Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як Використовувати Google Plus для Просування?

 1. Google Plus і SEO
 2. Що вибрати: профіль або сторінку в Google Plus?
 3. Як оптимізувати ваш профіль і сторінку в Google+?
 4. Як збільшити число фоловерів в Google Plus?
 5. Публікації в Google Plus
 6. Як підібрати найкращі ключові слова?
 7. Лідогенераціі в Google+
 8. Як використовувати кола в Google Plus?
 9. Як використовувати спільноти Google+?
 10. Google Hangouts і інші заходи
 11. Як зробити hangout зустріч, яка приверне увагу?
 12. висновок:
 13. джерела:

З чим у вас асоціюється Google Plus ? З тим, що їм ніхто не користується? Ні-і. Ви помиляєтеся: ця соціальна мережа (офіційно) об'єднує понад 2,5 мільярда користувачів. З яких хоч і 10%, але оновлюють свої акаунти (іноді з використанням сервісів для SMM ), А це 250 мільйонів.

SMM

Google Plus хороший для SEO? Гаряче! Google Plus - це потужна зброя в арсеналі маркетолога. Дивіться самі: розміщення посилань в соц мережах позитивно впливає на позицію посилання в пошуковій видачі. І перша соціальна мережа, яка цьому сприяє, Google Plus.

І перша соціальна мережа, яка цьому сприяє, Google Plus

Будь-контент, який ви публікуєте в блозі, обов'язково транслюйте на сторінки Google Plus. Ця соціальна мережа дозволяє в будь-який час через опублікування, змінювати публікацію (читайте "додавати свіжіші ключові слова"). Це дуже важливо для оптимізації пошуку. Moz в своєму дослідженні 2015 року репости в цю соціальну мережу виділяє як важливий фактор, що впливає на ранжирування посилання в пошуковій видачі.

Moz в  своєму дослідженні 2015 року  репости в цю соціальну мережу виділяє як важливий фактор, що впливає на ранжирування посилання в пошуковій видачі

Google Plus і SEO

Google ранжує в пошуку вище популярні прокачані профілі і сторінки, а також оптимізовані (з ключовими словами) публікації.

Що вибрати: профіль або сторінку в Google Plus?

Як Фейсбук і Вконтакте, Google+ пропонує створити як особистий аккаунт (профіль), так і бізнес-сторінку. Профайл - це сторінка користувача соціальної мережі, а бізнес-сторінка представляє компанію. Ось основні відмінності бізнес-сторінки від профілю:

Бізнес-сторінка:

 • створюється через Google Мій бізнес
 • може мати безліч адміністраторів (до 50)
 • має статистику по кількості переглядів, записів і аудиторії
 • може бути прив'язана до Google maps

профіль:

 • автоматично створюється при появі поштової скриньки gmail
 • має єдиного власника, хто може адмініструвати профіль
 • статистики не має. Показує кількість переглядів профілю

Не турбуйтеся, якщо ви стали активно розвивати свій профіль. Google показує в пошуковій видачі, як профілі, так і бізнес-сторінки, віддаючи перевагу більш популярною сторінці.

Як оптимізувати ваш профіль і сторінку в Google+?

1. Чим більше користувачів, тим краще. Кількість фоловерів (особливо авторитетних) надає вагу вашого профілю, і Google йому більше довіряє . Прямої кореляції тут немає, проте всі дослідники пошукової системи Google сходяться на думці, що живий, що постійно оновлюється профіль підвищує шанси опинитися у видачі вище.

Як збільшити число фоловерів в Google Plus?

 • Додайте посилання на ваш профіль в Google+ в інші соціальні мережі.

2 2. Не включайте в назву сторінки ключові слова, якщо ви не хочете об'єднувати аккаунт з Youtube. У більшості випадків, це може виглядати непрофесійно, і крім того, це має дуже низьку ефективність .

3. Додайте найбільш ефективні ключові слова в опис сторінки.
3 4. Також не забувайте про інформацію, яка на сторінці about me . Обов'язково вкажіть свій сайт, телефон, місце розташування з ключовими словами.

Обов'язково вкажіть свій сайт, телефон, місце розташування з ключовими словами

Навіщо це потрібно? Ця інформація показується при запиті в якості опису:

Ця інформація показується при запиті в якості опису:

Публікації в Google Plus

Так умовно виглядає структура публікації в Google Plus.

 1. Назва і короткий опис обов'язково повинні містити ваші високочастотні ключові слова, оскільки перше речення в короткому описі (початку поста) Google ранжує як назва.

  Як підібрати найкращі ключові слова?

  Ви можете використовувати для цього пошук в самій соціальній мережі.
  Ви можете використовувати для цього пошук в самій соціальній мережі

  Ключові слова можна також шукати і за допомогою іншого сервісу Google Keyword Planner або Semrush. Обидва інструменти безкоштовні і можуть дати вичерпну інформацію за запитами по популярності в регіонах, трендам, конкуренції.

  • Поділіться публікацією з Кругом, в який входить Вас користувач.
  • Додайте його в своє коло.
  • Відповідайте на його коментарі.
  • Відзначте його на фотографії.
 2. У публікаціях відзначайте інших в оновленні статусу. Для цього потрібно додати значок + перед початком введення ім'я людини, якого хочете відзначити в публікації. Google+ покаже тих, хто в вашому колі. Це можна використовувати і для маркетингу впливу, коли ви даєте знати про ваші оновлення лідерам думок з вашою цільовою аудиторією. В оновлення можна відзначати послів бренду, щоб вони також поширювали ваш контент. Однак не варто це робити занадто часто, щоб не набридати.
 3. Додавайте хештеги до ваших публікацій. Пошук за хештегом в Google+ працює відмінно: шукає тільки за релевантними хештег і видає результати у хронологічному порядку. Групи і спільноти вибираються за кількістю передплатників в них і релевантності.

