Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як відстежувати свій рейтинг Google (підказка: анонімність не достатньо)

 1. Якщо ця відповідь описує, як ви перевіряєте свій рейтинг Google, ця посада для вас!
 2. Давайте подивимося на 2 інші безкоштовні варіанти, які дозволять вам перевірити і відстежувати свої...
 3. Але навіть знання вашого анонімного рейтингу не є відмінним способом відстеження прогресу SEO.
 4. Ось деякі цілі, які ви можете встановити.

Коли у мене є розмова з фотографами про SEO, я зазвичай вважаю, що їхня головна мета - потрапити на першу сторінку Google.

Потім я запитую: "Що хтось шукатиме, щоб знайти ваш сайт на першій сторінці?"

Як правило, це дає мені відповідь на “хм… хороше питання”, тому я запитаю, як вони перевіряють, де вони знаходяться в Google.

Найпоширенішою є відповідь: "Я просто шукаю в Google для {вставити моє місто} весільних фотографів".

Якщо ця відповідь описує, як ви перевіряєте свій рейтинг Google, ця посада для вас!

По-перше, давайте поговоримо на секунду про те, чому це не найкращий спосіб перевірити свій рейтинг.

Результати Google часто відрізняються для кожного пошукача. Це пояснюється тим, що Google намагається персоналізувати результати.

Деякі з факторів персоналізації включають:

 • Історія пошуку
 • Ви раніше відвідали сайт
 • Соціальні зв'язки
 • Ваше фізичне місцезнаходження
 • Тип вашого пристрою
 • Електронні листи, отримані в Gmail

Так що навіть якщо ви не включите місто в пошуках весільного фотографа, Google, ймовірно, буде показати вам результати для фотографів поруч з вами.

Але якщо хтось інший набрав той самий запит ("весільні фотографи") в іншому місті чи штаті, вони побачать різко різні результати.

Це також відбувається на мікрорівні. Хтось на одній стороні міста, швидше за все, побачить різні результати, ніж хтось шукає на іншій стороні міста. Особливо на карті.

Персоналізацію перегляду й підключення досить легко уникнути.

Все, що вам потрібно зробити, це використовувати Анонімний або Приватний вікна. Ці вікна не зберігають історію чи файли cookie, тому ваші власні налаштування не впливатимуть на результати.

Проте на анонімний сеанс може вплинути ваше місцезнаходження (на основі IP-адреси) і вашого пристрою (результати, скоріш за все, будуть різними для мобільних пристроїв і на робочому столі).

Через це ваші результати можуть бути невідповідними, якщо ви шукаєте однакові ключові слова на декількох пристроях або в різних місцях, навіть якщо ви використовуєте приватний сеанс перегляду.

Якщо ви збираєтеся використовувати цей метод для перевірки вашого рейтингу, принаймні переконайтеся, що ви відповідаєте своєму розташуванню та пристрою під час перевірки.

Але пошук інкогніто все ще не є моїм улюбленим методом перевірки рейтингу в пошукових системах.

Давайте подивимося на 2 інші безкоштовні варіанти, які дозволять вам перевірити і відстежувати свої рейтинги з плином часу!

** UPDATE 9/2/16 ** Здається, Serpfox більше не пропонує безкоштовний обліковий запис :: sniff ::

Serpfox є інструментом, який дозволяє відстежувати вашу позицію в SERPs з плином часу. Безкоштовний план дозволить вам відстежувати до 10 ключових слів!

Ви можете отримати платний обліковий запис, щоб відстежувати ще більше ключових слів (ціна починається від $ 10 / mo, що є дуже розумним порівняно з іншими інструментами).

Перевірка рангу SERPs робить по суті те ж саме, що і Serpfox, але призначена для одноразових пошуків замість відстеження з плином часу. Якщо ви хочете залишатися вільним і перевіряти більше 10 ключових слів, ви можете використовувати цей інструмент, щоб отримати однакові результати! Єдиний улов є те, що він трохи повільний, кожен пошук займає близько 60 секунд.

Просто вкажіть ключове слово та домен, виберіть чи ваш движок, виберіть місцеві / налаштування пристрою та перевірте рейтинг!

Ви можете бачити, що цей інструмент дає мені той же результат, що і Serpfox.

Використовуючи ці два безкоштовні інструменти, ви принаймні матимете спосіб вимірювати свої рейтинги послідовно.

Але навіть знання вашого анонімного рейтингу не є відмінним способом відстеження прогресу SEO.

Подумайте про це. Можливо, ваш потенційний клієнт не здійснює пошук в режимі інкогніто. Вони, ймовірно, побачать персоналізовані результати. Швидше за все, ви будете відображатися по всій сторінці для людей, які використовують ту ж саму фразу.

