Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як SEO в 2018 і поза

 1. Немає секретної формули для SEO
 2. SEO Секретна формула
 3. Як не до SEO
 4. Контент
 5. Розподіл
 6. Висновок
 7. Я зробив, але ось деякі приклади.

Як веб-розробник, мої колеги завжди припускали, що я знаю дивний маленький трюк для результатів пошуку Google. Щось, що я б ввів у темний тематичний редактор коду, який може SEO будь-який сайт. Вони вважають, що це моя секретна зброя, щоб заробляти гроші в Інтернеті. Не тільки друзі та родина хоч, я нещодавно розмовляв з клієнтом що припускав я тільки захотів більше грошей. Таким чином, вони продовжували називати цифри долара, пропозицію після пропозиції, кожен більший, ніж попередній, поки я не сказав би так. Я сказав, що немає". Я не був ривком. Я просто не міг це зробити для них. Я не думаю, що хтось зрозумів, що вони запитують мене. Дозволь пояснити.

Уявіть собі цей сценарій. Я перебуваю в екскурсії по відомому заводу десь в Атланті. В той час, як довідник продовжується та на про awesome Bubble Infusing Технологія вони використовують у їхньому candy напій, я підкрадаюся з групи та у маленьку кімнату, де двері залишилися відкритими. У цій кімнаті є стенд з загорнутим папірцем у скляній коробці з написом "Не торкайтеся".

У кімнаті ніхто не перебуває, і мені дуже цікаво дізнатися, що написано на цьому аркуші паперу. Так що я роблю це, я натискаю маленький важіль на стороні підставки, а скляні двері відкриваються. Я згортаю висушений папірець і дивлюся. Є назва і чотири пункти. Ми будемо говорити про ці моменти пізніше, але назва говорить: Секретний рецепт Coca Cola.

Як веб-розробник, мої колеги завжди припускали, що я знаю дивний маленький трюк для результатів пошуку Google

Не втікайте тільки ще, я обіцяю, що все це має сенс.

Мені навіть не потрібно записувати його, рецепт настільки простий, що я можу його читати закритими очима. Насправді, я можу стояти на одній нозі і читати її. Я можу стояти на одній нозі, закривати обидва очі і читати її назад. Ось так легко відтворити цю формулу кока-кола.

Але знання секретного рецепту не має значення в нашому прагненні побудувати імперію, що стала Coca Cola (чекайте, це те, що ми будуємо?). Рецепт настільки несуттєвий, що компанія дозволяє вам змішувати і підбирати будь-який смак, який ви хочете, у своїх нових машинах для напоїв з фрестайлового фонтану. Потужність цієї компанії походить від їх дистриб'юторської мережі. Coca Cola є настільки ефективною в розподілі, що навіть у країні, де розірвана війна, ви маєте доступ до холодного напою Cola. У затворницькому селі, в центральній Африці, ви знайдете дитину, босими ногами, під палючим сонцем, пити з цієї крижаної, крижаної пляшки кока-кола.

Ох, вау, я просто читав секретний рецепт прямо зараз між думками. Так легко.

Coca Cola є дистриб'юторською компанією, яка може доставити напої в пляшках у будь-який куточок світу. Якщо я використовую їхній рецепт і створюю свій власний напій, Ібо-Ола, я не думаю, що я зможу розподілити його так ефективно, як вони.

Якщо я використовую їхній рецепт і створюю свій власний напій, Ібо-Ола, я не думаю, що я зможу розподілити його так ефективно, як вони

Фрістайл змішати і матч машина пити фонтан

Немає секретної формули для SEO

Якщо ви хочете з'ясувати, як оптимізувати свій сайт для пошукових систем, ми можемо зробити це за кілька простих кроків.

SEO Секретна формула

 • Організуйте макет HTML (теги h1, h2, ... і p)
 • Назвіть сторінки правильно
 • Додайте опис мета, щоб узагальнити сторінку
 • Завантажте веб-сайт швидко.

