Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як стати хорошим копірайтером з нуля?

 1. Що таке копірайтер і як їм стати?
 2. Як стати копірайтером: з чого почати
 3. Як стати хорошим копірайтером?
 4. Намагайтеся повністю розкрити тему
 5. Перевіряйте ще спірні факти
 6. Пишіть грамотно
 7. Поповнюйте словниковий запас
 8. Розберіться з базовими поняттями і термінами зі сфери копірайтингу
 9. Стати професіоналом в якійсь одній області
 10. Будьте лаконічні
 11. Придумуйте яскраві заголовки
 12. Завжди пишіть структурований текст
 13. Спрощуйте текст
 14. Слідкуйте за милозвучністю мови
 15. Заряджайте читачів позитивом
 16. Пишіть наочно і образно
 17. Будьте чесні та щирі
 18. Думайте про цільову аудиторію
 19. Як стати кращим копірайтером?
 20. дисциплінованість
 21. Творчий підхід
 22. Як стати успішним копірайтером?
 23. дійте швидко
 24. Будьте активні
 25. Цінуйте постійних клієнтів
 26. Будьте універсальним майстром
 27. Вишиковуйте вірну цінову політику
 28. Освойте жанр майстер-класів
 29. Спілкуйтеся в тематичних спільнотах
 30. Як стати seo копірайтером?
 31. Як стати дорогим копірайтером?
 32. Як стати високооплачуваним копірайтером?
 33. Цінуйте свою працю
 34. Працюйте над репутацією

Оновлене 08.02.16

Як стати хорошим копірайтером з нуля?

Оцінок ще немає

Ви володієте даром слова і бездоганною грамотністю? Любіть дізнаватися щось нове і легко орієнтуєтеся в потоці інформації? Ви творча людина? Тоді ви можете стати хорошим копірайтером і відмінно заробляти на продажу своїх статей.

  зміст
 1. Що таке копірайтер і як їм стати?
 2. Як стати копірайтером: з чого почати?
 3. Як стати хорошим копірайтером?
 4. Як стати кращим копірайтером?
 5. Як стати успішним копірайтером?
 6. Як стати seo копірайтером?
 7. Як стати дорогим копірайтером?

Що таке копірайтер і як їм стати?

Копірайтери пишуть статті, необхідні власникам сайтів. Затребувані і новини для порталів, і інформаційні статті для онлайн-журналів, і рекламні тексти для компаній, і огляди товарів для інтернет-магазинів, і релізи фільмів для виразника, і багато багато іншого.

Копірайтер пише не просто тексти, а цікаві, корисні, захоплюючі статті. Адже хороша стаття повинна утримати читача на сайті, а часом і спонукати його зробити яку-небудь дію (лайк, покупку, підписку, реєстрацію).

Багато літературні шедеври часом пишуться за чашкою кави в невимушеній обстановці. А ось дохід успішного копірайтера можна порівняти з зарплатою затребуваного фахівця якої-небудь компанії.

Все, що потрібно копірайтер, - це комп'ютер і доступ в Інтернет. Працювати можна з будь-якої точки кулі і в будь-якому зручному ритмі.

Працювати можна з будь-якої точки кулі і в будь-якому зручному ритмі

Однак, не дивлячись на уявну простоту, копірайтером може стати не кожна людина.

Копірайтинг - це праця і відповідальність. Ви повинні самі себе організовувати, виконувати всі замовлення точно в строк пересилюючи втому. Ви все-таки вирішили, що тексти писати - це не цеглу вантажити, і готові освоювати нову професію?

Тоді я скажу вам, що хорошим копірайтером може стати тільки досить грамотний і ерудована людина. Потрібно красиво викладати думки. Потрібно виділяти в тексті головні і другорядні думки.

Правила орфографії та пунктуації можна повторити по ходу справи, але ось з неправильним побудовою фраз і помилками слововживання боротися буде складніше. Але при бажанні і чуття на вірно вибудувану фразу можна в собі розвинути.

Чи готові вчитися, визнавати помилки і освоювати нові сфери життя? Тоді ви можете стати успішним копірайтером. А це дуже цікава професія!

