Як стартапи можуть генерувати зворотні посилання для SEO маркетингу

  1. Найефективніші стратегії SEO:
  2. Стратегія: Зробіть щось, що варто говорити
  3. Друга найбільш ефективна стратегія SEO:
  4. Стратегія: використовуйте свої відносини

Я пам'ятаю дні, коли ви могли відправити свій сайт на декілька каталогів, створити посередній мікросайт з блогами блогу, подати кілька релізів, прокоментувати кілька блогів у blogspot і раптово відзначити золото своїм рейтингом Google. Ті дні далеко за нами і хоча важко залишатися в курсі поточних змін алгоритму Google як професіонала; ви не можете заперечувати, що зміни корисні як шукач.

Найбільш ефективна стратегія побудови посилання проста. Отримуйте веб-сайти з високими повноваженнями, щоб повернутися до вашого сайту. Тепер, коли це відбувається, лежить виклик. Я підкреслив деякі приклади того, як це зробити, але я також підкреслив друге найбільш ефективне (набагато легше реалізувати) стратегію побудови зворотних зв'язків; орієнтуються на авторів і блоги. Є також широкий спектр інших підходів, які можуть керувати посиланнями, але вони не настільки ефективні.

Найефективніші стратегії SEO:

Стратегія: використовуйте свій вплив

Підхід: якщо комусь подобається Ніл де Грас Тайсон Попросив мене посилатися на свій сайт, як ви думаєте, він повинен буде запитати двічі? Як ви думаєте, він міг надіслати записку Піт Кашмор і отримувати щотижневу статтю в Mashable? Я вважаю, що так. Наприкінці дня, якщо ви можете встановити себе як лідера думки або впливовика в певній ніші; у вас буде можливість використовувати свій вплив на свою користь. Не тільки вплив надає вам важелі, щоб попросити людей дати вам зворотний зв'язок; це також дає вам можливість писати гостьові блоги для веб-сайтів з високими повноваженнями. Прикладом того, хто використовував свій вплив для гостьового блогу, була Енн Смаріті, вона написала ці повідомлення для Mashable і пов'язувала декілька повернень з її змістом: Енн Smarty блог посади на Mashable . (Докладніше Стратегії зворотного зв'язку тут)

Стратегія: Зробіть щось, що варто говорити

Підхід: Ах, так, моя улюблена стратегія їх усіх. Зробіть те, про що варто говорити. Чи підняли ви стартовий раунд за 5 мільйонів доларів або просто запустили новий зерно для просування кандидатів у президенти ( Airbnb ); робити речі, які перевернуть керівників високоякісних публікацій та веб-сайтів. Чи ви запустили унікальну книгу чи опублікували відео, яке розповідає про натхненну історію - у вас є кут нахилу. Ви створили історію і тепер можете підійти до засобів масової інформації, де можна говорити про те, про що варто говорити. Занадто часто подібні сайти TechCrunch зустрічалися з полями, що говорять ту саму історію, знову і знову. Подумайте за межами коробки, і я впевнений, що ви зможете розробити історію або концепцію, яка може створювати зворотні посилання разом з вашим брендом.

Підхід для цього залежить від вашої галузі, але цей приклад має на меті представити речі, які ви можете зробити, про які варто говорити.

Друга найбільш ефективна стратегія SEO:

Слідом за можливостями, які існують у веб-сайтах з високим авторитетом, створюються зворотні посилання з впливових веб-сайтів і блогів у вашій галузі.

Стратегія: використовуйте свої відносини

Підхід : раніше Ной Каган приєднався до монетного двору як співробітник № 5; він представив їм план, щоб отримати покриття і зворотні посилання з різних ключових особистих фінансів, молодих професійних блогів, пов'язаних з мамою та технологіями. На щастя, він мав міцну мережу і відносини в натовпі особистих фінансів і зміг використати його під час своєї роботи. Крім очевидної важливості побудови відносин; важливо також звертатися по-різному. Не надсилайте випадкову електронну пошту блогеру з проханням про зворотний зв'язок; бути оригінальним. Нижче наведено кілька прикладів шаблонів, які можна використовувати з Neil Patel: Посібник з розробки посилань на розсилку електронної пошти .

Стратегія: Відвідування блогів
Підхід: Перед тим, як зануритися в гостьові блоги, дуже важливо, щоб у вас було щось вже наявне в Інтернеті, що демонструє, що ви маєте вплив, знання, навички чи високу якість продукту. Це може варіюватися від особистого блогу, декількох відповідей на Quora або фантазії титул, який надає вам трохи важелів, щоб виглядати експертом. Звідти визначте високі можливості блогів, які нададуть вам шанс не тільки створити цінні зворотні посилання, але й поставити свій бренд перед аудиторією, яку ви, як правило, не можете отримати. Як тільки ви визначили можливість; будувати відносини, обмінюючись їхнім змістом (згадуючи про них), коментуючи їхні посади (забезпечити твердий відгук) та обмінюватися органічним діалогом. Після місяця побудови відносин знайдіть правильну можливість зробити поле для відвідувачів блогами. Тримайте короткі повідомлення електронної пошти, обмінюйтеся посиланнями на існуючий вміст і додайте найпотужніший блог, який ви коли-небудь писали.

Стратегія: Зосередьтеся на змісті, що пов'язане з (1) Значенням та / або (2) Его.
Інший спосіб генерувати посилання з впливових веб-сайтів і блогів полягає у створенні контенту, який забезпечить цінність, іскру полеміку або обведення его. Прикладом цінних повідомлень у блозі буде той, який надає детальну відповідь на запитання, яке вони можуть поставити на Twitter або Quora. Це також може бути публікація в блозі або ресурс, створений для того, щоб розвивати те, що вони писали або створювали в минулому. Дайте їм знати, що ви його створили, і вони можуть посилатися на ваш вміст в кінці цього оригінального повідомлення. Его керовані повідомлення в блогах надзвичайно успішні у формуванні зворотних посилань. Якщо ви можете створити список "Топ-50 блогерів, що використовують Quora", а також стежити за тим, що кожен з них сказав, що він робить список, і тут (1) посилання, щоб ви могли прочитати його, і (2) ось HTML-фрагмент, який ви можете розмістіть у своєму блозі, що виступає як знак честі; ви будете мати принаймні 10 зворотних посилань.

Ці підходи вважаються найбільш ефективними. Хоча вони не відбудуться протягом ночі; Такі тактики вимагають глибокого аналізу для визначення відповідних ключових слів, впливів і тих сайтів, які пов'язують ваші конкуренти. Нещодавно Метт Каттс висловив думку, що подання послідовного потоку релізів для PR-збірок більше не буде генерувати результати, які вони зробили кілька років тому (див. тут: Чому ви повинні забути прес-релізи ). Як шукач; Це круто. Як цифровий маркетолог; це ставить нас на місце, яке вимагає від нас створення великого вмісту.

Створення зворотних посилань легко, але створення якісних зворотних посилань дуже важко. Тим не менш, засновник Twitters Еван Вільямс Найкраще сказав: «Це дуже симпатично: важкі речі цінні; Прості речі не настільки цінні ». Вищезгадані стратегії, безумовно, важкі, але вони також працюють.

Спочатку надіслано на Quora .