Лідогенераціі в Google+

 • Додавайте в друзі тих, у кого є в друзях або передплатників ваша цільова аудиторія. Відповідайте на коментарі, ставте +1 до публікацій, щоб вас помітили і вами зацікавилися.
 • Знайдіть декілька спільнот, де є ваші передплатники. Приєднайтесь до них. Знайдіть тих, хто захоче поділитися вашим контентом з спільнотою. В іншому випадку, можна просто коментувати записи, посилаючись на ваш контент і даючи цінні поради.
 • Задавайте питання людям в вашому колі про них і їх роботі, питайте їх експертної думки. Це хороший спосіб підвищити залученість.
 • Запросіть ваших друзів і інші контакти підписатися на вашу сторінку в Google Plus. це приверне більше нових користувачів , Аналогічно тому, як гроші залучають гроші.

На ці пункти регулярно витрачайте до півгодини в тиждень і ви швидко помітите ефект.

Як використовувати кола в Google Plus?

Google кола - це група людей, з якої можна поділитися публікацією або Підбіркою.

Що потрібно знати про Google колах?

 • Ви можете додати будь-яку людину в кола, навіть якщо ви не підписані один на одного.
 • Нові люди в Колі можуть бачити пости, включаючи ті, що були додані до її підписки.
 • Тут спам зайвий, від повідомлень можна відписатися.
 • Ви можете як додати, так і видалити будь-якого з Круга Google.

Навіщо додавати користувачів в Кола?

Збираючи цільову аудиторію за інтересами в кола, ви тим самим, працюєте з ядрами аудиторії. Кола дозволяють швидко поширювати інформацію до певних груп в ЦА, наприклад, створити вебінар для просунутих маркетологів.

Кола дозволяють швидко поширювати інформацію до певних груп в ЦА, наприклад, створити вебінар для просунутих маркетологів

Як використовувати спільноти Google+?

Один з найбільш ефективних способів привернути до вашого бізнесу увагу в Google+ - це створити співтовариство.

Які вигоди дає створення спільноти Гугл?

По-перше, перше, що бачить учасник спільноти - творця спільноти, натиснувши на якого, користувач потрапить на ваш профіль.

По-друге, ви можете стежити за обговореннями і моніторити, коли читачі будуть зацікавлені в покупці. І приєднатися в цей момент до обговорення.

Google Hangouts і інші заходи

Що таке Google Hangouts?

Це відео трансляція між вами і іншими користувачами Google+. Як і будь-який сервіс відеотрансляції, Google Hangouts дозволяє створювати онлайн інтерв'ю, вебінари, заняття, сесії технічної підтримки, демонстрації товару, конкурси, трансляції заходів. Це дозволить вам підвищити свій авторитет на ринку і змусити користувачів вам довіряти.

Google Hangouts може використовуватися як незалежний інструмент Google, так і як частина функціоналу соціальної мережі. Таку онлайн зустріч можна організувати для друзів, ваших кіл або інших користувачів Google+.

Таку онлайн зустріч можна організувати для друзів, ваших кіл або інших користувачів Google+

Як зробити hangout зустріч, яка приверне увагу?

 1. Створіть коло людей з вашою цільовою аудиторією. Додавайте людей зі схожими інтересами і поведінкою, щоб бути впевненим, що ваш захід приверне належну увагу.
 2. Використовуйте привабливий банер, щоб аудиторія зацікавилася вашою зустріччю.
 3. Зробіть обмеження, щоб тільки запрошені користувачі могли брати участь.
 4. Попросіть користувачів поділитися запрошенням на ваш захід.

Збірки, зображення шапки і логотип

Google Plus дозволяє зробити якісну візуалізацію свого бренду. Google Plus настільки ж візуальна платформа, як і Інстаграм. Можливо, саме тому бренди приділяють цьому так багато уваги. Приклад - H & M:

Google Plus дозволяє створювати Добірки - тематично сортовані публікації:

Вони дозволяють зручно структурувати контент, а також працювати з ЦА, яка має різноспрямовані інтереси. Користувачі можуть не підписуватися на ваш профіль, але при цьому стежити за оновленнями добірок. Це гнучкий інструмент контент-маркетингу, який не варто недооцінювати.

висновок:

Про Google+ останнім часом говорять як про вмираючої соцмережі, і тому є безліч доказів . Але ми сподіваємося, що ми навели достатньо аргументів, щоб переконати вас спробувати використовувати цю соціальну мережу.

Якщо у вас залишилися питання або ідеї, напишіть в коментарях, ми спробуємо з вами розібратися.

джерела:

MOZ

Social Media Examiner

HuffingtonPost

Kissmetrics

Як оптимізувати ваш профіль і сторінку в Google+?
Як збільшити число фоловерів в Google Plus?
Як використовувати спільноти Google+?
З тим, що їм ніхто не користується?
Google Plus хороший для SEO?
Що вибрати: профіль або сторінку в Google Plus?
Як оптимізувати ваш профіль і сторінку в Google+?
Як збільшити число фоловерів в Google Plus?
Навіщо це потрібно?
Як підібрати найкращі ключові слова?