Як стати копірайтером: з чого почати

Почати можна з будь-якої біржі копірайтингу з вільним доступом для новачків ( Etxt.ru , Textsale.ru, Advego.ru ). Тут можна набратися досвіду і по ходу життя отримати базові знання.

Потім можна відправитися підкорювати біржі фрілансу ( FL.ru , Weblancer.net ) І постукати в двері закритих бірж ( ContentMonster.ru , Textbroker.ru, ). Там заробітки на порядок вище.

Можна пропіарити себе і знайти кілька постійних замовників, готових платити хороші гроші за хороші тексти. А ще можна стати штатним фахівцем в якій-небудь компанії. З іншого боку від копірайтера недалеко дорости і до оптимізатора або власника сітки сайтів. Як бачите в Інтернеті для професійного копірайтера великий простір для розвитку.
Можна пропіарити себе і знайти кілька постійних замовників, готових платити хороші гроші за хороші тексти

Як стати хорошим копірайтером?

заповіді профі

Пишіть на теми, які вам цікаві і зрозумілі

Пишіть з задоволенням. Тільки тоді стаття буде читатися на одному диханні. Вимучена стаття ніколи не запалить в читачів інтерес, не викличе бажання купити товар.

Як надихнути себе на подвиги? Мотивуйте себе перед початком робочого дня. У вас немає начальника, який може оголосити догану або позбавити премії. Зате у вас перед очима є приклади успішних копірайтерів в топах бірж. Цікавтеся їхніми успіхами.

Думайте про гроші, які ви можете заробити . Думайте про позитивні відгуки замовників, яким насправді не так-то й просто знайти розумного копірайтера.

Намагайтеся повністю розкрити тему

Збирайте інформацію з різних джерел, узагальнюйте, доповнюйте накопичений матеріал власними знаннями і досвідом.

Ваші статті повинні бути унікальні не просто в технічному плані (грубо кажучи, не скопійовані з інших сайтів), вони повинні бути унікальні в інформаційному аспекті.

Власникам сайтів хочеться отримати статтю, яка передає зміст чужих статей в топі видачі, а несе щось принципово нове для читачів. А найкращий спосіб написати чудову статтю - зібрати максимум корисної інформації і красиво її подати.

Перевіряйте ще спірні факти

Ви відповідаєте за тих, кого навчили ... Неважливо, пишіть ви про лікування ангіни, приготуванні фондю або чисельності населення Нью-Йорка, пам'ятайте, що хтось буде дотримуватися ваших порад, хтось буде використовувати опублікований матеріал, хтось просто щиро вам повірить.

Наслідки в разі поширення неправдивих відомостей, особливо медичних, можуть бути вельми серйозними. Тому потрібно завжди оцінювати надійність джерел і навчитися відрізняти справжню інформацію від неправдивої.

Пишіть грамотно

Вивчайте правила російської мови. Ретельно перевіряйте, вичитуйте написаний текст. Перевіряйте себе за допомогою сервісів orfo.ru, orfogrammka.ru, Яндекс.Спеллер.

Поповнюйте словниковий запас

Багата лексика допоможе правильно висловити думку, переказати інформацію, відзначити нюанси даної теми. І рада тут тільки один: читайте книги, розширюйте свій кругозір.

Розберіться з базовими поняттями і термінами зі сфери копірайтингу

У спілкуванні копірайтерів і оптимізаторів використовується своя лексика і навіть сленг.

 1. Копірайтинг - авторська стаття.
 2. Рерайтінг, рерайт - виклад чужої статті своїми словами.
 3. SEO копірайтінг - стаття, заточена під ключові слова.
 4. ТЗ - це технічне завдання виконавцю.
 5. 1к (кіло) - 1000 символів тексту без пробілів.
 6. Ключові слова - фрази, пошукові запити, які потрібно згадати в тексті.
 7. Щільність ключових слів - частота згадки заданих фраз.
 8. Сінонімайз - автоматична заміна слів синонімами.
 9. Вода - велика кількість зайвих фраз, абстрактних міркувань, вступних конструкцій для зв'язки слів.
 10. Цільова аудиторія - група людей, об'єднаних спільними ознаками, якою призначена, стаття, торгова пропозиція.