Це було легко або що? Б'юся об заклад, що ви можете запам'ятати його зараз, встати на одну ногу, закрити обидва очі і прочитати її. Як крадіжка цукерок від малюка. Але зробіть це, і ви виявите, що ваш сайт не з'являється, де на результатах пошуку. Натисніть на другу сторінку, і ви побачите це? Ви також не знаходитеся на сторінці 2.

Це тому, що більшість розробників, які можуть писати HTML, це вже роблять. Якщо у вас є бухгалтерська фірма, і SEO ваш сайт, добре, тепер ви просто повинні конкурувати з мільйонами інших бухгалтерських фірм, які зробили точно так само, як ви. Чому ваш сайт з'являється перед хлопцем, який вчора оптимізував свій сайт? Власне кажучи, він може з'явитися перед вами просто тому, що він зробив це перед вами, він має старшинство.

Як не до SEO

У лютому 2011 року мене найняли в компанії, яка хвалилася, наскільки технологічно вони були. Мене взяли на роботу на фітнес-сайт і навіть показали код під час інтерв'ю. Я прийняв працювати на їхньому C + + зворотному застосуванні.

Мій перший день почався в повному хаосі. Я з'явився у фітнес-департаменті, і мені сказали: "Фітнес? Забудьте про це! Чи знаєте ви PHP? І це був останній раз, коли я коли-небудь бачив фітнес-відділ. Мій перший день збігся з першим Оновлення Google Panda і всі наші гроші, що роблять веб-сайти (магазини) зникли з результатів пошуку.

Проблема була дуже проста. Наші веб-сайти практично не мали змісту. Але ой як дивовижні вони були на SEO. У нас було сотні, тисячі ключових слів і посилань, які ми використовували і зловживали. Google просто позначив їх усіма. Я не думаю, що було щось речове, що ми надавали кому-небудь. Коли ви використовували наші ключові слова в Google, ви побачите наші результати в Google. Ви б натискали на них і розуміли, що, хоча ви там витратили 5 хвилин, ми не вирішили проблему, яку ми обіцяли вирішити. Насправді, до того часу, коли ви потрапите на останній крок, ви зрозумієте, що запропоноване нами рішення є неправильним.

Ця тактика чудово підходить для моделювання взаємодії. Але це жахливо для користувача, який залишає розчарування. Це, як ви просите банан, я кажу вам, що це на кухонному лічильнику. Ви йдете на кухонний лічильник і бачите, що банан знаходиться в торговому автоматі і коштує один долар. Ви дійсно хочете, щоб банан, так що ви поклали в долар в машині, і ви отримаєте квитанцію, 3 чверті, і не банан. На квитанції вказується, "тепер можна відправитися в магазин через вулицю і купити банан за 75 центів".

Так ... Ні!

Наш сайт був як дружній пошуковій системі, як веб-сайт міг отримати, але це був найгірший досвід, який користувач може відчути. Таким чином, ми були по праву позначені для нього.

Контент

Таємна формула не є секретом. Це здоровий глузд. Той, хто використовував Microsoft Word для написання шкільного есе, зробив SEO. Просто організуйте вміст на сторінці. Так, зміст.

Замість того, щоб просто сказати "зміст є королем" і наймати ферму контенту, щоб заповнити ваш сайт вмістом, ну, не давайте робити цього. Ми зробили це в цій безіменній компанії, і ми також отримали відзнаку за це.

Повернемося до прикладу бухгалтерської фірми. Чому ваша бухгалтерська фірма повинна з'являтися перед будь-якою іншою фірмою за результатами пошуку? Насправді, не знаю, скажи, чому? Якщо я повинен вгадати, це тому, що ваш сайт бухгалтерської фірми відповідає на питання. І у мене є питання:

Як я можу організувати свій бухгалтерський облік?

