Як розкрутити сайт для заробітку в Інтернеті

 1. Як прискорити розкрутку сайту шляхом поліпшення його індексації пошуковими системами?

подробиці

Ваш час обмежений, тому не витрачайте його на життя чийсь чужим життям Ваш час обмежений, тому не витрачайте його на життя чийсь чужим життям. Не потрапляйте в пастку догми, яка говорить жити думками інших людей. Не дозволяйте шуму чужих думок перебити ваш внутрішній голос. І найважливіше, майте хоробрість слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони якимось чином вже знають те, ким ви хочете стати насправді. Все інше вторинне
Стів Джобс, директор Apple

Якщо Ви шановний пенсіонер читаєте цю сторінку, значить етап створення сайту Вами успішно пройдено і ви вийшли на пряму дорогу до заробітку в Інтернеті - розкручування сайту. Вітаю!

Важливо. Можна створити сайт, розмістити його на хостингу, але про нього ніхто і ніколи не дізнається і ви не зможете нічого на ньому заробити, якщо не зайнятися просуванням сайту в Інтернеті або, як кажуть, розкручуванням сайту. Тому тема розкрутки сайту дуже важлива для можливості заробітку в Інтернеті.

Під розкручуванням сайту в Інтернеті розуміється цілий комплекс різноманітних заходів по збільшенню його відвідуваності.

Роботу по розкрутці сайту можна доручити фахівцям, яких в даний час в Інтернеті досить, але за це треба платити досить великі гроші. І, якщо Ви націлилися на великий бізнес і у Вас достатньо коштів для цього, то можна піти цим шляхом.

Для пенсіонера бажає заробити в Інтернеті такий шлях розкрутки сайту не підходить.

Можна, звичайно, спробувати провести розкрутку сайту самостійно, витрачаючи якомога менше коштів. Але, як показує практика, взагалі нічого не вкладаючи, у нас теж не вийде. Нічого не вклавши, нічого не отримаєш.

Щоб Ви розуміли, а про що взагалі йде мова, ми тут розглянемо основні напрямки в розкручуванні сайту в Інтернеті, а більш детально і повно Ви зможете подивитися в матеріалах професіоналів цієї справи.

Отже, що необхідно зробити для розкрутки вашого сайту в Інтернеті:

 • якісно зареєструвати сайт в пошукових системах і в каталогах;
 • створити власну розсилку листів;
 • заходити і спілкуватися в форумах, залишати там свої посилання;
 • розмістити свої посилання на інших сайтах і чужі посилання на своєму, тобто обмін посиланнями;
 • всіляко рекламувати свій продукт і сайт, а також маса інших заходів.

1. Найперше, що ви повинні зробити після створення сайту для його розкрутки це зареєструвати його в пошукових системах (Яндекс, Google, Рамблер, Aport, Mail.Ru, MSN, Liveinternet і ін.) І в каталогах.

Каталогів в даний час велика кількість, тому для початку розкрутки сайту треба вибрати кілька каталогів і зареєструвати сайт в них. Є каталоги, які безкоштовно розміщують Ваш сайт, але в основному всі каталоги платні.


З пошуковими системами справа йде складніше. Після реєстрації доведеться попрацювати над «оптимізацією» сайту і його сторінок під певні пошукові запити. Простіше кажучи, Вам доведеться переглянути Ваші «ключові слова» і відредагувати текст під відповідні ключові запити.

2. Наступний етап розкрутки сайту - створення поштової розсилки.

Важливо. Поштова розсилка повинна бути виключно легальної.

Ні в якому разі не повинно бути спаму. Застосовуючи його Ви тільки досягнете того, що жоден, поважаючий себе каталог, пошукова система або партнер не будуть з Вами працювати.

Для створення поштової розсилки вам необхідно буде або придбати готовий скрипт поштової розсилки, або використовувати спеціальні служби по поштовій розсилці, яких теж чимало в інтернеті.

Деякі з них використовують форму безкоштовної розсилки. Правда, в безкоштовному тарифі обмежений перелік пропонованих послуг. Але на початковому етапі розкрутки сайту і заробітку в Інтернеті цього переліку послуг буде цілком достатньо.

Я користуюся послугами, так званої, "розумної" поштової розсилки smartresponder. Рекомендую і Вам.