Стати професіоналом в якійсь одній області

Затвердження «сильний у всіх областях» викликає недовіру. А ось якщо у вас буде одна-дві теми, де ви відчуваєте себе як риба у воді, ваші статті будуть цінуватися на вагу золота.

Це повинна бути така тема, в якій ви є фахівцем або добре обізнаним людиною. Якщо ви можете написати серію статей на якусь тему на основі особистого досвіду і знань, які не підглядаючи в додаткові джерела, значить ви - дуже цінний кадр.

Свою ідеальну тему вибирайте виходячи з інтересів, захоплень, знань і досвіду. І таких профільних тим цілком може бути кілька.

Будьте лаконічні

Намагайтеся не розтікатися мислію по древу. Викладайте інформацію настільки стисло і чітко, наскільки це необхідно для розуміння.

І ще один нюанс: ваш текст повинен укладатися в заданий обсяг. Замовник просить викласти тему в 2 000 символів? А вам здається, для розкриття теми потрібно ніяк не менше 10 кіло? Клієнт завжди правий. Будьте ласкаві подати інформацію стисло, по суті і без «води».

Придумуйте яскраві заголовки

Якщо ви виставите на продаж статтю під назвою «Тури в Іспанію», що подумають про вас вебмастера? Вони тільки відзначать у вас повна відсутність фантазії.

А якщо у вас не вистачило креативу для заголовка, то що ж чекає читачів в статті? А якщо ви до стандартного заголовку в замовленні «Подорож на Балі» додасте ще «Ваша перепустка в золоту казку», я думаю, замовник буде задоволений.

До речі, ось вам на допомогу стаття «Як придумати ефективний заголовок до статті?»

Завжди пишіть структурований текст

Відформатований текст легше і приємніше читати. Виділяйте підзаголовки і списки. Великі пропозиції ділите на маленькі.

Розбивайте текст на короткі абзаци. Абзац повинен висловлювати одну закінчену думку. Перше речення абзацу - це зачин мікротеми, узагальнююча або вступна думка. Абзац може складатися навіть з одного речення.

Пам'ятайте, що текст дозований маленькими порціями легше сприймається з екрана комп'ютера.

Спрощуйте текст

Безжально викреслюйте вступні конструкції ( «так сказати», «з огляду на те, що"), позбавляйтеся від тавтології. Вживайте якомога менше причетних оборотів і складнопідрядних речень. Складні пропозиції з великою кількістю знаків пунктуації за можливості розбивайте на кілька простих.

Слідкуйте за милозвучністю мови

Не перевантажуйте текст шиплячими і свистячими звуками. (Вони часто накопичуються в тексті через велику кількість причетних оборотів). Слідкуйте, щоб в рядку не було занадто багато йдуть підряд приголосних ( «не перевантажуйте текст свистячі»).

Заряджайте читачів позитивом

Уникайте негативу, де це можливо. Інформацію про відкриття літнього кафе або продуктового магазинчика можна викласти так, що у новачка з'явиться стійке відчуття свого безсилля перед обличчям акул бізнесу. А можна запалити в ньому пристрасне бажання діяти і непохитну впевненість в успіху. Як ви думаєте, після прочитання якої статті, відвідувачеві захочеться погортати сторінки сайту?

Пишіть наочно і образно

Порівняння, епітети, метафори, крилаті вирази перетворять нудний текст у смачну статтю.

Будьте чесні та щирі

Брехня і перебільшення завжди відчуваються. Не перестарайтеся з хвалебними одами. Вони викликають у читача лише сумніви, відторгнення і недовіру.

Думайте про цільову аудиторію

Не розуміючи, хто ознайомиться з вашою статтею, ви не зможете достукатися до читача. І це справедливо не тільки для текстів рекламного характеру, а й для інформаційних статей. Не можна підготувати промову для всіх і кожного.

Як же підготувати статтю, яку на ура сприйме цільова аудиторія? Спробуйте всю вашу аудиторію «вмістити» в одній людині. Створіть персонажа, збірний портрет, який буде уособлювати ваших читачів. Визначте його стать, вік (спираючись на середній вік аудиторії), захоплення, уподобання, місце роботи / навчання.

