Як використовувати відкритий провідник сайту Moz

  1. Moz Відкрити провідник сайтів
  2. А потім - МОЗ.
  3. Початок роботи з Moz Відкрити провідник сайтів
  4. Moz Відкрити сторінку реферата

Кілька тижнів тому ми розпочали серію з трьох частин по порівнянню SEO API для пошуку та дослідження зв'язків - між Mozscape, Majestic SEO Explorer сайту та AHRefs, у кого є найкращий API? А як ви їх використовуєте? По-перше, ми обговорили як користуватися відкритим сайтом Majestic SEO , а минулого тижня ми обговорили як використовувати AHRefs . Я сподіваюся, що ви добре в процесі ліквідації. Якщо ні, це залишає нас ...

Moz Відкрити провідник сайтів

І Majestic SEO, і AHRefs - чудові інструменти. Majestic SEO дає вам безліч інформації, яка відмінно підходить для виконання декількох завдань, але хороший шматок його даних може бути марним, і інструмент може стати приголомшливим. Набір даних AHRefs трохи більш перетравлюється і швидше витягує дані (приблизно двічі на годину). Це, як кажуть, збирання на спам-посилання може бути більш важким.

А потім - МОЗ.

Обидві Majestic SEO і AHRefs рекламують величезний набір даних як точок продажу. Majestic SEO містить інформацію про понад 4 трлн. Посилань, а AHRefs понад 1 трлн. Набір даних Moz менше. Їх API стверджує, що їхній набір даних містить 71 мільярд URL-адрес.

Котрий, виглядає, все ще багато URL, але це не 4 трильйони.

Але, ви знаєте, як я продовжую говорити, що набір даних Majestic SEO може бути неточним, і що близько 10% того, що він плює, є загальним дерьмом? МОЗ відрізняється. Незважаючи на те, що 71 мільярд є не більше, ніж 4 трлн., Він витягує крем. Хоча це не так всеохоплююче, воно також не настільки переважне, і не так багато лайно, щоб розібратися.
Крім того, AHRefs оновлює свій набір даних приблизно двічі на годину, але API Moz-ов тільки оновлюється приблизно двічі на місяць. Таким чином, ви не можете бути реактивними з набором посилань, якщо щось трапиться. У березні 2013 року вони випустили свої “ Просто знайдені посилання - функція бета-версії, яка прагне закрити розрив між відкриттям посилання в AHRefs і Majestic SEO, а також допомогти знайти нещодавно створені посилання. Щойно виявлені посилання посилаються на URL-адреси індексів протягом приблизно однієї години після спільного використання в Twitter, а також URL-адреси, пов’язані з цими сторінками (ці URL-адреси позначені як "[No data]".)

Початок роботи з Moz Відкрити провідник сайтів

Вхід до Moz запрошує вас помістити URL. Це не дає вам можливості вибрати домен, субдомен або URL-адресу, як це робить Majestic SEO, але якщо посилання перенаправлено (можливо, від не www до www, або без кінця-slash до кінця слеш), це повідомить вам і запитає замість цього перегляньте дані для цієї URL-адреси. Вона також надає загальні повноваження домену, а також показники для цієї власної сторінки, кількість посилань на сторінку та загальну кількість посилань (дані про соціальні мережі, включаючи акції facebook і файли, твітів і Google + 1 доступні для платні користувачі.)

Потім він покаже ваші зворотні посилання, відсортовані за авторитетом сторінки (що прогнозує потенціал рейтингу сторінки на сторінках результатів пошуку).

Крім того, Open Site Explorer відображає ту ж саму інформацію, що відображає Majestic SEO і AHRefs - це посилання на домени, якірний текст, наступні, аніж не-слідові посилання, вхідні та вихідні посилання тощо. Але Moz вибирає відображення інформації через вкладки ; для мене, це менш переважна, і ставить більше початкового акценту на речі, які найбільш важливі - посилання.

Ось приклад вкладки "Текст прив'язки":

Ось приклад вкладки Текст прив'язки:

Moz не тільки показує найпопулярніший якірний текст, який використовується для посилання на ваш сайт, він показує вам список доменів, які посилаються на вас з цим прив'язкою тексту та їх авторитетом. Він також показує кількість посилань і доменів, які містять цей прив'язувальний текст, що полегшує їх націлювання. Це також відбувається на вкладці «Об'єднання доменів» і на вкладці «Порівнювати метрики» (якщо говорити, можна порівняти показники до 5 сайтів).
І тут Moz у двох словах.

Moz Відкрити сторінку реферата

  • API API містить 71 мільярд посилань, у порівнянні з 1 трильйонами AHRefs та 4 трильйони Majestic SEO.
  • Це, як кажуть, має тенденцію давати менше спаму і тупикових посилань. Звіт буде менш «небажаним».
  • Набір даних оновлюється рідше, ніж AHRefs і Majestic. Moz намагається боротися з цим інструментом "Just-Discovered Links".
  • Дані Моза організовані в найменш переважному і найпростішому для розуміння способі всіх трьох інструментів.

Ціноутворення

Відкритий провідник сайту Moz вільний для 3 щоденних звітів. Тим не менш, вони мають величезну кількість інших безкоштовних інструментів, включаючи GetListed (для місцевих списків), Followerwonk (для показників Twitter і аналітики) і MozCast (для відстеження щоденних змін у рейтингах Google). Не кажучи вже про переважну більшість контенту на їхньому сайті (включаючи SEO курси для початківців, бесіди про п'ятницю та незліченні інформативні статті). Навіть якщо ви не платите за Moz, ви все ще можете скористатися великою кількістю інформації.

Платна підписка Moz, безумовно, того варте. На додаток до вже згаданих інструментів ви отримуєте можливість відстежувати до 5 кампаній, а також доступ до ще більшої кількості інструментів, включаючи інструмент складності ключових слів (як легко / важко його ранжувати за термін), інструмент відстеження рейтингу, і більше. Крім того, коли ви підписуєтеся на Moz, це як приєднання до великої спільноти.

Найменший рівень підписки починається від $ 99 / місяць після 30-денної безкоштовної пробної версії.

Від'їзд Moz тут.

А як ви їх використовуєте?
Але, ви знаєте, як я продовжую говорити, що набір даних Majestic SEO може бути неточним, і що близько 10% того, що він плює, є загальним дерьмом?