Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як створити інтернет-магазин безкоштовно самому з нуля

 1. Як створити інтернет-магазин. Покрокова інструкція
 2. Інтернет магазин чи вигідно це?
 3. Які програми можуть допомогти в створенні сайту
 4. Способи доставки товару куплених на сайті
 5. Реклама магазину в соціальних мережах
 6. Способи оплати товарів куплених через інтернет

Незважаючи на те, що продаж товарів через інтернет пов'язана з певним ризиком, інтернет-магазини стають все популярнішими, а клієнтів у них все більше Незважаючи на те, що продаж товарів через інтернет пов'язана з певним ризиком, інтернет-магазини стають все популярнішими, а клієнтів у них все більше. Даний вид бізнесу, при грамотному підході, може приносити хороший прибуток. Нижче ми розглянемо як створити інтернет-магазин і самостійно його відкрити, а також - що потрібно для його відкриття.

Як створити інтернет-магазин. Покрокова інструкція

Якщо ви хочете відкрити власний інтернет-магазин, вам не знадобиться будь-яких особливих навичок. Проте, при його відкритті, необхідно враховувати деякі вимоги. Єдине, що вам необхідно зробити - відкрити ІП та своєчасно оплачувати податкові платежі.

Далі, необхідно зареєструвати домен і замовити хостинг. Потім, необхідно вибрати і встановити систему управління майбутнім інтернет-магазином (CMS). Для того, щоб сайт був привабливим для покупців, необхідно його оформити. Для цього, можна вибрати будь-яку безкоштовну тему, призначену для магазинів або замовити створення дизайну у фахівців.
Важливим є і створення семантичного ядра. Якщо вам не знайоме це поняття, можна звернутися до професіоналів, які створять його за певну плату. Найважливішою частиною, на етапі створення магазину, є створення необхідних рубрик та наповнення їх відповідним товаром і контентом.

На наступному етапі, вам буде потрібно провести первинне SEO: налаштувати ЧПУ (адреси урл-адрес), провести оптимізацію структури магазину, оптимізацію текстів і навігації, а також провести внутрішню перелинковку.

Бажано підключити до свого магазину якомога більше систем електронних платежів, щоб полегшити покупцям процес оплати товару. Готовий і оптимізований сайт необхідно додати в пошукові системи Google і Яндекс для індексації.

Готовий і оптимізований сайт необхідно додати в пошукові системи Google і Яндекс для індексації

Інтернет магазин чи вигідно це?

Продавати через інтернет-магазини можна все що завгодно. Однак, не кожен товар є вигідним або рентабельним для відкриття інтернет-магазину. Особливим попитом серед користувачів користуються одяг, взуття, іграшки, мобільні телефони та аксесуари до них, різна техніка, книги і т.п. Також, через інтернет-магазин можна придбати і продукти, проте братися за їх продаж новачкові не варто. Особливо, якщо ви проживаєте в невеликому місті.

Які програми можуть допомогти в створенні сайту

При створенні інтернет-магазину, вам не обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення. Існує кілька програм, які допоможуть і спростять процес створення. Перерахуємо лише деякі з них:

 • 1С-Бітрікс;
 • Prestashop;
 • Magento;
 • UMI.CMS;
 • Interchange і ін.

Ми не будемо розглядати процес установки і правила користування цими програмами, оскільки до кожної програми і їх налаштувань існують дуже докладні інструкції.

Способи доставки товару куплених на сайті

Як і для будь-якого магазину, важливою умовою є наявність товару. І, якщо у звичайних магазинів існують склади, то в нашому випадку, необхідно знайти відповідальних постачальників, які будуть готові постачати товар. Для початку, можна почати співпрацювати з одним постачальником, а далі вже розширювати свою діяльність.
Важливим для клієнтів є можливість отримання покупок. Чим більше можливостей ви надасте покупцям, тим більше їх у вас буде.