Ще деякі секрети копірайтингу можна дізнатися з поста «Як написати хорошу статтю?»

Як стати кращим копірайтером?

Цінні якості копірайтера

відповідальність

Виконуйте завдання точно в строк, дотримуйтесь всіма пунктами ТЗ. Чи не підводите людей. Не перепродавати і не публікуйте продані статті, навіть якщо замовник ось уже півроку їх не розміщує в мережі. На кону ваша репутація. І їх теж. Адже замовник може бути пов'язаний термінами і зобов'язаннями перед начальством.

дисциплінованість

Вам доведеться самого себе змушувати працювати. Начальника, як ви пам'ятаєте, у вас немає, в офіс поспішати не треба. І якщо ви мрієте про стабільному заробітку, то доведеться писати кожен день і багато.

Копірайтинг - це робота, халяву варто пошукати в іншому місці. Приготуйтеся усидчиво сидіти за комп'ютером, не відволікатися на сторонні справи і сайти, терпляче доводити кожну статтю до досконалості.

Приготуйтеся усидчиво сидіти за комп'ютером, не відволікатися на сторонні справи і сайти, терпляче доводити кожну статтю до досконалості

Творчий підхід

Копірайтинг вимагає творчого підходу до написання та оформлення текстів. Сухі інформаційні простирадла не зроблять вас популярним автором.
Використовуйте в своїх роботах цитати, риторичні питання, гумор, іронію, крилаті вирази, порівняння і алегорії. Тільки заздалегідь узгодьте допустимий арсенал художніх засобів з клієнтом.

Як стати успішним копірайтером?

У чому запорука успіху?

Розвивайте навички спілкування

Замовники повинні отримувати задоволення від спілкування з вами. Ввічливість, ввічливість, позитивний настрій і поступливість неодмінно принесуть успіх. Будьте готові увійти в становище замовника, визнати помилки.

Якщо клієнт налаштований на дружній лад, підтримуйте дружню атмосферу. Якщо замовник хоче обмежитися лише професійним спілкуванням, то не переходьте на особистості.

дійте швидко

Не зависає на стадії вивчення курсів і книг з копірайтингу. Відразу беріть замовлення. Практика - найкращий вчитель.

Не чекайте, коли у вас з'явиться пристойне портфоліо. Дійте вже зараз. Замовник віддасть роботу того, хто покаже зразок, найбільш схожий на те, що він хоче побачити.

Помітили цікаве замовлення за гідною ціною? Надішліть замовнику в якості прикладу коротеньку статтю на цю ж тему. З метою безпеки не розкривайте основну ідею майбутньої статті. Нехай це буде щось схоже, але не точно таке ж.

Замовник хоче отримати статтю про 5 кращих місцях для прогулянок по Парижу, а ви надішліть йому статтю про 3 кращих місцях для прогулянок по Лондону. Якщо йому сподобається ваш стиль, він відразу призначить вас виконавцем.

До речі, чому про трьох? Це ж портфоліо - будьте коротким. Зосередьтеся на якості, а не на кількості. Мета - показати, що ви впораєтеся з роботою.

І зауважте, таке портфоліо відняло у вас всього 20-30 хвилин і адресовано конкретному замовнику з урахуванням всіх його вимог. А решта фрілансери нехай і далі безцільно відправляють роботодавцям приклади, які не підходять більшості замовників.

Будьте активні

Не обмежуйтеся рамками однієї біржі. Шукайте свого замовника на форумах, в тематичних спільнотах. Але не розсилайте спам. Ідіть туди, де замовники цілеспрямовано шукають виконавців.

Ви все ще не знайшли дорогого серцю і гаманцю замовника? Створіть свій блог.
На багатьох біржах не можна відправляти замовникам свою пошту, але можна скинути посилання на сайт як приклад.

Так ось біржу можна порівняти з гуртожитком, де ви змушені жити по чужим законам. І не всі правила вам подобаються, вірно? А ось особистий сайт - це ваш власний будинок, де ви вільні облаштувати все так, як вам завгодно. Ви можете публікувати свої контактні дані, висловлювати будь-які думки, писати на будь-які теми.