Чи може ваша бухгалтерська фірма відповісти на це запитання? Так? Ви навіть пропонуєте це як послугу? О, у мене є ідея, чому ви не покладете цю інформацію на свій сайт? Скажімо, як стаття, або повідомлення в блозі. О, ви також робите інші речі? Ви можете дати мені поради про те, як бути сумісними з урядом? Ого, це дивовижно. Поставимо це на сайті.

Є тисяча речей, які бухгалтерська фірма робить, і це смокче, що коли я Google ці терміни більшість результатів з Intuit Quickbook . Бухгалтерські фірми бояться розмістити цю інформацію в Інтернеті, тому що вони вважають, що якщо вони віддадуть свою секретну формулу, то клієнт буде просто втекти, і вони вийдуть з бізнесу. Будь то бухгалтерський облік, програмування або танці, що б ви не робили, це не секрет. І ваш клієнт не буде заводити бухгалтерську фірму після прочитання від вас одного блогу. Замість того, щоб прочитати цю посаду, ви отримаєте впевненість у вас, і вони, ймовірно, покликають вас зробити те, що ви сказали, що ви робите на своєму сайті.

Таємниць немає.

І чим більш цікавим і актуальним є вміст, який ви створюєте на своєму веб-сайті, тим більше очок ви отримаєте у своїй дистрибутивній імперії, яку ви будуєте. (Це вірно, ми його будуємо!)

Розподіл

Пам'ятаєте, з якого малюка ви вкрали цукерки? Уявіть, що ви берете цю цукерку, розмелюєте її, розріджуєте, додаєте трохи більше цукру, додаєте бульбашки з технологією вливання міхура. Пийте його. Це Coca Cola. Будь ласка, не пийте соду.

Коли Coca Cola приходить з новим смаком, вони не перетинають свої пальці і сподіваються, що ви якось прийдете на їхній сайт і додайте пляшку до вашого кошика. Замість цього вони поширюють його. Скрізь. Це буде в кожному магазині алкогольних напоїв, він буде в кожному продуктовому магазині, він буде в кожному торговому автоматі, він буде на кожному рекламному щиті, він буде скрізь, поки не почнеться дегустація того солодкого нектару кукурудзяного сиропу з високою фруктозою рот.

Дистриб'юторська мережа Coca Cola є ефективною. Це все одно, що мільйон ботів слідує за вами на твіттері (у кожному магазині), і вони перекажуть (продадуть) все, що ви коли-небудь набирали. Вони настільки ефективні, що на день народження Ісуса всі одягаються в кольори Кока-Коли і святкують.

Чи ви п'єте соду чи ні, ви знаєте про коксовий нуль. Ніколи не пробували, ніколи не купували, але Богом, я знаю це так добре.

Це мережа, яку ви хочете створити для своєї бухгалтерської фірми ... lol.

Отже, перш за все. Ви дотримувалися таємного рецепту?

 • Чи є у вас організовані ваші h1s і h2s? У вас є теги p для опису цих h тегів? Дуже добре.
 • Чи написали ви відповіді на поширені проблеми бухгалтерського обліку? Як довго формуються статті? Дуже добре.
 • Сьогодні люди переглядають відео YouTube, а не читають. Так, перейдіть і створіть канал YouTube, де обговорюватиметься загальна проблема обліку. Дуже добре.
 • Подкаст, який ви кажете? Звичайно, зробіть це теж. Ні, ви не можете обговорювати щось інше, це повинно бути про бухгалтерський облік. Дуже добре.

Ви можете не мати вантажних автомобілів, щоб доставити ваш товар по всій країні. Але у вас є Інтернет. Ви можете звернутися до людей. Кока-Кола повинна була побудувати всі ці зв'язки з різними франшизами, щоб мати свої напої та торгові автомати. Ви повинні звернутися до людей, які зацікавлені у вашій галузі.

