Як замовити блогера?

  1. У чому секрет популярності відеоблогінга?
  2. Чому бренди вибирають рекламу в відеоблог?

Скільки ж коштує замовити рекламу у відеоблогеров? Наскільки взагалі ефективна реклама в даному каналі комунікації? Як вона буде розвиватися? І що думають про це експерти ринку - представники агентств і брендів, які мають значний досвід співпраці з блогерами, а також самі блогери? Про це в нашому матеріалі.

Поки що неважко пригадати той час, коли рекламну, маркетингову і PR активність повністю контролювали рекламні агентства. Однак з появою YouTube абсолютно будь-яка людина отримав можливість говорити з величезною аудиторією платформи, яка на даний момент перевищує 1 млрд осіб . І все змінилося.

Неймовірний зліт нового медіа - відеоблогінга - припав приблизно на 2014 рік. І зараз YouTube налічує більше 1,5 тисяч влогеров, число передплатників яких перевалило за мільйон, а ще десятки тисяч тих, у кого більше 100 000 фоловерів.

І зараз YouTube налічує більше 1,5 тисяч влогеров, число передплатників яких перевалило за мільйон, а ще десятки тисяч тих, у кого більше 100 000 фоловерів

До слова, кількість передплатників найпопулярнішого відеоблогера YouTube PewDiePie перевищує 55 мільйонів , Що вдвічі більше чисельності населення Австралії . Найпопулярнішим каналом російського YouTube сьогодні є EeOneGuy , Який має 11,5 мільйона передплатників та в середньому 6,5 мільйона переглядів на ролик . Щоб ви відчули силу цифр, зауважимо, що, наприклад, аудиторія Lenta.ru , Одного з найпопулярніших інтернет-порталів Росії, становить 1,5 млн відвідувачів і близько 7,4 млн переглядів сторінок в день.

Зірки YouTube серед молоді сьогодні популярнішим багатьох інших знаменитостей, що робить їх чудовим маркетинговим засобом для брендів, орієнтованих на покоління Y і Z. І якщо все зроблено правильно, то такі показники як впізнаваність бренду, лояльність, і навіть продажу можуть збільшитися в рази. По суті, це нова форма вірусної реклами, коли брендам не потрібно прориватися крізь інформаційний шум, адже у кожного блогера вже є готова лояльна аудиторія.

Але чи такий хороший цей вид реклами насправді? І чи здатні блогери замінити рекламні агентства в області цифрових комунікацій?

У чому секрет популярності відеоблогінга?

Більшість ранніх відеоблогеров починали свої канали просто як хобі або розвага. Вони навіть припустити не могли, що стануть настільки популярними. Тепер ці люди заробляють мільйони, прикрашають обкладинки журналів, випускають книги і власні лінії товарів, знімаються на телебаченні і в кіно. Але в чому секрет цієї популярності?

Це може здатися незбагненним для людей, які перебувають за межами основної аудиторії відеоблогеров: молодих людей, які витрачають тонни часу на перегляд відеороликів онлайн, майже повністю ігноруючи традиційні медіа. Музичний аналітик Марк Мілліган писав : «Дитина, який намагається пояснити своїй мамі, чому Stampy Minecraft можна дивитися годинами, просто версія 21 століття тих дітей, які намагалися переконати батьків в музичній цінності Елвіса, Beatles, Sex Pistols і так далі. У цьому весь сенс молодіжної культури - старші покоління не призначені для цього ».

дослідження Variety 2014 року показало, що емоційна прив'язаність підлітків до зірок YouTube в сім разів більше, ніж по відношенню до традиційних знаменитостям. Згідно з коментарями до опитування, підлітки цінують більше інтимний і автентичний стиль YouTube-селебріті, який не є результатом роботи професіоналів в області PR, а також їх більш відверте почуття гумору, авантюрний дух, розкута поведінка і відсутність фільтрів.

Молоде покоління любить дивитися на людей, які здаються реальними, це свого роду еволюція формату реаліті-шоу. «Дівча або хлопець по-сусідству», такий же, як ми всі - це цілком звичний образ в індустрії розваг, але на YouTube він посилено в рази.

Ми всі можемо ідентифікувати себе з цими людьми, співпереживати, надихатися, вчитися або навіть трохи заздрити їм.

Неважко зрозуміти, чому відеоблогінг став таким популярним каналом комунікації для брендів, які намагаються досягти більш молодої аудиторії. Відеоблогінг - це як раз про те, як молоді люди споживають інформацію.

Чому бренди вибирають рекламу в відеоблог?

Спочатку відеоблогери були реальними людьми, які використовують платформу, щоб поділитися своєю думкою про все: від краси та ігор до міжособистісних відносин. Молода аудиторія зверталася до них за розвагою, за особистими оглядами і досвідом взаємодії з продуктами. І отримувала те, що хотіла - не жорсткий продажу, а справжні думки. Це надало приголомшливу можливість, особливо для брендів моди і краси. І сьогодні сотні компаній від косметики і продуктів харчування до сервісів, електроніки і навіть нерухомості звернулися до цього каналу.

У чому секрет популярності відеоблогінга?
Чому бренди вибирають рекламу в відеоблог?
Скільки ж коштує замовити рекламу у відеоблогеров?
Наскільки взагалі ефективна реклама в даному каналі комунікації?
Як вона буде розвиватися?
І що думають про це експерти ринку - представники агентств і брендів, які мають значний досвід співпраці з блогерами, а також самі блогери?
Але чи такий хороший цей вид реклами насправді?
І чи здатні блогери замінити рекламні агентства в області цифрових комунікацій?
У чому секрет популярності відеоблогінга?
Але в чому секрет цієї популярності?