створіть блог на безкоштовній платформі, а краще на платному хостингу , І організуйте своє блискуче портфоліо. Серйозні клієнти звертають увагу в першу чергу на авторів, у яких є свій сайт.

Зберіть колекцію посилань на ваші кращі роботи. Опублікуйте приклади робіт різних жанрів.

Додайте посилання на ваші акаунти на біржах і форумах. Реферальні посилання дозволять вам отримувати додатковий дохід з обороту залученого замовника.

Додайте до всього іншого скріншоти позитивних відгуків. Наведіть перелік своїх послуг і прейскурант цін.

Вкажіть контактні дані: e-mail, skype, icq, номер телефону. Таке портфоліо повідає про серйозне ставлення до роботи і неодмінно приверне нових замовників.

До речі, інтерфейс біржі Textsale дозволяє отримати посилання на кожну вашу статтю, розміщену на продаж. Чому б не організувати зручно структурований магазинчик своїх робіт? Так ви зможете дати докладний опис кожної роботи, придумати фільтрацію статей з яких-небудь ознаками.

Сайт може стати відмінним майданчиком для залучення клієнтів і зручним інструментом продажу послуг.

Цінуйте постійних клієнтів

Старий клієнт краще нових двох випадкових. Оптимізатор звернувся до вас повторно? Значить ваш стиль і подача інформації йому підходить. Не пропустіть його. Запропонуйте систему знижок, відправляйте роботу раніше призначеного терміну, перевипоняйте норму.

База постійних клієнтів - це ваш стабільний дохід.

Будьте універсальним майстром

Мало вміти писати хороші інформаційні статті. Потрібно видавати як гарячі смачні пиріжки і продають тексти, і відгуки, і посадочні сторінки.

Не зайвим буде навички написання мета-тегів, підбору картинок, розміщення статей на сайтах під керуванням WordPress і Joomla. Знання іноземної мови та вміння робити якісний переклад також додадуть чимало очок в вашу користь.

Вишиковуйте вірну цінову політику

Об'єктивно оцінюйте свої здібності. Завищення цін призведе до зменшення кількості замовників, а заниження - до збільшення обсягів роботи.

Не пишіть у вільний продаж багато статей за низькими цінами, в надії коли-небудь потім стати дорогим автором. Ви звикнете писати за безцінь і не в повну силу, а значить, якість пиріжків статей не будуть буде бездоганним. У підсумку багато покупців, спробувавши такої пиріжок-напівфабрикат, вже не куплять у вас дорогу статтю-тістечко.

Аналізуйте ціни конкурентів, асортимент їх послуг і якість роботи. Якщо ви бачите, що якість вашої роботи підвищується, піднімайте потихеньку ціни для нових замовників. А зі старими замовниками працюйте за колишніми цінами. Оголосіть про систему знижок залежно від обсягу замовлення.

Освойте жанр майстер-класів

Майстер-класи з покроковими унікальними фотографіями, скриншотами або відео зараз цінуються як ніколи. Кулінарні рецепти, хенд-мейд в такому стилі розкуповуються на ура.

Наприклад, ви готуєте салат або обшиваєте подушку квітами зі стрічок, фотографуєте кожен крок і детально описуєте всі свої дії. Такий матеріал коштує набагато дорожче звичайної статейки, і попит на них не падає.

Спілкуйтеся в тематичних спільнотах

Відвідуйте форуми і співтовариства для оптимізаторів, веб-майстрів, копірайтерів. Відповідайте на будь-які питання. Допомагайте людям вирішувати їх проблеми. Пишіть цінні коментарі (доповнюйте викладену інформацію) під статтями копірайтерів. Якщо вам вдасться внести свої «5 копійок», вас помітять. Будьте на увазі.

Як стати seo копірайтером?

Оптімізовані статті коштують дорожча інформаційних. Завдання SEO копірайтера - привернути відвідувачів з пошукових систем, тому вам варто розібратися з принципами ранжирування сайтів.

Ось вам списочок базових термінів, в яких ви повинні розібратися:

 • Пошукова видача, ранжування, внутрішня і зовнішня оптимізація, ключові слова, частота запиту
 • Тайтл (title), мета-теги, анкор посилань
 • Входження ключових слів: точні, розбавлені, морфологічні
 • Нудота тексту, Переспа

Не завадить також зрозуміти ази HTML і освоїти HTML редактор.

