Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як вигідно інвестувати в ПАММ рахунки Альпарі?

  1. ПАММ-рахунок
  2. ПАММ-портфель
  3. Інвестиційні фонди
  4. структуровані продукти
  5. Як зареєструватися і інвестувати кошти

Alpari - один з лідерів сучасного ринку брокерських послуг (за версією Інтерфакс - брокер №1), компанія, що одержала максимальну оцінку серед учасників фінансового ринку. Послугами Альпарі на даний момент користуються більше 400 000 інвесторів, а досвід роботи на ринку Форекс вже перевищив 16 років.

Одна з основних категорій роботи брокера - інвестиційні пропозиції. Компанія пропонує роботу з ПАММ-рахунками, ПАММ-портфелями, інвестиційними фондами, а також ряд структурованих продуктів. Заглибимося в кожне з названих пропозицій і розберемо, які вигоди може отримати інвестор, вклавши гроші в компанії Альпарі .

ПАММ-рахунок

Ви інвестуєте в трейдера - він заробляє для вас гроші. Це проста схема, на якій грунтується ідея ПАММ-рахунки. Інвестор вкладає свої гроші в перспективного гравця, який працює на гроші свого інвестора. Тобто інвестору не потрібно мати достатні знання для самостійної торгівлі на Форекс, одному з найбільш ліквідних ринків у світі. Досить підібрати ефективного керуючого, і з його допомогою заробляти на валютному ринку.

Дохід інвестора ПАММ-рахунки нічим не обмежений - все залежить виключно від ефективності керуючого. Але на яку прибутковість можна розраховувати?

На даний момент перше місце серед ПАММ-рахунків займає Euro-Pattern, прибутковість якого становить 66,5% за весь час і 60,2% за останні 6 місяців. Рахунок існує на протязі більше 8 місяців, і за цей час капітал керуючого досяг 150 тисяч рублів, а обсяг коштів в управлінні склав 14,123 млн руб. Умова інвестування - баланс від 500 рублів.

Друге місце займає набагато більше вікової ПАММ - Zapad, існуючи 3 роки, показав прибутковість 2 079,7% за весь час, 314,2% за рік і 163,8% за 6 місяців. Умова інвестування - баланс від 10 USD.

Інвестору завжди буде доступна наочна статистика, де демонструються показники ефективності роботи керівників. Якщо інвестор не буде задоволений результатом, він завжди зможе вивести свої гроші з ПАММ-рахунки в будь-який час.

Особливістю є те, що Альпарі - це творці та ідеологи ПАММ-системи. Саме ПАММ-рахунки Альпарі є оригіналом цього продукту. Вражає і статистика: понад $ 155 млрд торгового обороту, більш 650 тисяч інвестиційних рахунків, участь інвесторів більш ніж з 40 країн світу.

ПАММ-портфель

Фактично, інвестор працює з тими ж ПАММ-рахунками, але змінюється масштаб дій: тепер мова йде не про один ПАММ-рахунку, а відразу про кілька які включені в ПАММ-портфель. У чому сенс такої трансформації? Інвестор отримує можливість диверсифікувати свої ризики, може постійно спостерігати за прибутковістю і складом портфеля і регулювати залученість в проект власних грошей або поповнюючи рахунок, або виводячи з портфеля фінансові кошти.

Якщо ви виділяєте ті чи інші ПАММ-рахунки, ви можете створити свій власний ПАММ-портфель, скориставшись конструктором брокера.

Інвестиційні фонди

Головний об'єкт цього різновиду інвестування - інвестиційний пай, який є інвестиційною одиницею. Прибутковість інвестицій - питання, яке можна вирішити керуючими: зокрема, вони в щоденному порядку розраховують вартість паю.

Альпарі пропонує кілька форматів інвестиційних фондів, кожен з яких передбачає роботу з різними фінансовими інструментами (наприклад, дорогоцінними металами, нерухомістю, продуктами енергетики і т.д.). Інвестор може захистити себе від девальвації рубля або від нестабільності валютного ринку - все залежить від того, який інвестиційний портфель він вибере.

структуровані продукти

Альпарі інформує інвестора про всі останні рухах на фінансових ринках. На чому зараз можна заробити? Підкажуть інвестиційні ідеї від брокера!

Дохідність інвестиційних ідей може відрізнятися. Наприклад, від роботи з акціями компанії Alibaba Group Holding LTD брокер обіцяє понад 228% річних при інвестуванні від 5 400 USD, а на падінні курсу EUR / USD пропонує заробити до 101% річних і інвестувати від 3 600 USD.

Як зареєструватися і інвестувати кошти

ПАММ рахунки Альпарі

Дана процедура абсолютно не складна, але для новачка буде корисна моя допомога. Для початку переходимо на сайт компанії .

На головній сторінці у верхньому лівому кутку натискаємо кнопку Зареєструватися і і заповнюємо свої дані. Як і всюди пишемо тільки достовірну інформацію це дуже важливо, тому як справа маємо з грошима.

Після цього ви вже потрапляєте в свій особистий кабінет. Логін і паролі прийдуть на пошту, рекомендую їх записати в блокнот, або зберегти в надійному місці.

Далі Вам потрібно поповнити ваш USD рахунок зручним для вас способом, а їх більше 15. І вже після того як гроші зараховані на ваш рахунок приступаємо до вибору інвестицій. Або це буде окремий ПАММ рахунок, або ПАММ портфель, або може ви захочете інвестувати кошти в інвестиційні фонди, вибір звичайно за вами.

Тому в особистому кабінет ви вже самі визначайтеся з вигідним для вас способом інвестування і примножуйте свої гроші.Але на яку прибутковість можна розраховувати?
У чому сенс такої трансформації?
На чому зараз можна заробити?