Як використовувати термін дії доменів для SEO

Минулого тижня я охопила як виграти аукціони GoDaddy . Припустимо, що ви тільки що виграли свій перший аукціон GoDaddy (ей, хороша робота), тепер давайте поговоримо про те, що ви дійсно можете зробити з цим доменом.

Ви можете використовувати прострочені домени для SEO, щоб передавати їх сік зв'язку, а іноді і будь-який трафік, що закінчився домен, як і раніше користуються (як тільки ви повернете його на ноги, звичайно). Давайте поговоримо про ваші варіанти після того, як ви забезпечите термін дії домену з терміном поглинання переваг цього сайту в обох посиланнях і трафіку. Ви можете використовувати прострочені домени для SEO, щоб передавати їх сік зв'язку, а іноді і будь-який трафік, що закінчився домен, як і раніше користуються (як тільки ви повернете його на ноги, звичайно)

301 Redirect

Це досить просто. Ви просто вказуєте весь домен на сайт, який ви хотіли б класифікувати за допомогою перенаправлення 301 . Таким чином, коли бот Google сканує сайт, з якого ви переадресовуєтеся, він автоматично перейде на ваш сайт і зазначить, що перенаправляє і, отже, пересилатиме весь вплив і зв'язок, який направляє з домену вперед до домену, який ви хочуть рангу.

Ви також можете перенаправляти певні сторінки одного сайту на іншу, використовуючи безкоштовний плагін WP. Проте помітне посилання високо в тексті настільки ж добре, однак, так що ви можете просто зробити це.

Розробка сайту

По-друге, можна розробити сайт з нуля. Ви можете зробити це з ряду причин. Можливо, ви хочете серйозно скористатися сайтом і просто побачити його як початок переходу до створення авторитетного сайту в цій ніші, оскільки він вже має деякі сайти, що посилаються на неї, і встановлену присутність. З іншого боку, ви можете просто використовувати його як частину приватної мережі блогу, і в цьому випадку ви хочете мати певний вміст, і ви можете вставити посилання на сайти, які ви бажаєте класифікувати.

Ви навіть можете перевірити архів сайту, щоб подивитися, як сайт виглядав до його закінчення, і ви можете подумати про створення цих сторінок. Це є ефективним, тому що це вміст, який заробив посилання та трафік, яким користувався сайт, в першу чергу, так що просто потрібно пам'ятати.