Як стати дорогим копірайтером?

Розглянемо таку ситуацію: ви пишіть грамотні і цікаві статті, створені за всіма законами SEO та реклами, але ось оплата за вашу працю і талант, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Що робити?

Відповідь тільки одна: розвивайте впевненість в собі і честолюбство. Тільки страх і низька самооцінка змушують хорошого автора писати дешево.

Як стати високооплачуваним копірайтером?

Усвідомте себе БРЕНДОМ

Все, від першої літери в вашому ніку до останнього рядка в вашому блозі, має позиціонувати вас як бренд, як ексклюзив, як іменитого Майстра. Саме так: Майстри з великої літери. Створюйте образ ПРОФІ.

Цінуйте свою працю

Пам'ятайте, що завжди є хтось, хто пише тексти таке ж якості, як і у вас, але продає їх дорожче.

Я вам більше скажу. На закритих біржах із суворим відбором є топові автори, тексти яких міг би непогано відредагувати який-небудь невідомий і дешевий, але талановитий автор.

Все питання лише в тому, що топовий копірайтер гаряче хотів знайти хлібне місце, а скромняга ніяк не зважиться до зміни обстановки.

А тепер найприкріше. Швидше за все, ви вже писали ті самі відповідальні тексти, які довіряють досвідченим копирайтерам: статті на головну, статті про компанії, рекламні огляди сервісів.

Просто існують перекупники, які беруть замовлення подорожче, і роздають їх на виконання дешевше. І є маленькі компанії з обмеженим бюджетом просування, де оптимізатори не погано економлять на контенті.

Який напрошується висновок? Дуже не втішний. Можете не сумніватися, якщо ви написали статтю за 50 (100) рублів, хтось прямо зараз пише таку ж статтю за 200 (1000) рублів. Тому ноги в руки - і на абордаж! І почати можна прямо зараз з статті «Як стати багатим» .

Працюйте над репутацією

Ще раз повторюся: загорніть себе в красиву упаковку. Поганий той копірайтер, хто не може сам себе продати. І бездоганну якість потрібно доповнювати грамотним прихованим піаром.

Засвітився на популярних формулах і в спільнотах. Спілкуйтеся. Домовляйтеся про публікацію інтерв'ю, гостьових статей і повноцінних статей, в яких ви як гуру будете вчити новачків премудростям реклами. Зробіть собі ім'я.

Чули про Дениса Каплунова? Він починав на Etxt, швидко вийшов в Топ біржі, і поплив у вільне плавання. Але як поплив! На яхті, що виблискує від гучних заяв і хвалебних епітетів, під дзвін барабанів і голосів з численних блогів і порталів. Так, він Майстер. Не сперечаюсь. Але хто тримав свічку за дверима його кабінету (або спальні), коли він тільки продумував стратегію по штурму Олімпу? І що вам заважає зайнятися просуванням Себе Улюбленого?

Заявіть про приголомшливих знижки. Придумайте нові послуги. Зробіть ефектний хід.

Новачкам же я дала б ще одна маленька порада: не підвищуйте ціни занадто швидко. Чим дорожче послуга, тим більше претензій можуть дозволити собі замовники.

Переходьте на новий рівень лише тоді, коли побачите, що дійсно виросли і гідні більшого винагороди.

Переходьте на новий рівень лише тоді, коли побачите, що дійсно виросли і гідні більшого винагороди

І будьте впевнені: в перспективі ви зможете працювати не з рядовими оптимізаторами і власниками сайтів, а з компаніями. А це вже зовсім інша цінова планка.

Удачі вам у такій нелегкій, але захоплюючій справі!

Що таке копірайтер і як їм стати?
Як стати дорогим копірайтером?
Як стати високооплачуваним копірайтером?
Як стати хорошим копірайтером з нуля?
Любіть дізнаватися щось нове і легко орієнтуєтеся в потоці інформації?
Ви творча людина?
Як стати копірайтером: з чого почати?
Як стати хорошим копірайтером?
Як стати кращим копірайтером?
Як стати успішним копірайтером?