Після реєстрації в smartresponder Вам необхідно буде створити 5 листів, якщо будете використовувати безкоштовний варіант, з рекламним текстом і посиланнями на Ваш сайт або Ваші товари, послуги і розмістити їх в розсилці. На своєму сайті встановлюєте форму підписки (як це зробити детально пояснюється в по

пояснювальною матеріалах поштової служби) і чекаєте клієнтів. Чим більше буде передплатників, тим краще для Вашого заробітку в Інтернеті.

3. Наступний етап в розкручуванні сайту - це установка на сайті форуму.

Форуми бажано використовувати ті, які ближче за тематикою до Вашого сайту. Перш, ніж щось розміщувати на форумі, вивчіть, що шукають люди на вашому сайті. Для цього необхідно встановити на сайті лічильники відвідувань. Про це ми поговоримо в окремо статті.


На початковому етапі розкрутки сайту у мене стояв Форум. І в цілому він допоміг залучити на сайт пристойну кількість відвідувачів. В даний час я його відключив на деякий час, так як форум вимагає досить значних зусиль по його підтримці.

4. Ще один вид розкрутки - це посилання як на ваш сайт, так і з вашого сайту.

Зараз існує багато сайтів, які займаються виключно взаємообміном посиланнями і продажем місць під Ваші посилання. Цей вид розкрутки сайту перетворився в інтернеті в даний час в цілу мережу. Сайти, які займаються розкручуванням і пошуковою оптимізацією сайтів, часто використовують цей вид послуги.

Я таким способом розкрутки сайту не користуюся.

5. Один з найнадійніших, але довгострокових видів розкрутки сайту для заробітку в Інтернет - це посилання і реклама в електронних книгах.

Багато професіоналів інтернет-маркетингу (розкрутки сайтів) часто використовують цей метод. Електронні книги переглядають безліч людей. Зараз навіть з'явився вид заробітку в Інтернеті - продаж рекламних місць в електронних книгах, які поширюються в Інтернеті різними методами: бонусами в розсилках, безкоштовної розкладкою на сайтах, продажем користуються попитом електронних книг.

Цей вид розкрутки сайту «лавинний», тому що електронна книга распространяетсяв Інтернеті в геометричній прогресії.

Більш детально і повно окремі види розкрутки сайту будуть розглянуті на відповідних сторінках розділу.

Як прискорити розкрутку сайту шляхом поліпшення його індексації пошуковими системами?

Як ми вже говорили вище, для того, щоб почати швидше заробляти в Інтернеті Ваш сайт якомога швидше повинен стати «видимим» пошуковими системами, а для цього він повинен бути «проіндексований» цими пошуковими системами. Індексація сайту відбувається за допомогою спеціальних програм - так званих пошукових роботів.

Якщо ви хочете, щоб Ваш сайт якомога швидше з'явився в «пошуковій видачі» пошукових систем (Яндекс, Google) і ви змогли почати заробляти в Інтернеті, вам необхідно:

 • Зареєструвати адресу Вашого сайту (URL) в пошукових системах. Для цього потрібно просто заповнити спеціальні форми на сторінках найбільших пошукових систем, таких як Яндекс, Гугл, Mail.ru. Як правило, сайт в пошуковій видачі Google з'являється вже в першу добу після додавання. Індексацію же Яндексом слід чекати до декількох тижнів.
 • Для того, щоб в індексації з'явилося якомога більше сторінок, необхідно оптимізувати Ваш сайт таким чином, щоб до будь-якої сторінки можна було дістатися за 2-3 кліка.
 • Пам'ятайте, що пошукові системи не люблять занадто великих і важких сторінок. Робіть сторінки не більше 50-70 кБ. Та й відвідувачам такі сторінки сподобаються більше, так як завантажуватися вони будуть швидше.
 • До прискорення індексації призводить також реєстрація сайту в соціальних закладках, форумах та інших часто оновлюваних сервісах. Пошукові роботи дуже люблять такі сервіси та досить швидко індексують сайти, на які вони посилаються.
 • Для сайтів зі складною структурою необхідно створювати спеціальні карти сайту і розміщувати ці карти в пошукових системах. Пошукові системи відстежують карту сайту в форматі XML.
 • Для пошукових систем дуже важлива інформаційна складова Вашого сайту, але дуже часто (особливо у початківців веб-майстрів) ця частина веб-сторінки втрачається в занадто складну структуру HTML-тегів. Найпростішим способом скоротити обсяг html-коду є створення файлу з описом стилів. Ця проблема найкращим чином вирішується при використанні для створення сайту CMS Joomla .
 • Чим більше буде посилань на Ваш сайт, тим частіше буде заглядати пошуковий робот, тим частіше буде оновлюватися інформація про вміст вашого сайту в пошуковій базі, тим краще буде розкручуватися Ваш сайт. Існує досить багато способів отримати безкоштовні посилання на Ваш сайт. Один з найпростіших і дієвих способів - це створення rss-стрічок новин сайту і її публікація в каталогах rss-стрічок. Крім цього можна використовувати соціальні закладки, каталоги сайтів, каталоги статей і т.д.
 • Хоча зміст сайту не впливає на відвідування його роботом, все ж варто нагадати, що воно повинно бути унікальним. Саме сторінки з унікальною інформацією охочіше включаються в пошуковий індекс і спосбоствуют кращої розкрутці Вашого сайту.
 • Чим частіше оновлюється сайт, тим краще його відвідують пошукові роботи. Тому, якщо вам не байдужа доля вашого сайту, оновлюйте його з певною періодичністю. Це завдання спрощується тим, що практично всі сучасні системи управління сайтом підтримують відкладену публікацію.
 • За спостереженням великої кількості веб-майстрів, сайти в доменній зоні ru індексуються Яндексом в кілька разів швидше ніж сайти com, net, name, info і інших іноземних зон. Але це зовсім не означає, що сайт не проиндексируется зовсім, він просто пізніше потрапить в видачу Яндекса, але число проіндексованих сторінок не буде залежати від зони.

