Як використовувати Google Webmasters Інструменти, щоб знайти SEO питання у вашому магазині Bigcommerce

  1. Інформація про дорожній рух від Google Webmasters Tools
  2. Назви, описи та питання мапи сайту
  3. Швидкі дії для вирішення питань SEO у вашому магазині Bigcommerce

Одна з перших речей, яку потрібно зробити при створенні магазину на BigCommerce - це підписатися на Інструменти Google Webmasters. Це один з кращих безкоштовних інструментів, які допоможуть у SEO в магазині. Інструменти веб-майстрів Google завжди є моєю першою зупинкою, коли я хочу перевірити питання на веб-сайті будь-якого роду.

Інформація про дорожній рух від Google Webmasters Tools

Раптом люди не стукають у двері вашого сайту. Аналітика показує, що ваш трафік майже загинув. Причини? Багато. Від зміни алгоритму, щоб ваш магазин не був доступний протягом тривалого періоду часу, до блокування сканерів, до штрафів і так далі.

Якщо у вас є графіка, подібна до знизу, вам потрібно визначити, чому все це сталося.
Якщо у вас є графіка, подібна до знизу, вам потрібно визначити, чому все це сталося

Графіка, подібна до цих, не для слабкосердих. Принаймні, це не раптове падіння до нуля.

Коли ви бачите графік із трафіку - пошукові запити в інструментах Google Webmasters, що ведуть себе так, вам потрібно стежити за новинами. Чи був алгоритм Google чи ні? Зазвичай SEO-блоги пишуть про більшість змін, і ви можете дізнатися, які зміни можуть бути причиною.

Наприклад, на зображенні вище показано зменшення трафіку відразу після Панда 3.8 (оновлення, а не оновлення) було оголошено публічно.

Оскільки ми знаємо, що Panda грає з цим трафіком, ми повинні переконатися, що всі сторінки, які ми перевіряємо, мають унікальний зміст і вартість пропозиції . Зазвичай вам потрібно щонайменше 300 слів на кожній сторінці вашого сайту. Таким чином, знайдіть низьку якість або дублюється вміст і позбутися його.

Назви, описи та питання мапи сайту

Якщо ви перейдете до " Оптимізація - Sitemaps", ви зможете побачити, чи має карта сайту проблеми, скільки URL-адрес було надіслано, і як індексовано mare.

З наведеного вище зображення я перевірив найновіші опубліковані сторінки цього веб-сайту, і проблем немає. Нам доведеться виявити деякі старі сторінки і дізнатися, чому вони не проіндексовані. Приємно знати, що за допомогою GWT я бачу, скільки моїх бажаних сторінок перебуває в індексі Google.

Перед тим, як додавати карту сайту, ви навіть можете перевірити її, використовуючи "Додати / тест Sitemap" зверху праворуч на цій сторінці.

Рухаючись вперед, я прагнув побачити, які помилки я можу дізнатися щодо назв і описів. Мета ключових слів не може бути й обговорення (я сподіваюся, що ви знаєте, що зараз), тому ми будемо продовжувати розглядати ці інші елементи.

Дивлячись на оптимізацію - поліпшення HTML, ми бачимо щось подібне:
Дивлячись на оптимізацію - поліпшення HTML, ми бачимо щось подібне:

Оскільки сайт, зображений на зображеннях вище, не є веб-сайтом електронної комерції, я можу стверджувати, що легше підтримувати унікальність у всій платформі, але не думайте, що тільки тому, що у вас є сайт електронної торгівлі з продуктами 15k, ви маєте право використовувати дублікати назви та описи, як ви бажаєте.

Лише 23 дубльованих назви. Легкий торт, щоб дізнатися, які це таке і як вирішити проблему. За допомогою лише одного натискання на посилання "Дублювати мета-описи" я бачу, які сторінки мають цю проблему.

У деяких випадках я мав можливість побачити питання, що були показані майже в кожній точці. Зона неіндексації контенту є надзвичайно важливою. Не уникайте його, якщо ви бачите там посилання.

Швидкі дії для вирішення питань SEO у вашому магазині Bigcommerce

Після перевірки проблем у Інструментах Google для веб-майстрів ви зможете вирішити їх у вашому магазині BigCommerce. Нижче наведено кілька коротких порад:


  • Карта сайту подана, але сторінка не індексується протягом тривалого періоду часу - потрібно перевірити файл robots.txt (Інструменти - Редагувати robots.txt) і побачити, що у вас може бути така лінія "Disallow: /". Видаліть його та вставте в ньому вміст за замовчуванням цього файлу

  • дублювати теги заголовків і мета-опис на всьому сайті - і все одно! можливо, ви редагували файл шаблону HTMLhead.html і видалили %% Page.WindowTitle %% від тегу заголовка і %% Page.MetaDescription %% з тега опису мета і вставили власний. Ніколи цього не робите.

  • дублікати назв і описів лише на деяких сторінках - ви були ледачі, визнайте це. Використання одного і того ж назви або опису під час створення файлу імпорту CSV для вас простіше, але це буде коштувати пізніше. Не лінуйтеся і створюйте унікальні назви та описи для кожної сторінки. Переконайтеся, що стовпці Заголовок сторінки та Метадані
    правильно заповнені перед завантаженням. Ігнорувати мета-ключові слова, вони сьогодні нічого не варті.

  • не забудьте перевірити Здоров'я - Помилка сканування в GWT - якщо ви бачите 404 завантаження помилок, то список URL-адрес посилається туди і встановлює 301 перенаправлення. розумніші, чистіші, безпечніші.

  • використовуйте описові заголовки та описи - використовуйте одну з форм: "назва з ключовим словом в ній | назву вашої компанії тут" (Отримати знижки на домашній принтер HP Deskjet | GizStore) АБО "ключове слово спочатку в назві | назва компанії" (HP Deskjet home Принтер - отримуйте знижки | GizStore). Описання повинні бути також більш живими, вони повинні говорити про актуальність і безпосередність. Помилка: "Це принтер HP". Хороший приклад: "Не дозволяйте нашому дивовижному принтеру HP проскочити через ваші руки. Отримайте знижку зараз!"

Тепер перегляньте інструменти Google Webmasters і подивіться, які помилки відображаються там і вирішуйте їх як професіонали.

Причини?
Чи був алгоритм Google чи ні?