Ні, я не прошу вас твітти. Не те щоб ви не повинні. Але що хороше - це твіт від незрозумілої бухгалтерської фірми, про яку я ніколи не чув. Я знаю, що це цікаво, коли ви купуєте цих ботів, щоб слідувати за вами, але це абсолютно не добре.

Замість цього перегляньте веб-сторінки на місця, де запитуються ці питання. Подивіться на популярні питання у quora про вашу спеціальність. Напишіть про це, поділіться своїм посиланням. Знайдіть спільноту в мережі StackExchange і відповідайте на запитання. Створіть репутацію. Поділіться своїми знаннями зі світом. Не давайте людям лише фрагмент, дайте складні деталі. Працюйте, як ви працюєте з вашим справжнім клієнтом. Будьте експертом у своїй галузі. Чим ви більш цікаві та обізнані, тим більше людей обміняються посиланнями на ваш сайт бухгалтерської фірми. Чим більше посилань, тим важливіші пошукові системи будуть думати, що ви, і вони будуть рангу вас вище, що інші бухгалтерські фірми ви любите ненавидіти так багато.

Починається повільно. Ви можете досягти лише дуже багато людей на початку, але для кожної людини, до якої ви потрапите, ваша мережа дистрибуції зростає багаторазово. Це важко, і це причина, чому я говорю не всім запитам SEO, які я отримую, або я просто даю їм цю маленьку секретну формулу і називаю її на день. Наявність веб-сайту, який займає перше місце за набором ключових слів, вимагає багато роботи. Часто ви почуєте поради: "Пишіть гарний зміст і чекайте роки". Це правда, що це має працювати, але це половина історії. Що відбувається під час періоду "Очікування років"? Ти не сідаєш і не крутиш пальцями. Ви будуєте репутацію.

Я почав свою репутацію, отримавши заборону на деякі форуми. Але за ці роки я зрозумів, що ви не можете перейти до 7 одинадцяти і попросити їх продати свої послуги фірми своїм клієнтам. Ви повинні вибрати відповідні місця.

Врешті-решт, коли ви будуєте свою дистриб'юторську мережу, ви починаєте бачити людей, яких ви ніколи не взаємоділи з вами на Twitter. Люди, які поділяють ваші посилання на Facebook. Люди, які надсилають вам електронну пошту та запитують про ваші послуги або продукт. У цей момент у вас є одна робота. Ця робота полягає в тому, щоб дати їм найкращу бухгалтерську послугу, яку ви коли-небудь давали (я не знаю бухгалтерського обліку, ок?). Задоволений клієнт похвалиться вашими послугами. Вони можуть навіть поділитися посиланням на ваш сайт, а пошукові системи знайдуть це посилання і вип'є з нього сік зв'язку.

Створення посилань - це вічний процес. Ви ніколи не зупиняєтеся. Якщо ви занадто зайняті роботою з клієнтами, щоб зосередитися на ній, наймайте когось для цього. Це не може бути стажер, ми не хочемо, щоб він конвертувати веб-сайт до Angular , ми теж? Оренда фахівця-бухгалтера з хорошими навичками спілкування. Ця людина не буде сидіти в задній кімнаті і не буде. Замість цього він напише статті про бухгалтерський облік. Він напише про те, як ці нові податкові закони вплинуть на ваш бізнес. Він напише про те, як ви повинні повідомляти про свої крипто-валютні інвестиції. Він зробить ваш сайт з'явиться номер один в пошукових системах.

О, до речі, замінити термін "бухгалтерський облік" тим, що ваш сайт спеціалізується. Якщо ви робите це досить довго, то в кінцевому підсумку ви отримаєте розподільчу мережу. Розмістіть щось у своєму блозі, і ті люди, які підписалися на ваш канал RSS, поділять його на Twitter, facebook, reddit і скрізь, де вони зможуть. Напишіть щось на форумі, і люди оцінять вашу думку, тому що вони знають, що ви не тягнете речі з повітря, ви - сертифікований Перший Google Визначник Результатів (FGRA).

