Як створити власну сторінку WordPress SEO Landing Page [Завантажити шаблон]

 1. Що таке цільова сторінка?
 2. Проблеми зі стандартними сторінками блогу
 3. Як отримати гарну цільову сторінку (дорогий підхід)
 4. Як отримати гарну цільову сторінку (безкоштовний підхід)

Оновлення. Ця публікація була скасована (код не оновлюється). Все ще варто прочитати хоч.

Перш за все, я, напевно, повинен пояснити, чому я публікую посаду, де докладно розповідаю про деякі аспекти WordPress як видавничої платформи. Це тому, що цільові сторінки часто є одним з основних маркетингових інструментів для багатьох онлайн-компаній, і оскільки WordPress є найпопулярнішою платформою для управління веб-сайтами, то всі вони працюють разом ...

Це ключове слово, яке є «своєрідним». Це тому, що цільові сторінки не є рідною функціональністю в WordPress, і ви повинні зробити трохи копатися, щоб увімкнути їх для вашого блогу.

До речі, якщо ви подивитеся в архіві тут, ви знайдете повідомлення про користувацькі сторінки архіву WordPress , де я пропоную свій шаблон архівів (точний, який я використовую в цьому блозі). Не забудьте перевірити це.

Що таке цільова сторінка?

Деякий час тому я опублікував гостьовий пост на Six Revisions про хороше дизайн цільової сторінки . Якщо ви не зацікавлені в частині дизайну, то просто перевірте першу пару абзаців статті, де я пояснюю мету і побудову стандартної цільової сторінки.

Коротше кажучи, цільова сторінка - це сторінка, яку відвідувачі бачать після натискання певного посилання на іншому сайті. Наприклад, якщо ви рекламуєте свій сайт через AdWords, то URL, з яким ви пов'язуєте оголошення, стає цільовою сторінкою.

Мета цільової сторінки полягає в тому, щоб переконати відвідувача прийняти певні дії. Звичайно, це щось купити або підписатися на ваш список розсилки.

Цільові сторінки вже тривалий час знаходяться в Інтернеті, і з дуже простої причини - вони працюють. У вас завжди більше шансів досягти успіху, якщо ви намагаєтеся продати даний продукт через цільову сторінку, а не через стандартну сторінку блогу.

Тепер, точна тема тут SEO цільових сторінок. Те, що відрізняє їх від традиційних цільових сторінок, полягає в тому, що, найголовніше, вони призначені для ранжирування в пошукових системах.

Проблеми зі стандартними сторінками блогу

Основна проблема зі стандартними сторінками блогу полягає в тому, що існує занадто багато речей, які можуть відволікати відвідувача від дій, а також занадто багато елементів, які не є релевантними з точки зору SEO.

Наприклад, такі речі:

 • бічні панелі,
 • заголовки,
 • меню,
 • Twitter-посилання,
 • Twitter і інші кнопки соціальних мереж,
 • інші посилання на зовнішні сайти,
 • великі колонтитули,
 • коментарі тощо.

Незважаючи на те, що ці елементи часто є обов'язковими для бізнесу в блогах взагалі, вони не дуже придатні для цільових сторінок. Основною рисою якісної цільової сторінки є простота.

Як отримати гарну цільову сторінку (дорогий підхід)

Ось дорогий підхід до отримання приємної цільової сторінки (у наступному розділі я представляю безкоштовний контр-підхід).

Ви можете отримати гарну цільову сторінку разом з абсолютно новою темою. Я знаю, що зміна теми вашого сайту може не звучати як найпривабливіша річ, але просто вислухайте мене.

Оновлення теми на щось сучасне часто є єдиним способом отримати можливість використовувати новітні функції в WordPress (кожна наступна версія вводить).

Те, що я можу порекомендувати тут, це X Тема . Це зроблено компанією під назвою Theme Co, і вона стала однією з найпопулярніших фреймворків для WordPress.

Є багато доступних тем, які пропонують різні шаблони цільових сторінок. Наприклад, називається один Фокус . Ось як виглядає стандартний дизайн:

Досить блог-люблять проекти та layout, вірно? Ось як виглядає цільова сторінка:

Як бачите, велика різниця. На цільовій сторінці немає заголовка, ні колонтитула, ні бічних панелей, нічого. Є лише основний блок вмісту. Незважаючи на те, що це може не виглядати найпривабливішим візуально, він спрацьовує як бізнес, і може генерувати набагато кращі переходи, ніж звичайні сторінки блогу.

Головною перевагою цього методу є те, що він не вимагає зусиль для створення нових цільових сторінок… ви платите гроші, але заощадите час.

Як отримати гарну цільову сторінку (безкоштовний підхід)

Такий підхід не буде коштувати ні копійки, але це вимагатиме певної роботи (ви завжди можете попросити когось про допомогу, якщо потрібно).

Я хочу надати вам шаблон цільової сторінки. Це той, яким я користуюся тут , і тут (зображення нижче).

Це той, яким я користуюся  тут  , і  тут  (зображення нижче)

Як ви можете бачити, тут є кілька різних елементів:

 • заголовок,
 • основний блок вмісту,
 • список відповідних посад; відображаються як (1) витримки, потім як (2) витримки + зображення, потім як (3) витримки знову, потім як (4) стандартні текстові посилання; це має на меті представити деяку різноманітність, а не продемонструвати довгий список посилань,
 • блок підписки електронною поштою.

Причина, чому так багато вмісту, це зробити сторінку релевантною до ключового слова, на яке ви орієнтуєтеся.

Щоб зробити цільову сторінку робочою для поточної теми, потрібно скористатися наведеним нижче кодом і створити шаблон сторінки користувача з цим. (Код містить ряд підказок, щоб полегшити процес інтеграції.)

Шаблон використовує одне спеціальне поле для відображення списку пов'язаних повідомлень (для SEO). Поле називається custom_field_tags , в ньому зберігаються теги повідомлень, які відповідають цільовій сторінці.

Наприклад, якщо ви хочете відобразити всі повідомлення з тегами "blogging", то просто встановіть спеціальне поле (при редагуванні цільової сторінки на панелі адміністратора WP) до "blogging" (зображення нижче).

Наприклад, якщо ви хочете відобразити всі повідомлення з тегами blogging, то просто встановіть спеціальне поле (при редагуванні цільової сторінки на панелі адміністратора WP) до blogging (зображення нижче)

Якщо ви не хочете відображати будь-які пов'язані повідомлення, не встановлюйте спеціальне поле.

Це насправді. Після створення спеціального шаблону сторінки з кодом, який я надаю тут, ви можете легко запускати нові цільові сторінки SEO. Звичайно, ви все одно повинні зробити оптимізований контент, але я сподіваюся, що цей шаблон полегшить для вас технічну сторону.

Завантажити тут.

Чи плануєте ви запустити будь-які SEO цільові сторінки на вашому онлайн-блозі в найближчому майбутньому?

Що таке цільова сторінка?
Що таке цільова сторінка?
Чи плануєте ви запустити будь-які SEO цільові сторінки на вашому онлайн-блозі в найближчому майбутньому?