Використовуючи розглянуті прийоми, Ви без зусиль зможете домогтися індексації Вашого сайту пошуковими системами, розкрутити сайт в найкоротші терміни і зможете почати заробляти в Інтернеті.

Важливо. На практиці більш 60% відвідувачів на сайт приходить з Яндекса і від того, наскільки добре Яндекс проиндексирует сторінки вашого сайту буде залежати і ваш заробіток в Інтернеті.

У той же час навіть досвідчені веб-майстри не знають точних алгоритмів роботи пошукових систем (це великий секрет) і при недостатній досвідченості в самостійної розкрутці сайту існує досить висока ймовірність що ваш сайт виявиться "забанили" пошуковою системою.

Це, зокрема, сталося і зі мною. Після місяця досить успішною, як мені здавалося, розкрутки сайту Яндекс раптом відмовився показувати сторінки мого сайту.

Довелося терміново купувати різні відео курси по розкрутці сайтів і тільки завдяки таким матеріалами мені вдалося розрулити непросту ситуацію.

Шановні колеги-пенсіонери, не повторюйте моєї сумного досвіду. Я виявився занадто самовпевненим, переоцінив свої власні сили по розкрутці сайту, а в підсумку згаяний час, а отже і гроші.

Так що якщо ви хочете швидше розкрутити свій сайт і почати заробляти в Інтернеті не скупіться, заплатите десь близько 80 $ (а можливо зараз і менше) і придбайте новий навчальний курс на DVD - "Бізнес Старт!" від одного з найбільш відомих інтернет бізнесменів Микити Корольова.

З цим видеокурсом Ви можете ознайомитися >>> ТУТ .

Успіхів Вам і хороших інтернет заробітків!

Колесов Г.Б.,
незалежний пенсійний консультант,
експерт з пенсійного планування

ypensioner.ru

Читайте також по заробітку в Інтернеті:


Інфобізнес без "води" Як вибрати грошову нішу для заробітку в інтернеті?
Як вибрати тему сайту для заробітку пенсіонеру в інтернеті
Чи може пенсіонер заробити в Інтернеті
Як заробляти гроші для Щасливої ​​Життя на Пенсії
заробіток пенсіонеру
Як пенсіонеру заробити в Інтернеті
Заробіток пенсіонеру в Інтернеті! З чого почати?
Заробіток в інтернеті. Розкрутка сайту
Огляд способів заробітку в Інтернеті для пенсіонера
Як підвищити продуктивність роботи в Інтернет?
Як створити сайт пенсіонеру для заробітку в Інтернеті
Як створити сайт на Joomla для заробітку в Інтернет!
Пенсіонерка Лобуренко В.В. - досвід заробітку в Інтернеті
Пенсіонер С.Д.Лапко - досвід заробітку в інтернеті
Пенсіонер В.М.Ларін - досвід заробітку в Інтернеті

Як прискорити розкрутку сайту шляхом поліпшення його індексації пошуковими системами?
Як прискорити розкрутку сайту шляхом поліпшення його індексації пошуковими системами?
З чого почати?