Місію виконано

Якщо є деякі очевидні технічні помилки на вашому сайті, то не так багато інших фірм SEO може зробити для вас. Ваша найкраща стратегія залишається для створення корисного сайту в Інтернеті. Ви можете платити людям сказати, що ви дивовижні, але в кінці кінців люди будуть використовувати ваш продукт, і вони відчують щось. Це відчуття, яке вони мають, - це те, що закінчується в огляді Yelp. Ви хочете, щоб цей огляд був хорошим оглядом.

Висновок

Coca Cola використовує таку ж стратегію розподілу з кінця 1800-х років. Сьогодні вона залишається тією самою, тільки в набагато більшому масштабі. Для кожної нової фабрики розливу вони досягають експоненціального зростання. До того, що я можу сміливо сказати, що вони можуть досягти кожного куточка світу.

Тому я дав вам секретну формулу. Я також дав вам блакитні відбитки дистриб'юторської мережі. Зараз є два питання. Хочете створити корисний веб-сайт в Інтернеті? Або ви хочете створити веб-сайт, оптимізований для пошукових систем?

Коли ви створюєте веб-сайт, що робить Інтернет кращим місцем, пошукові системи зроблять додаткові зусилля, щоб зрозуміти ваш вміст, але ви його представите. Вони будуть оптимізувати свої двигуни, щоб зрозуміти ваш вміст (див. Вікіпедію), і вони покажуть його людям, які шукають його.

Коли ви створюєте веб-сайт, який виглядає фантастично для пошукових систем, пошукові системи будуть задоволені цим. Але не може бути причин, щоб показати її кому-небудь, тому що ваш єдиний клієнт в даному випадку є пошуковою системою. Вся справа в тому, щоб привести більше людей на ваш сайт.

Сьогодні бар'єр входження знаходиться на низькому рівні, створення мережі розповсюдження практично безкоштовне. Вирішіть проблему та поділіться своїм рішенням з інтернет-спільнотою та спостерігайте, як вони прийдуть на ваш сайт у 2018 році і назавжди.

Я зробив, але ось деякі приклади.

Я подумав, що було б корисно продемонструвати приклад компаній, які надають послугу, але все одно дають корисну інформацію, не затримуючи нічого. Крім того, я не пов'язаний з будь-якою компанією, яку я розміщую тут.

Pagerduty : Це компанія, яка працює з DevOps та безпекою для компаній. Вони як і раніше надають керівництво про те, як захистити себе або свою компанію від шкідливих акторів. Дивись, як це працює? Тому що вони створили чудовий вміст, який я тут розділяю.

Kapwing : Я не створюю відео в Інтернеті, для цього використовую традиційні настільні програми. Але люди в капву розказали свою історію про те, як вони почали платити клієнтам у своїй компанії. Це може бути корисним для всіх, хто починає роботу в Інтернеті.

Digitalocean (цей сайт розміщений там): Digitalocean йде вище і далі, щоб створити всілякі матеріали, які могли б бути корисними для будь-якого хостингу додатку в Інтернеті, навіть якщо він знаходиться на конкуруючій платформі.

Багато більше, є. Але я думаю, ви отримаєте суть його.

Екайте, це те, що ми будуємо?
Це було легко або що?
Натисніть на другу сторінку, і ви побачите це?
Чому ваш сайт з'являється перед хлопцем, який вчора оптимізував свій сайт?
Я з'явився у фітнес-департаменті, і мені сказали: "Фітнес?
Чи знаєте ви PHP?
Чому ваша бухгалтерська фірма повинна з'являтися перед будь-якою іншою фірмою за результатами пошуку?
Насправді, не знаю, скажи, чому?
Чи може ваша бухгалтерська фірма відповісти на це запитання?
Так?