Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як створювати оптимізований для SEO контент

 1. Створіть оригінальний контент
 2. Оптимізуйте заголовок
 3. Приділіть увагу структурі
 4. Використовуйте ключові слова
 5. Прагніть до удобочитаемости
 6. Увімкніть внутрішні і зовнішні посилання
 7. Оптимізуйте зображення
 8. Сконцентруйтеся на користувача
 9. Поради на закінчення

Хороший контент важливий, але якщо ви хочете, щоб він досяг більш широкої аудиторії, то він повинен мати високий рейтинг в пошукових системах. Тут я розповім, як створювати такий контент.

Створіть оригінальний контент

Немає сенсу створювати новий контент, якщо він недостатньо автентичний для того, щоб виділятися. Навіть якщо ви знайшли щось нове в іншому джерелі, то вам все одно доведеться запропонувати свою точку зору на це питання, яка додасть цінність цієї теми.

Copyscape - це інструмент для перевірки на плагіат, який допоможе перевірити ваш сайт на оригінальність. Дубльований контент, за великим рахунком, не цінується пошуковими системами, і він не допоможе вашому сайту отримати високий рейтинг.

Оптимізуйте заголовок

Оптимізуйте заголовок

Заголовки - це перше, що побачать ваші користувачі по виконанні пошуку. Тому вони так важливі, і ви повинні обміркувати якнайбільше варіантів перш, ніж визначте переможця.

Використання в заголовках фокусних ключових слів, також буде хорошою практикою, але не перестарайтеся. Прагніть до заголовку в 55-60 символів, так як це та кількість символів, яке буде відображатися в результатах пошуку Google.

Також, переконайтеся, що ваш URL не перебуває з набору випадкових чисел, а відповідає заголовку.

Приділіть увагу структурі

Приділіть увагу структурі

Не тільки контент, але і його структура допомагає пошуковим движкам вирішувати, які результати будуть відображатися в першу чергу. Таким чином, чітка структура з заголовками і абзацами, які полегшують читання, краще як з точки зору користувача, так і з точки зору пошуку.

Заголовки також допомагають пошуковим системам отримати швидкий огляд вашого контенту, тому, корисно хоча б один раз згадати в них фокусна ключове слово.

Використовуйте ключові слова

Останнім часом, ключові слова рідко використовуються для позначення теми вашого поста, але вони, тим не менш, корисні для позначення теми, на якій ви зосереджені.

Дослідження ключових слів і раніше корисно при виборі найбільш цікавих тем для вашої аудиторії. Вони як і раніше можуть бути частиною вашого контенту, за умови, що вони додаються в контексті, і в прийнятному кількості. Не потрібно жертвувати якістю контенту з метою включити в нього якомога більше ключових слів - така практика тільки негативно позначиться на бажаний результат.

Не потрібно жертвувати якістю контенту з метою включити в нього якомога більше ключових слів - така практика тільки негативно позначиться на бажаний результат

Прагніть до удобочитаемости

Удобочитаемость вашого контенту - це простота його викладу, відсутність граматичних або синтаксичних помилок і структура пропозиції.

Онлайн тести на читабельність дозволяють вам визначити «вік для читання», необхідний для розуміння вашого контенту, і вони засновують свої результати на:

 • довжині пропозиції
 • Кількості складів в словах
 • Частоту використання пасивного стану

Увімкніть внутрішні і зовнішні посилання

Внутрішні посилання зможуть допомогти вам підтвердити свій авторитет в певній сфері, створюючи логічну послідовність від одного поста до іншого. Це може привести до утворення серії постів, що представляють додаткову цінність, спрощуючи пошуковим движкам розуміння ваших ключових тем.

Зовнішні посилання говорять про те, що ви добре знайомі з темами, про які пишете, і готові надати додаткові ресурси на підтримку вашого контенту. Чим авторитетніше джерело, на який ви посилаєтеся, тим краще для пошукового движка.

Надмірне використання посилань може привести до абсолютно протилежних результатів. Переконайтеся, що кожна посилання виконує свою роль.

Оптимізуйте зображення

Оптимізація ваших зображень надає додаткову можливість виділитися в результатах пошуку, але на цей раз, в пошуку зображень.

Оскільки візуальний контент стає все більш і більш помітним, про нього не можна забувати. На щастя, оптимізація зображень не забирає багато часу. Ви тільки повинні пам'ятати кілька простих порад:

 • Завжди використовуйте відповідне ім'я файлу
 • Будьте обережні з розміром файлу, так як це впливає на швидкість сторінки
 • Не забудьте додати альт-тег, або іншу підпис до зображення
 • Думайте як користувач, коли придумуєте назви зображень
 • Зосередьтеся на якісних зображеннях, і уникайте стічних

Завжди використовуйте відповідне ім'я файлу  Будьте обережні з розміром файлу, так як це впливає на швидкість сторінки  Не забудьте додати альт-тег, або іншу підпис до зображення  Думайте як користувач, коли придумуєте назви зображень  Зосередьтеся на якісних зображеннях, і уникайте стічних

Сконцентруйтеся на користувача

Кожна частина контенту повинна створюватися для користувача. Це, також, може бути застосовано до SEO. Ви не зможете створити новий контент, або провести дослідження ключових слів, якщо нічого не знаєте про своє ключове аудиторії.

Чого від вас очікує ваша аудиторія?

Як ви можете поліпшити користувальницький досвід?

На ці питання можна відповісти, приділяючи пильну увагу своєму сайту, контенту, і вашої цільової аудиторії. Google заохочує сторінки, які приділяють увагу користувача досвіду, так що ніколи не недооцінюєте силу користувача.

Поради на закінчення

Якщо ви хочете створити оптимізований для SEO контент, ось про що ви повинні пам'ятати:

 • Зосередьтеся на наміри користувачів
 • Будьте автентичні
 • Придумайте хороші заголовки
 • Зверніть увагу на структуру контенту
 • Мудро використовуйте наступні ключові слова
 • Редагуйте, вдосконалюйте, і прагнете до удобочитаемости
 • Використовуйте як зовнішні, так і внутрішні посилання
 • Оптимізуйте зображення

Переклад статті Терези літсо

джерело: searchenginewatch.com

Чого від вас очікує ваша аудиторія?
Як ви можете поліпшити користувальницький досвід?