Не кажучи вже про те, що перебування на першій сторінці для конкретного ключового слова, швидше за все, є метрикою марнославства, ніж ключовим показником здоров'я.

Належним чином оптимізований сайт, ймовірно, приведе до органічного трафіку на сотні ключових слів.

Отже, як ви повинні вимірювати свій прогрес, коли мова йде про SEO? Як ви будете знати, якщо ваші зусилля окупаються?

Я радий, що ви запитали.

Є кілька речей, які ви можете відстежувати, але моя рекомендація № 1 - ознайомитися з консоллю пошуку Google.

Зокрема, я хочу, щоб ви стали експертом, читаючи сторінку Analytics пошуку.
Зокрема, я хочу, щоб ви стали експертом, читаючи сторінку Analytics пошуку

Це покаже вам всі запити, які відображали ваш сайт у SERPS (покази), загальну кількість кліків за цими результатами, рейтинг кліків (покази, поділений на кліки) і середню позицію по всіх запитах.

Ви також зможете переглянути всі ці дані для певних ключових слів, а також оцінити щомісячний обсяг для кожного ключового слова.

* Примітка. Зазвичай Google показує 10 результатів на сторінку. Отже, якщо ви знаходитесь на позиції 35, то ви вже п'ятий результат на 4-й сторінці.

На наведеному вище знімку вікна ви можете побачити дані для того самого ключового слова, за яким я відстежував раніше.

Google повідомляє мені, що середня позиція протягом останніх 28 днів для "SEO для фотографів" становить 36,9. Не сильно відрізняється від 31, який я бачив у Serpfox, але майте на увазі, що це дані за останні 28 днів. Якщо я звужу його до останніх 7 днів, середня зміна до 31,3. Приємно! Хороше підтвердження того, що інші інструменти дають мені точну картину мого рейтингу для цього ключового слова.

Цей звіт також є чудовим місцем для пошуку ключових слів, які ви навіть не знали, що люди використовують для пошуку вашого сайту. Іноді ви знайдете ключові слова, які мають високий місячний обсяг, і ви вже займаєте позицію на перших кількох сторінках. Це буде прекрасним часом для того, щоб зосередитися на оптимізації для цього ключового слова і намагатися захопити ще більший обсяг цього пошуку!

Ви також можете виявити, що ви знаходитесь на сторінці 1 або 2 для ключового слова, але не отримуєте майже жодних кліків, незважаючи на велику кількість показів. Настав час оцінити фрагмент і подумати, чому люди не натискають результат.

Нарешті, можна порівняти діапазони дат на одному графіку. Це відмінний спосіб відстежити, чи з часом ваш сайт покращується!

У цій таблиці суцільні лінії - це попередні 28 днів, а пунктирні лінії - 28 днів до цього.

Ви можете бачити, що я збільшив кількість показів майже на 400% (це означає, що мій сайт відображається в результатах пошуку в 4 рази більше, ніж раніше), але мій рейтинг кліків (клік) знизився.

Тепер, коли ви трохи знаєте, як читати аналітику пошуку, ви можете почати встановлювати кращі цілі для свого рейтингу Google!

Ось деякі цілі, які ви можете встановити.

 • Я хочу збільшити кількість кліків на мій сайт із пошукового трафіку Google порівняно з минулим місяцем.
 • Я хотів би з'являтися частіше в сервісах Google.
 • Я хочу збільшити рейтинг кліків моїх результатів.
 • Я хочу щомісяця відкривати та оптимізувати для одного нового ключового слова.

З цими цілями, ви будете мати набагато краще уявлення про те, як ваші зусилля SEO погасити! Не забувайте перевіряти свій прогрес принаймні раз на місяць і уточнювати свій план і цілі!

Потрібна допомога в читанні вашої аналітики пошуку? Хочете, щоб хто-небудь тримав вас підзвітним перед новими цілями SEO? Станьте частиною спільноти Fuel Your Photos, приєднавшись до безкоштовної групи Facebook!

Станьте частиною спільноти Fuel Your Photos, приєднавшись до безкоштовної групи Facebook

Потім я запитую: "Що хтось шукатиме, щоб знайти ваш сайт на першій сторінці?
Отже, як ви повинні вимірювати свій прогрес, коли мова йде про SEO?
Як ви будете знати, якщо ваші зусилля окупаються?
Потрібна допомога в читанні вашої аналітики пошуку?
Хочете, щоб хто-небудь тримав вас підзвітним перед новими цілями SEO?