Як внутрішні та зовнішні посилання допомагають стратегії вашого блогу
- Що таке внутрішні та зовнішні посилання?
- Які переваги (і можливі недоліки) кожного типу?
- Коли йдеться про зовнішні посилання , основні переваги включають:
- А як щодо внутрішніх посилань ? Ну, вони так само корисні, але для різних причин:
- Скільки посилань я повинен включати, так чи інакше?
- Будьте розумні, якщо включати зовнішні посилання
- Які інші найкращі практики для встановлення зв'язків?
- Зосередьтеся на досвіді користувача / читача
- Лише посилання на авторитетні джерела
- Використовуйте правильний текст прив'язки
Примітка редактора: Ця публікація була опублікована в серпні 2017 року. Хоча значна частина інформації про внутрішні та зовнішні посилання залишається актуальною, настав час оновити поточні найкращі практики, а також відобразити деякі зміни у Verblio (раніше BlogMutt) платформа.
Навіть якщо ви абсолютно новий SEO-оптимізація у своїх публікаціях у блозі ви, напевно, чули, що корисно включати посилання на ваші публікації. Хоча це безумовно вірно, що висока якість посилання можуть зробити ваш пост більш авторитетним і корисним для ваших читачів і допомогти дати ваші результати пошукової системи рейтинг підвищити в той же час, є більше, ніж просто посилання на будь-які посади здаються доречними.
Однією з головних деталей, про яку слід пам'ятати, є велика різниця між внутрішніми та зовнішніми посиланнями, і вони служать різним цілям для вашої стратегії вмісту. І те, і інше є важливими і корисними як для ваших читачів, так і для того, щоб допомогти вам отримати потрібні результати пошуку, але вони є корисними з різних причин. Використання як внутрішніх, так і зовнішніх посилань продуманим способом може стати реальною перевагою для вашої стратегії SEO, доки ви будете дотримуватися декількох важливих найкращих практик.
Тепер давайте розберемо його детально.
Що таке внутрішні та зовнішні посилання?
Включення посилань у ваші публікації в блогах важливо з тієї самої причини, за якою ви використовували свої джерела в бібліографії, коли ви написали шкільні документи: вони показують, що ваш вміст є надійним, а також побудований на знаннях і дослідженнях поза межами вашого життя досвід або здоровий глузд.
Посилання також забезпечують більш глибокий досвід для ваших читачів, що призводить до додаткової або пов'язаної інформації, яка не дублює інформацію у вашому блозі, але замість цього додає додаткові шари змісту та контексту. Включення посилань у розумний, свідомий спосіб підкреслює довіру до вашого блогу і може поліпшити вашу репутацію для керівництва думками.
- Отже, що таке зовнішні зв'язки? Коротше кажучи, у будь-який час, коли ви посилаєтеся на сайт за межами вашого власного веб-домену, це зовнішнє посилання.
- Інші приклади зовнішніх посилань включають посилання на статтю або дослідження, на які ви посилаєтеся в публікації вашого блогу, або на службу, яку ви переглядаєте. Якщо ви посилаєтеся на певний продукт або послугу, доцільно посилатися на них.
- Справа полягає в тому, щоб бути корисним для вашого читача, а також бути авторитетним. Якщо ви пишете повідомлення про майбутні події у вашому регіоні, ваш читач може бути роздратований, якщо їм доведеться знайти Google, як купувати квитки, коли можна було б легко пов'язати з сторінкою квитка в межах повідомлення.
- Внутрішні посилання - це посилання в межах посади, які ведуть читача в іншому місці на свій власний веб-сайт.
- Наприклад, ви можете посилатися на іншу публікацію у своєму блозі або на сторінку "Послуги", "Контакт" або "Про нас". Чим глибше у вашому веб-сайті знаходиться внутрішнє посилання, тим більш цінним є його додавання, оскільки читач навряд чи зможе знайти його самостійно.
- Посилання на цільову сторінку для конкретного продукту також може бути внутрішньою (якщо вона розділяє той самий домен). Прикладом цього є посилання на ваш нова цільова сторінка електронної книги якщо це певним чином стосується інформації, наведеної в повідомленні в блозі. (^^ Це приклад внутрішнього посилання для себе.)
