Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як запустити власний бренд одягу?

  1. Comments

Багато хто мріє стати знаменитим дизайнером одягу і подумки уявляють, як їх колекції підкорюють кращі світові подіуми

Багато хто мріє стати знаменитим дизайнером одягу і подумки уявляють, як їх колекції підкорюють кращі світові подіуми. Не всім вдається стати всесвітньо відомим дизайнером, проте цілком реально відкрити і розвинути комерційно успішний бренд. Запуск і реалізація лінії одягу займає велику кількість часу і зусиль, але це прекрасна можливість реалізуватися в індустрії моди. Як же відкрити власний бренд одягу?

Крок 1. Отримайте освіту в індустрії моди

Основа для створення успішного бренду одягу - профільна освіта. Кожен вибирає власний шлях: хтось вчиться на профільній програмі, а хтось - на власному досвіді. Останнє, нерідко пов'язане з великими фінансовими і емоційними вкладеннями. Власниця бренду Rebecca Minkoff , Про яку ми писали в минулому місяці, в результаті прийшла до певної бізнес-моделі і почала розбиратися в тонкощах процесу дизайну одягу та індустрії моди. Але після декількох років проб і помилок, вона прийняла рішення вкладати час і кошти у власний професійний розвиток, відвідуючи курси по дизайну і бізнесу.

В ідеалі, для запуску власного бренду, ви повинні бути дизайнером одягу і вміти малювати ескізи, розбиратися в тканинах і їх властивості, знати історію моди, вміти конструювати моделі, шити одяг, розбиратися в модних тенденціях. Так ви зможете розробляти затребувані і цікаві колекції, які буде легко просувати на ринку. Про те, як стати дизайнером одягу і де вчитися, читайте в нашій попередній статті .

Існує альтернативний варіант, при запуску власної лінії одягу ви можете виступати керівником, а всю творчу і технічну роботу доручити найманим працівникам: конструктор, швачка, закупник тканин і т.д. В цьому випадку, досить отримати бізнес-освіту. Варто звернути увагу на інститути, що пропонують спеціалізовані програми навчання бізнесу в індустрії моди . Адже модний бізнес має ряд особливостей, принципів і «законів», які вам необхідно досконально вивчити перед відкриттям бренду. Здобути таку освіту можна в престижному інституті моди Марангони на програмах Бакалаврату, Магістратури і Інтенсивних курсах в Лондоні, Парижі, Флоренції і Мілані:

1. Бакалаврат «Модний бізнес» . Трирічна програма включає вивчення всіх бізнес складових індустрії моди: розробка стратегій, маркетинг, позиціонування, ціноутворення, управління. Читати відгук про програму .

2. Магістратура з підприємництва в індустрії моди . Вона розрахована на тих, хто вже має досвід роботи або профільну освіту в бізнесі і моді. Після закінчення програми у вас не залишиться питань: «Як запустити власний бренд одягу?». Основні предмети курсу: критичний розвиток бізнесу, створення бренду, створення власної компанії, управління підприємством, HR.

3. Магістерська програма «Менеджмент в сфері люкс» . Запуск і управління брендів класу люкс має ряд особливостей, які досконально вивчаються в рамках даної програми: бюджетування, управління підприємством, корпоративні фінанси та управління ними, сучасні проблеми світу моди, інновації.

4. Магістратура «Модний продукт і управління виробництвом» . Ця програма дасть всі необхідні знання і навички для створення, виробництва і просування модного бренду.

5. Семестровий курс «Бізнес і просування в сфері моди» . В рамках курсу студенти вивчають систему модного бізнесу, маркетинг, стратегічний бренд-менеджмент і вчаться розбиратися в сучасному ринку. Він призначений для студентів з досвідом роботи і виступає аналогом програм по підвищенню кваліфікації.

6. Магістратура і Однорічний курс «Бренд-менеджмент в області моди і товарів класу люкс» . Студенти беруть участь в аналізі ціноутворення, оцінці значущості конкурентів і потреб покупців, а також володіють техніками підтримки успіху бренду від вибору відповідного варіанту дистрибуції до правильно позиціонування в період постійно зростаючої конкуренції. Читати відгук випускниці однорічного інтенсиву і відгук про магістратуру .

Дізнатися докладніше про програми Бакалаврату, Магістратури і Інтенсивних курсах в Європі можна на Днях відкритих дверей інституту моди і дизайну Марангони, які пройдуть з 12 по 15 квітня в Росії (Москва, Санкт-Петербург) і Казахстані (Алмата, Астана). Подробиці і реєстрація за посиланням .