Розглянемо стандартні способи доставки, які доступні в багатьох великих точках:

 • Пошта Росії. Оскільки відділення пошти є в будь-якому куточку нашої країни, в тому числі і в селищах і селах, цей спосіб вважається найбільш доступним.
 • Кур'єрська служба. Таким способом доставки користуються ті, хто бажає отримати куплений товар, якомога швидше. Для початку, можна користуватися сторонньою службою, а з часом створити і власну.
 • Транспортні компанії. Такий спосіб можна використовувати при доставці великих вантажів або великої кількості товарів.

Реклама, способи розкрутки і залучення покупців на Вашу сторінку

Кожен підприємець в курсі, що реклама є тим фактором, завдяки якому можна істотно збільшити продажі і залучити нових відвідувачів. В інтернеті існує кілька основних способів, які допоможуть в просуванні вашого інтернет-магазину.

Розглянемо деякі основні способи:

 • Банерна реклама;
 • Додавання свого магазину в популярні каталоги (Яндекс Маркет та ін.);
 • Трізерние мережі;
 • Реклама свого магазину поза інтернетом;
 • Контекстна реклама (Google Adwords і ін.);
 • Робота зі CPA-мережами. Даний спосіб - це свого роду мережевий маркетинг, при якому ваші партнери призводять покупців на ваш сайт, а ви оплачуєте їм певний відсоток з продажів;

Реклама магазину в соціальних мережах

Практично всі ці способи дають досить швидкий результат. Можна використовувати як один з них, так і все відразу. Чим більше способів залучення та розкрутки ви будете використовувати, тим швидше зможете отримати перший прибуток і потік клієнтів.

інформаційна база

Однак, наявність великої кількості відвідувачів - це не основна мета інтернет-магазинів. Щоб почати отримувати прибуток, необхідно, щоб відвідувачі робили покупки, а не просто розглядали пропонований товар. Для того, щоб наростити базу постійних клієнтів, необхідно подбати про якість інформації, що знаходиться на сайті, а також про те, щоб у клієнтів була можливість отримати консультацію або поділитися своєю думкою.

У всі часу, продавці приваблювали покупців знижками і акціями. Проводьте час від часу такі ж розпродажі і зможете залучити ще більше покупців, частина з яких піде на категорію постійних.
У всі часу, продавці приваблювали покупців знижками і акціями
Основи безпечної торгівлі

Пам'ятайте, що покупець завжди правий - це перше правило сфери обслуговування. Ви повинні розуміти, що кожен ваш покупець може відстоювати свої права на основі Закону про захист прав споживачів. Особливо необхідно це враховувати, продаючи товар через інтернет. Покупець не має можливості поміряти, помацати і оцінити товар. З метою уникнути непорозумінь і повернення товару, намагайтеся описувати кожен товар якомога докладніше. Важливим є і наявність якісних та інформативних фотографій, які показували б продавану річ з різних ракурсів.

Також, необхідно подбати і про свою безпеку. При здійсненні безготівкового розрахунку, можна додатково запросити підтвердження з банку, а при кур'єрській доставці обов'язково просити клієнта пред'явити документи, що підтверджують особу.

Способи оплати товарів куплених через інтернет

Необхідно враховувати той факт, що, чим більша кількість способів оплати ви передбачте, тим більше клієнтів буде користуватися вашими послугами. Необхідно подбати про те, щоб кожен клієнт, міг розрахуватися з вами зручним для нього способом.

Розглянемо основні способи оплати:

 • Готівковий розрахунок;
 • Безготівкові платежі;
 • Оплата через пластикову картку;
 • Накладений платіж;
 • Оплата за допомогою електронного гаманця.

Як бачите, створення власного магазину, хоч і дещо трудомістке заняття, але цілком реальне. Якщо вами, при створенні свого магазину, будуть враховані основні моменти, перераховані в цій статті, то ваш магазин буде приносити прибуток практично з самого створення!

Удачі вам!

Рекомендуємо Вам також переглянути:

Інтернет магазин чи вигідно це?