Які переваги (і можливі недоліки) кожного типу?
Як зовнішні, так і внутрішні посилання надають унікальні переваги для вашої маркетингової стратегії контенту, а також потенційні недоліки, якщо вони не використовуються продумано.
Коли йдеться про зовнішні посилання , основні переваги включають:
- Посилання на зовнішні сайти з авторитетними (тобто високоякісними та надійними сайтами) збільшує ваш цифровий слід, і, як каже експерт SEO, Рід Фішкін, ups "Потенціал для залучення важливих, важливих, цінних очних яблук, коли ми зв'язуємося". Ви, по суті, будуєте історію посилань між вашим сайтом і більш встановленими.
- Пов’язання з зовнішніми сайтами може створювати відносини та розширювати охоплення. Наприклад, якщо ви є сайдинговою компанією, і ви посилаєтеся на надійний блог порад по вдосконаленню житла у своєму пості, їх менеджер SEO може помітити новий приплив трафіку з вашого сайту. Хоча це не завжди трапляється, коли це може призвести до того, що ця компанія звернеться до вас, можливо, зв'язавшись з вашим сайтом, коли це доречно, або іншим чином започатковуючи взаємовигідне з'єднання.
- Ваша готовність включати цінні зовнішні посилання свідчить про те, що ви дбаєте про своїх читачів. Замість того, щоб жадібно триматися за кожну секунду їхньої уваги, ви надаєте їм ресурси, які вони дійсно хочуть і повинні повністю вивчити тему, і щедро включати зовнішні посилання для досягнення цієї мети.
Один потенційний недолік зовнішніх посилань: необхідність періодичної перевірки, щоб переконатися, що всі посилання все ще актуальні та активні. Існує також можливість, що якщо ви використовуєте посилання неприродним способом, наприклад, закріплення посилання на нерелевантні, не пов'язані ключові слова, ваше використання посилань може зашкодити вашому SEO більше, ніж це допомагає. На щастя, це можна запобігти, дотримуючись кількох простих практик, які ми коротко розглянемо.
Іншим потенційним недоліком, який ми чуємо, є занепокоєння з приводу втрати уваги читача до сайту, на який ви посилаєтеся. Ключовим моментом тут є обмеження зовнішніх посилань і встановлення їх у налаштуваннях "відкрити в новій вкладці" у вашій платформі блогів, так що натискання на посилання не вилучає нікого з вашого сайту повністю. Також, звичайно, зберігаючи свій власний вміст блогу так привабливі що ніхто не хоче відмовитися від нього за зовнішнім посиланням.
А як щодо внутрішніх посилань ? Ну, вони так само корисні, але для різних причин:
- Внутрішнє з'єднання робить ваш сайт більш корисним і зручним для користувача. Замість того, щоб шукати в архівах блогу або переходити до головного меню веб-сайту, щоб знайти потрібне посилання, це вже є у вашому вмісті, прямо на місці і в місці, де воно найбільш актуальне для читача. Маючи багато продуманих внутрішніх посилань, ваш сайт простий у навігації та корисний, що дозволяє відвідувачам веб-сайту швидше повертатися, легко переміщатися по сайту та більш активно (і позитивно!) Займатися вашим брендом.
- Внутрішні посилання також підвищують ваш SEO. Коли зовнішні сайти органічно зв'язуються з вашим сайтом, Google бачить ваш сайт як більш цінний і гарантує, що він буде вищим у результатах пошуку. Хоча це і не настільки потужне, розумне використання внутрішніх зв'язків може мати подібний ефект. Це просто корисність для пошукових систем.
- Внутрішні посилання призводять до того, що люди витрачають більше часу на ваш сайт і зменшують ваш показник відмов . Чим більше часу читачі витрачають на читання старих повідомлень у блогах, вивчаючи нову інформацію, так і краще знайомі з вашим брендом, тим краще.
Недоліки внутрішнього зв'язку включають в себе той факт, що вони потребують часу, щоб зробити добре, оскільки те, що роблять внутрішні посилання, створюють значущу, логічну, легку для виконання внутрішню архітектуру для всього вашого сайту. Як і зовнішні посилання, якщо ваші внутрішні посилання не мають особливого сенсу в контексті, або не надають реальної цінності вашим відвідувачам, вас можуть розглядати як менш надійних і більше спам.