Крок 2. Напишіть бізнес-план

У ньому необхідно відобразити аналіз ваших конкурентів, ринку, витрати на запуск, витрати за перші 3 роки, а також як ви плануєте розвивати бізнес. Якщо ви закінчили бізнес-програму, то вам не складе труднощів написати бізнес-план, якщо немає, можна звернутися до фахівців або пошукати відповіді на різних сайтах, наприклад OpenBusiness .

Крок 3. Знайдіть нішу

Спеціалізується на одному виді одягу, це визначить вашу нішу і цільовий ринок. Ви можете робити тільки дитячу або підліткову одяг, одяг великих розмірів, ділові чоловічі костюми або одяг для вагітних. Але для початку, обов'язково оціните попит і пропозиція ніші. Поступово, ви зможете розширити номенклатуру товарів.

Крок 4. Визначте цільовий ринок

Після вибору ніші, визначте цільовий ринок. Вивчіть, як потенційні клієнти думають, які у них купівельні звички, демографія і які ЗМІ привертають їхню увагу. Якщо ви вирішили запустити лінію футболок для дітей з гумористичними малюнками, ваш цільовий ринок - молоді мами, приблизно 18-30 років, які люблять поп-культуру. Все ваше подальше просування повинно будуватися на цих відомостях.

Крок 5. Виберіть бізнес-модель бренду одягу

Тепер прийшов час визначитися, в яких обсягах ви хочете виробляти одяг і, як організуєте дистрибуцію. Ви можете продавати одяг через рітейлерів оптом чи вроздріб, відкрити шоурум, приймати замовлення через інтернет: соціальні мережі або власний сайт і т.д.

Крок 6. Отримайте дозволу

Обов'язково отримаєте всі дозволи і ліцензії на виробництво одягу, щоб уникнути сплати штрафів і проблем з законом. Згідно зі ст.8 Федерального закону №294 «Про захист прав юридичних осіб і індивідуальних підприємців при здійсненні державного контролю (нагляду) і муніципального контролю» ви повинні написати заяву і повідомити Росспоживнагляду про початок виробництва і продажу одягу.

Крок 7. Заведіть професійні контакти індустрії моди

Мода, як відомо, високо конкурентний ринок, тому професійні контакти і знайомства відіграють тут важливу роль. Ви повинні познайомитися особисто або заочно з байерами, редакторами журналів, мерчендайзерами, власниками бутіків, дистриб'юторами, організаторами модних показів. Надалі, ви будете висилати їм прес-релізи, запрошення на покази і лукбук.

Крок 8. Виготовте протопіти першої колекції

Ви можете зробити це самостійно, якщо закінчили програму по дизайну одягу або найняти конструктора і швачку. Після того, як вся колекція зшита і узгоджена, організуйте фотосесію, на якій весь одяг буде виглядати найкращим чином. Ці знімки складуть лукбук, і будуть використовуватися в рекламі, прес-релізах і line sheet.

Крок 9. Організуйте показ колекції

На цьому етапі вам необхідно організувати або взяти участь в модному показі. Участь в престижних шоу коштує великих грошей, але витрати, як правило, окупаються. Не забудьте розіслати запрошення вашим новим знайомим, які працюють в індустрії моди.

Крок 10. Починайте просування модного бренду

Просування залежить від ряду факторів: ніша, цільовий ринок, бюджет, маркетингова стратегія. Так, деякі бренди просуваються з мінімальними витратами, використовуючи соціальні мережі і «сарафанне радіо», інші викуповують смуги в глянцевих журналах, хтось вирішує вкласти кошти і в онлайн і в офлайн рекламу. Як мінімум, ви повинні створити власний сайт і зареєструвати бренд в соціальних мережах. Для цієї роботи ви можете найняти маркетолога або фахівця з реклами. Якщо хочете займатися просуванням самостійно, закінчите спеціальні курси, такі як, магістратура з PR, комунікацій та медіа в світі моди або однорічний курс «Реклама і комунікації в індустрії моди» .

Якщо вам вдалося запустити успішний модний бренд, пам'ятайте, що для утримання покупців необхідно постійно розвиватися, удосконалювати моделі, шукати якісні тканини і використовувати нові шляхи просування. У цьому випадку, ви зарекомендуєте бренд і отримаєте постійних клієнтів, які віддячать вам високими продажами.

Стаття підготовлена ​​за матеріалами сайту SmallBusinessChron .

Comments

comments

Як же відкрити власний бренд одягу?
Після закінчення програми у вас не залишиться питань: «Як запустити власний бренд одягу?