначитеся, з ким саме вам хотілося б обмінюватися рекламою, напишіть адміністратору приватне повідомлення. В обіг вкажіть суть вашої пропозиції, назва сторінки, дайте посилання на неї і напишіть кількість передплатників.

Якщо ваше співтовариство закрите, то відкрийте доступ для цієї людини.

Для взаємного піару можна використовувати 5-10 спільнот - це дозволить розкрутити сторінку швидше. Але не перевантажуйте стрічку рекламою! Передплатники дуже не люблять це і почнуть масово відписуватися.

Якщо ви самі знаходите собі паблік для взаємного піару, то гроші вкладати не доведеться. Також для безкоштовних послуг взаімопіара «партнера» можна знайти у відповідних групах ВК.

У разі, коли ви звертаєтеся за допомогою на сайти-посередники (наприклад, http://vp-vk.ru), доведеться заплатити відсоток за послугу.

№3. «Ти мені, я тобі» - взаємне вступ в паблік


Якщо ви вирішили, що хочете розкрутити паблік без копійки вкладень, не варто думати, що стали винятком із правил. Платити за рекламу багато власників спільнот не в змозі, а набрати велику кількість передплатників дуже хочеться. Щоб вирішити це питання, були створені співтовариства для взаємного вступу.

Щоб розкрутити свій ресурс безкоштовно таким чином вам досить зробити запис на стіні подібного спільноти про те, що ви готові вступати в інші групи по взаємному обміну. Тобто, людина вступає в вашу групу, а ви в його.

Знайти спільноти з обміну просто: вбийте в пошуку по групах ВК «взаємне вступ» і вам висвітиться з десяток ком'юніті.

Щоб збільшити охоплення, використовуйте відразу 10-15 таких джерел. Розкрутка буде йти нешвидко, але зате нові учасники - це точно справжні люди, яким може сподобатися ідея вашого паблік.

3 небезпечних способу, як розкрутити паблік ВК безкоштовно


На перших етапах створення паблік не у кожного адміна є кошти для платної реклами. Адже часто спільноти в ВК створюють молоді люди, студенти, школярі.

Тому адміністратори готові йти на небезпечні способи розкрутки в ВК, для яких гроші не потрібні. Про них ми і поговоримо.

Більшість безкоштовних способів накрутки лайків , Репоста, передплатників небезпечні, адже адміністрація сайту за їх використання в ВК може просто назавжди забанити і паблік, і сторінку адміністратора. Якщо ви вже вдалися до використання подібного роду розкрутки, то користуйтеся ним якомога рідше.

Безкоштовні, але ефективні способи розкрутки паблік ВК:

 1. Конкурс.

  «Конкурсів за репост» - популярний засіб, щоб розкрутити спільноту Вконтакте. Користувач робить репост, що робить його учасником конкурсу. У визначену дату серед всіх таких людей розігрують якийсь приз.

  Початківці адміни нерідко хитрують в цій справі. Вони проводять конкурс з цінними призами, але насправді подарунки не отримує ніхто.

  Даний спосіб дійсно працює, адже багато наївно вірять, що за репост можна дійсно щось виграти.

  Мінуси способу: люди вступають в ваш паблік тільки заради подарунка, а після виходять з нього. Також, якщо ви вирішите обдурити всіх, отримаєте тільки негатив і, швидше за все, бан.

 2. Розсилка спаму.


  За спам зазвичай паблік банять, але якщо його використовувати вкрай обережно, то можна збільшити число передплатників на перших порах.

  Виглядає спам-розсилка приблизно так:

  Розсилають спам самі адміни (бажано завести для цього додаткову сторінку, тому що бан їй майже гарантований).

  Людей для розсилок найкраще шукати в схожих по тематиці групах в ВК. Якщо вони є вашою цільовою аудиторією, є реальний шанс отримати активних передплатників.

 3. Спам в коментарях.

  Розсилка повідомлень - процес затяжний. Більш прискорена версія - писати свій пост-запрошення не в особистих повідомленнях, а в коментарях інших спільнот з великою кількістю передплатників.

  На перших порах не бійтеся робити провокаційні записи, адже саме вони можуть збільшити активність учасників, а також залучити нових людей. Залишати записи стоїть не на найвидніших місцях - там їх відразу видалять. Краще зайдіть в забуті обговорення, фотоальбоми і під відеозапису.

  Такий метод займе менше часу, ніж розсилка повідомлень, а ефективність збільшиться. Але за такі дії ви обов'язково потрапите в чорний список + адміністратори інших паблік точно напишуть гнівну петицію в службу підтримки ВК. Так що будьте обережні.

6 порад, як правильно вести паблік в ВК для його розкрутки


Підвести підсумок по інструкції, як розкрутити паблік в ВК, ми вирішили підбіркою простих порад по веденню спільноти:

 1. Робіть контент паблік унікальним.

  До постам додавайте фото, відео, посилання на цікаві джерела інформації. Не копіюйте інформацію з інших груп. Звичайно, це займає час. Але результат рідко досягається без зусиль!

 2. Головне правило, щоб розкрутити паблік в ВК: 20% наповнення - це реклама, 80% - це цікавий контент для ваших передплатників. Перевага в одну зі сторін створить або надлишок реклами, або занадто повільне просування і низький заробіток.
 3. Завжди повинна бути зворотний зв'язок між аудиторією та адміністратором.

  Обов'язково відповідайте на всі коменти, питання. Щоб не пропустити їх, використовуйте спеціальні додатки ( «Коментарі» - https://vk.com/app4469510_177659165).

 4. Кожну «круглу цифру» в міру зростання числа ваших передплатників потрібно відзначати.

  Як мінімум зробіть про це окремий пост зі словами подяки і красивою картинкою. Ще краще - проводити в честь «ювілею» конкурси або акції. Зрозуміло, чесні!

 5. Комбінуйте різні методи розкрутки, це дасть максимальний результат.
 6. Створіть контент-план, щоб пости виходили регулярно, а реклами не виходило більше, ніж корисною і цікаво інформації.

 7. Створіть контент-план, щоб пости виходили регулярно, а реклами не виходило більше, ніж корисною і цікаво інформації

  * Приклад контент-плану для паблік туристичного агентства

Як розкрутити паблік в ВКонтакте з нуля?

Отримайте вичерпну інформацію з цього відео:

Найшвидший і ефективний спосіб, як розкрутити паблік вк - вкласти в це реальні гроші. Якщо на такий крок ви піти не готові, використовуйте більш повільні, але все ж дієві варіанти безкоштовної розкрутки, описані вище.

Як говорити правильно: група або паблік?
Які паблік в ВК розкрутити найпростіше?
Як говорити правильно: група або паблік?
Що відштовхує?
Ваш паблік має аватарку, опис і хоча б 15-20 постів на стіні?
Як розкрутити ком'юніті в ВК таким шляхом?