Скільки посилань я повинен включати, так чи інакше?
Незважаючи на те, що не існує жорсткого правила щодо кількості посилань, які потрібно включити, існує декілька порад, які слід мати на увазі. Вони трохи відрізняються для зовнішніх і внутрішніх посилань:
Будьте розумні, якщо включати зовнішні посилання
Посилаючись на дослідження чи цитування експерта? Абсолютно включити посилання.
Згадайте загальну концепцію, як «контент-маркетинг» або «електронна комерція»? Немає необхідності включати зовнішнє посилання на чужий блог, що визначає ці основні поняття. Це лише заохочує читачів відходити від вашого блогу, не надаючи їм необхідного значення.
Хоча є винятки, хороше правило полягає в тому, щоб включати не більше 2-5 зовнішніх посилань на більш тривалий блог. Якщо вам потрібно знайти посилання на тонни зовнішніх джерел у кожному повідомленні, розглянути, чи було б краще, якщо б ви просто пояснили ці поняття самостійно, замість того, щоб направляти трафік в інше місце.
Будьте щедрі, але продумуйте з внутрішніми зв'язками. Включення кількох внутрішніх посилань у кожному блозі може бути корисним для вашого читача і відмінно підходить для SEO, але тільки якщо ви робите це продуманим способом. Внутрішні посилання допомагають SEO шляхом розповсюдження сил рейтингу пошукових систем на веб-сайті. Таким чином, замість того, щоб лише ваша домашня сторінка була визнана Google, різні публікації в блогах, посилання на послуги та інші компоненти вашого веб-сайту також з'являтимуться в результатах пошуку, завдяки продуманому використанню внутрішніх зв'язків.
Внутрішні посилання також надають користь читачам, допомагаючи легко направляти їх через ваш сайт у пошуках відповідної та додаткової інформації. На жаль, коли внутрішні зв'язки робляться незграбно і бездумно, це має протилежний ефект. Клієнти та читачі блогу дратуються, якщо кожне інше слово є гіперпосиланням, і ці посилання приводять їх до частин вашого сайту, до яких вони не зацікавлені.
До тих пір, поки ви навмисно і продумано, у яких внутрішніх сторінках, на які ви посилаєтеся, зазвичай можна включити декілька посилань для одного блогу. Коли я полірувати і оптимізувати повідомлення в блозі для мого Вичерпне завершення Клієнти, я звичайно прагну близько 4 внутрішніх посилань на короткий, 600-слово блогу. Я намагаюся зробити це природним чином, посилаючись на відповідні повідомлення в блогах, продукти та послуги, які, на мою думку, будуть справді цікаві читачеві, прямо в точці читання, коли вони будуть найбільш зацікавлені.
Які інші найкращі практики для встановлення зв'язків?
Плануйте періодичний аудит посилання
Періодично (один раз на квартал або близько того) витрачайте кілька годин на перевірку ваших посилань, щоб оновити будь-які порушені, які ви знайдете, на нові активні та актуальні посилання. Коли відвідувач веб-сайту виявляє непрацюючі посилання, їхній досвід зменшується за якістю (як правило, експоненціально), і вони отримують враження, що інформація на вашому сайті є менш надійною або застарілою. Плюс, зламаною посиланням є пропущена можливість посилатися на цінне, цікаве джерело.
Навіть якщо посилання все ще працює, доцільно двічі перевірити, що інформація залишається дійсною та вчасною. У галузях, де часто відбуваються зміни (наприклад, цифровий маркетинг або що-небудь інше), заміна старих зв'язків на нові, свіжі зв'язки зазвичай є розумною.
Зосередьтеся на досвіді користувача / читача
Забезпечте найкращий (/ читач) досвід користувача. Створіть сайт, який легко орієнтуватися і приємно читати. Включіть посилання таким чином, щоб полегшити користування своїм сайтом, замість того, щоб забивати якомога більше ключових слів і посилань на кожне повідомлення в блозі. Читачі відключаються, коли вони відчувають, що вони просто використовуються як частина вашої стратегії SEO. Використання посилань для підвищення вашого SEO є розумним, але це також має бути зроблено в тонкий, уважний, і свідомий спосіб.
Лише посилання на авторитетні джерела
Обов'язково посилайтеся на сайти, які є авторитетними і надійними. Якщо ви посилаєтеся на сайти, які є непрофесійними, сенсаційними, або вважаються простим clickbait, ви підриваєте свій власний авторитет і, можливо, завдають шкоди результатам пошукової системи. Після того, як Google пов'язує ваш сайт з менш смачним, його важко скасувати. Неймовірно важко відмінити.
Використовуйте правильний текст прив'язки
Якірний текст просто означає слова у вашому тексті, які мають гіперпосилання. Іноді блогери прагнуть подумати над цим, але найпростіший підхід, як правило, найкращий.
Скажімо, я написав речення, як «Аутсорсинг вашого блогів може допомогти заощадити час і ресурси», і це змусило мене подумати про попередній пост у блозі під назвою «5 способів власники малого бізнесу можуть заощадити більше часу». Я б просто пов'язував повідомлення в блозі зі словами "заощадити час", тому що це найочевидніший і найприродніший текст у реченні.
Якщо ваш якірний текст не має відношення до сторінки, на яку ви прив'язуєтесь, або, здається, незручно виглядає, якщо ваш текст виражається у вашій фразі, читачі незабаром навчать не довіряти вашим посиланням і починають пов'язувати якірний текст зі спамом. Хоча внутрішні посилання є потужним інструментом, краще уникати посилання, ніж це дратує.
Простий, звичайний, найкращий досвід - це зробити останнє перегляд вашого повідомлення, як якщо б ви читач блогу, що прийшов на ваш сайт, вперше. Чи є посилання корисним і природним? Або неприємний і перебільшений?
Як застосувати ці типи посилань до мого вмісту Verblio? Розширені параметри SEO - ваша відповідь.
Якщо ви хочете почати включати більше посилань у ваші повідомлення Verblio, у вас є кілька варіантів, як найкраще виразити ці потреби в системі Verblio. Найкраще зосередитися на додаванні посилань, коли створення нових запитів у блозі .
Додаючи новий активний запит, просто натисніть кнопку "Додати вимоги SEO". Звідси ви можете додати свої ключові слова SEO, певні сторінки, на які ви хочете зв'язатись (наприклад, сторінку служби, зовнішнє посилання на відповідне дослідження, або подібне повідомлення в блозі), і навіть точний текст якоря, який ви хотіли б використовувати.
Хочете, щоб одна і та ж внутрішня посилання входила в кожну публікацію в блозі, наприклад, якщо автори додають посилання "Контакти" в кінці кожного повідомлення? Замість того, щоб додати цю деталь кожного разу, коли ви пишете опис теми, ви можете включити її до свого загальні налаштування інформації про компанію . Найкраще місце для того, щоб додати цей тип постійних переваг, є поле "Додаткова інформація для авторів".
Якщо ви вирішите зробити це, просто обов'язково оновлюйте його час від часу, щоб включити нові нові посилання (можливо, у співпраці з вашою періодичною перевіркою). Іншим варіантом є те, щоб дозволити нашим письменникам надати вам великий вміст, а потім до публікації додати декілька до кожної публікації.
Ще одна маленька деталь, про яку варто зауважити: якщо є сайти, на які ви хотіли б особливо не посилатися (наприклад, сайт конкурента), будь ласка, згадайте це також у розділі "Додаткова інформація для авторів".
Простий факт полягає в тому, що чим більше інформації, тим більше вміст письменника має, тим краще він або вона зможе відповідати своїм написанням вашим цілям SEO.
Що таке внутрішні та зовнішні посилання?Які переваги (і можливі недоліки) кожного типу?
Що таке внутрішні та зовнішні посилання?
Отже, що таке зовнішні зв'язки?
Які переваги (і можливі недоліки) кожного типу?
А як щодо внутрішніх посилань ?
Скільки посилань я повинен включати, так чи інакше?
Згадайте загальну концепцію, як «контент-маркетинг» або «електронна комерція»?
Які інші найкращі практики для встановлення зв'язків?
Чи є посилання корисним і природним?